Opinie o Marek Długi Kanał Misia i Ja w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Marek Długi Kanał Misia i Ja. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marek Długi Kanał Misia i Ja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Długi Kanał Misia i Ja w Chorzów

Jutup

Przykre jest to, że ludzie dla kasy sprzedadzą wszystko nawet swoją prywatność. Rodzina Dajsonów żyjąca z kanału utytej córki. Chodzą z kamerą wszędzie i w kółko wszytko komentują. Nic ciekawego nie mają do powiedzenia. A że korki, coś ugotują, idą do sklepu i pierdzielą farmazony. Ważne żeby był nowy "dajson, wiosior SI KEJ na szyi i koszulka Tony H. " Robią (usunięte przez administratora) na kanale córki bo liczą się reklamy, suby i łapki w górę. Smuten to jak świat się zminił, jakie są teraz autorytety. Kanał tej smutnej Misi tylko męci w głowach innym dziewczynkom bo ta ma wszystko pod nos ( ajfony, laleczki i inne pierdoły ) a nie wszystkich na to stac dla swoich dzieci. Ale skoro ich idolka to ma wiec mamo kup mi "smartłocza" najlepiej w kolorze "roz gold"

Pogo
@Jutup

Masz racje!!! Ten spi do niewiadomo ktorej! Wiecznie wszystko ale to wszystko paluchami maca a jak cos na wage daje to niby taki ze bakterie ????Chce sie ubierac jak nastolatek!!!! Tylko za stary na to jest...wszystko chce pokazac jakie to czapki z Nike albo inne poprostu niewypal ????i jak to zawsze mowi dzis prowadzila Marzena!!! On nigdy nie prowadzi!!! A dyskutuje jakby byl instruktorem!!! No a ludzie im placa za sniadania obiad kredyty..... nauczyciele...no teraz widac

Fistaszek

Miśka jest dosyć otyła jak na dziecko, a ich mieszkanie jest niezwykle brzydkie. Jest to bardzo przykre, że takie osoby jak ona obrażają śląską nardowość.

@Fistaszek

Ciekawa jestem jak ty wyglądasz albo twoje dzieci chyba musisz mieć straszne kompleksy biedny albo biedna to raczej ta twoja wypowiedzą to można pomyśleć ze Ślązacy to bardzo chamski i zawistny polski kawałek narodu … aby tak dzieci obrażać no nieładnie nieładnie ale chyba to normalne dla Ślązaków ze się z dzieci wyśmiewają i obrażają żeby tylko dziecku przykrość sprawić i orzez twoje kompleksy aby samo wpadło w kompleksy bo sie sam docenić nke umiesz to innych będziesz z błotem mieszał … No gratulacje możesz być. Siębie dumny/dumna … brawo za atak na dzieci masakra i jeszcze. Tym mieszkaniem … co to w ogóle za komentarz …każdy mieszka jak mieszka strasznie tak komentować …

Ślązaczka

Ten kanał to porażka. Narcystyczny facet w podkoszulkach jak przedszkolak, nie ma nic ciekawego do powiedzenia, nawet nie umie się poprawnie wysławiać w ojczystym języku, napycha usta jedzeniem i coś bełkocze jednocześnie. Najwięcej kafelków jest o kupowaniu płynu do toalety i chusteczek do sprzątania. Jeżeli ktoś zwróci mu uwagę komentarzem, według niego nie przychylnym, wyzywa od, cytuję dosłownie (usunięte przez administratora), wrzeszczy i od razu blokuje. A te ich przepisy to jakaś porażka, ser roztarty z koncentratem pomidorowym, albo żurek na jednej białej kiełbasce. Szkoda czasu i nerwów na oglądanie.

@Krzysiek

Rozumiem. W takim razie jednak nie wiem, czemu ten profil tu jest, skoro brak zatrudnionych, i skoro zajmują go zawistni :3 Nawet kamerzystów, czy makijażystek nie potrzeba do pracy?

XYZ Nowy wpis

Marek jest osobą, która nie ma nic konstrukcyjnego do powiedzenia. Nagminnie przekręca pojęcia, powiedzenia, daty, dni tygodnia. Jedyne co ma do powiedzenia to temat pogody i królików. Jest osobą niekompetentną, bez ambicji. Nie ma żadnego hobby. Chodzi z kamerą za Marzenką, która nie do końca sobie tego życzy. Próbuje wyśmiewać to co mówi Marzena. Często ucina jest wypowiedź. Marzena rozwija kulinarnie kanał i YouTube. Jest osobą ambitną, oczytaną i pełną pasji. Marek tylko nieudolnie próbuje ją naśladować. Marzenką jest zorganizowana, zaradna i bardzo pracowita. Od wczesnych godzin porannych wykonuje szereg prac domowych. Marek w niczym jej nie pomaga. Jak już ma coś zrobić to urasta to do rangi mistrzostw. Często odwleka w terminie zrobienie jakiś czynności. Jest mało zaangażowany. Często wytyka Marzenie, że ona jest nerwowa a on sam oaza spokoju. No nie dziwię się skoro Marzenka ma wszystko na głowie. Marek nie ma ambicji jeździć autem. Nie chcę zauważyć tego, że Marzenka nawet jak jest przeziębiona to musi jechać zawieść córkę do szkoły zamiast leżeć. Przyzwyczaił się, że Marzena wszystko organizuje, planuje.

Żelka

Nie będę się odnosiła do kanału Michasi bo go nie oglądam natomiast kanał Marka i Marzeny jest jednym wielkim dnem ! Ich stwierdzenie ze pokazują normalny polski dom wola o pomstę do nieba! Dla mnie polski dom to wspólne posiłki i ich przygotowywanie ,spędzanie wspólnego czasu choćby krótkiego ponieważ w każdej polskie rodzinie pracują rodzice i nie stać ich ani nie dysponują czasem tak jak owi państwo i nie konsumują śniadań ani obiadów na mieście bo poprostu mogą sobie na to pozwolić a szczególnie 5-6 osobowa rodzina! Dysponują tak dużym czasem mogą tak wspaniałe wspólnie z córka spędzać czas, piec ciasteczka, pograć w gry poprzytulać się razem jakieś hobby odkryć a tego u nich nie wiedząc , każdy dzień od rana do wieczora jest relacjonowany w kafelkach na Fb. To są drobnostki gdzie ktoś powie ze się czepiam ale tam nawet nie leży Gazeta, jakiś rachunek czy pusta szklanka bo tam wszystko jest wysterylizowane i poukładane jak w sklepie i to napewno nie jest typowy polski dom.Całe mieszkanie wyposażone w technologie , nie ma nawet zwykłego zegarka , wszystko pod komputerem , roboty odkurzają i myją podłogi , Thermomix gotuje,światła się wyłącza w aplikacji ,kawa z automatu, woda sodowa ,zegarki na rękach smarty i to jest zwykła Polska rodzina? To jest śmiech na sali,,kilkakrotne wyjazdy w ciągu roku gdzie niejedna rodzina nawet na jeden wyjazd ledwo może sobie pozwolić! Przykre i smutne bo dla mnie to jest wywyższanie się i promowanie w mediach! Pare razy wyraziłam swój sprzeciw i mnie zablokowano bo tylko pozytywne opinie są u państwa Długich akceptowane. Co do gotowania to już nie wspomnę bo to jest wielkie nieporozumienie jak się z obserwujących robi wariata. Nie polecam ich i życzę im więcej empatii do ludzi bo na chwila obecna to są zarozumiałe buce!

Danuta Nowy wpis
@Żelka

Żelka! Chyba nie rozumiesz świata!? Stać kogoś ciut więcej jest już skończony?! Mieli pomysł, udało się i dalej realizują. Bardzo dobrze! Chyba zazdrosc. Przemawia chociaż nie! Ja zazdroszczę pomysłu a tu jest zawiść¡ Pozdrawiam serdecznie ♥️

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Marek Długi Kanał Misia i Ja? Można dołączyć rodzinę?

Wioleta Nowy wpis

Jestem studentką marketingu, szukam miejsca, w którym będę mogła zrealizować swoje praktyki. Czy jest szansa, aby zrobić je właśnie tutaj? Jeśli tak, to czy można liczyć na wynagrodzenie za przepracowane godziny? Dajcie znać, jeśli możecie. (:

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marek Długi Kanał Misia i Ja? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Ślązaczka

Asia
@Ślązaczka

W 100% sie zgadzam i zastanawiam sie jak takie (usunięte przez administratora) lepiej opłacalne od ciężkiej pracy nauczycieli, pielęgniarek i kierowców autobusów. I to nie jest ból (usunięte przez administratora) tylko porażka dzisiejszych czasów. Wszystko na bank biorą na faktury bo prowadzą dziwną działalność medialną i jedynym słowem (usunięte przez administratora)

Marysia
@Ślązaczka

Zgadzam się ze wszystkim o czym Pani napisała. Marek dawno zatracił resztki kontroli nad sobą i samokrytyki, nie znając się na niczym, robi z siebie specjalistę od wszystkiego. Przerasta go konwersacja w języku polskim, obrzydliwie je na wizji, krytykuje wszystko i każdego. Sprzedaje rodzinne sprawy na vlogach, opowiada o chorobie żony, byle na tym zarobić. Zapraszam na portal Kafeteria- gwiazdy - są tam tematy o tej rodzinie, które on nagminnie zgłasza i niszczy w obawie, że jego widzowie przejrzą na oczy. Oboje niesympatyczni w odbiorze, o gotowaniu mowy być nie może, niczego nie potrafią, a te dwuskładnikowe dania to porażka. W domu jednej cebuli nie ma, a to szumnie zwąc - kanał kulinarny…wszystko muszą dokupić, w pustym mieszkaniu nie ma miejsca na jakiekolwiek zapasy.

Może pomogłoby trochę, gdyby na tym portalu dla pracowników raz wreszcie ktoś napisał, czy firma założona przez influencerów ma jakichś pracowników? Jak widzisz, ludzie się tutaj dopytują, snują domysły, a z domysłów zazwyczaj rodzą się plotki i zawiść. Tak że ja czekam osobiście, kiedy firma się określi tutaj :3

Tina

Oj Panie Marku ,robic ze siebie takiego (usunięte przez administratora) i samemu pisac o sobie ,wstyd.Poza blokowaniem osob ten człowiek nic nie potrafi ....zapomniał jak ludzi wyzywał od ......na szczęście wszystkie te wypowiedzi mam zgrane...Nie spotkałam takiego pseudo influensera,który tak obraza oglądających. Brak Ci człowieku pokory ,zero szacunku dla kogokolwiek. A jesli to czytasz to zycze bardzo ciezkiej pracy ,bo jak na razie to bujasz w obłokach! Nie warto ich ogladac bo kanal o gotowanie jest kanałem o NUDZIE!

Krzysiek

z przykroscia napiszę ale ten człowiek nie zatrudnia nikogo,bo po prostu nie umie sie dzielic...on ciagle wszystko sam i sam robi.

@Krzysiek

Hej ja tak trochę z innej strony :D studiuje marketing znam się na tworzeniu www i pomyślałam że może mogłabym pomoc przy stworzeniu strony internetowej tego pana, ale zanim bym się odezwała to czy ten pan w ogóle zatrudnia pracowników ? Znam się na YouTube i obsługuje bez problemu Instagrama

Przyszłam tu po przeczytaniu artykułu w Tygodniku Powszechnym. Ale w sumie mam refleksję taką, że to nie jest ten rodzaj działalności, który polega na zatrudnianiu kogokolwiek, więc skąd ich profil na portalu pracy? Czy jednak będą kogoś zatrudniać?

aska

Oni nigdy nikogo nie zatrudniali

Powiecie mi coś więcej o pracy tutaj, o ile ktoś tu pracuje jako montażysta filmów? Bo widzę tylko komentarze od widzów i to niezbyt pozytywne, więc ciekawi mnie jak ewentualni pracownicy postrzegają szefostwo. Jest tu ktoś taki? Jeśli jest ok na linii pracownik - właściciele to może wiecie czy nie szukają kogoś teraz? Zależy mi na czasie

Jakie są mocne strony pracodawcy Marek Długi Kanał Misia i Ja?

Czy jest szansa zatrudnienia osoby do pracy zdalnej? Chodzi mi o podbijanie i promowanie kanału np. w mediach społecznościowych. Właściciele piszą się na takie coś? Bo rozumiem, że wtedy godziny można elastycznie pod siebie dopasować?

widzka

Witam Marek nie przyjmuje konstruktywnej krytyki. Każdy ma prawo kulturalnie wypowiedzieć swoją opinię. Wkurzył się i już nie ma możliwości komentowania. Żenada. Ja tylko cieszę się że już nie jest nauczycielem bo byłaby to tragedia dla dzieci. Facet nie umie się wysławiać i na wszystko ma odpowiedź żeby wyszło na niego.

Ewka

Rzeczywiście sporo tu dziwnych komentarzy, a ja bym chciała wiedzieć jak można złożyć cv, czy w ogóle zatrudniają osoby? Nie chodzi mi o bezpośrednie występowanie tylko o obsługę techniczną. Mąż ma kilkuletnie doświadczenie w takiej branży. Można się wtedy dogadać na kilka dni w tygodniu pracujących, tak żeby mieć 3 pełne dni wolne?

Urszula

Bardziej (usunięte przez administratora) faceta nie spotkałam. Prowadząc kanał na YT mógł by wykazać trochę kultury i ogłady. Niestety te cechy przerastają Matka. Cieszmy się że nie jest nauczycielem bo czego mógł by nauczyć taki prostak,gbur i cham nasze dzieci. Przypuszczam że sam dobrowolnie nie odszedł ze szkoły. Facet wogole nie przyjmuje krytyki. On wie wszystko najlepiej a kto śmie mieć inne zdanie jest nazywany żmiją, mendą....nie będę przytaczała innych obelg bo i tak zostaną usunięte. Powiem krótko ,gościu masz 50 lat na karku a zachowujesz się jak rozkapryszony przedszkolak. Choć przedszkolak wie przynajmniej że nie mówimy z pełną buzią a Ty z kolei otwierasz miesięcznie tą paszczę przed samą kamerą pokazując dziury w zębach i wlosy w nosie. Nosząc takie koszulki nie ubywa ci lat ale rozumu owszem .

Widzka

Tak czytam co niektóre komentarze i po prostu aż mi się przykro robi ze taka nienawiść z ludzi płynie … co niektórzy jak by mielinokazje to by spalili ta cała rodzine na stosie … i ta krytyka w kierunku mlodej niewinnej dziewczyny …serio co ona wam takiego zrobiła żeby ja obrażać i wytykać jak wyglada ..miło by wam było jak by ludzie zaczęli wyśmiewać wasze dzieci ..wybrali sobie taki kierunek zarobku i co wam do tego żyją jak chcą i nic wam do tego szczerze mówiąc ..a jak wam się nie podoba musicie obrazac w tak chamski sposób z taka nienawiścią ? I co wam to daje jakaś satysfakcję ? Oni i tal maja to w (usunięte przez administratora) i robią swoje .. to tylko świadczy k waszej ubogiej kulturze osobistej ..po prostu czysta zazdrość której przeboleć nie umiecie i musicie poublizac żeby wam ulżyło co za zal…

Każdy kto odważy się rzucić kamieniem w stronę Pana Marka jest publicznie obrażany.Szczera wypowiedź jest porównywana do inteligencji tostera. Pan Marek pokazał wszystkim jaki ma szacunek do swoich widzów. Także, chyba jasne, tylko pieniądz, poza tym żadnych innych wartości. Stworzyli toksyczny świat dla Michasi, za chwilę będą ja przenosić do szkoły w chmurze, bo równiesnicy zaczną wysmiewać jej rodziców.

rrr

A moze był pod wpływem procentów?Niech pokaze prawo jazdy i te zmyslone km które rzekomo przemierza codziennie ,kłamie bardzo i dziwie sie tej Marzenie ze to toleruje ,zreszta ona tez wredna jak diabli ,szyderczy usmiech. Czytaj czytaj chłopie ,otworz your eyes ,do you see what I write to you ,do you understand?What a pity ,you dont speak english ,poor taecher ......laugh ...hahahahaha To tak jak byl nauczycielem i z dnia przestał nim być.To jest człoweik plujacym jadem ,despota nie znoszacy krytyki ,

Kanały prowadzone przez tych Państwa to głównie kanajping i shopping, nie wnoszące nic odkrywczego. Typowe typy konsumpcjonizmu. Prowadzą kanał kulinarny a gotują jak początkujący, sami jedząc lepsze rzeczy w restauracjach. Dorośli niech robią jak im wygodnie ale osobiście szkoda mi Michasi, zamknięta w kuli social mediów. Prowadzi tryb życia rodziców, żadnych rozrywek z przyjaciółmi (dlaczego urodziny spędza tylko w gronie dorosłych i jednej przyjaciółki Tosi), ewidentnie coś jest nie tak z naturalnymi relacjami społecznymi. Natomiast jedzenie tak czesto na mieście za chwile negatywnie odbije sie na jej zdrowiu. Nastalatka w jej wieku powinna uprawiać więcej sportów, chodzić na zajęcia pozalekcyjne, rozwijać swoje pasje oraz robić inne rzeczy, które robią dzieciaki w wieku 13 lat. Tymaczem zostaje przywieziona przez mamę do domu, ewentualnie wyjście do sklepu a potem do nagrywania. Panie Marku jestem mamą trojki dorosłych wspaniałych dzieci (które inaczej spedzały czas w wieku Michasi, dzieki czemu odkrywły świat) dlatego proponuję trochę refleksji na sobą, bo raczej zmierza Pan w złym kierunku.

Lidzia

A co on przyjmuje ?Mega duze ilosci zarła ,z nikim sie nie liczy ,bardzo antypatyczny człowiek ,nie potrafi nawet wody ugotowac a co dopero gotowac posiłki. Panie Marku jest pan tchorzem, za wszystkie pana obrazliwe słowa pod naszym kontem i jadem jaki plujesz wnasza strone wystawiam negatywna opienie o pana kanale ,dno i zenada. przepis na zupe kalafiorowa poda....hahahahahahah,naucz sie gotowac ty znawco od niczego!!!!!!!!!!!!!

Fistaszek

Gall

Popieram

Izabela
@Gall

O co tutaj w ogóle chodzi, przecież to forum pracownicze. Dlaczego wy tutaj obrażacie małe dziewczynki? Nikt nie pomyślał, że może zrobić się jej przykro gdy to przeczyta?

Hubi
@Fistaszek

Jaką narodowość? Śląsk to region Polski i żyją tam Polacy a część z nich mówi gwarą

Bronisław
@Hubi

W życiu tego nie oglądałem. Zapytam więc dla jasności, czy oni zatrudniają pracowników do obróbki filmów i innych kwestii związanych z postprodukcją, czy to nie ten rodzaj firmy?

@Fistaszek

Zastanawiam się nad sensem prowadzenia tego kanału kulinarnego. Wiecznie tylko wycieczki po sklepach, biedronka itp. Mało co przepisów. Obiadów sami nie gotują a lansują się jako znawcy kulinarni. Oglądałam kilka razy i stwierdzam że nudy na pudy. Dziwię się że ludzie wyksztalceni nie mają większych aspiracji niż obnażania się przed wszystkimi.

Nauczyciel

Szanowny Pan nauczyciel nie chciał pracować, poranne wstawanie również nie dla niego, więc wykorzystał własne dziecko aby polepszyć sobie komfort życie. Dzięki córce dzisiaj może objadać się w restauracjach i kupować gadżety o których z pensji nauczyciela mógł tylko pomarzyć. Biedna nastolatka we wszystkim im ulega, a oni robią jej niesamowitą krzywdę robiąc z ich życia reality show. Szkoda dziewczyny bo przez rodziców nie może być sobą.

Basia

Filmy są zenujące!Wiecznie pokazują jakies zakupy w celu robienia reklamy ,albo jakie to Michasia dostaje prezenty po to chyba zaby biedniejsze dzieci których rodzice nie mają pieniędzy zazdrościły.Marek to wogole gra jakiegoś głupkowatego, nie kumatego albo ma taki byc?Filmiki dla dzieci powinny uczyć dzieci co w życiu jest najważniejsze bo odkąd syn oglada te filmy wiecznie slysze ze vhce tez co co dostala Michasia,a to nie uczy nic dobrego!

Klaudia
@Basia

Najbardziej żenujący kanał jaki napotkałam na yt … matka irytująca i robiąca pośmiewisko z siebie . A córka do dietetyka powinna iść może nagracie jeden odcinek z tej wycieczki a nie z rosmana …

Parada
@Basia

A kto mu te filmy włącza ??? Serio dajesz dziecku oglądać na YouTube ??? Nie umiesz pokazać czegoś mądrzejszego ????

Jutup

ewa
@Jutup

bardzo trafna opinia.tej żenady nie da się słuchać a tym bardziej oglądać.

Marian Paździoch
@Jutup

Nie rozumiem twojego oburzenia. Ważne jest to, że dobrze się bawią nagrywając i mają ze sobą dobry kontakt :)

@Jutup

Dla mnie żenada,jak można pokazywać życie rodzinne dla kasy?nie ma takich pieniędzy żebym sprzedała życie swoje prywatne,nieroby nagrywają,reklamują i jeszcze narzekają jak zyc

natalkaa
@ewa

Mając 14 lat wypowiem się w miarę jasny sposób.Michasia jest osobą o pozywtynym nastawieniu jej filmiki są wspaniałe tak samo jak i jej rodzice :), a jesli ktos jej nie lubi czy mowi ze jest ,,otyła'' to niech nie ogląda poprostu...Pozdrawiam cieplutko

Paulina
@natalkaa

No to prawda. Każdy ma wybór do tego, co chce oglądać :) Z ciekawości - co Ci się najbardziej w tym kanale podoba, jakie treści najbardziej lubisz?

Magda W
@Jutup

Moja córka znalazła przez przypadek kanal tej dziewczynki i jej rodzicow. Treści są tak idiotyczne , ogłupiające, że nie mogłam uwierzyć w to co słyszę... Np. 15 minut na temat tego, że skończył się papier toaletowy i trzeba zamówić. Potem wielkie oczekiwanie na kuriera z tymże papierem. No ręce opadają. Musiałam to wyłączyc. I ciągle prośby o łapki w górę i subskrypcje. Wiem, ludzie różnie zarabiają na życie. Ich wybór. Jednak ja nie pozwolę ogłupiać mojej córki. Mimo wszystko , życzę powodzenia Państwu. Skoro Państwo macie tyle subskrypcji to chociaż mogliby Państwo nagrywać coś sensownego. Pozdrawiam

Pogo
@Jutup

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Długi Kanał Misia i Ja - Chorzów

• Jak się pracuje w Marek Długi Kanał Misia i Ja?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Długi Kanał Misia i Ja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Długi Kanał Misia i Ja?

Marek Długi Kanał Misia i Ja
  • Ulica Dąbrowskiego 27a lok. 16