DACPOL SERVICE

Opinie o DACPOL SERVICE

pulp

Powiem tak, zależy jakie kto ma wymagania, bo z motyką na słońce bym się nie porywał i gruszek na wierzbie też nie szukał, ale napewno mogę powiedzieć, że to stabilna praca i wynagrodzenie w przeciwieństwie do tego co niektórzy mówią też nie jest złe

Romek

Lubię atmosferę w DACPOL SERVICE za: Atmosfera jest koleżeńska, nikt się do nikogo nie spina. Wynagrodzenie ok no i pracujemy na umowach o prace , wiec jest stabilnie

telmon
@Romek

No atmosfera to duży plus tej pracy. Ogółem jakiś rozmowny nie jestem, ale chłopaki bardzo spoko. I na piwko można skoczyć po pracy bez problemu. Chyba mogę powiedzieć, że lubię swoją pracę, a przynajmniej nie narzekam jak wracam z pracy tak jak to moja kobita ma w zwyczaju. Może tez wreszcie powinna znaleźć sobie lepszego pracodawce

Mateusz

Tak od siebie jeszcze dodam, że na start dobre miejsce. Takie w sam raz żeby poznać trochę branże. Pieniądze ok, przykładać się warto, ale to tak jak w każdej robocie.

annik
@Mateusz

Dobry pracodawca. Nigdy nie miałem problemów jak chciałem wziąć wolne i ludzie też ok

Tony

Solidna firma, nie mam zastrzeżeń.

Project Manager

Byłem pod wrażeniem kompetencji osoby rekrutującej. Czuć profesjonalizm, a rekruter przygotował się do rozmowy. Też nie usłyszałem standardowej śpiewki HR świeżo po studiach. Rozmowa dotyczyła mnie, moich kwalifikacji, doświadczenia.

Doświadczenie, umiejętności, mocne i słabe strony

Adi

Robota jak każda inna. Pieniądze zawsze na czas i to dobre pieniądze, nie ma co się spinać. POLECAM!

@Adi

Ba no widzisz, spinają się i tak jest... Ja tam cenię sobie pracę i nie narzekam, bo wiem że jest ok.

Obserwator

Bardzo sztuczne są te opinie, a część napisana w godzinach pracy.Te wcześniejsze negatywne zostały usunięte.To co zostało nie pokazuje prawdy o firmie skoro wcześniejsze negatywne oceny zostały usunięte.

Rito
@Obserwator

Moim zdaniem opinie są prawdziwe. Sam tam pracuje i wiem jak jest

Krzysiek

Praca w firmie dacpol nauczyła mnie systematyczności i cierpliwości. Raczej nie chciałbym już pracować gdzieś indziej.

@Krzysiek

Też jestem takiego zdania. Podoba mi się i nigdzie mi się nie spieszy :)

Bonus

Firma w 100% godna polecenia! Nie ma do czego się przyczepić.

tyle w temacie
@Bonus

No może aż w takim stopniu fajerwerek nie ma, bez przesady ;) ale fakt, praca stabilna, na dobrej umowie, firma wywiązuje się ze swoich warunków, co nie zmienia faktu, że nie każdy się odnajdzie, bo to jednak nie jest praca dla każdego. Trzeba mieć pewną wiedzę i dążyć do zdobycia pewnej wiedzy.

dudek

Firma solidna. Jestem zadowlony z usług

Adrian W.

Miejsce pracy godne polecenia. Atmosfera ok, z ludźmi dało się dogadać.

annonymous
@Adrian W.

No jak dla mnie atmosfera teżbyła ok. Może długo nie pracowałem, bo tylko 4 miechy, ale było ok.

aktoto
@Adrian W.

Zgadzam się. Dawno w żadnej firmie nie miałem tak dobrego kontaktu z ludżmi jak tam

KK

Pracowałem i było ok. Jak robisz swoje to nie musisz się martwić. Jak jesteś leniwy to do widzenia i nie ma co się dziwić, bo jesteś problemem. Ekipa była ok, mi odpowiadało.

karol

Według mnie da się zarobić i się robi to co się lubi :)

Dev

Pracowałem tam i było ok. Wg mnie to normalny pracodawca, bez jakichś zachwytów, ale ok. Kasa na czas, dobre warunki pracy.

Jasiek

Jaką macie atmosferę? Mam zamiar szukać szczęścia w firmie i liczę na jakieś wskazówki.

dada
@Jasiek

Atmosfera jest ok, da sie z każdym dogadać, zespół trafił się całkiem zgrany

igi
@Jasiek

Potwierdzam, o atmosferę nie masz co sie bać. Na szczęście pracują sami rozsądni i rozumni ludzie, więc współpraca idzie gładko, a i są chwile, żeby się wspólnie pośmiać

Damian
@igi

Jak ktoś narzeka to po prostu nie chce mu się robić - taka jest prawda :)

doświadczony
@Damian

Firma zapewnia duże możliwości rozwoju, ale trzeba chcieć to robić. Bo jak to mówią - nic na siłę. Musisz być rzetelny w stosunku do innych, a na pewno źle Cię nie potraktują.

Vito Corleone
@doświadczony

Ja jestem podobnego zdania. Nie ma pracodawcy idealnego, naprawdę - wiem co mówię. Ja tam z pracy w Dacpolu jestem zadowolony i mam jedynie pozytywne odczucia.

Ivo
@Vito Corleone

Nie narzekamy - trzeba pracować, ale jest też czas żeby się pośmiać. Spoko młody zespół więc warto, z każdym idzie się szybko porozumieć

Tak o

Ogólnie polecam firmę jako pracodawcę, bo wiadomo są rzeczy które wkurzają i drażnią, ale da się to przeżyć. Ogólnie ok. Duże zainteresowanie wolnymi miejscami w zeszłym miesiącu było i praktycznie chwila moment i kilka nowych osób się pojawiło.

zadowolony klient
@Tak o

Współrpacujemy z firmą od lat i jesteśmy z tej współpracy zadowoleni. Wykonali dla nas wiele zleceń i w każdym przypadku wywiązali się ze zleconych zadań bez zarzutu. Z perspektywy klienta śmiało polecamy.

Karol
@zadowolony klient

Tutaj się muszę zgodzić, bo mam podobne odczucia. Jedynie te pozytywny

Jan

@Jasiek, czy byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DACPOL SERVICE? Możesz napisać jak ją oceniasz? Na stronie firmy widocznych jest wiele ofert pracy.

Radek

podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi? Warto aplikować?

Długi1980
@Radek

Widziałem ogłoszenia dot. Działu technicznego i magazynu.

Jan

@Operator pejcza, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś obiektywną opinię o firmie zrób to. Pomożesz innym osobom, które poszukują pracy.

Jan

@Kolejny zainteresowany, jeśli jesteś zainteresowany praca w tej firmie i będziesz do niej aplikował, podziel się z innymi użytkownikami forum swoimi doświadczeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Jakie warunki oferuje pracodawca i jakich kwalifikacji oczekuje? To bardzo ważne, żeby potencjalni kandydaci do pracy mogli zapoznać się z Twoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o DACPOL SERVICE - Piaseczno

• Jak się pracuje w DACPOL SERVICE?

Zobacz opinie na temat firmy DACPOL SERVICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DACPOL SERVICE?

Kandydaci do pracy w DACPOL SERVICE napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DACPOL SERVICE