Eko-Celkon Jerzy Nowakowski

Brudzewo

Opinie o Eko-Celkon Jerzy Nowakowski

anon

W Eko-Celkon praca jest w porządku.Problem jest że są kapusie taki jak Mir. B i Andrz. P sa i inni ale ci sa najgorsi. Pozatym polecam

hiha

Pierwsze komentarze to wystawiła [usunięte przez moderatora] na 100% reklamówka firmy.

hiha

Praca w Eko-Celkon jaką pamiętam jako pracownik to stawka godz. śmiechu warta ,jednak każda nadgodzina jest płacona. Potencjał firmy olbrzymi .Firma kierowana przez ludzi,którzy sami sobie podstawiają nogę.

Bardzo pięknie piszesz,tylko ciekaw jestem ile w tym prawdy.Napewno zarobki są [usunięte przez moderatora], stawka około 7 - 10 zł/godz. brutto.To jest śmiechu warte

Zostaw opinię o Eko-Celkon Jerzy Nowakowski - Brudzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Celkon Jerzy Nowakowski