Balex Metal

Bolszewo

Opinie o Balex Metal

Jax

Wreszcie zamknęli oddział w (usunięte przez administratora) , i oczywiście wypieptzyli prawie wszystkich. Zostali tylko (usunięte przez administratora) i fslszywsce.

Król Julian

Jesli masz ukończone studia,wykształcenie i aktualnie nie masz pracy,poszukujesz ,idealnie praca na produkcji czeka na Ciebie w tej firmie!!! Jeśli nie posiadasz dobrego wykształcenia i z wielkim trudem potrafisz złożyć zdanie,poszukujesz pracy,idealnie praca na produkcji również czeka na Ciebie!! W obu przypadkach otwierają się przed Tobą drzwi do kariery tzn.PRACA NA HALI III. Różnica w pierwszym przypadku polega na tym że będziesz personą od pierwszego dnia pracy ,i tutaj zarządzający włączy metodę tzw.NA KOLEGĘ.Obieca ,pośmieje się (nie mylić z wyśmiewaniem Ciebie to tylko zza plecami )No i przedstawi Ci owoce za twoja trzy zmianową pracę i tu kolego będzie początkowo grubo ponad 1700 zł.Mało?Na początek?W późniejszym terminie dojdą obiecane premie i tu twój zarobek wzrasta nawet do 2500(stawki brutto- tylko takimi operują,pamiętaj,nie daj się zwieść ).Oczywiście musisz tam w jedną sobotę czy dwie przyjść posprzątać,pozmywać ale ty jak persona będziesz malował line jakieś tam czy pomieszczenia socjalne...nooo ale 2500 PLN otrzymujesz . Drugi przypadek ma nieco gorzej ale tylko nieco,I tutaj zarządzający włączy metodę tzw.ZASTRASZANIE postraszy innymi nowymi pracownikami którzy czekają przed zakładem,przedstawi warunki pracy typu:Nie pada na głowę,wypłata 10go i ....1700( brutto)masz . No i przedstawi możliwości na przyszłość ale tylko jesli będziesz oddany,wierny,no i umiał troszkę kłamać,lub tuszować prawdę,wtedy być może otrzymasz rower,będzie Cię stać na buty z szyszkami,i może w przyszłości na okulary zerówki (bo każdy wie że takowe okularki to plus 10 do inteligencji).Jesli taki będziesz to podczas cało zmianowej produkcji będziesz mógł usiąść spokojnie przy biurku czy gdzie tam zechcesz i nikt Ci nie zwróci uwagi czy nawet nic nie powie ,bo będziesz personą przecież! A więc spróbuj swoich sił,wytrzymałości na stres ,poniżanie za takie wynagrodzenia....warto bo przecież BYCIE TOŁDI JEST EXTRA.

użytkownik zarejestrowany

Interesuje mnie stanowisko kierownika sprzedaży na rynek norweski. Może ktoś podpowie kilka istotnych uwag?

Robak 3

W Bolszewo też tak bylo 7 dni w tygodniu zastraszanie ludzi i groźnie że albo przychodzisz w niedzielę albo nie masz po co przychodzić w poniedziałek na twoje miejsce jest 10 innych jak to a.p powiedział że może całą zmianę wyje... I da se rade a teraz chodzą i proszę ludzi żeby chociaż w sobotę przysli każdy ma swoje pięć minut pozdrawiam ????

Jaruś
użytkownik zarejestrowany

Zawsze najwięcej do powiedzenia mają osoby niezbyt przykładające się do pracy. Wiem jedno, że Balex Metal to spoko firma. Jak się komuś źle pracuje niech idzie do innej i psuje atmosfery w firmie. Jak ktoś chce to zawsze znajdzie jakieś błędy tylko po co?

Gosc

PIP mógłby odwiedzić BM w Tomaszowie. Zobaczyliby ile godzin w miesiącu przepacowuja pracownicy. Niektórzy pracują po 7 dni w tygodniu. Zmusza się ludzi żeby przychodzili na rano na 8h i tego samego dnia przychodzili też na nockę na 8h, takie praktyki chyba nie są przewidziane w kodeksie pracy. Nikogo z dyrekcji to nie obchodzi, bo produkcja ma jechać. Wyzysk i bezprawie.

J23

Witam rozpoczęła się właśnie akcja sprzątanie i przestrzeganie przepisów BHP .!!! A to dlaczego zapytasz juz ci odp. Jutro będzie kontrola PIP .. A. P jest już posr...ciekawe skąd wiedzą od kilku dni o niej ??? Czyżby też ją mieli w swojej kieszeni ?? Odp sobie sami pozdrawiam

Potter
@J23 12.10.2017 15:10

Kontrola PIP zazwyczaj jest zapowiedziana.Juz na sile niczego innego niepotrafiles wymyslec.

J23

Potter
@J23 12.10.2017 15:09

Co ty Butla ksywe na J23 zmieniles?

Aleks
użytkownik zarejestrowany

Czy zawsze musi znaleźć się w firmie osoba, której nie podoba się wiele spraw? Może to już takie dziwactwo? Uważam, że dużo łatwiej jest pracować z nastawieniem pozytywnym. Ja wiem, że Balex Metal to spoko firma, może nie ideał ale z całą pewnością dobra.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@były dziękujemy za pozostawienie opinii dotyczącej pracy w Balex Metal. @Aplikant czy pracujesz obecnie w firmie? Jeśli tak to opowiedz o warunkach pracy. Wszystkie informacje przekazywane na tym forum będą pomocą dla osób, które chcą aplikować do firmy.

były

Praca w balexie jest nieco specyficzna, linia opiera się na 4-5 pracownikach z dużym stażem i kilku poganiaczach. nadgodzin trochę jest ale kasa taka sobie. Szału nie ma ale jak sobie wypracujesz stawkę to z głodu nie zdechniesz. Co do socjalu to bez przesady, specyfika zakładu jest taka że łatwo o syf (poliuretan, wełna i styropian łatwo się pylą), hale powinny być zmywane na mokro, ale nie są, więc jest jak jest. 4 prysznice na cały zakład, też szłu nie robią... Kiedyś były wydawane drelichy letnie i zimowe, później raz na rok. Wszystko zgodnie z przepisami i ani trochę więcej. Taka firma, nie ma się co łudzić. Firma nie wdrażała żadnych procedur iso, wiadomo dlaczego... Co do A.P. to gościa słabo wspominam, niskie umiejętności managerskie za to umie postraszyć więc się kręci. Kapeć jest po prostu słaby(mierny, bierny ale wierny), reszta nadrabia ambicją LUB doświadczeniem. Dobra firma na start, można TROCHĘ się nauczyć, płacą też na czas. Siedzenie dłużej niż 2-3 lata to tak naprawdę strata czasu. Pozdrawiam tych którzy zostali, trzymajcie się.

Aplikant
użytkownik zarejestrowany

Najlepszy dowód na to, że każdy może mieć inne zdanie to jest to forum. Ludzie dobrze pracujący są związani z firmą i chwalą sobie pracę w Balex Metal.

widlak

A ja pracuję w balexie od 2 lat i jestem zadowolony, hejterzy zawsze będą hejtować. Jest oczywiscie sporo rzeczy do poprawy, ale nigdzie nie ma tak, ze wszystko jest idealnie. Na plus sa regularne place, jakis tam social multisporty i bony, stabilna sytuacja. Kasa moglaby byc wieksza to fakt. na plus tez ludzie, bo fajnie jest pracowac z bekowa ekipa

Kamil
@widlak 25.08.2017 13:38

To gratulacje ja niecały rok temu doszedłem s tego bajzlu do huty i jestem zadowolony szkoda mi tylko chłopaków którzy dają z siebie 100% a nie są doceniani. Wypłatę biorę prawie dwa razy taka jak w balexie a social bije balex na głowę. Bony dodatki do wczasów 13 pensja i ludzie normalni każdy wie za co pracuje a me patrzy na kogo donieść i zaplusowac. Pozdrowienia dla chłopaków ze ściany.

Pracownik11

Mam drobną radę - jak już piszesz i szkalujesz to przynajmniej pisz prawdę. Przez 25 lat funkcjonowania firmy nigdy nie były wydawane używane buty. A swoją drogą - nie boisz się odpowiedzialności za zniesławienie i naruszanie dóbr osobistych pisząc nieprawdę, obrażając konkretnych ludzi z nazwiska? I nie rozumiem... skoro tak cierpisz to dlaczego pracujesz nadal w firmie?

Norbert
użytkownik zarejestrowany

Firma zatrudnia ponad 300 osób i w związku z tym nie dziwi mnie, że kilka osób jest niezadowolonych. Być może nie powinni tu pracować? Często osoby mające problemy w firmie żeby odreagować piszą swoje oszczerstwa na forum, zaangażowany w pracy nie pisze o firmie źle.

Niko
@Norbert 23.08.2017 21:36

Nawet nie 300. Balex zatrudnia ponad 700 osób

były pracownik

witam. pracowałem w BALEX METAL 15 lat . i odeszłem z tej firmy nie mogłem dalej tam wytrzymac . jedne z gorszych hal to hala 1 i hala 3 hala 1 to zadzil tak zwany hitler lub pies pokrencony facet teraz przeniesli go na kierownika transportu. a na hali 3 rzadzi dyrektor Czarodziej . Andzej .P obiecuje złote góry. jego stałe powiedzenie (przyjdz Pan puzniej teraz zajenty jestem). odradzam tej firmy naprawde . tym bardziej jak jest tyle ofert pracy na rynku.

Maly dzikus

!! Idźcie do Piesiaka po podwyżkę on wam załatwi aż wam w pięty pójdzie od tego dobrobytu :d przestańcie mamrotac, w firmie na produkcji jest grupa ludzi którzy zarabiają bardzo dobrze. A wy, będziecie dostawać 1800 zł bo taka wasza rola :p oni nie szukają konkretnych ludzi bo takim trzeba zapłacić tylko popierdolki . Nawet jak się nauczysz to na nic nie licz, jedynie większe zjeby dostaniesz. Patelnia przestań spać u piesiaka pod biurkiem na nockach

Norbert
użytkownik zarejestrowany

Po lekturze opinii na tym wątku odnoszę wrażenie, że niektórzy robia wszystko żeby oczernić firmę.

asus

a jak jest na magazynie bo jest ogłoszenie. proszę o opinie

J-26

Po odejściu kierownika magazynu( 7go już w przeciągu 4 lat) faktycznie dział jakości ma firmie przejął stery. Wszędzie ich pełno, kontrolują, sprawdzają. KIERO TJ zasuwa rowerem po placu jak nakręcona. Wszyscy mają teraz z Niej niezłą beke

@J-26 17.08.2017 19:51

Przecież to ich praca sprawdzać i kontrolować czyż nie?

Kris
@J-26 17.08.2017 19:51

DJ to jeden wielki szpicel pani dyrektor M z centrali. Nawet dyrektor w TM jest już powoli pomijany! Państwo w Państwie. Każdy chce nakręcić jak największe lody dla siebie. Ciekawe jak długo to będzie trwać?

ZZZZZZ

Kierowniczka z DJ Tomaszowa to fakt jest jak piszą wyżej, ale Elka z Bolszewa jest spoko.

Pajacyk
użytkownik zarejestrowany

Właśnie dlatego władze firmy nie chcą szybko zmieniać kierowników. Jaki by nie przyszedł to pracownicy nadają na niego.

Balex

Co myslicie o dyr. operacyjnym chlopaki napiszcie?

Mr. Crowley
@Balex 13.08.2017 01:26
Co myslicie o dyr. operacyjnym chlopaki napiszcie?

A co byś chciał o sobie przeczytać dyrektorze operacyjny?

Xyz
@Mr. Crowley 16.08.2017 20:12
A co byś chciał o sobie przeczytać dyrektorze operacyjny?

A co można o nim napisać że może sam za 1300 znacznie robić takich jak on było wielu i jeszcze będzie wielu :)

Żeby być dobrym kierownikiem trzeba mieć proces produkcji w jednym palcu. Nie wszyscy kierownicy znają się na swojej pracy. Dobrym przykładem jest kierowniczka DJ po pół roku jej wiedza nie powiększyła się znacząco i jest bardzo podstawowa. Dlatego dojeżdża pracowników donosząc na nich, że wszędzie jest brudno, że ktoś nie chodzi w robaczych ciuchach a cała swoją pracę zwalić na innych. Sama chodzi w trampkach i swoich ciuchach jak by była na wakacjach z telefonem i robi zdjęcia żeby się wykazać, bo w DJ wykazać się za bardzo nie może. Hipokryzja!

Gość
@Pracownik 12.08.2017 15:32

Dokładnie pojawiła się nowa perfekcyjna pani domu. Niby kierowniczka od jakości a bawi się w bhp'owca i królową czystości. To jest przecież zakład produkcyjny a nie szpital! Wiadomo, że jak idzie produkcja to się brudzi ale nie wszyscy to ogarniają. Wypadałoby najpierw ogarnąć swój dział a potem brać się za coś innego, bo z wiedzą u niej jest słabiutko. Jak coś się dzieje to przysyła innych pracowników, bo się nie zna i nie chce ponosić odpowiedzialności. W zamian czepia się jakiś mało istotnych głupot, bo przecież 'robić' coś trzeba. Wszyscy się śmieją, że musi mieć jakieś plecy, bo inaczej by poleciała.

Kierownik
użytkownik zarejestrowany

Może czasami pisząc negatywne opinie napiszecie dokładnie dlaczego macie problemy? Oskarżanie innych i wyśmiewanie się to nie jest uczciwe. W firnie są ludzie do kierowania i oni wymagają od pracowników solidnej pracy. Ciężko jest tak pracować i być miłym!!

Zelnia
użytkownik zarejestrowany

Jak pracuje się przez pół miesiąca i jest to pierwsza praca to taka płaca wychodzi. Jak firma jest spoko i można normalnie pracować to szukacie wrażeń.

J-25

Michał ma rację po co komu kasa ważne że robota jest haha. Takich jak ty szukają właśnie w tej firmie. Pierwsza praca za 1050 zł i cieszyłeś się że coś miałeś hahaha trzeba było odrazu powiedzieć że za darmo możesz robić. Jeśli dla kogoś 4-5 tys to dużo na dzisiejsze czasy niech się walnie młotkiem w głowę i to takim 5 kg bo na lekarza za puźno. W tej firmie zarobisz 3 max jako operator i musisz myśleć za dwóch. Śmierdzi wszędzie chemią rakotwórczą. Stary prezes śmije się z was bo za 2-3 tys pracujecie a on se liczy tylko kaske. Lata chelikopterem i robi zdjęcia ,"patrzcie tu zasuwaja fraje..... za 2-3 tys tak się zostaje milonerem" . Dobrze że mnie tam już niema ale fajnie se wejść na to forum i czytać komentarze w stylu Michała ten człowiek na 100 % nie będzie operatorem bo jest za głup... wiec pewnie znowu ktoś bedzie za dwóch robił i myślał.

Pracujacy
użytkownik zarejestrowany

Balex Metal to fajna firma ale jak widać nie dla każdego. Nie rozumiem dlaczego szeregowy pracownik chce ustawiać wszystkim co mają robić, jak mają robić? Każdy dostaje swój zakres obowiązków i może czasami nie jest wskazane wychodzenie przed szereg ?

H 3

Uwaga Uwaga Uwaga !!!!! Zwalnia się największy przydupas Andrzeja P kto to taki FRYZJER tak Fryzjer i co teraz będzie dalej

rekrut
@J-23 03.08.2017 14:16
He he. Fryzjer to jeden z wielu przydupasów piesiaka, pozostał jeszcze Emil, Szyszka i Szulc a ten Michał co tu te bzdury wypis...

Kolego, czytam Twoje wypociny i z podziwu wyjść nie mogę, obrażasz A.Pie.... wcale się Tobie nie dziwię skoro ma zarządzać takim płytkim pracownikiem jakim zapewne jesteś / byłeś to co się dziwisz ? Zwolnij się proszę skoro tak masz psuć PR firmie, są ludzie którzy chwalą Balex Metal a Ty co ???? siedzisz sfrustrowany na życiowe niepowodzenia i inne i wyżywasz się w sieci na przełożonych... Powiedz mu to wprost co ma zmienić, jest HR i inne narzędzia tylko Ty o tym chyba nie wiesz, a wiesz że jest coś takiego jak aparat mowy, pewnie nie to Cię uświadomię służy do komunikacji.... a nie do wylewania żalów w internecie. Obrażasz Łukasza Sz. ale słowem nie wspomniałeś o jego pracowitości i zaangażowaniu.... I proszę nie odpisuj mi, bo nie zamierzam już na Twoje posty odpowiadać, poza tym pewnie pokonasz mnie doświadczeniem w pisaniu bzdur. Bez pozdrowień.

Ano
@rekrut 16.08.2017 19:52

He, he, brawo Rekrut, czytając wypowiedzi tego j-23 j-24 czy j-hgw ile to od razu widać, że to ta sama osoba plująca na wszystkich i na wszystko, nie potrafiąca nic bardziej kreatywnego wymyślić. Nie wszystko jest super (NIGDZIE nie jest). Ale niedobrze, że taki szkodnik jest wśród nas, bo tylko ferment sieje i wprowadza ludzi w błąd. A tu pracuje mnóstwo uczciwych ludzi i tylko nam złą opinię robi.

Roberto
użytkownik zarejestrowany

Z własnego doświadczenia wiem, że jak człowiek podchodzi do obowiązków w pracy z pełnym zaangażowaniem to nie narzeka na zarobki. Jeśli chodzi o atmosferę to również zależy od ludzi a nie od dyrekcji!!!!!

Robol

Witajcie jestem pracownikiem od ponad pół roku i powiem tak o tej firmie.UKŁADY KOLEŚIOSTWO.Widze na olxie sa oferty pracy dlatego ludzie UWAGA TERAZ JEST Z ZAROBKAMITAK NAJNIZSZA KRAJOWA PLUS ]REMIA UZNANIOWA JAKIES 250 ZL NA MIECHA MACIE OK 1800 W DOBRYCH PORYWACH A I SA METRY ALE TO PO 2-3 Latach.TERAZ BALEX CHCE PRZYCIAGNAC FRAJEROW DAJAC W OFERCIE PRACY 15 ZL ZA H ALE NIEBADZCIE GLUPI BO WTEDY JUZ NIEMA PREMII UZNANIOWEJ.CZYLI NA TO SAMO WYCHODZI.WYNAGRODZENIE PRZY TAKIEJ PRACY NIEOPLACA SIE.LUDZIE KTORZY PRACUJA PO 8,10 i wyz.to cioty i frajerzy wy zasuwacie a 4 osoby beda staly i palcem nierusza bo to wielcy operatorzy maszyn.Gadaja za plecami na innych gorzej niz baby.Jeden kolega tu pisal o Piesiaku ze ma ludzi za nic PRAWDA.szulc nazywany czesto kapciem jak by dal rade to by biegal za piesiakiem na rowerze.Wchodzi mu bez wazeliny.na H3 majsterek w okularkach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a na H4 mistrz jak siebie nazywa pan D.mysli ze jest twardzielem i wprowadzil kolesiostwo.Jedni na przerwe se nawet po 40min siedza a inni no coz.Temu wysle czlowieka do. pomocy a przy drugim bedzie stac z kolega i widzac ze zasowasz niezareaguje a jak poprosisz o pomoc to powie cos w stylu NIERADZOSZ SOBIE.MY KIEDYS ZASOWALISMY W BALEXIE TERAZ.I POTEM CIE OBGADA NA STOLOWCE JAK CIE NIEMA.KOLESIOSTWO.

Koles
@Robol 22.07.2017 09:58

A co Ty zelek ksywe na robol zmieniłeś?

Wiktor
użytkownik zarejestrowany

Narzekanie to czasami jedyna praca jaką wykonują niektóre osoby. Wystarczy przyłożyć się do wykonywania obowiązków w firmie i może być zupełnie inna bajka. A w kwestii porządków to jak sobie robicie syf to tak macie.

Ciekawy

Witam mam pytanie jest cos takiego w tej firmie jak pozyczka firmowa nie oprocentowana?

RAMBO

NIEE!!!!

Remik

Czytając tę wszystkie komentarze to przez x lat się nic nie zmieniło a jednak firma zatrudnia kilkaset osób i z roku na rok coraz więcej. To jakiś fenomen:)

J-24

Rumia
@J-24 17.07.2017 19:13

Serio aż tak źle?

MM
@J-24 17.07.2017 19:13
Potwierdzam w 100% opinie J-23. W biurze jest taki sam gnój.

Pewnie pracuję na innym piętrze niż ty, ale u mnie nie ma gnoju. Codziennie sprzątają :p Pozdro

Xxxx

250 godzin i 2000 zł. To mniej niż wynosi minimum krajowe. Firma płaci około 1800 zł na początek za 168 godzin czyli około 11 zł na rękę, a nie jak u J 23 - 8zl/h. No ale H1 tylko "zarabia" na firmę

Kate

J-23 - w jednym zdaniu pokazałeś kim naprawdę jesteś. Piszesz: "nikomu nie ubliżam", a zaraz potem, że jestem z grona &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w" i "dupowłazów". We wcześniejszym wpisie piszesz o kimś z imienia i nazwiska i mu ubliżasz na forum. Sam sobie zaprzeczasz w komentarzu. To ubliżasz, czy nie ubliżasz? Masz schizofrenię? Jakieś problemy egzystencjalne? Obrażasz kogoś z imienia i nazwiska, a sam kryjesz się pod pseudonimem. Masz odwagę się podpisać, jak taki odważny jesteś? Z resztą jak chcesz. Tylko poczytaj sobie w necie, że nawet jak ukryjesz się pod ksywą i komuś ubliżasz lub znieważasz, to nie jesteś anonimowy i łatwo cię znaleźć i skierować sprawę do sądu. Z resztą dziwie się, że balex jeszcze nie usunął twoich wpisów. Dorośnij. Bo nie chodzi mi o to, że bronię balexu, ale o to, że obrażasz ludzi. I nie jestem dupolizem i dupowłazem bo raczej z Prezesami i Dyrektorami nie mam do czynienia!

użytkownik zarejestrowany

Szkoda, że niektórzy lubią robić sobie niesmaczne żarty na forum. Tu ludzie oczekują na merytoryczne opinie o Balex-ie a nie plotki jak w miejskim maglu.

użytkownik zarejestrowany

Słyszałem sporo dobrych rzeczy o firmie ale od hejterów nie uciekną.

Damian

Poszukuję pilnie. jakiegoś kierowcy który pracuje w balexe w bolszewie. Fajnie by było żeby odezwał się na maila. matik9090@interia.pl

Norbi
użytkownik zarejestrowany

Balex Metal to fajna firma, pracuję tu już długo i nie narzekam.

użytkownik zarejestrowany

@beatka:P Myślę, że czasami najlepszym coś się nie uda. Może nie do końca miałaś rację, może sądzili że jeszcze coś poprawisz? Dlatego tak wyszło głupio.

beatka:P
@Nowy 06.06.2017 22:35

Głupio...??? poprawisz??? a gdzie miałam to zrobić w "segregatorach" ??? ufff cieszę się, że mnie tam nie ma... BOK z P Dyr na czele to nie miejsce dla mnie. Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia i ludzi.... z tego miejsca byłoby trudno wrócić do domu i dzieci z uśmiechem na buzi....

beatka:P

Okres próbny tylko spędziłam w tej firmie i bardzo się zawiodłam....praca w biurze...duża firma...fajne perspektywy...super godziny...cieszylam się...potraktowano mnie niesprawiedliwie...na żadnym etapie mojej nauki, szkolenia nie powiadomiono mnie czy spełniam ich oczekiwania, co mogę poprawić ani nie dano okazji się wykazać. Współpracownicy którzy mieli nadmiar obowiązków szkolili mnie niechętnie i w nerwowej atmosferze. 2 dni przed końcem umowy dowiedziałam sie, że nie chcą ze mną współpracować, sama zainicjowałam to spotkanie...chyba chcieli mi powiedzieć w ostatnim dniu bo bylam im potrzebna do ogarnięcia bałaganu w papierach, bo to robiłam w ostatnich tygodniach pracy.... Przykro mi...

Elbrus
@beatka:P 03.06.2017 12:13

Proszę pilnu o kontakt, mam zacząć tam prace w biurze elbrus81@op.pl

Pracownik b
@beatka:P 03.06.2017 12:13

Coś na ten Temat słyszałam. Jak nic się nie kuma i robi dwa razy wolniej niż inni to Co sie dziwić, ze nie chwili takiego pracownika.... ????????????

Norek
użytkownik zarejestrowany

@Balex to syf Generalnie jesteś nastawiony negatywnie na firmę a to błąd!.

Balex to syf
@Nowy 25.05.2017 20:01
Jak ktoś chce to zawsze znajdzie powód żeby firmę obwiniać nawet za całe zło tego świata. A może warto szanować firmę?...

Jak można szanować firmę która nie dość że nie szanuje swoich pracowników to jeszcze bezczelnie pluje im w twarz i mówi że to normalne? W normalnej firmie operator z taką odpowiedzialnością powinien ponad te 2k na ręke miec bez nadgodzin i zadnych premii, a tutaj trzeba przepracowac 200 h w miesiacu zeby miec ledwo te 2k. Ludzie powoli uciekaja z balexu i nic dziwnego. Ktoś powinien zdrowo dobrać się do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludziom zarządzającym w balexie bo to co tutaj wyprawia dyrektor jest nie do pomyślenia. Zmusza się pracowników do nadgodzin pod groźbą zwolnienia. Jeden z niewielu przykladów gdy łamany jest kodeks pracy. Dodatkowo w tej firmie sami nie wiedzą czego chcą, z dnia na dzień zmieniają ustalenia i plany. Poprzyjmowano pracowników na jedną linie, a nagle przerzuca się ich na inną z dnia na dzień mimo że już zostali przeszkoleni na danym stanowisku. Ogólnie podsumowujac zero szacunku dla pracownika, dlatego też firma nie może liczyć na zaden szacunek z ich strony. Niestety kultura pracy w polskich firmach jest tragiczna i do tej pory nie udało się im zrozumieć że sukces firmy to zadowolona i zgrana ekipa.

użytkownik zarejestrowany

Balex Metal to producent materiałów ze stali . Ma wysoką pozycję w branży. Oferuje kompletne rozwiązania i systemy dla budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i rolniczego w kraju i za granicą. Jak niektóre wpisy mają się do pozycji firmy?

25groszy
@Nowy 19.05.2017 08:54

Firma ma wysoka pozycję.... Jest firmą znaną z - blachodachówki która nie zawsze się składała, nie zawsze powłoka trzyma się rdzenia itp. Firma oferuje ogólnie dobry towar z wyjątkami (nie zawsze z ich winy). Ogolnie dużo robi atmosfera panująca podczas pracy na jakość produktu - zadowolony pracownik pójdzie i sprawdzi czy wszystko wygląda jak powinno. Jest jeszcze w Bolszewie kilku/kilkunastu operatorów którzy tak robią. Jednak większość stwierdza, że przyjdą odwalą 8h i spokój - dlatego kliencie indywidualni powinni sprawdzać czy towar jest 1gatunku. A na zadowolenie pracowników wpływają szczególnie pieniądze, chociażby może jakieś premię kwartalne która pracownicy odczują. 25 groszy....

pracooooooo

Teraz soboty sa niepracujące w balexsie ale można sobie dorobić wtedy na termano sprzątając u Perfekcyjnej Pani Domu....Mistrz S z chęcią przyjmie pracowników na stanowisko szczotkowego....Ciekaw jestem co pan S robi ze na każde zawołanie dostaje pracowników ze ściany i dachu jak tutaj też ich brakuje...Może sam wezmie sie za szczotkę....:)

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@B. to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. A na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska. Co więcej możesz powiedzieć o pracy w Balex Metal? Co przede wszystkim cenisz sobie w pracy?

B.

A ja jestem nowa w balexie i mi się nawet podoba. Pozdrawiam

Nick
@B. 11.05.2017 10:06
A ja jestem nowa w balexie i mi się nawet podoba. Pozdrawiam

To fajnie, to, że nie podoba się 90% ludzi, nie znaczy, że musi dotyczyć wszystkich. Może Tobie ta praca da satysfakcję i ogólne zadowolenie,

NORTH

Ludzie którzy teraz przychodzą tutaj do pracy to desperaci. Nie można tego inaczej nazwać, no chyba że nie mają internetu i nie zaczerpnęli informacji o pracodawcy. Żeby zarobić 2tyś na rękę trzeba dymać nadgodziny w soboty i na tygodniu, w przeciwnym wypadku czeka cie 1700zł. Bądź teraz mądry i utrzymaj za to rodzinę. Rotacja pracowników jest tak duża, że nawet nie staram się zapamiętać imion, jest to bez celowy trud. Nad dyrekcją nie będę się rozpisywać (wszystko zostało napisane wcześniej), bo oni i tak nic nie mogą nam polepszyć, bo na wszystkim trzyma łapę pan B. Lepienie zmian ludźmi z łapanki jest bez sensu! Jednego zdążysz czegoś nauczyć to się zwalnia i na jego miejsce dają ci nowego żółtodzioba do nauki albo od razu po szkole albo "leśnego dziadka" i tak się toczy życie w BM. Jak nie ma dużo przymusowych nadgodzin, nie śmierdzi z oczyszczalni, maszyny się nie psują, nie robimy pir'ów, zegar na bramie działa dobrze a krawaciarze nie brzęczą ciągle nad uchem to praca jest całkiem fajna..... no ale jeszcze się tak nie zdarzyło więc sory!!

Pracownik od niedawna

Pracuje w firmie od niedawna i naprawdę chciałem sam się przekonać czy to co tu piszą to prawda. Ku memu wielkiemu zdziwieniu okazało się ze TAK ludzie omijajcie to miejsce jak największym łukiem poza kilkonastoma osobami które naprawdę ciągną tą firmę na produkcji biorąc pod uwagę za jakie pieniądze oni to robią nic wartościowego napisać nie można szkoda tylko ich zaangażowania chłopaki mówię tu o mistrzach i poszczególnych operatorach na stanowiskach czyli bardzo wartościowych mogłoby się okazać dla firmy ludziach tu się marnujecie każda poważna firma weźmie was z otwartymi rękami i za lepsze pieniądze . Może to banalne ale naprawdę bez doświadczenia to można zamiatac choć i w tych czasach konkurencji nie brakuje daleko nie szukając miałem nieprzyjemności pracowania na wielkiej hali termano na której od wejścia czuć nieprzyjazną atmosferę i której mistrz nadaje się do programu perfekcyjna pani domu jeszcze nie pracowałem z tak zakompleksionym typem człowieka i bardzo żałuję. Na koniec tylko dodam mam nadzieję że już niebawem zmienię pracę i apeluje naprawdę chłopaki walczcie bez was to nie będzie jechać!

Zostaw opinię o Balex Metal - Bolszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Balex Metal