Balex Metal Sp. z o. o.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Balex Metal Sp. z o. o.

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Państwo,

dziękujemy za opinie, które pojawiają się na naszym forum. Chcemy być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne dla naszej firmy.

Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis, który daje nam sygnał do ciągłego doskonalenia się dla naszych Pracowników i Klientów.

Od ponad ćwierć wieku jesteśmy obecni na rynku producentów materiałów budowlanych, dostarczając rozwiązania dla budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i rolnictwa.
Produkujemy płyty warstwowe, blachodachówki, termoizolacje, profile zimnogięte, systemy orynnowania i blachy konstrukcyjne. Stale doskonalimy nasze produkty, dbamy o ich jakość i budujemy środowisko przyjaznej pracy i współpracy z naszymi kontrahentami.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję na forum. Jednocześnie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, wyrażania swojej opinii oraz wyjaśniania wszelkich problemowych sytuacji kierując informacje na adres: praca@balex.eu

Osoby zainteresowane pracą w naszej prosimy zachęcamy do aplikowania na ogłoszenia publikowane w portalach pracuj.pl oraz olx.pl i zapoznanie się naszym profilem pracodawcy oraz opisem etapów rekrutacji na stronie http://www.balex.eu
Nieregularny czas pracy.
Były pracownik

Praca zminaowa w dziwnych systemach nieregularnych, indywidualny rozkład czasu pracy dla każdego pracownika, nie można dopasować dojazdu lub czegoś zaplanować, np: jednego dnia każą przyjść na godzinę od 6 do 14 następnego dowiadujesz się, że pracujesz od 15 do 1 w nocy lub od 22 do 6 , nie jest to praca na zmiany, bardziej coś w stylu, pracownik pracuje na jednej zmianie, ale ma wyznaczone różne godziny rozpoczynania i kończenia pracy, co powoduje problem z dojazdami. Często jest też tak, że jak są 2 zmiany, to każą przyjść Ci np z drugej zmiany na pierwszą, następnego dnia, kończysz o 22 i na 6 rano do pracy bo kogoś nie ma oczywiście za to nie są przewidywane żadne benefity , lub mieszają zmiany raz jesteś dwa razy pod rząd na pierwszej, potem nagle na drugej, ((usunięte przez administratora) ogólnie jak ktoś szuka pracy w stałych systemach zmian, , to ta praca nie jest dla niego, dla mnie też nie.

Jo
Pracownik
@Nieregularny czas pracy.

Opinia prawdziwa

end
Pracownik
@Jo

Dokładnie. Nie ma ludzi/materiałów, a pewien złotousty i tak na siłę potrafi wepchnąć trzy zmiany, bo górki same się nie nadrobią

On Nowy wpis
Klient
@Nieregularny czas pracy.

"kończysz o 22 i na 6 rano do pracy bo kogoś nie ma" 11h odpoczynku musi zostać zachowane. W tym przypadku to tylko 8. Zgłoście to naruszenie.

Kandydat_na_pracownika Nowy wpis
Kandydat

Rozmowa kwalifikacyjna przyjemna, w miłej atmosferze, merytorycznie ok, ogólne wrażenie na duży plus. Jedyny i największy minus to brak informacji zwrotnej w zakresie wyniku rekrutacji - rekruter deklarował informację zwrotną do końca miesiąca niezależnie od decyzji. Takowa informacja nie dotarła do tej pory.

Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.
Pracownik
 Pytanie

Zbyt mało roboty więc kołaczy może być brak? Co się dzieje czyżby koniec hossy na rynku płyt warstwowych? Nie ma praca nie ma płaca?

Obecny
Pracownik
 Pytanie

Kiedy i gdzie będzie impreza firmowa????????

Kaka Nowy wpis
Pracownik
@Obecny

Nigdy i w zadzie

Kml
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.
Kandydat
 Pytanie

Ciężko brać na poważnie tą firmę.. skoro już na samej rekrutacji powstają kłamstwa, wpierw kierownik produkcji mówi o tym że są zainteresowani osobą, zatrudnieniem mojej osoby że wszystko ok. opowiadają o pracy oraz najważniejsze że przyjmą.. po czym po spotkaniu stwierdzono że rzekomo nie ma nikogo z kadr by zajęli się przyszłym pracownikiem który ma być tam zatrudniony..:) Powiedziano że telefon dostane gdy będzie ktoś z kadr.. tymczasem nie dostałem przez kilka dni żadnego telefonu z tą informacją ani nawet z tą że nie są zainteresowani lecz po kilku dniach dowiadujesz się przez wiadomość email że jednak cię nie chcą z powodu - wolimy dać innemu pracownikowi prace.. dziękujemy za spotkanie śmieszne i mało profesjonalne zachowanie tak poważnej firmy to człowiek nastawia się na zatrudnienie czeka kilka dni na to by otrzymać dokumenty i nagle dostaje taką informacje? i nie telefoniczną tylko drogą Email :) Kiepsko to świadczy o firmie już na samym wstępie i raczej odradzam tam prace ja straciłem przez to mnóstwo czasu.. mimo twardego zapewnienia.

rob
Kandydat
 Pytanie

co powiecie o pracy w biurze? zastanawiam się nad ofertą Doradcy Klienta

1
były
Były pracownik
@rob

odradzam, pieniądze nie duże a ciśnienie i presja straszna

Jo
Pracownik

Tak

Administrator

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Kierownik Sprzedaży można liczyć na 10700 . Czy to prawda?

Boszu
Były pracownik
@Administrator

Bardzo prawdopodobne :)

1
Kolo
Pracownik
@Administrator

Za tyle to nie warto lepiej na produkcję za 3100 poza... lać

Nowy wpis poraz pierwszy
Pracownik
 Pytanie
@Kolo

Czy praca jest zmianowa?

Anonim
Pracownik
@Administrator

Raczej niemożliwe przy "nowych" systemach premiowych

były
Były pracownik
@Administrator

jak (usunięte przez administratora) dzień i noc i wyrobisz 50 tysiecy róznych czynników to tak

Godfather
Pracownik

Wszyscy pytają o imprezy integracyjne, które nie mogły się odbyć z przyczyn oczywistych Covid19. Nie do końca to prawda. Pieniądze także te socjalne były i są wydawane na bieżąco. Chociażby na bilety do kina, teatru, opery, na weekendowe imprezy w spa, bankiety czy firmowe obiady. Mamy przecież także w firmie nowe służbowe samochody marki premium spalinowe, lub pełne elektryczne. Niestety z tych wyżej wymienionych rzeczy korzystają tylko i wyłącznie osoby z samej góry 'tylko dla wybrańców". Hipokryzja i tyle, nie ma co się rozpisywać. Zwykły pracownik musi sam zadbać o jedzenie czy kawę do pracy. Transport jest w tedy za darmo jak ktoś dojeżdża rowerem. Każdy rodzaj rozrywki po pracy organizujesz sobie sam we własnym zakresie i za własne pieniądze. Trzeba jednak przyznać, że na Boże Narodzenie każdy pracownik dostał bon podarunkowy w formie jakiegoś wirtualnego kodu, którym nawet nie można było zapłacić za zakupy w sklepie. Trochę to smutne i trochę śmieszne. Pozdrawiam.

były
Były pracownik
@Godfather

prawda

Pytanie
Pracownik
 Pytanie

Kiedy będzie socjal z prawdziwego zdarzenia? Bo na razie to nie ma się gdzie umyć a o jedzniu nie wspomnę...

Stary
Pracownik
 Pytanie

W tym roku już impreza firmowa czy coś takiego powinno być przecież COVID się już skończył. Chyba że teraz będzie wymówka że wojna na Ukrainie i dlatego nie można zrobić .... A jeśli nie to myślę że każdy pracownik się ucieszy z gotówki przelanej na konto:) PS. A czy jest to prawidłowe wedle Kodeksu pracy ze jeden pracownik może np palić sobie Fajeczki na zakładzie a np inny nie może bo ktoś mu zabronił i może wyciągnąć z tego powodu jakieś konsekwencje ?????? Czekamy na odpowiedź

end
Pracownik
@Stary

Ściśle uprzywilejowani pracownicy korzystają z e-papierosów

Jo
Pracownik
@end

Nawet przy liniach produkcji

Szczery
Pracownik
@Stary

Bo tak jest

nie ważne
Pracownik
 Pytanie
@Stary

Byłem szczepiony na ospę ,4 x na covida ,na żółtaczkę i przeciwko wściekliźnie też . W tym roku będzie jakaś lumka z połamanymi pałkami kurczaka i z piwem brok ? Już nie chodzi o papu ... i pazerość socjala :) ... tylko żeby spotkać się w paczce .PS. Mam nadzieję ,że po 3 latach będzie taniec na rurze .... lubię wysokie blondynki i niskie brunetki ( tylko nie C . chopek )

1
Hwc
Pracownik
@nie ważne

A ja w ramach walki ze wszystkimi schematami lubię laski z krótkimi nogami i małymi piersiami

1
Administrator

Poszukuje obecnie pracy jako: Mechanik Maszyn w mieście Bolszewo. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Jo
Pracownik
@Administrator

Dobra fucha reanimujesz stare trupy... prawie za darmo

end
Pracownik
 Pytanie

Wolna majówka jest zarezerowana tylko dla pracowników biurowca? Dział produkcji niech najlepiej siedzi i robi w sobotę i poniedziałek dwie zmiany po 10 godzin. ????

Michał
Kandydat

Cześć, jak wygląda praca na obecną chwilę w firmie i na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek. Atmosfera w pracy jest ok czy są jakieś nie wiadomo wymagania do spełnienia których nikt nie przestrzega,

4

Pracodawca

@Michał

Witam, Panie Michale wynagrodzenie jest przedstawiane na rozmowie rekrutacyjnej. Zachęcamy do aplikacji. Wymagania względem danego stanowiska określamy w ogłoszeniach o pracę jak również doprecyzowujemy podczas rozmowy rekrutacyjnej, która jest doskonałą okazją do zadania nurtujących Pana pytań. Każdy z pracowników ma zaplanowany okres wdrożenia i przydzielonego opiekuna. Wymagania są dostosowane do poziomu stanowiska - młodszy specjalista/specjalista/samodzielny specjalista. Pozdrawiamy, Balex Metal

Michał
Kandydat
@Balex Metal Sp. z o. o.

Dowiedziałem się że znajomy pracuję w firmie i odradził mi składanie CV bo są zabierane pieniądze za reklamację nawet osobą których nie było w pracy. I każdy umywa ręce gdy jest coś nie tak z produkcji.

Jo
Pracownik
@Michał

Jeden za wszystkich wszyscy za jednego.

Ck
Kandydat
@Michał

Obserwując opinie i ich ilość oraz powtarzające się wciąż te same oferty pracy od Pracownika Produkcji poprzez Planowanie do Kierowników, nie można oczekiwać chyba zbyt wiele od tej firmy. Jedynie rotacji na stanowiskach dyrektorskich nie ma.

Kukurydza
Kandydat
@Ck

Skoro jest taka rotacja pracowników, to chyba coś jest nie tak.

Jo
Pracownik
@Kukurydza

Brak odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach i na produkcji trzeba się znać...

1
Ogr
Klient
@Jo

Na pewno trzeba się znać jak tyle reklamacji przychodzi a pracownicy śpią na stanowiskach pracy ( linia ścianowa ), a elita z biura wymaga przestrzegania BHP a pracownikom każą nie zwracać na to uwagi i stawiają stal tam gdzie jest przypisane miejsce na coś innego niedługo pracownicy będą chodzić sobie po głowach. Ale najważniejsze że prześlij ISO a reszta jest nie ważna XD

Joka
Pracownik
@Ogr

Zdejmij ten kask bo chyba cię za bardzo uciska

Ogr
Klient
@Joka

Prawda w oczy kole (usunięte przez administratora) i premii później nie ma XD

Ck
Kandydat
@Jo

Dobra... czyli Ci wszyscy poprzedni pracownicy byli nieodpowiedni....

Ck
Kandydat
 Pytanie
@Jo

Dobre... czyli wszyscy ci ludzie nie nadawali się do pracy ?

Miki
Pracownik
@Ck

Kolego nie byli odpowiedni bo niedali z siebie głupków zrobić.

Jo
Pracownik
@Ck

Nadawali się do pracy ale już nie robią zostali tylko nieliczni a reszta to łapanka... mało kto jest zaangażowany reszta tylko przychodzi i udaje że robi.

Dar serca
Były pracownik
 Pytanie
@Kukurydza

Sciema jak nic prawda jest taka ze ladnie piszecie a pracowników macie za nic !!! Padlo pytanie odnośnie urlopów pracowników co tutaj Pani / Pan napiszę ??? Jeżeli jest w firmie social dla pracowników to kto decyduje na co te środki wydac moze sami pracownicy powinni zadecydować na co i w jakiej formie chcą te środki otrzymać czy jest wybrany sklad pracowników którzy kontrolują czy środki zostały odpowiednio wydane przeznaczone na dane cele . Opinie mówią wszystko o tej firmie brak pracowników , szacunku, urlopów planowanych z tego co czytam socjal tez slaby pozdrawiam

Szczera
Pracownik
@Jo

Dokładnie.

Nera
Pracownik
@Dar serca

Socjal rozplanowany, trochę na nagrody dla dzieci za rysunki, trochę da się na święta Bożego Narodzenia, a reszta na kawę i herbatę dla biura no może jeszcze dla kolegów z Ukrainy się wy skrobie jakieś pieniądze....

Miki
Pracownik

Nie polecam pracy w Belex Metal. Obiecują cuda wianki poczym nie spełniają ich.

Jo
Pracownik
@Miki

Demętuje wianków nie obiecują...

Wiecej
Pracownik
 Pytanie

A ja mam pytanie do zarządu firmy Balex Metal . kiedy w końcu wszyscy pracownicy firmy beda mogli zaplanować urlopy roczne jak mamy sobie zaplanować wypoczynek z rodziną ??? Przypominam ze w roku 2021 tez brak planowanych urlopów czy w tym roku tez liczycie ze uda sie wam jakoś ten problem ominąć??? A może firma zmieniła państwowy kodeks pracy ??? Pytam grzecznościowo i proszę o odpowiedź merytoryczną pozdrawiam

Hwc
Pracownik
@Wiecej

Zaplanuj urlop idź do lekarza i napewno go dostaniesz tylko inaczej się nazywa l4

Wczasy
Pracownik
 Pytanie
@Wiecej

Może ktoś wie dlaczego firma nie płaci wczasów pod gruszą?

Kolo
Pracownik
 Pytanie
@Wczasy

Bo ma gdzieś swoich pracowników...?

Michał
Kandydat

Dowiedziałem się że znajomy pracuję w firmie i odradził mi składanie CV bo są zabierane pieniądze za reklamację nawet osobą których nie było w pracy. I każdy umywa ręce gdy dzieję się coś nie tak na produkcji i nie można mieć swojego zdania. Trochę źle to świadczy o tej formie.

Robo
Kandydat

Widzę, że subiektywne opinie są na bieżąco usuwane. Szkoda, bo ludzie którzy ubiegają się o pracę powinni znać odczucia innych. Nie polecam firmy. Szkoda czasu. Są miejsca o lepszej atmosferze i z wyższą kulturą pracy.

1
Ziom
Pracownik
@Robo

Pochwal się gdzie takie miejsca są może ktoś się skusi

Robo
Pracownik
@Ziom

@Ziom Jak nie widzisz to znaczy że jesteś mało ambitny/a. Wpasowujesz się idealnie do tej korporacyjnej struktury. Niektórzy lubią gnić w takiej stagnacji.

Robo
Pracownik
 Pytanie
@Ziom

@Ziom. Jak nie widzisz to znaczy, że mało ambitny/a jesteś. Wpisujesz się idealnie w tą korporacyjną strukturę. Niektórzy lubią gnić w takiej stagnacji, a zarządzającym tylko o to chodzi abyś miał/a klapki na oczach. Cechuję Cię brak siły i chęci na poszerzanie horyzontów. Pytanie czym to jest spowodowane?!

Robo
Pracownik
 Pytanie
@Ziom

@Ziom. Jak nie widzisz to znaczy, że mało ambitny/a jesteś. Wpisujesz się idealnie w tą korporacyjną strukturę. Niektórzy lubią gnić w takiej stagnacji, a zarządzającym tylko o to chodzi abyś miał/a klapki na oczach. Cechuję Cię brak siły i chęci na poszerzanie horyzontów. Pytanie czym to jest spowodowane?!

Ziom
Pracownik
@Robo

Mnie praca i płaca odpowiada nie każdemu jest tak źle jak Tobie. Rób co chcesz ja tylko pytam gdzie jest lepiej może kiedyś będę chciał uciec z BM

1
Bosz
Pracownik
@Ziom

Zawsze możesz otworzyć zespół i grać na gitarze

Ziom
Pracownik
@Bosz

Otwieram i zaśpiewam o Tobie nie robię

Nowy
Pracownik
 Pytanie

Witam Mam pytanie. Czy w Balex Metal jest (usunięte przez administratora) pracowników przez innych pracowników badz pracodawce ??

romek
Kandydat
 Pytanie

Witam. Jakie zarobki są na stanowisku kierownik produkcji? Jak oceniają Państwo atmosferę w pracy? Zamierzam kandydować na to stanowisko

Stary
Pracownik
@romek

Atmosfera cudowną 3100 podstawy,, + premia frekwencyjna i premia za metry jak dobry miesiąc to 3600 weźmiesz no i języka obcego ukraińskiego, mołdawskiego się nauczysz.... polecam

Boszu
Były pracownik
@Stary

No i jeszcze na fajku możesz pójść na przerwie z ukraińcem. Tylko stop z telefonami i bardzo dobrze. Ma jechać jakość. Póki co jest idealnie. Najlepsza firma w tomaszowie. Ponoć w boszu juz narzekają i przechodzą do balex.

Klun
Pracownik
@romek

Jeśli ktoś kandyduje na kierownika produkcji czy jakiegoś innego działu BM i prosi o opinię o pracy na goworku to dla mnie nie powinien być żadnym kierownikiem nawet do roweru..... Kto normalny uwierzy w te bzdury co tu wypisują... Pozdrawiam.

1
Administrator

W firmie Balex Metal Sp. z o. o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Planista. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Zostaw merytoryczną opinię o Balex Metal Sp. z o. o. - Bolszewo

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Balex Metal Sp. z o. o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Balex Metal Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Balex Metal Sp. z o. o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 7 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jakie są opinie klientów o firmie Balex Metal Sp. z o. o.?

  Liczba opinii klientów firmy Balex Metal Sp. z o. o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Balex Metal Sp. z o. o.?

  Kandydaci do pracy w Balex Metal Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Balex Metal Sp. z o. o.