Opinie o Job Connect Sp. z o.o. w Wejherowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Job Connect Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Job Connect Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Connect Sp. z o.o. w Wejherowo

Ania Nowy wpis

A jakie są warunki pracy w Holandii?

To jak jest naprawdę ? Nowy wpis

Firma -agencja cały czas ma oferty pracy w Holandii-Czy ktoś moze napisac jak jest naprawie z to firmo?Oczywiscie ludziom z tej agencji -dziękujemy za wpsiy>

Daro

Jestem w NL przez od nich 1 mieszkanie ok 2 kaszana czas 3 robota jak robota Pracujemy w 3 spawacz na projekcie Myśle ze głównie narzekają fachowcy co za kołnierz nie wylewają potem się dziwią że ze firma ich zwiozła albo potrąciła kasę za coś... Pozdro

Iza Nowy wpis
@Daro

Dziękuję Ci za opinię o Jobconnecu, ale mam prośbę, żebyś rozwinął trochę swój opis.Możesz coś bardziej napisać na temat warunków pracy tam? Szczególnie interesuje mnie kontrakt. Dzięki.

Wojti Nowy wpis

Współpracowałem z nimi całokształt to Ok , wiadomo czasami jakieś drobne problemy ale wszystko rozwiązywane.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Job Connect Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Spwacz

(usunięte przez administratora)kiedyś był marnym spawaczem i teraz jest marnym pracodawca .............Na fejsbuku uważajcie na grupy spawalnicze bo modami są często spawacze- krętacze - kapitaliści .Za takimi chowa sie .(usunięte przez administratora).

Waldek
@Spwacz

Przecież oni tylko naganiają dla Holendrów. Oni nie wypłacają pieniędzy tylko bezpośrednio Holendrzy. Twoja opinia trochę z (usunięte przez administratora)

Waldek

Obecnie pracuje przez Jobconnect w Rotterdamie projekt na shell. Siedzę tu 4 tydzień jak narazie wszystko się zgadza siano na czas kwatera tez Ok. Gadałem tez z ziomkem on jeździ dla nich nie narzeka...

Jacek

Oferowali mi prace w Holandii , oferta wyglądała całkiem dobrze. Mój kolega pracował przez nich 2 razy ,mówił że generalnie nie było zle.

Marcinie przestań sciemiac bo to na 100 procent jest to nierzetelna firma (znaczy nie firma tylko biuro pośrednictwa .W Holandii ma samych kontrahentów krętaczy i osustów !Sa problemy z zakwaterowaniem i wypłacalnością .Szefunio szuka teraz spawaczy na działalności do Norwegii tyko zapominał dopisać ze podatek zaplamicie i w Norwegii i w Polsce (czyli kolejny wałek ). Tak prawdę mówiąc to 220 koron to jest stawka minimum na norweskiej umowie o prace z zakwaterowaniem i żarciem .Po ostanie to Egersund to najgorszy gnój w NOrwegii.

Rewelacja konkretne oferty i na miejscu u pracodawcy to samo rewelacja żadnych kombinacji, żadnych nie porozumień. Tak jak Job Connection szybko załatwia sprawy z wyjazdem to tylko chwalić i polecać. Oby ta agencja rozwijała się ku dobremu to będzie jedną z lepszych na rynku. Tak trzymać

Zostaw merytoryczną opinię o Job Connect Sp. z o.o. - Wejherowo

Job Connect Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Spacerowa 12
    84-200 Wejherowo