DACPOL SERVICE

Opinie o DACPOL SERVICE

Ted

Odkad zacząłem pracę w Dacpol Service , niczego mi nie brakuje. Pieniądze są, warunki dobre- też. Ja tam na nic nie narzekam, bo jestem wobec dacpolu w porzątku, a pracodawca wobec mnie.

Zdunskkkki

A wg mnie wszystko jest ok- lubie pracowac tutaj - ludzie sa naprawde fajni. Miejsce pracy sterylne i cenie dacpol za szacunek nie tylko dla pracownika ale tez klienta:)

Jeden z Szanowanych
@Zdunskkkki

Miejsce pracy sterylne jak na sali operacyjnej, a na poważnie szacunek dla pracownika i dla klienta? Jak przypominam sobie codzienną dawkę poniżania którą każdy otrzymywał od właściciela niczym dawkę porannego napromieniowania tę butę i arogancję, pokazywanie swojej finansowej wyższości, ciągłe szukanie dziury w całym aby zdobyć pretekst do ucięcia pensji, psychiczne znęcanie się nad swoimi pracownikami i wieczne szukanie winnego podejmowanych przez właściciela nieodpowiedzialnych decyzji które konsekwentnie doprowadzały do porażek finansowych to mi się niedobrze robi, a co do szacunku dla klienta, kończy się w momencie zapłacenia przez niego faktury potem już pozostaje szukać szacunku za pośrednictwem sądu.

właśnie- szacunek
@Zdunskkkki

Jestem osobą, która idąc do nowej pracy przede wszystkim zwraca uwagę na atmosferę i szacunek. W Dacpolu w końcu to znalazłem. Ludzie są przyjaźni i zawsze na każdego można liczyć,a i wynagrodzenie do tego jest w porządku.

kozak
@Zdunskkkki

bo jest wszystko ok. fajna praca, moze nie jakas prosta i łatwa, ale da sie ja lubić

laminator
@Jeden z Szanowanych

ale lipa, czyta się te opinie i od razu widać że są one z palca wyssane! Są firmy które wysyłają maile do firm oferują dbanie o to aby pojawiały się dobre opinie o firmie oraz o pozytywne komentarze! Jak widać "DaćPół Serwisowi" skorzystał z tego ( a raczej wziął pół z DaćPołu) i opinie super. Pogratulować! Ale co na Go Work (chyba trzeba by przechcić na "go po worek pieniędzy" - widać że ten serwis jest mało rzetelny i pewnie ta opinia szybko zniknie, zresztą tak jak inne które są rzetelne i zgodne z prawdą. Życzę Dać pół Serwisowi, aby role się odwróciły i aby to Dać pół odbierał Dać pół z zoo Kto pracował to wie, aaaaa i chciałem pozdrowić JASIA oraz jego "oprawcę SHREKA" Ho Ho Mikołaj P.S.w następnym roku przyniosę rózgę "karaluchowi"

Flap

Serwis jest okej, spełnia moje oczekiwania i dobre ceny

essa

Praca na serwisie jest spoko, zawsze się interesowałem energoelektroniką i dlatego cieszę się, że moge pracować w takiej firmie

mauro
@essa

no myslalem, ze bedzie gorzej, bo poczatki nie były łatwe, ale z czasem okazało sie, że jest całkiem okej

Project Manager

Byłem pod wrażeniem kompetencji osoby rekrutującej. Czuć profesjonalizm, a rekruter przygotował się do rozmowy. Też nie usłyszałem standardowej śpiewki HR świeżo po studiach. Rozmowa dotyczyła mnie, moich kwalifikacji, doświadczenia.

Doświadczenie, umiejętności, mocne i słabe strony

mikimi

Wystarczy byc sumiennym i systematycznym to wszystko bedzie wporzo,ja zadnych problemow z dacpolem nie mialem nigdy wrecz przeciwnie wydawalo mi sie ze miejsce pracy sie wyroznia na tle innych polecam

VNB
@mikimi

bo na tle innych miejsc pracy tego typu, to Dacpol jest najlepszy. Szanują się nawzajem pracownicy z pracodawca, takze nie ma wiekszych problemów

uggi
@mikimi

i można sie wiele nauczyć i zodbyć cenne doświadczenie ;)

ole

Świetny serwis, dobrze prosperuje

ricko
@ole

Serwis działa sprawnie i bez zarzutów. Polecam

biegraficzny

Szkoda tylko, że te warunki na start takie przeciętne, ale w końcu potem już bardzo elegancko. Jestem w stanie zrozumieć, że najpierw chcą sprawdzić człowieka, po to jest ten okres próbny. Trzeba to przebrnąć, każdy tak zaczynał.

pojedynczy
@biegraficzny

To pokaż mi kogoś kto na start już szczyty gór dostał. Nigdy tak nie ma. Trzeba sie wykazać i wtedy można przejśc do negocjacji. Jak człowiek wartościowy to szef to widzi, nie bój żaby

dual
@biegraficzny

Na początku w żadnej firmie nie dają kokosów, żeby miec kokosy musisz pokazać na co Cię stać i wykazać, potem możesz liczyć na większe pieniążki

radek

Jak dla mnie dobra firma bez zarzutów.

Luis
@radek

Dla mnie tez, wszystko dobrze i bez zarzutu.

Luis

Firma jest dobra tak na dobrą sprawę nie ma się do czego doczepić. Mają do zaoferowania dobre warunki pracy, a do tego za godziwe wynagrodzenie.

Rick

Dacpol ma i dobrą robotę i sprzęt, ja sobie chwalę tę firmę.

Wiktoria
@Rick

Napiszesz coś więcej o tym sprzęcie, o którym wspomniałeś? Na jakie narzędzia można liczyć pracując w serwisie?

nick
@Rick

otóż to- wysokiej jakości sprzęt to ich specjalność

maciek

Dobra firma dla młodych na start, żeby otrzaskać się z pracą. Narzucić i nauczyć się pewnego rytmu pracy który może się przydać w przyszłości.

john
@maciek

i nie tylko na start, ja tu juz kilka lat pracuję i nie mam na co narzekać. Polubiłem się z tą pracą i nie zamierzam jej zmieniać.

teoretyk
@john

Bo to tak właśnie jest, że zaczynasz tutaj pracę, myśląc, że to na start, a zaczyna się podobać i zostajesz na dłużej, to są właśnie uroki Dacpola

ahh

Mam dobre wspomnienia co do tej firmy jeśli chodzi o prace i kasę. Ale mieliśmy dwóch pijaczków którzy uprzykrzali nam zycie. Na szczęście szefostwo szybko się nimi zajęło i z czasem był spokój.

Rafix
@ahh

i według mnie nadal jest spokój, bo takie sytuacje się nie zdarzaja już. Teraz mamy fajny zespół. :D

Boyy

Jako serwis Dacpo sprawdza się świetnie , polecam

Krystek

Praca jak praca- nie kazdemu sie spodoba, nie każdy ją lubi, ale ja jakoś dzieki Dacpolowi polubiłem pracowac, chyba ze wzgledu na fajną atmosferę i pieniadze. Moge szczerze polecic.

Moush
@Krystek

dokładnie, można dobrze zarobić,a i pogadać zawsze jest z kim. Wszystko okej ;)

Sugar
@Krystek

Stabilna praca, dajaca możliwość zarobić dobre pieniądze. Ja tam lubię i tu zostaje ;)

nonyiae

Nie ma ciśnień, jest w porządku

Tou
@nonyiae

Heh, ale czasem trzeba się spiąć jak jest więcej roboty :D Ale to chyba jak wszedzie :D Chociaż to prawda - jest w porządku

pily
@nonyiae

No ja też bym raczej powiedział, że to zależy. Chociaż jeśli jesteś dobrze zorganizowany i robisz co do ciebie należy w miare sprawnie to może i tak. Można sobie zaplanować fajnie pracę

Ams
@nonyiae

wszystko okej, bez zarzutów

Hubo

Jest to na pewno specyficzna praca nastawiona na terminowość, wymaga dużo wiedzy i ciągłe jej aktualizowanie aby być ze wszystkim na bieżąco. Ale to właśnie to jest największym jej pozytywem. Dzięki temu naucyzłam się systematyczności i organizowania sobie czasu, co przełożyło się też na inne dziedziny mojego życia.

Tokio
@Hubo

taak, ale mimo wszystko to dobra praca. Prosperująca i rozwijająca się, a dzięki temu jej pracownicy tez sie rozwijają. A i pieniadze mi pasują ;)

Warda

nie mialem nigdy zadnych nieprzyjemnosci z firma dacpol takze jesli chodzi o mnie to polecam miejsce czyste zadbane gromada pracownikow wesola a szef w porzadku i mozna sie zawsze z nim dogadac polecam

Robokop
@Warda

Również nie mialem żadnych niejasnych sytuacji. To co w umowie, to w rzeczywistości. Ludzie fajni, a wszelkie problemy wyjaśniamy na bieżąco, dlatego współpraca jest udana

Edmund

Dla mnie praca w Dacpolu jest okej. Mam dobre wynagrodzenie, prace, którą lubię i ciekawych znajomych . :)

Wiktoria
@Edmund

Czyli rozumiem, że poleciłbyś pracę w DACPOL. Bardzo zależy mi na dobrej atmosferze. Pracownicy dogadują się ze sobą?

Edmund
@Wiktoria

Tak, zdecydowanie. Jeśli chodzi o atmosferę, to nie ma się do czego przyczepić. Ludzie pracowici, pomocni i jakoś pozytywnie do życia nastawieni. Myślę, że nie będziesz miała problemu, żeby się zaklimatyzować :)

Czy DACPOL SERVICE narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Daro

nieeee, ja sam zaznaczyłem kiedy chcę mieć urlop , tylko trzeba dużo wcześniej. Ale nikt tu nic nie narzuca, zresztą szefostwo jest na tyle w porządku, że nie ma z urlopem większych problemów

Izi

Ja dacpol oceniam spoko, nie ma sie do czego przyczepic, malo tego- jeden z lepszych pracodawców w tej branzy a jakimi mialem okazje wspolpracowac

Zostaw merytoryczną opinię o DACPOL SERVICE - Piaseczno

• Jak się pracuje w DACPOL SERVICE?

Zobacz opinie na temat firmy DACPOL SERVICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DACPOL SERVICE?

Kandydaci do pracy w DACPOL SERVICE napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DACPOL SERVICE