Devesoft Software Development S.C. Ewa Józefowicz Jan Josefowicz

Katowice

Opinie o Devesoft Software Development S.C. Ewa Józefowicz Jan Josefowicz

arek ( administrator systemów)

Bardzo przyjazna firma: PLUSY - dobra atmosfera - elastyczne godziny pracy - relacje z szefostwem - praca z różnorodnymi technologiami

Kamil

Fajna firma, świetni ludzie, przyjazna atmosfera. Szef z którym da się wszystko bez problemu załatwić.

mazda
użytkownik zarejestrowany

@Mirek zeby było wiecej takich firm, to naprawde pracowałoby sie dobrze. Tak generalnie. A powiedz mi jueszczde prosze jak wyglada kwestia wynagrodzenia?

Mirek

Naprawdę fajna firma. - dobra, koleżeńska atmosfera, - możliwość doboru narzędzi pracy, - fajne szefostwo

niezadowolony

kiepska firemka, na dodatek nie chcą zapłacić zaległych pieniędzy, serdecznie odradzam tam pracę

Ojol

"że przedsiębiorstwo jest solidna" o ja...

Zostaw opinię o Devesoft Software Development S.C. Ewa Józefowicz Jan Josefowicz - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Devesoft Software Development S.C. Ewa Józefowicz Jan Josefowicz