DACPOL SERVICE

Opinie o DACPOL SERVICE

Zainteresowany inżynier.

W sumie firma ciekawa. Mam pytanie? Czy cała pensja jest na jedną umowę o pracę? Czy odprowadzane są wszystkie składki? Jak jest ze zwolnieniami L4 i z urlopami? Czy płacone są godziny nadliczbowe zgodnie z kodeksem pracy?

Kolejny zainteresowany
@Zainteresowany inżynier.

Chciałbym zmienić pracę i szukam pośród firm z branży automatyki czy mógłby ktoś ustosunkować się do tych pytań bo chciałbym uniknąć niejasnych zasad, niedomówień oraz mrzonek. Bo po co tracić czas i skłdać cv jeżeli już na wstępie okaże się, np że firma nie płaci całej pensji na umowę o pracę.

Jan

@Krzychu Spawacz, dziękuję Ci za Twoją obiektywną opinię. Jest w tym trochę racji, że dopiero podejmując pracę dowiadujemy jakie naprawdę warunki oferuje firma. Jeśli mógłbyś, już z punktu widzenia pracownika dodać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia? Czy pakiet socjalny jest wystarczający, czy firma płaci za nadgodziny i dodaje premie? A jak z atmosferą w pracy? Każda opinia, będzie mile widziana.

Krzychu Spawacz

Zastanawiałem się czy stawić się na rozmowę kwalifikacyjną czy nie. Większość komentarzy jest nieprzychylna. Jednak po rozmowie z Panem (usunięte przez administratora)- uważam, że co jest jest na forum, a to jaka jest rzeczywistość znacząco od siebie odbiega. Wiele osób pisze, że warunki pracy są tragiczne. Brak szkoleń BHP. No to na prawdę dziwna sprawa. Pierwszego dnia Pan (usunięte przez administratora)skierował mnie na badania. (usunięte przez administratora)wystawiła mi wszystkie kwity i wskazała, że bez tego mam się nawet nie pokazywać. Podjechałem do CMP i tam od ręki zrobiłem wszystkie badania. Opłacone oczywiście przez Dacpol. Podsumowując najlepszy obraz firmy wyrobicie sobie idąc tam i pracując.

cze

Dbają o swoich pracowników. Cokolwiek się dzieje to nie zostawiają na pastwę losu tylko pomagają. Moge ich polecić jako dobrgo pracodawcę, zdecydowanie

Oman1
@cze

Potwierdzam poprzednie słowa. Szanują pracowników i nie rotują nimi jakoś szczególnie. Nie mówię o dyscyplinarkach, bo takie zwolnienia akurat to coś normalnego.

Project Manager

Byłem pod wrażeniem kompetencji osoby rekrutującej. Czuć profesjonalizm, a rekruter przygotował się do rozmowy. Też nie usłyszałem standardowej śpiewki HR świeżo po studiach. Rozmowa dotyczyła mnie, moich kwalifikacji, doświadczenia.

Doświadczenie, umiejętności, mocne i słabe strony

Jan

@JL/A, może dodałbyś jakieś konkrety dotyczące praktyk w firmie Dacpol Service. Jak się na nie dostałeś, czy były płatne? Jak wrażenia dotyczące atmosfery pracy? Czy po odbyciu praktyk jest szansa na stałą współpracę z firmą?

liwski

Zależy mi na tej pracy i myślę, że jak ktoś się zastanawia to mogę doradzić - postaraj się na rozmowie. Potem szkolenie - szybko złapiesz o co chodzi. A potem? Musisz ogarniać wiele rzeczy, ale jak złapiesz rytm to już będzie to dla Ciebie norma :)

Łukasz

W maju odbyłem miesięczną praktykę zawodową w Dacpol Service.Jako uczeń 3 klasy technikum, dobrze wspominam współprace z tą firmą.Swobodna atmosfera pomiędzy pracownikami oraz wyrozumiały koordynator. Zawsze mogłem liczyć na pomoc jeśli nie radziłem sobie z powierzonym zadaniem. Co do wynagrodzenia, ciężko mi się odnieść ponieważ nie pracowałem na zasadzie umowy o pracę tylko jako praktykant (czytaj wyżej).Jeśli chodzi o dojazd, jest nie najgorzej, z przystanku lamina ok. 10 min. drogi pieszo. Ogólnie rzecz biorąc firma odniosła na mnie pozytywne wrażenie.

JL/A
@Łukasz

Chyba ''firma zrobiła na mnie pozytywne wrażenie'', a nie ''odniosła''. Ale zgadzam się, też miałem u nich praktyki i też mi się podobało. Odnośnie wszystkiego można było się tam dogadać.

?!?!?

Dobra ekipa pracuje tam teraz. Ja jestem akurat od niedawna, bo dopiero trzeci miesiąc, ale idzie się dogadać, żeby nie było spin. Jak się spędza współnie prawie 8h dziennie to trzeba jakoś funkcjonować wspólnie.

zadowolony pracownik Dacpol

Mi ta praca odpowiada. To dobry pracodawca i jakoś nie mam do nich pretensji o nic, bo o nie ma do tego podstaw. Stawka jest w porządku i pracuje się w tym zespole przyjemnie.

piwko

Coś słyszałem od sąsiada, że praca nawet w miarę. Robi tam chyba koło 2 lat i nie narzeka. Może z początku rzadko się widzieliśmy bo miał zmiane wieczorem, ale teraz już chyba te godziny normalne, bo czasem wieczorem się można na piwko zgadać.

Jan

Do @Marcin, rozumiem że jesteś zadowolony z warunków finansowych, a jak wyglądają pozostałe aspekty pracy? Jaka jest atmosfera podczas pracy? Czy umowa od razu jest na czas nieokreślony, czy raczej długie okresy próbne? Każda informacja będzie cenna. Pozdrawiam.

Czasy się zmieniły i teraz nie ma 300% nomy jak za komuny na przypadle, tylko realna praca w konkrentym celu.

ketchup.1
@anonymous

no trochę nas odciązyli ostatnimi czasy, nie ma co gadac..............

MARCIN
@ketchup.1

POTWIERDZAM TOOO JEST DUZO LZEJ NIZ TE PARE LAT TEMU A KASA DALEJ DOBRA

Biznesmen

Chciałbym wyrazić moją opinię o tej firmie, bo pracowałem w niej do końca zeszłego miesiąca. Praca jak praca jak to mówią. 8h, robisz swoje i tyle. Nie jest łatwo, od razu mówię, ale idzie się jakoś przyzwyczaić. Czasami może jest lekko nudno, ale nie tak żeby rezygnować. Ja otworzyłem biznes z bratem, a i tak będziemy z nimi współpracować.

Medi_Midi

Firma godna polecenia z dwóch względów - zatrudnia dużo ludzi na porządne umowy I można za to dostać dobre pieniądze.

loszki...

Praca jak najbardziej w porządku, nie ma tak dużego zmęczenia jak niektórzy sobie wyobrażają.

@loszki...

To prawda.Idzie wrocic do domu nie padajac na ryj.Hehehe

pracownik zadowolony

Pracowałem już w dwóch firmach, ale dopiero w tej jest przyjemnie. Zarobki ok, czas pracy można ustalić z szefem pod swoje prośby grafikowe.

Tomy

Wcale nie jest taka zła płaca jak każdy uważa. Radzę się przekonać na własnej skórze. Ja pracuję już od dobrych kilku lat i sobie chwalę.

Jan

@Pawlikosky, czy możesz napisać coś więcej na temat aktualnej sytuacji firmy DACPOL SERVICE? Wspomniałeś o zmianach w firmie, czy dotyczyły one struktury zatrudnienia, a może spraw związanych z lokalizacją firmy? Które ze zmian w firmie DACPOL SERVICE oceniasz jako najbardziej pozytywne? Inni użytkownicy są na pewno ciekawi Twojej opinii.

Pawlikosky
@Jan

Po prostu sprawy związane z zarządzaniem firmą się posunęły na przód. Lepsze zarządzanie -> zadowoleni pracownicy -> zadowoleni klienci -> wiecej kasy dla firmy i pracowników

@Pawlikosky

DOBRE ZMIANY NADESZLY ZGADZAM SIE

DOBRZE

Dobrze jest NIE NARZEKAC bo chyba nie pracowaliscie u na prawde ZLYCH pracodawcow tutaj wiedza co to szacunek do pracownika i terminowe wyplaty

Pawlikosky
@DOBRZE

No i jest okej. Wreszcie firma funkcjonuje jak normalny zaklad. Zmiany widać gołym okiem. Na to czekałem. I dobrze, ze sie nie poddalem, wedzialem, ze bedzie okej.

Jan

@@Wiecio Czyli możesz napisać, że praca w DACPOL SERVICE jest dobrym wyborem dla osób szukających stabilnej pracy? Jak byś ocenił, czy praca na produkcji jest ciężka, czy konieczne jest wykształcenie techniczne w danym kierunku? Jak wygląda system pracy na produkcji, czy to praca zmianowa, ile trwa przerwa i czy wlicza się ona do godzin pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o DACPOL SERVICE - Piaseczno

• Jak się pracuje w DACPOL SERVICE?

Zobacz opinie na temat firmy DACPOL SERVICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DACPOL SERVICE?

Kandydaci do pracy w DACPOL SERVICE napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DACPOL SERVICE