ADRO Spółka Jawna

Rumia

Opinie o ADRO Spółka Jawna

Adam

Witam pracuje jako spawacz od 2001 roku różne firmy przerabialem z różnymi ludzmi o firmach rozmawialem i z ludzmi z adro tez nigdy bym nie poszedł do pracy do firmy tego typu i pewnie żaden szanujacy sie spawacz i monter też nie ,(usunięte przez administratora)

RAFAŁ SZCZECIN

Adro-Adro :ludzie piszą że to h.je, że żle ,że nie płacą ,oszuści ,etc. A prawda jest taka że kasa jest na czas a i nawet parę dni wcześniej ,dostarczają ludzi gdzie mają zapotrzebowanie w europie za darmo, są umowy, ubrania mieszkania ,dowozy do pracy ,zaliczki. Zjazdy po kontrakcie na ich koszt,Jak ktoś chce pracować to zarobi I to nieżle.

Dzik
@RAFAŁ SZCZECIN 18.09.2017 23:23

Lizus

Marta

@mag136 a jesteś zatrudniony w takim razie do pracy w Polsce czy poza jej granicami? Czy wyjazd do pracy gdzieś dalej rownież jest możliwy w takim szybkim czasie? Czy na rozmowie testowano jakoś Twoje umiejętności?

Marta

A na co spawacz poza umową o pracę może w ADRO liczyć? Jednak w większości firm jest to na start zapewnione więc na pewno przydałyby się informacje na temat jakichś dodatkowych rzeczy, np. z socjalu?

mag136

Byłem 2 tygodnie temu - po 3 dniach od rozmowy bhp, lekaż, papiery i w ciągu 7 dni już w pracy - szybko, sprawnie i ciekawa oferta

elektroda

Potwierdzam - pracy jest sporo praktycznie każdy porządny spawacz zaraz dostaje umowe o prace

marek

praca za granicą jest i z tego co słyszałem w kraju też - pracuje u nich 3 miesięce i jestem zadowolony, znajomy też przyszedł tu jako spawacz i też nie narzeka

Marta

To potwierdzona informacja, że praca jest za granicą? Bo na ich stronie internetowej nic na ten temat nie ma

zibi

jestem spawaczem dzisiaj zlożylem papiery w bjurze zaproponowano stawke45zl na działalności praca za granicą spanie gratis wyżywienie samemu myślę że stawka mala

Mirek

Witam, szukam pracy jako spawacz, ile Adro płacą na godzinę.

kaiw

czy coś się wyjaśniło? ja się właśnie zastanawiam nad wysłaniem cv do firmy a ty mi tutaj takie sensacyjne wadomości na noc przed snem, chyba nie zaSNĘ:/ uv potwierdzam jak najbardziej twój komentarz, ludzie narzekają a przeciez wiedzieli co podpisują

gdrty

Siemano co z tym przestojem praca wstrzymana of piątku nikt nic niewie macie jakiesniusy

nowy 234

Siemanko jakie stawki maja placa w euro szlifierz ile ma na czysto

dawid

Witam, pracuję w Niemczech u niemieckiego pracodawcy i często widzę busiki z pracownikami na terenie stoczni w Brhv. Ciężko mi powiedzieć czy jest to firma o dużej reputacji. Na pewno są konkurencyjni jeżeli chodzi o stawki które oferują. Niedawno pojawiło się bardzo dużo greków. Myślę że są jeszcze tańsi. Wykonują najgorszą pracę, mam nadzieję że nasi pracownicy są lepiej dostrzegani. Rozmawiałem z jednym z pracowników z ADRO, nie wiem czy to prawda ale powiedział że ma 10 euro na godzinę, to było kilka miesięcy temu. Niestety ale nie zapytałem się jaką pracę wykonuje. Przyznam się że miałem wrażenie że był lekko wcięty. Nie chcę nikogo osądzać, bo kiedyś w stoczniach w Niemczech stały automaty z piwem i w przerwie można było sobie wypić piwko. Ale dzisiaj alkohol w miejscu pracy to jest już chyba wykroczenie i natychmiastowe zwolnienie. Prawda zawsze leży po środku, więc nie biorę tych wszystkich komentarzy na serio. Żeby poznać prawdę trzeba popracować w tej firmie.

UV

Cześć jestem pracownikiem firmy i jestem bardzo zdziwiony takimi opiniami firma jest Okej Wypłata zgodna z umową na jaka sie zgodziliscie i wyplata zawsze jest na czas. Jeśli ktoś ma ochotę pracować i jest dobry w tym co robi, nie jest alkoholikiem nie ma żadnych problemów i jest zadowolony

dropdnb

siema,wybiera sie ktos tam do szczecina ?ja mam niby byc tam na 8 sierpnia na probkach..wiecie co to za firma itd itd ?dzieki za odpowiedz yo

jogi

mam pytanie o próbki warto się fatygować?

wel

Jaka jest stawka dla spawacza,

majster

Przyjmują i zarobki też dobre.A wiadomo że na uczciwych do pracy to mało jeśli masz preferencje to wal do nich.Osoby negatywnie oceniające to pewnie ci co za picie wylecieli Elo polecam.

wiedzacy

Zebys sie nie zdziwil he

spawek

Zgadza się w 100%...

Monter

Sebastian opublikuj listę z nominacjami w internecie , i jeszcze jedno ci z niedzielami wolne ?

wiedzacy

Wszystko roztrzygnie sie w najblizszych dniach, wiecej nie moge i nie chce powiedziec

wiedzący

No to seba lecisz chlopie lecisz!

lotnik
@wiedzący 24.02.2016 11:41
No to seba lecisz chlopie lecisz!

wiedzacy mozesz jasniej dlaczego ten knot ma lecieć i gdzie??

RR

ODPOWIEDZ MI TYLKO NA 1 PYTANIE . JAK CI TAK ŻLE TO PO CO TAM PRACUJESZ?

borsuk

Jestem ze Szczecina i pracuje od paru miesiecy,w Adro,i uwazam ze jest dobrze,tak jak wczesniej wspomniano pieniadze przed terminem,i zgodnie z umowiona stawka.Stawki dla doswiadczonych osob ktore chca pracowac sa przyzwoite jak na Szczecin. A osoby ktore pisza tutaj nieprawde to zalosne,pijaki i nieroby,tak samo oczerniaja inne firmy,bo sa niezaradnymi nieudacznikami .Jak juz wczesniej ktos wspomnial,tu niema przymusu pracy.

@borsuk 16.02.2016 17:04

a czy my tu mowimy jaka i kiedy firma wyleci?.......oczym innym jest temat panie SPAWACZ......i nikt mnie niekupil,tylko pracuje tam gdzie chce,bo moje doswiadczenie mi pozwala,a jesli Adro zakonczy kontrakt,to wierz mi ze mam miejsce zapewnione w Bilfingerze.....to na tyle panie SPAWACZ

BOSKI

PANOWIE SPAWACZE I MONTERZY POKRZYWDZENI PRZEZ ADRO MAM DLA WAS PROPOZYCJĘ ZOSTAŃCIE HEJTERAMI BO TO LEPIEJ WAM WYCHODZI NIŻ SPAWANIE LUB MONTERKA.POZDRO

TheBestAll

Witam! Widzę,że dyskusja się rozwija.Mam parę pytań które nasuwają się same po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy. Tymbardziej,że jestem zaznajomiony z tematem.Dlaczego jest tak źle skoro jest tak dobrze?Dlaczego ludzie ze Szczecina mogą pracować w ADRO już parę miesięcy i nie narzekają?Dlaczego dobrzy fachowcy nie mają żadnych problemów z pracą w ADRO?Odpowiedź: bo trzeba coś umieć zrobić i mieć chęci do pracy. To wystarczy. A nie rozpisywac się jakiej to ADRO krzywdy im wyrządziło a niektórzy nawet nie podjęli pracy ze strachu,że będą musieli trochę popracować.

parodia

PARODIA , DWÓCH NAGANIACZY A RESZTA ZAPIER..... , I TO TYLE W TEMACIE.

robin

ale wy tu głupoty piszecie , biedni spawacze i monterzy poszkodowani przez los, weżcie się najlepiej za robotę a nie żale wylewacie nieroby

Słaby_Spawacz

Znam Cię Sławek. Wiem gdzie mieszkasz...

spawacz

slawek ten który tak dobrze zarabia to pozol się boze majster nocnej zmiany

sławek
@spawacz 12.02.2016 16:58
slawek ten który tak dobrze zarabia to pozol się boze majster nocnej zmiany

baranie zapytaj chłopaków po ile zarobili a dopiero póżniej się wypowiadaj

The Best

najlepiej zadzwoń do biura

Wąskki

Odczep się od Kaszubów Paprykarzu przepocony

SS

(usunięte przez administratora)masz hotel opłacony

cała PRAWDA

A w której firmie ktoś ci płaci za to że dojeżdżasz do pracy lub opłaca ci mieszkanie zastanów się zanim napiszesz takie głupoty. A co do umów zawsze można założyć działalność , a nie liczyć na to że ktoś ma ci to dać

On

Nie POLECAM zła atmosfera , poza tym długo w Szczecinie już nie popracuja

Ktos kto ma w dupie adro

Piszą pozytywy sami adrowcy- pasi wam jeb...ć 10 godz dziennie przez 7 dni w tygodniu (wiem wy jesteście wybranym ludem chowacie się a inni jebia na was kanalarze ) " służ panu wiernie później pan ci piernie"

debeściak
@Ktos kto ma w dupie adro 04.02.2016 03:50

Biedny spawaczu poszkodowany przez adro. Wyjezdzając do pracy nikt cię na siłę do busa nie wkładał i też wiedziałeś po ile godzin jest praca więc teraz nie płacz.

WELDER
@Ktos kto ma w dupie adro 04.02.2016 03:50

POZYTYWY PISZĄ OSOBY ZADOWOLONE Z PRACY I FIRMY , A ŻALE WYLEWAJĄ , ALKOHOLICY NIEUDACZNICY I OSOBY KTÓRE NIE ZNAJĄ SIE NA ROBOCIE

SŁAWEK

SŁUCHAJ BLOW ,CZY MAJĄ DUŻO OFERT PRACY TEGO NIEWIEM, BO JESTEM TYLKO SPAWACZEM,ALE TO CO MI POWIEDZIELI W BIURZE WSZYSTKO SIĘ ZGADZA I WYPŁATA JUŻ JEST, KTÓRA MIAŁA BYĆ DOPIERO 10.JEŻELI INTERESUJE CIĘ PRACA W TEJ FIRMIE TO POPROSTU ZADZWOŃ DO BIURA.POZDRO

Szybki

O widzę forum ADRO ruszyło. Pierwsze wpisy super poszkodowanych spawaczy nieumiejących spawać, naprawdę mi was żal , biedulki jak można ich tak skrzywdzić

RAFAŁ

ROZUMIEM ZE TO PAN DAREK I KRZYSZTOF BIEDNI SPAWACZE KTORZY NIEZDĄŻYLI PODJĄĆ PRACY BO SIĘ JEJ PRZESTRASZYLI.JA TU JESTEM OD 3 STYCZNIA I WŁAŚNIE WPŁYNĘŁA WYPŁATA NA MOJE KONTO KTÓRA MIAŁĄ BYĆ 10 DANEGO MIESIĄCA I TYLE ILE OBIECAŁ MI PAN HIERONIM DOSTAŁEM.POLECAM TĄ FIRMĘ

borsuk

Otworz baranie firme i tez ,zatrudniaj ludzi i tez bedziesz mial,....DUZOOO EUROOO NA GODZINE.....ale niezrobisz tego ,bo jestes zaglupi ,mozesz jedynie otworzyc piwo pod zabka....zalosni z was ludzie....

Michał

Z tego co wiem Panie M to wyrzucili Pana bo żadna spawarka nie spawała tak jakby Pan chciał,no ale cóż każdy z nas jest najlepszy

monti

SPAWACZ O CO CHODZI Z TYMI STAWKAMI CZY SĄ ZAWYŻONE CZY O CO CHODZI?

SŁAWEK

NIEWIEM SKĄD TE NISKIE STAWKI BIERZECIE ,ALE MI 2500 PLN WYSZŁO ZA 7 DNI.DZISIAJ WŁAŚNIE DOSTAŁEM WYPŁATĘ.

SPAWACZ

Omijajcie tę firme z daleka , jak dostaniecie propozycje pracy w Szczecinie przy budowie podstaw do wież wiatrakowych(70 godzin tygodniowo stawka 30pln ) to głeboko sie zastanówcie (usunięte przez administratora)

Jaja

Witam, moze ktoś napisac o stawkach dla spawaczy? mag oraz tig?

sk

Pracowalem na Blohm+vooss z adro i dostawalem to w narzedziowni stoczniowej bez problemu

firma jest ok - pracuje około rok, pieniądze dobre można spokojnie żyć - wyjazdy na miesiąc dwa i tydzień dwa w domu więc jest ok, straszne mają uczulenie na pijaków raz złapany i do domu bez szans na powrót

kaja

no ja też szukam, ale widzę, że wątek na tym forum to chyba naprawdę umarł jednak i nie wiem już co z tym mam zrobić, bo jednak jestem ciekawa jak w tej firmie wszystko funkcjonuje normalnie, a nikt nie chce pomóc, mam tylko nadzieje, że to nie oznacza upadku firmy ani tego, że już nikt tam nie pracuje,.

paris

szukam informacji już o Adro od dłuższego czasu i ciągle niestety na nic jeszcze interesującego nie trafiłem . Znajomy polecił mi pracę tutaj , ale nie powiedział o firmie praktycznie nic. Czy możecie choc w niewielkim stopniu przybliżyć mi to czym Adro właściwie się zajmuje? będę wdzieczny, pozdro .

Zostaw opinię o ADRO Spółka Jawna - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADRO Spółka Jawna