Opinie o pyszne.pl - Sto2 sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pyszne.pl. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pyszne.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pyszne.pl w Wrocław

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinia udostępniona dla Ciebie

Kurier

Nie polecam pracy jako dostawca w tej firmie. A w zasadzie nie w tej firmie tylko dla podwykonawcy pyszne, bo oni sami kurierów nie zatrudniają. W obecnej sytuacji pandemii nie są zapewniane maseczki ani rękawiczki. Z wielką laską dali nam płyn do dezynfekcji. A mamy kontakt przecież z wieloma ludźmi przez cały dzień pracy( inni pracownicy, klienci) Pyszne nie informuje tez należycie klientów o wprowadzonych obowiązkowych dostawach bezkontaktowych. Sam ich informuję każdego klienta przed dostawą, że są one wprowadzone, bo w przeciwnym razie wyłażą z łapami do nas jak nawet nie zdążymy podejść pod drzwi. Zatrudniają bardzo dużo nowych osób, przez co są ucinane dramatycznie godziny wszystkim pracownikom. W ogłoszeniach o pracę chwalą się, że płacą za godzinę nawet wtedy gdy siedzisz i nie masz zamówienia. Nie liczcie na to jak się uspokoi na mieście i usiądziecie na minute chociaż to zaraz dyspozytor was poinformuje, że konczycie już prace na dziś. Grafiki ustalają coraz częściej tak, że masz w środku dnia 2 lub nawet 3 godziny przerwy pomiędzy zmianami. Za te przerwy nie dostajesz ani grosza. Wycwanili się tak żeby nie przysługiwała kurierom płatna jedna 15 minutowa przerwa która należy się tylko podczas nieprzerwanej 6 godzinnej pracy. Masz zmianę do 21, przyjedziesz 20:45 i musisz wyczyścić rower/skuter i plecak. Jednak koordynator i tak ci utnie z grafiku te 15 minut, bo przecież już skończyłeś prace a oni o te dwa złote do przodu będą przecież. (usunięte przez administratora) tutaj jest niesamowite. Jak coś jest niejasne lub chcielibyście cos jeszcze wiedzieć to pytajcie śmiało.

Pracodawca

@Kurier

Cześć, bardzo dziękuję za Twoją opinię , aktywnie słuchamy wszystkich uwag i oczywiście bierzemy je pod uwagę. Odnosząc się do powyższej opinii: "W obecnej sytuacji pandemii nie są zapewniane maseczki ani rękawiczki. " Zapewniamy zgodność ze wszystkimi obowiązującymi wytycznymi rządu w tym zakresie - maseczki i rękawiczki nie są obowiązkowe, stąd Pyszne nie zapewnia ich swoim pracownikom. Zgodnie z informacją rządu z dnia 9 kwietnia od czwartku, 16 kwietnia, będzie obowiązywał nakaz noszenia maseczek w miejscach publicznych - i wszyscy kurierzy Pyszne zostaną w nie zaopatrzeni. "Z wielką laską dali nam płyn do dezynfekcji. A mamy kontakt przecież z wieloma ludźmi przez cały dzień pracy( inni pracownicy, klienci)"  Płyn do dezynfekcji jest zapewniany w każdym hubie, kurierzy dostają żel do małych buteleczek na czas swojej zmiany. Mogły być opóźnienia w dostarczeniu żelu do hubów, ale wynikały one z ogólnego spadku podaży ze względu na pandemię. Dodatkowo, w hubie są zapasy wszystkich środków dezynfekujących, na bieżąco, w ramach potrzeb, są wydawane kurierom. "Pyszne nie informuje tez należycie klientów o wprowadzonych obowiązkowych dostawach bezkontaktowych. " Informacja o bezkontaktowej dostawie została wysłana do wszystkich klientów oraz pojawia się na stronie i aplikacji mobilnej. Dodatkowo, wprowadzony został bezkontaktowy odbiór z restauracji, o czym zostały poinformowane wszystkie współpracujące restauracje. "Zatrudniają bardzo dużo nowych osób, przez co są ucinane dramatycznie godziny wszystkim pracownikom. " Godziny mogły być ucinane w początkowych dniach narodowej kwarantanny ze względu na zmniejszoną liczbę otwartych restauracji. Po kilku dniach sytuacja wróciła do normy. Dzięki temu nie musieliśmy ograniczać ilości współpracujących z nami kurierów. W tym czasie, rekrutacja nowych kurierów była tymczasowo wstrzymana. "Grafiki ustalają coraz częściej tak, że masz w środku dnia 2 lub nawet 3 godziny przerwy pomiędzy zmianami. Wycwanili się tak żeby nie przysługiwała kurierom płatna jedna 15 minutowa przerwa która należy się tylko podczas nieprzerwanej 6 godzinnej pracy. " Grafiki zostają zmienione na czas pandemii w celu ograniczenia liczby kurierów, którzy zjeżdżają na przerwę do hubu, aby ograniczyć liczbę osób (i nie powodować zgromadzeń) Pozdrawiam

Mm
@Pyszne.pl

Zamawiałam jedzenie z pyszne i nie dostałam informacji o trzymaniu jakiej kolwiek odległości czy przestrzeganiu zasad podczas odbioru zamówienia. Nie kłamcie bo to nie ładnie????

@Pyszne.pl

To, że rząd nie nakazuje to nie znaczy, że firma nie może zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników. Godziny są ucinane drastycznie od początku roku conajmniej, więc nie od początku koronawirusa. Zacznijcie dbać należycie i prawdziwie o swoich pracowników a nie się tłumaczycie tutaj desperacko. Napisałem tą opinię, ponieważ jest ich mało w sieci i każdy niech się 10 razy zastanowi zanim podejmie się współpracy z wami

Kajdan
@Kurier

Witaj, Czy zarobki na rowerze a skuterze są takie same? jak to wygląda? trudno się na skuter dostać?

Pracodawca

@Kajdan

@Kajdan Cześć Kajdan, Wynagrodzenie dla Kuriera korzystającego, z naszego sprzętu jest takie same, bez względu na to, czy jest to rower, czy eskuter. Dodatkowo, Kurier używający własnego roweru, ma doliczany dodatek do stawki godzinowej. Jeżeli masz więcej pytań zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub kontaktu poprzez adres e-mail dedykowany rekrutacji kurierów: driverrepresentative-pl@takeaway.com Pozdrawiamy, Zespół Pyszne.pl

Szymon kurier
@Kurier

A więc pracuję w pyszne od dłuższego czasu i: -to kto nas zatrudia w zasadzie nie jest ani trochę ważne bo wszystko jest załatwiane z pomocą koordynatorów którzy ZAWSZE byli bardzo pomocni w każdej sprawie, czy to opona przebita czy brakujący podpis w umowie a jeśli czegoś nie rozumiemy to cierpliwie tłumaczą. -maseczki oraz płyny do dezynfekcji są dostępne zawsze, bez łaski. Z inną sytuacją nigdy się nie spotkałem. -klienci zawsze podczas zamawiania mają wybraną dostawę bezkontaktową i są tego świadomi -jeśli chodzi o ucinanie zmian to się oczywiście zdarza ale coraz żadziej i jest to logiczne że pracodawca nie chcę płacić za czas w którym pracownik nie pracuje -grafik z przerwą 2-3h nie jest już układany w ten sposób chociaż wiem że DAWNIEJ były takie przypadki -o cwaniakowaniu to się nawet nie będę wypowiadał -jeśli chodzi o sprzątanie po pracy to trzeba było przeczytać umowę przed jej podpisaniem Dziękuję, pozdrawiam

Kapitan Kurierów
@Kurier

Czy Ty przepracowałeś dla Pyszne.pl i Scoobera chociaż jeden dzień? XDD Nie wiem, skąd to wziąłeś, ale w rzeczywistości wszystko jest kompletnie inaczej. Żele do dezynfekcji i rękawiczki jednorazowe są ogólnodostępne, więcej, stoją tuż przy stanowisku do pakowania plecaków, wystarczy je wziąć, więcej, każdy Koordynator przypomina, by wziąć żel i rękawiczki, więcej, każdy Dyspozytor przypomina, by wziąć żel i rękawiczki, codziennie, po parę razy, jak mantrę, do tego stopnia, że osobiście mnie to już nudzi. A skoro Ciebie to ominęło to zazdroszczę, bo też chciałabym z taką wprawą ignorować polecenia przełożonych. Klienci są powiadamiani o sposobie dostawy, ponad to do każdego zamówienia jest ogólnodostępna notatka - "dostawa bezkontaktowa", którą widzi zarówno klient, jak i kurier. Ale jak to z ludźmi, nie da się każdemu rozkazać postępować zgodnie z obostrzeniami epidemiologicznymi, tym bardziej, że już ich praktycznie nie ma, więc nie ma tu co zwalać winy na Pyszne, bo oni nie mają na to większego wpływu XD Na szkoleniu jest jasno powiedziane: średnia zmiana trwa 5-5.30 h. Więc nie dziw się, że nie masz 15 min przerwy, gdy pracujesz 5 h. Jeśli Koordynatorzy ucinają zmiany, to praktycznie ZAWSZE na korzyść Kuriera (tj. wraca o 21.50 - wyłącza aplikacje o 22 i do 22 ma zmianę). Przyjmujemy nowych ludzi, bo mamy takie zapotrzebowanie. A jeśli, ktoś daje jeden dzień czy dwa dyspozycyjności w tygodniu, to niech się nie dziwi, że ma mało godzin, lub że nie ma ich w danym tygodniu wcale. Czasem trudno jest zadowolić każdego. Ale od czego są openy (wolne zmiany, które czasem się zdarzają (np by uzupełnić grafik, gdy okazuje się, że w danym dniu będzie potrzeba więcej kurierów) lub giełda zmian? Jeśli się chce, nawet z jednym dniem pracy grafikowej można przepracować cały tydzień ???? Tak. Czasem Dyspo skraca zmiany, gdy nie ma ruchu na mieście. Ale przed tym pyta czy i kto chce zostać skrócony. Tylko w wyjątkowych sytuacjach wybiera jednego kuriera (spośród około 20), który danego dnia musi skończyć wcześniej, bo nie ma ruchu. Ale wtedy też, jeśli powiesz mu, że koniecznie chcesz zostać, zostaniesz. I tyle. WSZYSCY JESTEŚMY LUDŹMI Ponad to w moim HUBie (biurze) jest wspaniała atmosfera pracy, Koordynatorzy i naprawdę cudowna Szefowa słuchają nas i naszych opinii, zawsze stają po naszej stronie (np. nie raz wybronili któregoś kuriera od mandatu), mamy zapewnione wszelkie potrzeby, a nawet mamy ekspres do kawy, sok do wody, telewizor, Play Station. Naprawdę nie wiem i nie widzę w tej firmie zbyt wielu minusów, bo nasza kadra naprawdę stara się zapewnić nam wszystko, co najlepsze i stara się, by nasza praca była jak najprzyjemniejsza. I taka jest prawda

@Kurier

Powiedz chociaż gdzie pracujesz, w moim mieście jest prawie kompletnie inaczej.

dostawca
@Kapitan Kurierów

Jak byś nie zauważył, to opinia tamtego Kuriera była z początku kwietnia 2020, więc sprawy z maseczkami czy żelami się zmieniły. Nie znaczy, że pisał nieprawdę w tamtym czasie. Widzę, że dodatek kapitański w wysokości 1zł/h to nie tylko szkolenia, a robienie dobrego PR firmie. Co do cięć zmian, mnie od początku tego miesiąca skrócili jakieś 5h na przejechanych ogólnie 45h (i nic do gadania nie miałem). No ale na papierze stawka godzinowa się zgadza...

@Kapitan Kurierów

Miasta które mają HUB to mają. W moim mieście nie ma NIC. Biuro jest tylko dla KOORDYNATORA I MENADŻERA. My? Stoimy na mieście czy to deszcz, śnieg, mróz. Nie mamy zapewnionej wody w upalne dni, które były kilka dni temu. Firma ogólnoświatowa a nie potrafi zapewnić kurierowi godnych warunków pracy. Wozimy do maks 4 kilometrów? Totalna bzdura. Takie ogłoszenia widnieją na olx. 4 w jedną stronę + powrót = 8 km. Dodatkowo Dyspozytor jak już się kończy zmiana, potrafi Cię (usunięte przez administratora) na koniec miasta i zakończyć Ci wcześniej zmianę po dostarczeniu zamówienia = Wracasz za darmo. Ale widzę, że niezłe lizanie rowa swojemu koordynatorowi, aby tylko zostać kapitanem. W moim mieście też są tacy :). Ogólnie nie polecam tutaj pracy, chyba, że ktoś ma dobrą psyche ja :)

Blabla
@Kurier

Rzeczywiście nie jest różowo z powrotem do domu. Czasem aplikacja wysyłała mnie daleko daleko w ostatniej godzinie pracy i wracałem np. 8 kilometrów już bardzo zmęczony. Mimo to polecam tą pracę. Daje poczucie niezależności, przygody. Spotykasz ludzi zahartowanych, obeznanych z rowerem, jednym słowem pozytywnych maniaków. Czasami są trudności na łączach (wczesnym latem nie dało rady dodzwonić się do hubu), ale służba nie drużba. Jak miałbym wybierać miedzy pracą przy biurku za 6000 a pracą w pyszniaku to jednak wybrałbym pyszniak.

Domi
@Kurier

Trzeba miec dobra kondycje? Czy firma zapewnia rower elektryczny?

Michał
@Kurier

Mogę spytać, czy wystawia się opinię o kurierze? Gdzie można ją znaleźć? Kto to widzi, np. w aplikacji?

Bialaka
@Kurier

Oho, covidianin się odezwał ????

Akar
@Kurier

Zgadzam się również z tą opinia.Ciezko tam zarobić pieniądze dużo godzin ucinają. Twoje ustalenie grafiku nic nie znaczy oni i tak po swojemu ustala ci grafik później zaczęli mi ucinać godziny także wychodziło czasami mniej niż 300 zł w tygodniu. Raczej praca jest dla dzieciaków żeby sobie zarobili na kieszonkowe bo dorosły człowiek się z tych pieniędzy nie utrzyma.

beka z was koronaświry ;d

beka z was koronaświry ;d

heh

Ta firma to jeden wielki wyzysk na pracownikach. Pensja przez 2 lata wzrosła nam o 200 zł brutto, co jest nieludzkie. Wizja rozwoju, o której tak paplają cały czas to kłamstwo. Pyszne kocha głupich pracowników, którzy myślą że jak będą wyrabiać ponad normę, to ktoś ich doceni. W pracy odczuwalny jest (usunięte przez administratora)ze strony współpracowników oraz przełożonych. Ludzie są zapewniani, że nie muszą obawiać się zwolnień, po czym są masowe zerwania umów. Polski zarząd to banda błaznów, którzy są w stanie wyśmiewać sytuacje pracowników na comiesięcznych spotkaniach. Dodatkowo nie radzą sobie z krytyką i zablokowali możliwość anonimowych pytań. Firma masowo wydaje pieniądze na imprezy, a potem płacze że nie ma pieniedzy. W innych krajach pracownicy dostają godne pieniądze za swoja pracę, a w Polsce zrobili (usunięte przez administratora) za grosze. Cieszę się, że uciekłxm z tego cyrku. OMIJAJCIE TĘ FIRME SZEROKIM ŁUKIEM.

Barti
@Były pracownik

Atmosfera w Pyszne.PL jest toksyczna a wręcz przesiąknięta jadem. Kadra zarządzająca do zmiany, mam tu na myśli nie tylko managerów czy TL. Niektórzy już tak zasiedzieli się w firmie, że stosują wszystkie możliwe chwyty poniżej pasa względem pracownika. Tak się rozgościli.

Aplikuje
Kandydat

Pyszne Szuka Przedstawiciel Handlowego - czy mogę prosić opinie na temat tego stanowiska ? Jakie zarobki, targety i premie ?

KO
@XXX

Ano ja szkoleń i ich oferty tez byłbym ciekaw, tylko jeśli o prace za kołkiem chodzi to jak na razie wszystko i tak jest zajęte. Przynajmniej mnie oferty teraz na takim portalu nie wychodziły, chyba ze te dla dostawców gdzieś indziej są dodawane? swoją drogą ciekawe po ile ludzie tak jeżdżą.

Rozczarowany kurier

Nie polecam pracy jako kurier własnym samochodem. Zarobki wypadają gorzej niż to jest pokazane w reklamie czy omawiane na pierwszym szkoleniu. Często zdarzają się dojazdy do restauracji od 8 do ponad 9 kilometrów. Realne zarobki to 17-18 pln/h netto.

Ktoś 2
@Rozczarowany kurier

Podajesz zarobki na godz ale już na rękę i po odjęciu kosztów paliwa?

@Rozczarowany kurier

Co jest takiego szczególnego w jeżdżeniu rowerem po mieście, pakowaniu jedzenia do plecaka, jakiejś aplikacyjce na telefonie, że potrzebne jest jakieś wielkie szkolenie i to niejedno, skoro piszesz "na pierwszym szkoleniu"? Kurier dostaje zamówienie, wsiada na rower, jedzie do wskazanego lokalu odebrać porcję, wkłada do plecaka, zawozi pod wskazany adres, wydaje osobie, którą zastania i tyle. Czy to faktycznie jest takie trudne, że organizowane są szkolenia w tym zakresie? Chyba, że "szkoleniem" jest nazywana krótka rozmowa na temat, że kurier instaluje aplikację, otrzymuje rower, plecak i może pracować.

eee Nowy wpis
@XXX

Chyba nigdy nie pracowałeś jako kurier. Szkolenia masz dwa: - 1,5h z koordynatorem. Typowo: BHP, co robić, kiedy klient jest nieosiągalny etc etc. Jakoś ten czas zleciał - pierwsza jazda z kapitanem. Robisz dwa zamówienia pod jego okiem i on sprawdza, czy nadajesz się do tej roboty. Podczas tego "jeżdżenia z plecakiem" może się zdarzyć wiele rzeczy, w których musisz wiedzieć jak reagować. Np. przy zepsutym hubowym rowerze, albo przy wypadku. Nawet takie pierdołu, jak sprawdzanie wieku klienta, kiedy zamawiany jest alkohol, albo napisanie do dyspo, że musisz zjechać zmienić baterie. Przed jazdą musisz sprawdzić rower i zleceniodawca wskazuje rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę przed jazdą. Choćby po to, żebyś nie wjechał w samochód przy dużej prędkości, bo hamulce nie zadziałają. Albo żeby nie odpadło ci nagle przednie koło na ruchliwej ulicy ;) Błagam, ta praca jest prosta, ale nie aż tak.

Sylwia
Inne

Porażka, zamowienie nie dotarło, kurier nie pozostawił go pod bramą, nie wiadomo co się z nim stało, na infolinii Pani rzuca słuchawką, bo nie przyjmuje krytyki. Oczekiwałam zwrotu pieniędzy otrzymałam jeden wielki (usunięte przez administratora) Nigdy więcej pyszne nigdy więcej nie zapłacę z gory za żadne zamowienie. Dałam sie oszukać. Kurierzy porażka!!!

Xd
@Sylwia

Pewnie Ty jesteś porażką. Ile razy klient nie zostawi pełnych danych plus nie odbiera telefonu. Pewnie tak było i najłatwiej zwalić na kuriera

IX Nowy wpis
@Xd

Skąd masz takie konkretne przypuszczenia? Czy w tym przypadku tak właśnie było? firma teraz się jakoś nie zabezpiecza przed tym by tego typu dane się nie pojawiły? Kurier na tym ostatecznie traci?

Odrzadzam!

Jako były pracownik Pyszne na stanowisku customer care stanowczo odradzam to miejsce pracy. Na początku jednak powiem co było na plus według mnie, żeby nie było, że tylko oczernię byłego pracodawcę. Umowę podpisywałxm niespełna rok temu, na tamten moment otrzymywałxm nieco ponad 3k netto na uop do 26 rż (dla mnie na tamten moment okej) + jednorazowo 1700 (tego dokladnie nie pamietam, ale na pewno kwota bardzo bliska) na urządzenie mieszkania do pracy zdalnej. 12 zł dziennie zniżki pracowniczej do pyszne, oczywiście opieka medyczna, dofinansowanie do multisport. I to by było na tyle z plusów. Teraz przejdę do konkretów. Czemu odradzam pracę w Pyszne? ZałamałXm się psychicznie po naprawdę krótkim okresie pracy. Najgorsza była dla mnie infolinia. Dzwoni wkurzony restaurator i bluzga? Musisz sobie jakoś poradzić, możesz go rozłączyć dopiero jak po 3 upomnieniu będzie nadal wyklinał. Zwyzywał cię od góry do dołu? Życie, nasz klient nasz pan. Ogólnie wydaje się, że firma ma pod tym względem w nosie pracowników i przyzwala na takie zachowania restauratorów. Kto choć raz przeszedł rozmowę z pewnym panem z pewnego sushi we Wro ten wie o czym mowa. A gość nadal ma podpisaną umowę z Pyszne i można u niego zamawiać, a on może uprzykrzać życie biednym pracownikom infolinii... Poza tym atmosfera jest dość toksyczna. O ile inni ludzie z działu customer care są mili i chętni do pomocy, bo doskonale wiedzą co czujesz, o tyle supervisorowie i ludzie z poszczególnych ambasad są mega chamscy, na każdym kroku chcą ci udowodnić że jesteś (usunięte przez administratora) Na spejsach słychać jak obgadywani są inni ludzie z customer care, którzy zadali jakieś pytanie na grupie. Supervisorowie mają gdzieś to, że się dopiero szkolisz. Liczy się tylko target, wysłuchają cie ale potem parskną ci prosto w twarz. Kultura zapierdolu. Najgorsze korpo ever. Teraz jak czytam o tym, że poleciały zleceniówki, cieszę się, że moja współpraca z Pyszne skończyła się, nim zdązyła się rozkręcić na dobre. Najgorszy pracodawca, jakiego miałxm. W tak krótkim okresie czasu nigdy nie zostałxm tak bardzo zgnojonx i poniżonx jak tutaj. Pracy tutaj nie życzę nawet najgorszemu wrogowi.

Aleksandra
@Odrzadzam!

No ale chyba od początku wiedziałeś/aż jakie będziesz miec obowiązki, prawda? Na infolinii na różnych ludzi można trafić, trzeba mieć dobrą psychę do tego.

JatoJa
@Odrzadzam!

Pełna zgoda zwłaszcza z fragmentem na temat toksycznej atmosfery w firmie i chamskim traktowaniu nowych pracowników przez pracowników, którzy dostali się do ambasad i uważają się z tego tytułu za lepszych, jak i przez supervisorów, którzy rzekomo mają udzielać wsparcia, a w praktyce nierzadko udzielają tak ironicznych i uszczypliwych odpowiedzi, że odechciewa się o cokolwiek zapytać.

JatoJa
@Aleksandra

Ale autorka tego postu wymieniła infolinię jako jeden z wielu minusów. Co do tego, że trzeba być psychicznie nastawionym na różnych ludzi i mieć mocne nerwy, pełna zgoda. Niemniej, opisana sytuacja wskazuje na to, że Pyszne nie wyciąga żadnych konsekwencji gdy konkretni partnerzy/ właściciele restauracji są notorycznie wulgarni. To jest akurat rzeczywiście do rozważenia, bo to już zakrawa na świadome narażanie pracowników na nieprzyjemności i stres.

Xd Nowy wpis
@Odrzadzam!

Po twojej pisowni to bym nawet nie dał ci podłogi myć

Dramat

Pracowałxm w CS prawie dwa lata i byłxm zaangażowanym pracownikiem. Mega kolejki na infolinii i mailach, parcie na szybkie załatwianie spraw i dobre oceny z rozmów, CSAT... A PRZY TYM 0 PREMII. Zjeżdżalnia w biurze za kilkaset tysięcy spoko, wycieranie mordy imprezami dwa razy do roku spoko, ale podwyżki? Nie słyszałxm. Jeśli masz do siebie szacunek, nie idź tam, bo choć atmosfera jest dobra i ludzie są świetni, nic dobrego Cię tam nie spotka. No, może poza nerwicą i nieuczciwym traktowaniem w rekrutacjach wewnętrznych, których pewnie i tak już nie ma, bo zabrano możliwość jakiegokolwiek rozwoju i wrzucili wszystkich do jednego worka. W ciągu kilku miesięcy to miejsce stało się (usunięte przez administratora). Head CS tylko się uśmiecha, potakuje, że rozumie trudną sytuację pracowników i nic z tym nie robi. Nie polecam.

Julia
@Dramat

Radzę zmienić pracę, tam już lepiej nie będzie:(

Aztec
@Dramat

Typie xd na każdej infolinii masz parcie na szybkość i dobre oceny, inaczej by to nie funkcjonowało

Dramat
@Aztec

Oj zdziwiłbyś się, pracuję obecnie w miejscu, gdzie tego parcia nie ma i jest zdecydowanie lepiej. Oczywiście są pewne wytyczne itd. Ale w pyszne to wszystko było na morderczym poziomie.

Xd Nowy wpis
@Dramat

Chyba byłeś zje... Pracownikiem jak piszesz coś z xm na końcu

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Pyszne.pl w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Junior Talent Acquisition. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
SZPZLO Warszawa-Ochota
(173 opinii)
logo firmy Inżynier konstrukcji stalowych
Częstochowa
Kebe Poland Sp. z o.o.
(107 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektrycy bez języka Niemcy, 2100-2900€. Zapewnione zakwaterowanie.
Volkach i Markt Rettenbach
Injobs.Pl Sp. z o.o.
(269 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Kurier-Łódź

Zdecydowanie odradzam każdemu zastanawiającemu się podjęcie pracy w tej firmie. Dopiero po wyrwaniu się z tego miejsca i znalezieniu pracy na normalnych warunkach ogarnąłem jakim syfem jest praca w tej firmie. Ile można zarobić? -Teoretycznie na godzinę dostajesz 23,50zł + różne dodatki, nie wiem jakie oferują teraz, ale przepracowałem w tej firmie sporo czasu i dodatki ciągle się zmieniają tak żeby jak najbardziej utrudnić ich zdobycie. Chociażby jest dodatek od ilości zamówień, im więcej ich zrobisz tym więcej za każde dostaniesz. Niestety w pracy nie ma gwarancji godzin, więc gdy koordynatorzy zauważą że pod koniec miesiąca brakuje ci niewiele zleceń do wyższej premii, to celowo nie dadzą ci godzin, żebyś nie wyrobił wyższej premii. Realnie gdy zacząłem tam pracę wychodziłem na tym lepiej niż gdy kończyłem, warunki strasznie poleciały w dół wraz z zarobkami. Jakie są warunki pracy? - Ktoś tutaj dobrze napisał, pysznepl stoi okrakiem, bo w teorii chcieliby odciąć się o wizerunku stereotypowego kuriera, ale nie chcą dać normalnej umowy o pracę. Masz umowę zlecenie, ale z zapisem o braku gwarancji godzin. W takim glovo, czy uberze to chociaż faktycznie działa to jak praca w aplikacji, włączasz kiedy chcesz i wtedy jeździsz, a tutaj? Grafik jest ustalany tygodniowo, ale nigdy nie wiesz ile godzin dostaniesz i w ten sposób nie wiesz ile na koniec miesiąca zarobisz. Pysznepl szczyci się, ze daje ubrania swoim kurierom, tylko tak naprawdę co z tego, że masz te ubrania gdy na dworze pada deszcz to i zmokniesz i tak i tak. Poza tym gdy temperatura na zewnątrz spada dają wszystkim więcej godzin, ale to dlatego że trudno jest przejeździć rowerem w niskich temperaturach kilka godzin codziennie i ludzie odpadają. Co zabawne, nie ma żadnego dodatku za złą pogodę, bo firma tłumaczy że woli zrezygnować z dowozów w takie dni niż zachęcać kurierów do pracy w trudnych i niebezpiecznych warunkach wyższymi stawkami. Ale realnie przez cały mój okres pracy odwołanie dowozów zdarzyło się może 2 razy i to w takich momentach gdy ze względu na burze drzewa się waliły. Gdy pada śnieg, a ulice zamieniają się w lodowisko jedyne co dostaniesz to wiadomość od koordynatora "ojej, ale brzydka pogoda, uważajcie na siebie, miłego dzionka" Aplikacja która rzekomo ciągle ma być poprawiana i ma się "uczyć" działa w sposób nielogiczny, niejednokrotnie w ciągu dnia dostaniesz zlecenie na drugim końcu miasta, tylko po to by po skończeniu dostać kolejne na drugim końcu. I tak jeździsz jak głupi. A na koniec zmiany i tak wyrzuci cie jak najdalej, żebyś sobie kawałek do domu musiał wrócić :) Nie dajcie się też nabrać na rzekome "konkursy z nagrodami dla najlepszych" te nagrody to jeden wielki żart, najcenniejszą nagrodą była chyba bonifikarta do mcdonalda XD Towarzystwo w pracy? W każdym mieście na pewno ekipa jest inna, a przynajmniej mam nadzieję, że nie tak z..... jak u mnie w mieście. Tylko jeden koordynator jeździł kiedyś jako kurier, więc zna realia tej pracy, reszta patrzy tylko po tabelkach w excellu i nawet nie myśli czy wymagania jakie ktoś z góry im wykręca są możliwe do spełnienia. Co do innych kurierów to bardzo różnie, ale trafia się sporo k.... które potrafią podkablować na Ciebie gdy nie masz akurat kasku, albo firmowej koszulki na sobie XD Czy warto tu pracować i dla kogo jest ta praca? ZDECYDOWANIE NIE! Może jeśli jesteś obcokrajowcem i nie masz innej opcji to możesz rozważyć, ale i tak mocno odradzam. To nie jest praca dla ludzi na studiach itd. Bo żeby dostać tutaj pół etatu, to musiałbyś i tak w grafiku albo polować na zwalniające się zmiany, albo dawać dyspozycyjność na cały swój wolny czas. Bo tak jak już wcześniej mówiłem, to ile godzin dostaniesz w danym tygodniu zależy od kaprysu koordynatorów. Zarobki jak na oczekiwania i samą pracę są zdecydowanie za niskie.

@Kurier-Łódź

"W takim glovo, czy uberze to chociaż faktycznie działa to jak praca w aplikacji, włączasz kiedy chcesz i wtedy jeździsz, a tutaj?" Chyba nigdy na glovo nie robiłeś. A zdarzają się tam kilka godzin bez kursu za które nikt ci nie płaci. Siedzisz na (usunięte przez administratora) i nie zarabiasz tam. Buntujesz się? Ostrzeżenie, jedno, drugie, ban i nara. Także w pyszne jest lepiej

Wasowiczg@op.pl
Inne

Pyszne PL to (usunięte przez administratora) portal, nie dostarcza zamówień , a w przypadku reklamacji kłamią na swoją korzyść. Córka zamówiła pizze przez konto w pyszne pl, pieniądze z konta pobrało , zamówienie nigdy niedotarło, nawet podczas śledzenia gps dostawca nie był w miejscu zamówienia, reklamacja na portalu nie odniosła żadnego skutku, w odpowiedzi było że zamówienie było dostarczone, tyle że zamawiający nie chciał przyjąć zamówienia, taka sytuacja nie miała miejsca, ktoś tu kłamie , albo dostawca albo sam portal pyszne pl. Jedne słowo się nasuwa. (usunięte przez administratora) PYSZNE PL TO (usunięte przez administratora) Na policję nie opłaca się zgłas,ać no za mała szkoda finansowa 90 pln. Dlatego zamieszczam ten komentarz, i przy każdej okazji , będę wam zamieszczał opinię taką jak ta.

@Wasowiczg@op.pl

albo Ty kuamiesz ;d

Braksłów

Przed zatrudnieniem pokazują kwoty po 7tys brutto i możliwość pracy kiedy tylko chcemy i nawet po 200h w miesiącu. W rzeczywistości okazuje się, że z godzin, które zaznaczasz w grafiku dostajesz może 30%. Nie ma szans dobić progów zwiększających wynagrodzenie czy premię. Nie oplacisz nawet czynszu pracując tutaj mimo swoich chęci. Jestem bardzo rozczarowany i czuje się (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy tutaj!

BT
@Braksłów

Piszesz o tym, że nawet 30 % nie idzie z tych 200 godzin mieć? Zakładając, że masz ich przypuśćmy równe 60 to ile możesz przy tym zarobić? warto tylko na dorywczo przyjść?

Zośka
Inne

Cześć, teraz niedawno ktoś napisał, że na obsłudze klienta bywa, że ciężko jest się dogadać z TL i ze nie ma żadnego wdrożenia, czy to prawda? Chyba, że to zależy jeszcze gdzie się trafi? Zastanawiam się ile teraz można zarobić z językiem angielskim? W ofertach piszą o hybrydzie a ja bym mogła tylko 100% zdalnie, jakie warunki wtedy wychodzą?

wolny

Szczerze odradzam pracę w tej firmie (przynajmniej w dziale obsługi klienta), chyba że jest to Twoja pierwsza praca i nie przeszkadza Ci codzienne odzieranie z godności i wycieranie sobie Tobą gęby. Team Leaderzy nie nadają się do niczego. Nie mają żadnej wiedzy (i tak będziesz pytać o wszystko doświadczonych kolegów i koleżanki). Do tego nie mają żadnego przeszkolenia menadżerskiego i nie umieją rozmawiać z ludźmi. Usłyszysz, że Twoje problemy to nic i zobaczysz co będzie jak będziesz mieć dzieci albo że powinieneś być wdzięczny za tę pracę, bo w innych firmach to jest tylko gorzej. Nie można wyrazić swojego zdania i opinii, bo od razu jesteś "tą problematyczną osoba", która się za bardzo wychyla. Potem będzie to brane pod uwagę przy ocenie rocznej i wywlekane będą jakieś "brudy", żeby tylko Cię dojechać psychicznie jeszcze bardziej. Nie wspomnę już o tym, że od jednych pracowników wymaga się za dużo i już ledwo dają radę, a od innych (na tym samym stanowisku) nie wymaga się nic, bo wiadomo, że i tak się do niczego nie nadają i (usunięte przez administratora) jak mogą, żeby mieć zrobiony target. Współpracownicy to też loteria - albo trafi się ktoś fajny i zostanie z Tobą na lata, albo trafi się ktoś, kto będzie czekał, żeby wbić Ci nóż w plecy i podkablować o byle pierdołę (a niektórzy zrobią naprawdę dużo, żeby inni mieli jeszcze gorzej od nich, skoro oni sami nie moga mieć lepiej). Ciągle wprowadzane są zmiany, które powodują fale zwolnień, bo takie jest widzimisię niektórych osób, którym się nudzi w pracy. Menadżerka działu zachowuje się infantylnie, ale musi jakoś dostosować się do poziomu ludzi, którzy zostali w tym dziale.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Pyszne.pl?

Na ten moment praca w pyszne jako kurier wygląda tak ustalasz grafik na cały tydzień w moim przypadku przez cały tydzień na 11godzin dziennie które chciałem dostałem po 4 dziennie więc no. Przy założeniu że miesięcznie zrobię 200godzin realnie robię 120/130 godzin, stawka aktualna to 27,70zł brutto dostajecie ubrania po rozwiązaniu umowy zwracacie je w przeciwnym razie odciągną wam z wynagrodzenia, pracując przed i po ich zmianie w innej firmie mają problem że przychodzisz z konkurencyjnym plecakiem do pracy tak gdyby im przeszkadzał że po prostu zostanie tam na kilka godzin i będzie czekał na mnie w skrócie za wszystko cię potrafią zjechać nie pracuje tam długo ale na dniach się zwalniam bo nie jestem w stanie utrzymać się przez cały miesiąc z ich wynagrodzenia

PJ
Inne

A jak tutaj stawki układają się już tak w praktyce od 2021 roku? zaciekawił mnie ten komentarz w którym ktoś stwierdził, że notowania na giełdzie cyklicznie spadają. Wskazana jest tez różnica 92 euro do 13 euro z późniejszego okresu za cenę akcji. W jaki sposób wiec przekłada się to na zarobki? oraz morale?

J

Do wszystkich managerów, którzy tam jeszcze pracują polecam sprawdzić notowania giełdowe spółki matki i wyciągnąć wnioski.Jeśli pracujecie tam trochę dłużej to bardziej rozgarnięte osoby na pewno się uśmiechną korelując niektóre sytuacja, które odbywały się na spotkaniach i w życiu firmy z wykresem cen akcji. Od półtora roku sytuacja tego molocha na giełdzie jest tragiczna, co na pewno przekłada się na jakość pracy. Podejrzewam że zostały same śliskie osobistości, a sytuacja jest napięta. Jeśli coś ma to zobrazować to STYCZEŃ 2021 cena akcji 92 euro, obecnie wynosi 13 euro. Wszystkie stanowiska od kuriera wzwyż to raczej będzie zła decyzja i trzeba zadać sobie pytanie czy chce się pracować na tonącym statku z ludźmi, którzy toną od dłuższego czasu i mogą być tym zmęczeni.

OK
Inne

A jak się pracuje jako taki team leader? Teraz niedawno padła opinia dotycząca współpracy z takim stanowiskiem, zaciekawiła mnie przy tym jednak ina perspektywa. Prócz samych zarobków jaki jest podawany zakres obowiązków? z czego on w zasadzie wynika?

opinia
Inne

Nie polecam pracy w jednym, małym, 3 osobowym dziale, którego nazwy nie chce podawać. Team leader beznadziejny, niedoświadczony. Nie potrafiący nawiązać odpowiedniej relacji z zespołem. Ciągle zajęty prywatnym życiem, nie pojawiający się w pracy. W tej pracy można liczyć tylko na beznadziejne traktowanie, ciągle wyrzuty, wmawianie nieprawdy, oraz oddelegowanie do najgorzej roboty. Team leader nawet palcem nie kiwnie aby Ci pomóc. Będzie zajęty swoim prywatnym życiem, udając że jest czasem dostępny na Slacku...... Nie polecam!!

LK
Inne

A pracownicy jak tutaj wieczory spędzają? Klient pisał teraz niedawno, że jego akurat się popsuł, mnie to godziny pracy na infolinii by interesowały, czy można jakoś elastycznie je teraz sobie dobrać? I czy faktycznie tak sporo telefonów jest, że nie każdy da rade obsłużyć?

Artur
Inne

Ta firma to kompletna porażka. Realizacja zamówień z Pyszne.pl i kontakt - po prostu dno. Infolinia tylko dla restauracji, a dla klientów (usunięte przez administratora) który ledwo da się znaleźć. Brak kontaktu z biurem obsługi i kurierem. Ludzie, omijajcie szerokim łukiem. Nam zepsuli wspaniały wieczór.

Aplikuje

Była handlowczyni
@Aplikuje

Bardzo odradzam. Moje doświadczenie w pracy to jakiś rok, szkolenie na wysokim poziomie, ale reszta… (usunięte przez administratora)totalne. Targety których nie da się realizować przy takiej liczbie pracowników, mnóstwo przekrętów, żeby dopiąć tematy do końca, szef. M którego metody zarządzania są jeszcze z lat 90 niezbyt pasują do tej firmy. Jeśli nie przeszkadzają Ci ciągłe pogróżki zwolnieniem i śmieszne pieniądze to idź w to, zawsze jakieś doświadczenie, ale na dłuższą metę nie polecam.

@Była handlowczyni

Co jest takiego szczególnego w jeżdżeniu rowerem po mieście, pakowaniu jedzenia do plecaka, jakiejś aplikacyjce na telefonie, że potrzebne jest jakieś wielkie szkolenie? Kurier dostaje zamówienie, wsiada na rower, jedzie do wskazanego lokalu odebrać porcję, wkłada do plecaka, zawozi pod wskazany adres, wydaje osobie, którą zastanie i tyle. Czy to faktycznie jest takie trudne, że organizowane są szkolenia w tym zakresie? Chyba, że "szkoleniem" jest nazywana krótka rozmowa na temat, że kurier instaluje aplikację, otrzymuje rower, plecak i może pracować.

Człowiek
@XXX

Ale widziałeś nick tej Pani? handlowcy nie maja jakichś innych szkoleń niż ludzie na kurierce przypadkiem? Teraz po aktualnych ofertach widzę, że prócz opcji na obsługę można jeszcze teraz dostać się na koordynatora czy też kontrolera finansowego. Struktura jest jeszcze większa?

@Człowiek

@Czlowiek Przyznaję, że skierowałem pytanie do niewłaściwej osoby. Mnie interesuje kwestia "szkoleń" dla rozwozicieli, o ile takowe "szkolenia" w ogóle istnieją.

KO

Ktos
Kandydat

Czesc zastanawiam się nad pracą jako kurier swoim autem. Czy to się opłaca? Czy wypłaty są regularne? Czy trzeba nosić ubrania robocze? Dzięki za info

Ktoś 2
@Ktos

Też zastawiam się czy z własnym samochodem ma to w ogóle jakikolwiek sens, Samochód to nie tylko paliwo. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia ?

EB
@Ktoś 2

A co z kosztami eksploatacji? Piszecie tylko o paliwie, które jest jasnym kosztem ale ubezpieczenie oraz normalne zużycie, to także bierzesz na siebie czy może występuje pewna rekompensata?

Nela
Inne

@Były pracownik biurowy, to trochę zamiotłeś. A czy targety, o których piszesz, w jakikolwiek sposób dotyczą także stanowiska Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta? Jeśli tak, to w jaki sposób, np. liczby klientów pozytywnie załatwionych, czy jakoś inaczej? 3 lata wstecz nie wymagali doświadczenia, więc jako osoba, która go nie ma, pytam trochę naiwnie, ale naprawdę chcę wiedzieć :3

Były pracownik biurowy
@Nela

@Nela KPI co jakiś czas się zmieniają, więc nie powiem dokładnie za co są teraz rozliczani, ale pewnie są to telefony/emaile/czaty/rozwiązane sprawy w różnych konfiguracjach. Jeżeli target jest zrobiony ponad 100%, to śruba będzie mocniej dokręcona, tak jest w każdym dziale. Super że chcesz się starać, ale pytanie czy warto, niestety kasa za tym nie pójdzie…

Anna
@Były pracownik biurowy

a jaka się podwyżka będzie szykować? Po czym wiedzie ile będę przyznane? widziałam, że pod koniec roku może cos wpaść, dacie znać co konkretnie? Tylko kasa się liczy czy także inne dodatki są podbijane?

Zostaw merytoryczną opinię o Pyszne.pl - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pyszne.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Pyszne.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pyszne.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 17 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pyszne.pl
2.1/5 Na podstawie 96 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188