Opinie o Great Interactive Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Great Interactive Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Great Interactive Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Great Interactive Sp. z o.o. w Katowice

pepi

Częste zwolnienia, duża rotacja pracowników.

@Handlarz Dywanami

Gry są zależne od projektu w jakim jesteś. I jakie wymagania ma klient. Prezes to bardzo fajna i otwarta osoba na różne możliwości. Nie powiem, że ma kompleksy. Raczej multum różnych pomysłów.

pepi

Częste zwolnienia, duża rotacja pracowników.

Darek
@pepi

A może osoby, które zostają zatrudnione nie spełniają oczekiwań firmy?

Orok
@Darek

Zdecydowanie to nie był powód

Handlarz Dywanami
@pepi

Rebusiki, wszystko na wczoraj i na kolanie. Prezio zakompleksiony

Pracownik Nowy wpis
@Handlarz Dywanami

Kandydat Nowy wpis

Jakie zarobki oferuje firma dla Grafików ?

Jaka umowa obowiązuje w Great Interactive Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Barbara

Witam, w wątku dość często pojawia się temat rotacji pracowników, jednak komentarze są pisane parę lat temu. Wiecie jak na chwilę obecną wygląda zatrudnienie tam? Na jaki rodzaj umowy można liczyć? Nie ukrywam, że szukam stabilności...

Ksksks Nowy wpis
@Barbara

UoP, b2b. Co do stabilności to brak jakichkolwiek zwolnień od czasu covida.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Great Interactive Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno
Edmund

Nie polecam współpracy. Rebusy dla rencistow i emerytów.

Magda

@oregano a jakie szkolenia organizuje?

Czy pracodawca Great Interactive Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Oregano

Tak

ktos
@Oregano

Nie

Jak ze studentami w Great Interactive Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Chętnie. Tam pracują sami studenci.

Mariusz

A jak wygląda kwestia dopasowania grafiku do studiów? Nie robią żadnego problemu?

Weteran

Pracuję w Great, większość z nas jest już po studiach. Opieramy zespół na doświadczonych osobach.

Witam Jak z pracą? Widzę że potrzebują duzo ludzi na różne stanowiska. Powodem są odejścia, czy ludzie są zwalniani?

ktos
@Andrzej

ludzie sami odchodzą w tej chwili, szukają ale raczej nie polecam

Emily

Fajnie tam sie pracowało ;)

majorka

Ta firma to kompletna porażka. Młody, niedoświadczony zarząd, który nie radzi sobie z problemami firmy. Praca idealna dla młodej osoby, która chce rozpocząć staż. Dla ambitniejszej, radzę omijać to miejsce, ze względu na niestabilna pracę. Dziś pracujesz, a jutro cię zwalniają. Nie! Dziękuję!

Z

Nie polecam. Praca nieciekawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Great Interactive Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Great Interactive Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Great Interactive Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Great Interactive Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Porcelanowa 23
    40-246 Katowice

Great Interactive Sp. z o.o.