DACPOL SERVICE

Opinie o DACPOL SERVICE

@Wiecio

Praca firmę tak parę zdań chciałem powiedzieć. Po pierwsze firma godna polecenia, jeśli ktoś szuka dobrej pracy. Po drugie wypłaty są dobre i nie ma jak na nie narzekać. Po trzecie ludzie są mili, a szefostwo wymagające ale to typowe jak dla takich firm.

Marcel

Dacpol, firma która dla mnie jest okey. Czytam te negatywy czasem i myślę, czy się naprawdę ludziom nudzi w domu bo pracy znaleźć nie mogą bo jakaś przyczyna była że odeszli lub zostali zwolnieni z jakiś przyczyn. Jeśli pracujesz sumienie i wykonujesz swoje rzeczy a nie opierniczasz się, to wszystko jest okey. Widziałem w swoim życiu parę różnych ludzi co jęczeli że im się nie chce, masz prace powinieneś się cieszyć że za coś masz żyć itd.

Szymon

Praca dobra, ogólnie atmosfera też dobra i nie mam nic do zarzucenia.

transport

Pracuje na stanowisku transportu i po wiem tak , dużo pracy czasem można odczuć na sobie stres związany z wykonaniem swojej pracy. Ale tak mogę powiedzieć firma jest dobra, nie mam nic do zarzucenia odnośnie jej wiec dla mnie praca dobra. Zdarzą się osoby że nie wiadomo kim chcą być od razu ale to tak czasami bywa.

Franko
@transport

też pracuje w transporcie i jestem zadowolony z pracy, to prawda monotonność czasem jest ale da się przyzwyczaić.

Adamos
@Franko

Firma jak najbardziej na tak , atmosfera dobra i nie miałem żadnych problemów z wypłatą czy innymi rzeczami.

pracownik z stażem 15 lat ;-)
@Adamos

Dacpol Service nie ma działu transportu, większość pozytywnych opinii to zwykły FAKE

ekag
@pracownik z stażem 15 lat ;-)

Może ktoś innych z pracowników wypowiadał się nie z Dacpol Service, a samo Dacpol ... ja na przykład jestem z działu logistycznego wiec wypowiem się tyle że firma jest dobra.

Project Manager

Byłem pod wrażeniem kompetencji osoby rekrutującej. Czuć profesjonalizm, a rekruter przygotował się do rozmowy. Też nie usłyszałem standardowej śpiewki HR świeżo po studiach. Rozmowa dotyczyła mnie, moich kwalifikacji, doświadczenia.

Doświadczenie, umiejętności, mocne i słabe strony

Jan

@Waldemar Twoja opinia jest bardzo pomocna dla przyszłych kandydatów i dużo wniosła do dyskusji. Czy mógłbyś jeszcze napisać coś o dodatkach pozapłacowych? Czy firma DACPOL SERVICE oferuje swoim pracownikom premię lub prywatną opiekę medyczną? Czy jest w tej firmie coś co według Ciebie należałoby zmienić lub usprawnić? Jakie obowiązki realizujesz na swoim stanowisku? Czy osoba bez doświadczenia ma szansę odnaleźć się w tej pracy?

Waldemar

Jestem pracownikiem od kilku lat, widomo i wiem co to znaczy pracować i mieć dużo pracy bo mam. A wypowiadam się dlatego, że sam chce powiedzieć swoje zdanie o tej firmie. Po wiem jedno to jest dobra praca, dbają o swoich pracowników i jest dobra atmosfera w firmie. Jeśli nie wiecie ludzie którzy zostali np. Zwolnieni z pracy mają swoje składności do przesady, czy innych czynników dla tego zamiast szukać nowej pracy dla siebie lubią robić z siebie ofiary i dramy. Po za tym każdych strona opiniach o firmach, znajdzie się taki ciołek i będzie wylewać swoje żale zamiast stwierdzić czy to przypadkiem nie jego winna że cały czas mu coś nie pasuje. Zycie nie jest usłane różami i żadna praca nie hańbi, a w tych czasach teraz trudno znaleźć dobrze płatną prace. To jest moje na ten temat, a firmie nie mam nic do zarzucenia bo pracuje w niej i jestem zadowolony że mam z czego wyżywić rodzine.

głodny cały czas

Widzę, że nie tylko ja mam dobre zdanie o tej firmie. Wiec po wiem tyle – polecam.

RRRR
@głodny cały czas

Zgodzę się z tym komentarzem, naprawdę można polecić tą firmę, po za tym masz prace, masz swoje zadania i obowiązki i nie ma nudy. A ludzie w pracy naprawdę mili.

wuwo

Praca jak praca. Każdy powinien być szczęśliwy że ma prace, wypłatę dostaje a szef i kierownicy są okey można przeżyć. Po co tyle płaczu jak coś komuś nie pasuję jest coś takiego jak „zwolnienie się” i tyle koniec płaczu i może znajdzie odpowiedzenia robota dla ciebie. Mi praca odpowiada, bo mam za co wyżywić rodzinę, zapłacić rachunki itd.

kami

Oj tyle negatywnych emocji a firma jest fajna, benefity się ma, umowę o pracę się ma. Po za tym co najważniejsze to masz pracę i masz pieniądze, a to chyba najważniejsze jest co nie. Mi się firma podoba, ludzie mili, można z nimi pogadać itd. Wiadomo pracy dużo ale jak jest jakaś przerwa lub mało roboty to można pogadać.

Stefan

Dużo pozytywnych opinii na forum. Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Ksawer

Firma jak najbardziej na tak. Wypłaty na czas. Robotę masz, ludzie mili, kierownictwo w sumie okey moim zdaniem. Po za tym co mnie zadowala to to że mam prace. Wiadomo dużo pracy się ma ale jak to firmę, trzeba ogarniać i robić swoje.

vvv

Profesjonalna moim zdaniem firma, każdy zajmuje się swoją pracą i nikt ci w drogę nie wchodzi. Po za tym jak jesteś nowy to ci pomogą w razie czego itd. Po za tym kierownicy są wymagający jak to w każdej z firm więc to jest norma.

Miłoszzzzz

Firma fajna, mili ludzie zawsze można o coś zapytać jak się ma jakiś problem.

Daniel

zależy jaka ci się trafi ekipa, u mnie było spoko, bo się dogadywaliśmy bez problemów, kazdy mogl liczyc na pomoc innych, pracowałam prawie 2 lata i to byl fajyn czas

edzio

praca bardzo dobra, jeśli chodzi o ludzi to są fajni zawsze można o czymś pogadać, pośmiać się lub nawet zapytać jak się ma jakiś problem. Po za tym ma się wypłatę na czas.

wojtek

Na pierwszy dzień dostajesz wytyczne z wprowadzeniem do pracy. Po prostu podstawowe zadania z biura i nic więcej. Potem dostajesz konkretne zadania i wiesz co i jak :) Pozytywnie oceniam pierwsze dwa miesiące pracy, ale jak będzie zoabczymy ;)

Naprawili mi kuchenkę indukcyjną. Zadowolony z serwisu wróciłem z boilerem. Ponownie zadowolony mogę polecić ten serwis :)

Oskaros

Mi się praca podoba, ludzie są mili, wypłaty na czas. Wymagające kierownicy ale w sumie to nic nie przeszkadza ci w codziennej pracy.

RyszardSerce

Nie ma tragedii :) Trzeba pracować i tyle. Gdzie by się nie poszło tam jest jakaś presja. Albo sobie z nią radzisz, albo nie. Tak to już jest. Na zarobki nie można narzekać, bo są dobre.

ernest
@RyszardSerce

To prawda nie ma tragedii, praca jak każda inna ja nie narzekam bo nie mam na co.

szokowany

Praca w tej firmie jest dobra, masz wypłaty, normalne godziny zdarza się że prace do domu bierzesz lub zostajesz. Ale zastawiam się czy te negatywne opinie co ludzie piszą, to ktoś komu się nudzi lub ktoś chce wylać żale swoje na tą firmę bo się z czymś nie zgadza choć nie pracuje tam. Nikt nie trzyma osoby które mają problem do firmy i osób które pracują. Ja ogólnie nie rozumiem takich ludzi serio.

Zostaw merytoryczną opinię o DACPOL SERVICE - Piaseczno

• Jak się pracuje w DACPOL SERVICE?

Zobacz opinie na temat firmy DACPOL SERVICE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DACPOL SERVICE?

Kandydaci do pracy w DACPOL SERVICE napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DACPOL SERVICE