MK Cafe

Opinie o MK Cafe

bella

Ja czesto chodze na kawę do nich :) Powiem wam, że jest o niebo lepsza taka zrobiona w kawiarni niż kupna ze sklepu, chociaż też jest dobra, barisci zawsze jakis cudowny wzorek na piance przygotują:)

mila

praca w MK CAFE KRAKÓW - lepiej nie!!! ciągła rotacja -

Słowa kojarzące się z MK Cafe (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w MK Cafe: Najbardziej nie podobało mi się w MK Cafe:

niewidoczny

Praca dobra na początek,jako pierwsza praca bądź jako praca dodatkowa. Raczej brak możliwości rozwoju.

Zostaw opinię o MK Cafe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MK Cafe