P&P Sp. z o.o.

Orle

Opinie o P&P Sp. z o.o.

Marta

Doświadczenie i wykształcenie wymagane jest raczej wszędzie. To samo tyczy się aktualnych ofert pracy jakie posiada P&P . Obecnie poszukują Kierowcy, tutaj prawo jazdy z odpowiednią kategorią i doświadczenie ale i orientacja w terenie. Czy an forum są aktualni pracownicy firmy? Napiszcie jak wygląda praca z punktu widzenia Kierowcy? Jakie są warunki zatrudnienia?

snadra

jezeli masz dosiwadczenie i wyksztalcenie chociaz uważam ze ono tak istotne moze nie jest to masz szanse

an

Byłam tylko na rozmowie. Wszystko ładnie pięknie, ale pod koniec Pani zadała mi pytanie czy mam rodzinne. Odpowiedziałam, że tak i już wiedziałam, że pracy nie dostanę. Zostałam uświadomiona, że w firmie nie praktykuje się żadnych L4 i trzeba się całkowicie poświęcić firmie...Ogólnie bardzo dziwna kultura organizacji. Nie zgodne z prawem jest pytanie się o tak intymne rzeczy jak ilość dzieci. Po za tym raczej nie szukają pracownika tylko niewolnika. Kobieta na rozmowie chwaliła mi się, że dali jej 2 tygodnie urlopu w wakacje...WOW!:)

Zostaw opinię o P&P Sp. z o.o. - Orle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P&P Sp. z o.o.