CRK Harenda

Ludwikowice Kłodzkie

Opinie o CRK Harenda

pola

szukam pracy na okres wakacji i słyszałam, że można się załapać w CRK Harenda. Może ktoś z pracowników się wypowie czy w tym roku będą na sezon przyjmować studentów do pracy i chciałabym się dowiedzieć ile mogę zarobić przez 3 miesiące i czy lepiej być osobiście, czy wysłać cv?

Dusia

Nie polecamy hotelu Harenda ,NIE LUBIĄ ZIERZAT :/

Gość

Przebywałem w ośrodku Harenda w mikołajkowy weekend. Bardzo piękny ośrodek ale nie wiadomo czemu pusty. Jedzenie w restauracji myśliwskiej i obsługa wyśmienite, tylko trochę zimno ( wieje po plecach). Pokoje bardzo ładne i czyste z mankamentami "do wybaczenia". Świetnie zorganizowany i prowadzony przez Mikołaja prywatny wieczór mikołajkowy dla dzieci w restauracji oraz fantastyczny piknik niedzielny dla dzieci z okolicy połączony z jazdą konną , ogniskiem, zwiedzaniem ośrodka i mini zoo. Zabawę prowadził Mikołaj na koniu. Bardzo przyjemny pobyt. Miła atmosfera zdecydowanie przeważyła nad mankamentami. Polecam.

B.A.

W listopadzie 2013 r.odwiedziliśmy hotel Harenda w Ludwikowicach Kłodzkich.Pobyt ten był nagrodą za pierwsze miejsce w zawodach sportowych rangi mistrzostw Polski.Zaproszenie zawierało weekendowy pobyt dla dwóch osób.Apartament w którym nas zakwaterowano był nieogrzewany,a temperatura sięgała raptem 12 st.C.Po wielu interwencjach u samego kierownika,który stwierdził że nie potrafi uruchomić ogrzewania a pracownik techniczny zakończył pracę, z łaską przeniósł nas do budynku o znacznie niższym standardzie.Odbywało się to w póznych godzinach wieczornych.Dodatkowo kierownik oznajmił,w sposób arogancki i bezczelny że musimy opuścić hotel po jednym noclegu mimo wcześniejszych ustaleń o 3 dniowym pobycie.W całej Polsce przyjęte jest że weekend trwa od piątku do niedzieli a u pana kierownika hotelu HARENDA trwa jedną noc.KPINA!!!Miało to być zaproszenie a wyszło że sami musimy zapłacić za pobyt do końca weekendu.Na koniec całą winę kierownik zrzucił na swój personel który nazwał,cytuję "PORAŻKĄ".Naszym zdaniem jedynymi normalnymi i miłymi osobami to był właśnie tylko personel!Kierownik potraktował nas jak intruzów dlatego nie polecamy tego hotelu.

Zostaw opinię o CRK Harenda - Ludwikowice Kłodzkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CRK Harenda