Opinie o balex Metal w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie balex Metal. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w balex Metal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o balex Metal w Tomaszów Mazowiecki

Czy pracodawca balex Metal motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jest OK

stary pracownik dostaje 26 zeta/ h i ogarnia 7 maszyn/2 linie i planuje produkcję bez podnoszenia ręki o jałmużnę a nowy prosto z ulicy 27 zeta/h czyli ja ;) Pogratulować polityki płacowacowej ....

Himen Nowy wpis

Był zakaz nadgodzin a teraz jest nakaz. Teraz mozna będzie zarobić:)

Himen Nowy wpis

Tu nie ma wczasów pod gruszą

Czy pracodawca balex Metal motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Joka

Tak daje nowym wyższe stawki niż starym pracownikom... Polelam

Krystyna
@Joka

Ale, że ty tak na serio ? Czyli ktoś pracuje powiedzmy od dwóch lat i zarobi mniej niż nowy pracownik na takim samym stanowisku? A jak tu wygląda sytuacja z ubieganiem się o podwyżki?

@Krystyna

Niestety tak się zdarza że świeżak ma te same pieniądze co ten co pracuje 2 lub 3 lata a na produkcji zarobi się lepiej niż w utrzymaniu ruchu niestety to smutna prawda..

Radosław Rumian

Odpowiadając na twoje pytanie, odpowiem krótko. Nie. W balex metal na ogół jest zastraszanie ma każdym kroku głównie zabraniem premii. Pan dyrektor przed świętami się na tyle zagalopował, że postanowił zakazać oddawania krwii( znajdzie paragraf żeby karać za oddawanie krwi). Oznajmił na zebraniu dzień po wigili która wytknol pracowniką którzy chcieli wolne po świętach. Przy obecnym establishmencie, balex metal omijajcie szerokim łukiem.

@ino

Pracownik w Balex Metal to tylko kadra zarządzająca, która sama siebie motywuje i premiuje mając to coraz lepsze autka. Reszta to tylko woły robocze. Wiem, byłam, pracowałam.

Jest OK Nowy wpis

Mirek19

Możecie coś więcej powiedzieć jak wygląda praca na kontroli jakości? Jakie zmiany, godziny pracy ? Weekendy wolne?

Poranny

Czym się zajmuje kontroler jakości ? Czemu stawka jest tak niska jak na wymagania?

Ciekawa Nowy wpis
@Poranny

Można wiedzieć ile proponują na rękę na kontroli jakości??

Smutny Pracownik

Nie rozumiem co ta firma odwala, zaraz połowa lutego i brak aneksów, nie wiadomo jak teraz pracownik naprawdę zarabia, a na dodatek jeszcze kible nie działają i od kilku dni na drzwiach karteczka z napisem "AWARIA"

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie balex Metal? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tomaszów Mazowiecki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tomaszów Mazowiecki
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.

Czy w balex Metal możliwa jest praca na podstawie B2B?

maciek

byłem na rozmowie porazka 4 osoby na rozmowie jak w sądzie a potem nie dostał sie pan , ta firma malo warta zainteresowania

Proroctwo

Hej co tam u was robić wam się nie chcę ?? Zlecenia przekładają do Bolszewa co się dzieje, czy to są rezultaty tych nowych zmian w stanowiskach bo w bolszewie mówią że u was się super sprawdzaja . Widocznie prawda jest inna .

Czy urlop w balex Metal jest płatny 100%?

Xxx

Czy na produkcji pracują też kobiety?

Kula

Flaku jest cienki nic nie zrobi on tylko na spotkaniach potrafi grozić potem się wybieli że wszystko. Jedynie inspekcja pracy ratuje aby ten zakład doprowadzić do normalności. Tylko czekać na wypadek kolejny przez poganaoczy głównie Ł. Gawarzynskiego.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie balex Metal? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w balex Metal?

Jest OK

Polityka zamordyzmu po 3 latach pracy Pana Marcina przynosi efekty . 20 osób chce się zwolnić ( starych pracowników ) .Nie bez wpływu na tą decyzje mają pieniążki .Człowiek może dużo znieść , ale gdy pieniążków brak to szuka się innych możliwości w życiu.

Johny

Jest ok polecam

Iza
@Johny

A uzasadnisz czemu? Bo kiedyś widzę parę negatywów tutaj poleciało. :(

Hwc
@Iza

Motywacji zero czy jesteś pracownikiem produkcji, operatorem, mechanikiem to stawka jest podobna może o 100zł się różni i to brutto więc lepiej siedzieć przy maszynie i się nie przemęczać.

Iza
@Hwc

aha, to już jakaś porada. a przy tej maszynie to jak to poorganizowane jest? mam na myśli ich stan techniczny i ogólne otoczenie pracy. rzuca się tu w oko coś szczególnego czy mają warunki przeciętne jak wszędzie?

Jak wygląda ścieżka kariery w balex Metal? Czy trudno jest zdobyć awans?

Brak takiej ścieżki

Dar serca

Wystarczy dobrze lizac du....e I masz go jak w Banku. Nie stety tak to wygląda na nic sie zdadza twoje starania ewentualnie moga cie przenieść na inna hale oczywiście w nagrodę

Izabela
@Dar serca

kolesiostwo z szefem zapewnia awans i wieksza kase?

Koper
@Dar serca

A zarządza tam jeszcze ten dyrektorek co to uważa się za najmundrzejszego alfe i omegę?byłem tam kiedyś na rozmowie-większego(usunięte przez administratora)w życiu nie spotkałem

Zainteresowana

Jak wygląda praca na stanowisku młodszy kontroler jakości?

Dziubasek

Witam Czy możecie się podzielić opiniami na temat pracujących handlowców? Konkretnie na Mazowszu? Czy plany sprzedażowe są realne?

Pracownik123

Czy polecacie zostac Mistrzem zmiany w Tomaszowie??

Taki jeden
@Pracownik123

Jeżeli masz fabrykę nervomixu ,która pracuje w czterobrygadowce to dasz radę ...

Jak często są nadgodziny ,? I czy weekendy pracujące są ?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w balex Metal?

Jo

Członek jest tylko jeden nikt go narazie nie przebije

XYZ

Ta firma to jedna wielka pomyłka. Brak jakiejkolwiek organizacji. Zabierają wszystkim premie za błędy niektórych osób by naprawić straty za ubiegle lata. Każą non stop wręcz zostawać się po godzinach i nie zważają na to że pracownik np tego dnia nie może lub wgl nie może się zostać "grożąc" w tym że jeśli nie zostaną załadowane wszystkie auta to ponownie zostanie zabrana pracownika premia. Dla nich jest ważne to aby praca była wykonana do końca i bez żadnych wymówek dla nich się liczy pieniądz a nie zdanie pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o balex Metal - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w balex Metal?

Zobacz opinie na temat firmy balex Metal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w balex Metal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

balex Metal