Samson

Reda

Opinie o Samson

tang

martosuaf, a powiedz mi proszę dlaczgo miałaby nie funkcjonować ? Słyszałem, że teraz nawet zaczęli jeszcze więcej rekrutować. Ci którzy mają wykształcenie eletkryczne to poszukują akurat elektromonetera i elektryka.

martosuaf

Firma Samson w dalszym ciągu funkcjonuje i ma się bardzo dobrze ! :) Pozdrawiam

ptacho

Witam ja pracowałem u Samsona na przełomie września do grudnia i było dobrze środki czystości były, nie wiem co za [usunięte przez moderatora] to napisał tą pierwszą opinie!!!! atmosfera tez była super i nie narzekałem i było można dużo się nauczyć płoty,ogrodzenia i bramy szkoda że tak wyszło inaczej Pozdrawiam kolegów z Redy i Rumi Sebastian

A ja tam pracuję i nie narzekam. Czyżby to niezadowolony pijaczek co został wyrzucony od nas?

annonim

Witam jeżeli ktoś chce iść pracować do Samsona to odradzam tam jest wielki [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] praca !!!!! O pracowników wcale niedba ,o środki czystości trzeba się prosić w 100% nie polecam

Zostaw opinię o Samson - Reda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samson