Peppermint Warszawa Sp. z o.o.

Adres: Hrubieszowska 6A, 01-209 Warszawa

NIP: 7010421557 REGON: 147204088 KRS: 0000506084

Peppermint Warszawa Sp. z o.o.

Opinie o Peppermint Warszawa Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Stella
 Opinia

Nawet dobra firma nie spełni oczekiwań pracowników jeśli nie mają oni zbytnio chęci do pracy.

TakNie
mundek
 Opinia

Miałem wątpliwy ;zaszczyt" pracować krótko w tej agencji. Zanim wysłałem cv do nich, moja koleżanka zajmująca się hr zaleciła poczytać opinie w internecie przed podjęciem decyzji. Nie były zbyt dobre, a potem szybko wykasowali je z gowork. Firma zmieniała kilka razy nazwy Netizens, Peppermint Warszawa teraz to się nazywa Quad Graphics/Peppermint. Chyba niezbyt dobra sława ciągnęła się za nimi skoro tak często zmieniali. To najgorsza firma w jakiej pracowałem. Zadufani w sobie ludzie, wyzysk, praca grubo po godzinach i kilkukrotnie w całe weekendy. Wielokrotnie widziałem jak koleżanka płakała, bo znów w weekend musi pracować.

dark_angel
 Opinia

Szczerze nie polecam tego pracodawcy. Miałam okazję pracować tam dłuższy czas jako art director. Pomimo "słodkiej" rozmowy rekrutacyjnej, już pierwszego dnia przekonałam się jaka panuje tam atmosfera naprawdę - bardzo dziwna, niemiła, zabijająca kreatywność. Nikt z nikim nie rozmawia, cisza w pokojach, nakazy "szefowej" kreacji jak ma wyglądać dany projekt, brak zaufania do umiejętności pracowników. Szefostwo i dłużej pracujący tam pracownicy tworzą zamkniętą grupę do której nie dopuszczają nowozatrudnionych osób. Słaby przepływ informacji o tym co się dzieje w firmie, w projektach. Jak na tak małą agencję jest bardzo duża rotacja pracowników ...o czymś to świadczy.

Opinia

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Peppermint Warszawa Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa, bo jeszcze nie ma żadnej opinii i nie wiadomo jak wygląda praca u nich.

TakNie

Zostaw opinię o Peppermint Warszawa Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Peppermint Warszawa Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.