ADRO sp.j.

Opinie o ADRO sp.j.

Jony

Witam mam pytanie jakie są stawki dla Malarzy Piaskarzy ?? I jak z zakwaterowaniem i transportu?

Monter4321

Witam. Mam kilkuletni staż pracy w Stoczni Gdynskiej . I zastanawiam się nad pracą montera w danej firmie . Ma ktoś jakies ogl informacje na temat twj firmy ? Dzięki z góry

@Monter4321

@Monter4321, warto zapytać o jakieś szczegóły dotyczące pracy w ADRO. Myślę, że najważniejsze są kwestie typu forma umowy, widełki wynagrodzenia, benefity socjalne, tryb pracy, atmosfera wśród współpracowników. Jak Ty się na to zapatrujesz?

@Luiza, a na jakim stanowisku chciałabyś pracować w ADRO? Wysyłałaś już swoje CV do pracy w tej firmie? Myślę, że naprawdę zawsze warto spróbować! @Cincinek%, a czy możesz powiedzieć, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Jestem też ciekawa, czy jest jakiś socjal dla pracowników w tej firmie.

Luiza

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Niektórzy nie mogą znaleźć swojego miejsca?

Monter

W każdej firmie płaca za ubezpieczenie za buty ubranie sprzęt bhp tylko nie tu kask na głowę i cienkie ubranie jak do sprzątania i do pracy niewiem gdzie kto z was pracował ale stawki po 30 zł to sprzątaczki w Niemczech maja więcej a wy jeszcze chwalicie ze ktoś wam wypłatę da na czas nie wiem czy do tej pory za darmo pracowaliście zamiast pisać prawdę żeby ludzie uważali na takie firmy to piszecie głupoty o zarobkach tam możesz jeździć jak jesteś na walizce i czekasz na telefon nic nie mozna zaplanować nie pracujesz nie zarabiasz urlopu nie ma socjalu tez nie wiec co wy piszecie ze jest super a emeryturę slad weźmiecie jak tu wszystko co sie da to ponad cztery tysiące na okres tego co jesteś w pracy i w domu bez chorobowego itp prawa do zasiłku w razie czego prezesi zarabiają ale reszta pracowników to zbiera resztę co zostanie przerwy odliczane od czasu pracy dojazdy bezpłatne

Lepiej niech każdy sie sto razy zastanowi bo wyjechać łatwo ale dostac 4 tys i żyć w Holandi miesiąc i jeszcze cos miec w Kraju to tylko wycieczka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Cincinek%

Pracowałem, słabo płacą a i z godzinami roznie. Robić trzeba wszystko... kilku majstrow ok, reszta już zmęczona" Adrowaniem"????Każdemu szanujacemu się fachowcowi odradzam. To firma dla emerytów i mlodzianow do statystowania.

@Malarz, długo już pracujesz w ADRO? Możesz opisać jak wygląda Twój dzień pracy? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w ADRO? Czy polecacie aplikować do pracy w tym miejscu osobom młodym, zdobywającym swoje pierwsze doświadczenie zawodowe?

Malarz

Dzień dobry.Firma ok.Mogliby płacić więcej.Naoewno nie dla pijaków,a robić trzeba wszędzie.

@tre, masz rację. Właśnie takie komentarze usuwane są przez administratora forum. Czy Ty pracujesz w ADRO? @anonymous, jeśli jakieś komentarze są usuwane z forum, to dlatego, że są niezgodne z obowiązującym nas tu wszystkich regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin . Zachęcam do zapoznania się. @Norbert, a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Wysyłałeś już swoje CV?

tre

pisz kulturalnie to nic nie będzie usuwane. jak wyzywasz wszystkich od złodzieji i oszustów to co się dziwisz? to w świetle prawa oszczerstwa i pomówienia, dziwisz się że gowork je usuwa?

@tre

Kulturalne czy nie, i tak usuwane, przecież widać ????

Norbert

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Obecny pracownik

Konkurencja zainspirowała do pisania?

Izydor

Komuś się nudziło i liczył ilość opinii?

zibi

jestem spawaczem dzisiaj zlożylem papiery w bjurze zaproponowano stawke45zl na działalności praca za granicą spanie gratis wyżywienie samemu myślę że stawka mala

pykacz
@zibi

SPAWACZ!! na działalności to 60zł/h w Polsce zarobi ale "spawacz" za 45/h na działalności za granicą i tak bardzo mało, nawet jako pykacz

@.., może podzielisz się swoją? Będzie tu na pewno mile widziana :) @anonim1234 i jak, byłeś na rozmowie rekrutacyjnej? Czy możesz napisać jak przebiegała i czy udało Ci się dostać pracę? @zibi, co Twoim zdaniem było największym plusem pracy w ADRO Spółka Jawna?

102 opinie przez 11 lat tylko tyle

anonim1234

witam. chcialbym uslyszec choc troche prawdy o tej firmie.Czekam na rozmowe z nimi i po przeczytaniu tego co piszecie nie wiem co myslec. praca w niemczech monter prowadzacy z niemieckim. czekam na informacje.

zibi
@anonim1234

w każdej firmie są plusy i minusy pracowałem ogólnie ok

spawacz zibi

byłem pracowałem stawka srednia ale ogólnie ok

Księgowa

A jak wyglada praca w ksiegowosci? Zarobki i atmosfera w porzadku?

Nika
@Księgowa

No comment...

Byłem, widziałem, rozmawiałem. Dla kogoś kto może pracować jak koń 7 dni w tygodniu oferta jak najbardziej trafiona. I nawet zarobi te 8-9 tys. Minus wyżywienia co da pewnie jakieś 6-7 tys. na rękę za miesiąc pracy w Adro. Ale...no właśnie. 56-62 godzin w tygodniu daje nam ponad 250 godzin w miesiącu. Czyli 1,5 miesiąca w miesiąc, a to już tak ciekawie nie wygląda, bo realnie za miesiąc wychodzi 3,5- 4,5 na rękę za ciężką pracę spawacza czy montera. Dużo? Sami musicie sobie odpowiedzieć na to pytanie. (usunięte przez administratora)

EPG

Ktoś coś może napisać na temat firmy czy potrzebują ludzi i czy zatrudniają może pomocników montera

Zostaw merytoryczną opinię o ADRO sp.j. - Rumia

• Jak się pracuje w ADRO sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy ADRO sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADRO sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADRO sp.j.?

Kandydaci do pracy w ADRO sp.j. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADRO sp.j.