tapparella

Radom

Opinie o tapparella

Olek

Świetny pracodawca. Podpowiedzcie czy prowadzą aktualnie rekrutacje?

Anonim

Płaca porażka!!!!! Milenko chyba jesteś największym dupowłazem i sprzedawczykiem w tej firmie skoro ją chwalisz i bronisz. Nie polecam. Sami prezesi. Wszyscy chcą rządzić!!!!

Trt
@Anonim 06.02.2018 14:34

Ha ha ha ciekawe skąd ta historia? Hans Christian Andersen by się nie powstydził ????

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi ciekawostkami o tapparella? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Anonim

Wasze wpisy pomogą osobom, które są zainteresowane rozpoczęciem pracy w tapparella, dlatego ważne jest to, żebyście pisali tu jak najwięcej merytorycznych opinii.

Milena

Sporo hejterów zebrało się na tym forum. Dlatego też postanowiłam bronic firmy w której pracuję. Jest mi tu bardzo dobrze pod wieloma względami. Jeśli komuś nie odpowiada może zmienić a jeśli wypadł z firmy to nie dziwią wpisy

Patrycja

@Karpiński jeśli jakiś komentarz został usunięty, to znaczy, że naruszał regulamin. Zachęcam do przeczytania regulaminu zanim komentarz zostanie dodany. @Przestrzegam pracy w tej firmie piszesz, że nie ma wyznaczonych godzin pracy, a czy za nadgodziny płacą?

Karpiński

Opinie negatywne na temat tej firmy są usuwane!!! Wiem o tym gdyż sam taką wystawiłem i już nie ma. Jak widać szmaciarze z tej złodziejskiej firmy mają nato wpływ. Nie omieszkam napisać jeszcze raz to co zostało skasowane.

Grzeniu24

a wie ktos moze od której zaczynaja prace na produkcji?? prosiłbym kogos z aktualna wiedza

Bzzyt
@Przestrzegam pracy w tej firmie 17.05.2017 17:01

Potwierdzam wpis poprzednika . Jeśli palisz to zapomnij o pracy , około 30 minut przerwy na 8 , 10 ,12 godzin ( SIC!!!) . Gdzie jest prawo pracy ja się grzecznie pytam ?? . Omijać szerokim łukiem tą firmę .

Wąglik
@Anglik 09.02.2017 10:20

Ooo, jak widać jeden ze sprzedawczyków i lizusów się odezwał. Z tego co wiem to negatywne komentarze na temat tej firmy są usuwane a ludzie którzy w niej pracują sami wystawiają pozytywne, jaka to dobra firma.

wedf

@chemik tez tak uwazam ze atmosfera w pracy jest bardzo wazna..ja na przyklad zawsze biore to pod uwage kiedy chce sie gdzies zatrudnic to no i ez oczywiscie zarobki i warunki jakie firma oferuje ale na przykald oferowany rodzaj umowy to juz nie az tak bardzo

szukam_pracy

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie ze względu na atmosferę bo jesli chodzi o to jest naprawdę ok, jednak po jednym dniu pracy wymagają, żebyś tak szybko i wydajnie pracował i robił prawidłowo jak należy, tak jak osoby, które tam pracują od kilku lat.

justyna

Pewnie tak jak mówisz,dzięki za informację bo paca w biurze taparella mnie nie interesuje.Dam szanse osobom z wyzszym wykształceniem.Co do tej produkcji to ciężko jest?

justyna

Również złożyłam kilka dni temu do nich aplikację,choć nie posiadam doświadczenia na produkcji.Może dlatego nie oddzywają się jak na razie.

kl

pracuje tu niedługi okres i jak na razie atmosfera jest jak najbardziej ok, natomiast o zarobkach jeszcze nic nie powiem bo staż za krutki

pp

A jak z zarobkami na produkcji bo chciałem aplikować na pracownika produkcji

gk

mój kolega tam pracuje i nie narzeka zawsze znajdzie się ktoś co mu pasuje i jest zadowolony i taki co mu nic nie pasuje jak w życiu

dwie panie które tam pracują na plisach to porażka,na każdego kablują a kierownictwo udaje że nie widzi każdego wygryzą

I.R
@anonim 25.06.2014 20:30

Mała istotko, nie zachowuj się jak jamniczek ujadający z za furtki. Jestem jedną z tych pań które pracują na plisach i nie przypominam sobie abym kiedykolwiek na kogoś doniosła. Jeżeli masz odwagę to podejdź i powiedz mi to prosto w oczy przy całej załodze, bo w tej chwili co wypisujesz jest pomawianiem i jako takie jest karalne. Wystarczy złożyć zawiadomienie i twoje IP(adres komputera)może być ustalony.

olek

bardzo słaba atmosfera w tej firmie wszystko jest pięknie na początku nie dajcie się skusić nie jest tak jak tu wypisują.

adam
@olek 26.04.2014 12:29

mój kolega tam pracuje na kierowniczym stanowisku(usunięte przez administratora)

Zenek

Ale jak palisz fajki to nawet nie startuj do tej firmy, zerowe szanse na przyjęcie :)

aaa

z tego co wiem to warunki pracy i atmosfera na wysokim poziomie

inne firmy z tej branzy to oszukują a nie płaca niestety i głupie tłumaczenia w stylu, że musza być konkurencyjni do tappareli, wiem bo pracowałem w podobnej firmie

verol

partner - 2012-06-06 20:37:36 dla mnie współpraca z nimi jest na wysokim poziomie - jedyni co z terminami nie nawalaja i więcej robią niż mówiąno fakt ich wiedza i doświadczenie imponuja

partner

emil

w tej firmie pracuje bardzo zgrany zespół jak jesteś dobry i dokładny w tym co robisz to praca super a atmosfera i warunki jak w domku

Zostaw opinię o tapparella - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tapparella