DACPOL SP. Z O. O.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DACPOL SP. Z O. O.

eRROR

Jak masz zapał do handlu i chcesz się rozwinąć to próbuj! lepszy ktoś kto jest pozytywnie nastawiony ma w dużo lepiej niż taki co ma doświadczenia nie wiadomo ile :)

Wlladi
@eRROR

Pozytywnie nastawienie to podstawa w rozpoczynaniu pracy. Wszystkiego trzeba spróbować, kto wie, może to praca idealna dla Ciebie. Ja tak poszedłem kilka lat temu i zostałem.

Nicky
@eRROR

dokładnie, ludzie szukaja pracy, a wcale nie chce im sie pracować, a jak to sie mówi, bez pracy nie ma kołaczy, więc żeby były pieniądze to trzeba pracować i myśleć o tym pozytywnie :D

Kali
@eRROR

to prawda. doświadczenia w dacpol mozna sporo nabrac i moge to potwierdzic

Daw

Polecam Dacpol jako pracodawce bardzo rzetelny wypłacalny i szanuje pracownika nie mam nic do zarzucenia polecam

Zbulwersowany
@Daw

Osobiście jestem przeciwny karaniu za byle co, ale to co wypisują tutaj marnie opłacane trolle zasługuje na karę chłosty. To jest policzek w twarz dla każdego kto zna właściciela, czyli dla każdego oszukanego byłego, obecnego, przyszłego pracownika, kontrahenta. Jakim trzeba być pozbawionym empatii człowiekiem żeby za kasę wypisywać takie bzdury!!! "rzetelny wypłacalny i szanuje pracownika" w tym cytacie jest więcej kłamstw niż wyrazów.

w
@Zbulwersowany

Niekoniecznie każdy spotkał się z przykrościami pracując w dacpol, a więc myślę że powinieneś też uszanować zdanie innych na temat tej firmy.

Wujo

Znajomi zawsze chwalili tę firmę, dopiero kiedy zamówiłem odpowiedni sprzet przekonałem się dlaczego. Dacpol to ogromny wybór, świetnej jakości sprzętu!

Dareksss

Jak na robotę tego typu, to naprawdę mogę Dacpola polecić. Dobre warunki i ciekawe towarzystwo , a atmosfera bardzo miła

igus
@Dareksss

Potwierdzam :D Ekipa super , atmosfera pracy super a warunki lepsze niż gdziiekolwiek ; ) !

Elektryk

Żadnych nowości, normalna, w pełni profesjonalna, widać pozytywne nastawienie do potencjalnego pracownika

Doświadczenie, plany na przyszłość

K.

Ja osobiście nie spotkałem sie z zadnym nieodpowiednim zachowaniem ze strony szefa. Firma zapewnia mi dobre zatrudnienie na umowie z dobrymi warunkami. Wiadomo, ze jesli komus się nie podoba, to będzie źle komentowal...

Oia
@K.

Dokładnie , też nie spotkałem się z żadnymi przykrościami ...

Gregor
@Oia

Bo tak naprawdę nie ma się do czego doczepić. Trzeba po prostu pracować ! Jak zresztą wszędzie . Nikt nikomu nie zapłaci za nic , a wiadomo że dużo takich co krytykują a nic nie robią . Mnie się w dacpol podoba. Dobrze płacą, dobrze traktują.

Kodak

Można się przyzwyczaić. Grunt, że porządek panuje i każdy wie co ma robić, bez krzyków.

Nisiek978
@Kodak

Co prawda, to prawda :) Myślę, że praca jest stabilna. Bywaja lepsze i gorsze dni, ale po takim stazu pracy to normalne i nie mam w sumie co wydziwiać.

Koper
@Kodak

Każdy ma swoje obowiązki i jak sie na nich skupi, to nie ma czasu i powodów , żeby narzekać. Mamy zgrany team i pasuje robota.

liryk
@Kodak

nie ma co wymyslać, że Dacpol to zła firma. Dają fajnie zarobić i ludzie się szanują, a to najwazniejsze.

Tymon

Robota w porzo, nie ma na co narzekać. Zawsze mogło być gorzej , a ja tę firmę nawet lubię

Staś

Bardzo dobra firma, dzieki niej nabrałem fajnego doświadczenia i wspinam się coraz wyżej. Co do warunków , to mi odpowiadają, wypłaty zawsze są terminowo, także czego chcieć więcej?

Ananas
@Staś

Nic mi wiecej nie potrzeba! Fajnie mi tutaj, i tutaj zostaję.

Waldi

W Dacpolu pracowałem kilka lat temu, była to moja pierwsza praca, którą do dziś wspominam. Wiele się można nauczyć, zarobki też nie były złe, a atmosfera świetna. Żałuję, że musiałem się wyprowadzić, ale pracę w Dacpolu polecam wszystkim, a ja wspominam o niej zawsze z uśmiechem na twarzy.

Mat
@Waldi

To fakt , tez wspominam dobrze prace w Dacpolu. Jest to dobra ścieżka kariery, możliwe awanse i przyjaźni ludzie.

radek

Szczerze- nie ma na co narzekać. Pracuje tu juz troche i nie spotkałem się jeszcze z żadnymi prykrościami. wiem że firma potrafi docenić pracownika a wiec moja ocena 5/5

Todaay
@radek

Ja też nie narzekam, ciekawa praca w fajnym składzie .

Jim
@Todaay

dokladnie. skład jest super! załoga i ludzie mega fajni:)

warner

Przecież kazdy kto pracował lub pracuje w Dacpol wie,że firma jest stabilna i zapewnia dobre warunki pracy. Nie wiem do czego można byloby się doczepic, wedlug mnie na razie nie ma co.

Danio
@warner

spoko praca, spoko hajs i przyjazna atmosfera. mi pasuje

Oburzony
@warner

Każdy kto pracował lub pracuje w dacpol wie, że firma jedyne co zapewnia to 2500 zł brutto pensji podstawowej tyle jest na umowie o pracę i nie można tego zachachmęcić reszta wg. widzi mi się właściciela. Zapewnia także życie w poniżeniu i pogardzie które funduje właściciel z synem swoim pracownikom każdego dnia pokazując regularnie swój brak klasy. Przeszedłem przez piekło pracy w tej firmie co miesięczne szarpanie się o pieniądze i jak widzę takie fałszywe komentarze pisane w wydziale hejtu prowadzonym przez zięcia właściciela to nie mogę pozostać wobec nich bezstronny muszę zareagować na to kłamstwo dacpolowe.

Ryszard

Według mnie w porzadku zatrudnienie i warunki. Pracodawca wywiązuje się z umowy co jest bardzo ważne. Polecam

art
@Ryszard

Wszystko ok, spoko ludzie, wszystko jak w umowie, bez żadnych niedogodnień.

Wojciech
@Ryszard

Jednym słowem polecasz pracę w Dacpol. Jakie wywiązywanie się z umowy masz tutaj na myśli? Wspomnisz jeszcze w jakim systemie pracujecie i jak postrzegasz kwestię relacji z przełożonymi? Dzięki.

Ja nie narzekam na pracę w Dacpol. Ludzie są w porządku, zarobki okej, wypłata na czas. Ilu ludzi tyle opinii, mi się naprawdę pracuję dobrze.

Antyc
@Marcin

Też polecam, nie kazda prace da sie lubić. Ale jak hajs jest spoko i atmosfera nienajgorsza to da sie przetrwac i to bez narzekania

bolo

praca moze rozwinąć umiejetnosci techniczne i polecam ją własnie wszystkim szukajacym roboty zwiazanej z technika, zwlaszcza mlodym po studiach bo mozna szybko doswiadczenie zlapac

Rafał
@bolo

tak jesli chodzi o doswiadczenie to tutaj można nauczyc się pracy i zdobyc duze doswiadczenie w tej dziedzinie.Zaczalem swoja karierę tutaj i tutaj zostaję, pracuje mi sie dobrze i zarabia mi sie dobrze :)

Riki

Praca dobra, jeśli samemu jest się zaangażowanym. Mnie się podoba wynagrodzenia na czas i nie ma na co narzekac

Lolek

Lubię pracę w Dacpolu, nie zamieniłbym jej na żadną inną

bolek

Dobra firma dajaca dobre zatrudnienie. Wynagrodzenie na czas, miła atmosfera pracy, stabilna umowa.

Lord

Nie będę pisał, że jest idealnie, bo w żadnej pracy nie jest idealnie. Jak ktoś chce to znajdzie bylejaki powód, żeby się do czegoś doczepić. Jednak uważam, że firma nie robi z ludzi jeleni. Praca wymagająca, ale możesz dobrze zarobić. Ludzie nie patrzą na Ciebie spod byka, tylko szanują się i to mi się podoba . Ja tu zostaję :)

sylwek

pracowalem jako elektryk i bylo calkiem sympatycznie co tu duzo mowic, pensja zgodna z tym co na umowie, opoznien nie bylo co jest bardzo wazne wg mnie. w pracy tej poznalem wiele ludzi z ktorymi kontakt jest do dzis wiec lojalnosc pelna para polecam ;)

Salvador
@sylwek

o tak, atmosfera była fajna. Też mam kontakt z większością do dzisiaj. Nie miałem na co narzekać w tej firmie, zona jednak zapragnęła zmian i postawila na inny kraj. Ale pracę w Dacpolu do dzisiaj wspominam miło

Adel

Mnie w dacpol się podoba, pracuję już długo i wiem, że potrafią docenić pracownika za dobrą i uczciwą pracę:-)

Wlaaad
@Adel

Dokladnie, tyle ile firm już przerobiłem to masakra. A tutaj w koncu mi się podoba, ludzie fajni, pieniadze dobre, nikt nikogo w konia nie robi, wiec polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o DACPOL SP. Z O. O. - Piaseczno

• Jak się pracuje w DACPOL SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy DACPOL SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DACPOL SP. Z O. O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DACPOL SP. Z O. O.?

Kandydaci do pracy w DACPOL SP. Z O. O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DACPOL SP. Z O. O.