Opinie o pyszne.pl - Sto2 sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pyszne.pl. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pyszne.pl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pyszne.pl w Wrocław

J

Do wszystkich managerów, którzy tam jeszcze pracują polecam sprawdzić notowania giełdowe spółki matki i wyciągnąć wnioski.Jeśli pracujecie tam trochę dłużej to bardziej rozgarnięte osoby na pewno się uśmiechną korelując niektóre sytuacja, które odbywały się na spotkaniach i w życiu firmy z wykresem cen akcji. Od półtora roku sytuacja tego molocha na giełdzie jest tragiczna, co na pewno przekłada się na jakość pracy. Podejrzewam że zostały same śliskie osobistości, a sytuacja jest napięta. Jeśli coś ma to zobrazować to STYCZEŃ 2021 cena akcji 92 euro, obecnie wynosi 13 euro. Wszystkie stanowiska od kuriera wzwyż to raczej będzie zła decyzja i trzeba zadać sobie pytanie czy chce się pracować na tonącym statku z ludźmi, którzy toną od dłuższego czasu i mogą być tym zmęczeni.

A jak się pracuje jako taki team leader? Teraz niedawno padła opinia dotycząca współpracy z takim stanowiskiem, zaciekawiła mnie przy tym jednak ina perspektywa. Prócz samych zarobków jaki jest podawany zakres obowiązków? z czego on w zasadzie wynika?

opinia

Nie polecam pracy w jednym, małym, 3 osobowym dziale, którego nazwy nie chce podawać. Team leader beznadziejny, niedoświadczony. Nie potrafiący nawiązać odpowiedniej relacji z zespołem. Ciągle zajęty prywatnym życiem, nie pojawiający się w pracy. W tej pracy można liczyć tylko na beznadziejne traktowanie, ciągle wyrzuty, wmawianie nieprawdy, oraz oddelegowanie do najgorzej roboty. Team leader nawet palcem nie kiwnie aby Ci pomóc. Będzie zajęty swoim prywatnym życiem, udając że jest czasem dostępny na Slacku...... Nie polecam!!

A pracownicy jak tutaj wieczory spędzają? Klient pisał teraz niedawno, że jego akurat się popsuł, mnie to godziny pracy na infolinii by interesowały, czy można jakoś elastycznie je teraz sobie dobrać? I czy faktycznie tak sporo telefonów jest, że nie każdy da rade obsłużyć?

Firma Pyszne.pl w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Junior Talent Acquisition. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Artur

Ta firma to kompletna porażka. Realizacja zamówień z Pyszne.pl i kontakt - po prostu dno. Infolinia tylko dla restauracji, a dla klientów (usunięte przez administratora) który ledwo da się znaleźć. Brak kontaktu z biurem obsługi i kurierem. Ludzie, omijajcie szerokim łukiem. Nam zepsuli wspaniały wieczór.

Aplikuje

Pyszne Szuka Przedstawiciel Handlowego - czy mogę prosić opinie na temat tego stanowiska ? Jakie zarobki, targety i premie ?

Była handlowczyni
@Aplikuje

Bardzo odradzam. Moje doświadczenie w pracy to jakiś rok, szkolenie na wysokim poziomie, ale reszta… (usunięte przez administratora)totalne. Targety których nie da się realizować przy takiej liczbie pracowników, mnóstwo przekrętów, żeby dopiąć tematy do końca, szef. M którego metody zarządzania są jeszcze z lat 90 niezbyt pasują do tej firmy. Jeśli nie przeszkadzają Ci ciągłe pogróżki zwolnieniem i śmieszne pieniądze to idź w to, zawsze jakieś doświadczenie, ale na dłuższą metę nie polecam.

XXX
@Była handlowczyni

Co jest takiego szczególnego w jeżdżeniu rowerem po mieście, pakowaniu jedzenia do plecaka, jakiejś aplikacyjce na telefonie, że potrzebne jest jakieś wielkie szkolenie? Kurier dostaje zamówienie, wsiada na rower, jedzie do wskazanego lokalu odebrać porcję, wkłada do plecaka, zawozi pod wskazany adres, wydaje osobie, którą zastanie i tyle. Czy to faktycznie jest takie trudne, że organizowane są szkolenia w tym zakresie? Chyba, że "szkoleniem" jest nazywana krótka rozmowa na temat, że kurier instaluje aplikację, otrzymuje rower, plecak i może pracować.

Człowiek
@XXX

Ale widziałeś nick tej Pani? handlowcy nie maja jakichś innych szkoleń niż ludzie na kurierce przypadkiem? Teraz po aktualnych ofertach widzę, że prócz opcji na obsługę można jeszcze teraz dostać się na koordynatora czy też kontrolera finansowego. Struktura jest jeszcze większa?

XXX
@Człowiek

@Czlowiek Przyznaję, że skierowałem pytanie do niewłaściwej osoby. Mnie interesuje kwestia "szkoleń" dla rozwozicieli, o ile takowe "szkolenia" w ogóle istnieją.

@XXX

Ano ja szkoleń i ich oferty tez byłbym ciekaw, tylko jeśli o prace za kołkiem chodzi to jak na razie wszystko i tak jest zajęte. Przynajmniej mnie oferty teraz na takim portalu nie wychodziły, chyba ze te dla dostawców gdzieś indziej są dodawane? swoją drogą ciekawe po ile ludzie tak jeżdżą.

Ktos

Czesc zastanawiam się nad pracą jako kurier swoim autem. Czy to się opłaca? Czy wypłaty są regularne? Czy trzeba nosić ubrania robocze? Dzięki za info

Ktoś 2
@Ktos

Też zastawiam się czy z własnym samochodem ma to w ogóle jakikolwiek sens, Samochód to nie tylko paliwo. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia ?

@Ktoś 2

A co z kosztami eksploatacji? Piszecie tylko o paliwie, które jest jasnym kosztem ale ubezpieczenie oraz normalne zużycie, to także bierzesz na siebie czy może występuje pewna rekompensata?

Nela

@Były pracownik biurowy, to trochę zamiotłeś. A czy targety, o których piszesz, w jakikolwiek sposób dotyczą także stanowiska Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta? Jeśli tak, to w jaki sposób, np. liczby klientów pozytywnie załatwionych, czy jakoś inaczej? 3 lata wstecz nie wymagali doświadczenia, więc jako osoba, która go nie ma, pytam trochę naiwnie, ale naprawdę chcę wiedzieć :3

Były pracownik biurowy
@Nela

@Nela KPI co jakiś czas się zmieniają, więc nie powiem dokładnie za co są teraz rozliczani, ale pewnie są to telefony/emaile/czaty/rozwiązane sprawy w różnych konfiguracjach. Jeżeli target jest zrobiony ponad 100%, to śruba będzie mocniej dokręcona, tak jest w każdym dziale. Super że chcesz się starać, ale pytanie czy warto, niestety kasa za tym nie pójdzie…

@Były pracownik biurowy

a jaka się podwyżka będzie szykować? Po czym wiedzie ile będę przyznane? widziałam, że pod koniec roku może cos wpaść, dacie znać co konkretnie? Tylko kasa się liczy czy także inne dodatki są podbijane?

halibut

Najgorsze miejsce pracy w jakim było mi dane pracować. Pyszne zdobyło swój sukces jedynie na wyzysku na pracownikach. Wypłaty mierne i wręcz śmieszne w porównaniu do tych samych stanowisk w innych firmach. Ciągłe gadanie o sukcesach i przewadze nad konkurencją, ale marna podwyżka tylko raz w roku ;) Możliwość rozwoju? O tym usłyszysz wielokrotnie, ale na słuchaniu się tylko skończy. W pyszne są równi i równiejsi, najlepsze "kąski" są rozdawane po cichu dla pupilków teamleadera. Chora obsesja na punkcie chodzenia do biura - ale oczywiście tylko dla pracowników niższego szczebla. Zarząd to w ogóle jest jakiś żart, nie budzą żadnego zaufania z tymi fałszywymi uśmieszkami i podśmiechiwaniem się z pytań pracowników na co miesięcznych allhandsach. Większa część pracowników dopiero wchodzi w dorosłe życie i przez to jest mocno dziecinna atmosfera.

Były pracownik biurowy

Całkowicie podpisuję się pod opiniami, które przeczytałxm. Praca w Pyszne.pl miała trochę plusów, ale i wiele minusów. Dobrze było złapać doświadczenie w korpo, ale jeśli chcesz się rozwijać, to niestety musisz uciekać. Największe minusy: - słaba wypłata. Niektóre działy mogły liczyć na lepszą premię, ale uważaj - jeżeli wyrobisz lekko ponad 100% kilka msc z rzędu, ktoś na górze postara się, by się to więcej nie powtórzyło (tzw. widocznie targety były nieodpowiednio ustalone) - brak możliwości rozwoju. Brak zachęt do rozwoju, a czasem nawet blokowanie możliwości, które się pojawiają - nieudolny management z widocznym przerostem ambicji. Zależy pod jakiego team leadera trafisz, może Ci być trochę lepiej albo trochę gorzej. Ale ogólnie patrząc, zarządzanie jest straszne. Brak merytorycznego wsparcia pomimo wielu zapewnień i publicznego wypowiadania słów, które tylko ładnie brzmią. Masz problem lub czegoś potrzebujesz? Lepiej zapytaj kolegów z zespołu, a nie TL lub managera - atmosfera. Jak wyżej - zależy pod jakiego TL trafisz, ale w wielu działach daje się odczuć ciśniecie na target z jednoczesnym olewaniem ustalonych zasad. Kompletny bałagan i bezsens - niby jesteśmy jedną firmą i mamy wspólny cel, ale nie czuje się tego. Dział sprzedaży sobie, dział obsługi klientów sobie. Wieczne walki. Z plusów: - responsywny dział HR, na którym naprawdę można polegać gdy coś się dzieje - komfortowe biuro - bardzo sympatyczni współpracownicy (z pominięciem pracowników wyższego szczebla) Podsumowując: nie polecam pracy biurowej w Pyszne.pl. Dzień, w którym złożyłxm wypowiedzenie, był jednym z najszczęśliwszych w moim życiu. Pozdrawiam ciepło

Na szczęście były kurier

To miała być praca marzeń i miałam robić co lubię czyli dostarczać. Ale jeżeli koordynatorzy mają do ciebie wiecznie pretensje i od samego początku piszą ci że jest wszystko co robisz to "słabo", a jak zadasz im pytanie to oni nawet nie wiedzą jak mają odpowiedzieć. To taka praca naprawdę nie ma sensu. Jeżeli chodzi o stawkę godzinową jest to najniższa krajowa możesz mieć mnożniki więc teoretycznie jeżeli chcesz pracować to można nieźle zarobić czy sobie dorobić. Na totalny minus zasługuje brak porozumienia w grafiku jeżeli coś Ci wypadnie albo się spóźnisz od razu masz naganę i od razu też koordynator jakby mógł to by cię powiesił do góry nogami i walił kijem bejsbolowym w łeb. Ogólnie jeżeli chodzi o koordynatorów mówię o paniach które pracują we Wrocławiu. Personalnie tylko mogę dodać że dzięki współpracy z nimi, życzę im żeby nie spotkały mnie na mieście, bo ja wtedy już się nie będę kontrolować. ;) A skoro wzbudzają aż takie emocje to naprawdę jeżeli ktoś chce tam zacząć pracować to musi się 15 razy zastanowić oraz zakupić paletę melisy i może jakoś to będzie, aczkolwiek ja tego nie widzę... Generalnie z wierzchu miało to wyglądać jak praca od studentów dla studentów, gdzie na spokojnie wykonując proste i przyjemne zadanie jesteś w stanie sobie dorobić lub zarobić w zależności od grafiku. Finalnie wyszło tak że jak widziałam logo pyszne to miałam ochotę wymiotować. W pełni rozumiem, że przed tobą się stawia wysokie wymagania, ale litości wraz z wymaganiami potrzebne są konkretne informacje co masz robić i jak żeby było najlepiej. Dodatkowo za tak niską stawkę brak w dodatku finansowego za ciężkie warunki pogodowe jest naprawdę poniżej krytyki nawet Uber i Glovo takie posiadają. Natomiast pracodawca uważa że już powinnam go po stopach całować że dostałam kurtkę przeciwdeszczową w momencie gdy na dworze panuje burza, a ja mam cały blok zamówień. No proszę o wybaczenie ale kurtka przeciwdeszczowa w burzę gdzie na ulicy już płynie rzeczka to nie zabezpieczenie, bo poza górną częścią ciała też mam buty które zostały zniszczone, rower który nie działa tak jak powinien (jeździłam na ich rowerze) i samo ryzyko że może trafić mnie piorun (nie powiem wtedy to było moje marzenie żeby zginąć od porażenia). Przy takich warunkach pogodowych koordynator ci mówi smutne "oj oj masz dalej zamówienia". Teraz pora na sprzęt, Jak już wcześniej wspomniałam pracowałam na rowerach elektrycznych od pyszne.pl i co prawda trwało to krótko ale nie zdarzyło się żebym dostała w pełni sprawny sprzęt albo bateria się odpinała i jechałam bez wspomagania. Pokrowiec na telefon który był dołączony do roweru odpadał, więc ryzykiem było trzymanie w nim telefonu. Same rowery wyglądały i jeździły jakby przyszły obie wojny światowe czyli ledwo ledwo...

Bobby
@Na szczęście były kurier

Czyli w umowie nie jest zawarte zobowiązanie pracodawcy do zapewnienia sprawnego sprzętu? A swoją drogą, czy ktokolwiek z załogi kurierskiej w Pyszne.pl ma umowę o pracę (która zapewniła by ochronę pracownika kodeksem pracy)?

Orzełek

Jedyne co można wynieść z tej firmy to doświadczenie w Cv które ułatwia na znalezienie dużo lepszej pracy. Dużym minusem jest organizacja pracy wewnątrz firmy. Zrobiłeś wszystko co do Ciebie należy aby wyrobić premię? Świetnie, stworzymy reguły które sprawią, że mimo iż zrobiłeś co do Ciebie należy nie otrzymasz premii. Dodatkowo system który nalicza Ci punkty do premii mylił się za każdym razem przy podliczaniu( chyba nie muszę pisać na czyją korzyść). Ocena roczna to nieśmieszny żart (z góry ustalona ilość poszczególnych ocen) Chcesz wykazać inicjatywę? Coś powinno zostać naprawione? - przykro nam, tym zajmuje się Holandia. Podsumowując- dobre miejsce do zdobycia pierwszego doświadczenia do CV, nic więcej :)

Martin

(usunięte przez administratora). Nie oddają kasy i jue dowożą jedzenia. Firma kszak z którą nie da się skontaktować

@graficzne toksyny

W firmie spotkałam się z (usunięte przez administratora)postawą ze strony przełożonego. Często słyszałam, że mam się "nie wychylać przed szereg", natomiast działania, które rozwinęły zespół były odebrane jako zagrożenie dla byłego przełożonego. Kiedy sprzeciwiałam się, albo wypowiadałam słowa krytyki względem sytuacji, na które nie miałam zgody byłam karana. Od innych pracowników usłyszałam, że pierwsze pół roku to moment, kiedy jestem testowana i sprawdzana (czytaj urabiana) przez przełożonego i jeśli zobaczy, że się sprawdzam odpuści.... Początkowo otrzymywałam słowa uznania i aprobaty, ponieważ wyciągnęłam zespół na wyższy poziom projektowania. Zaledwie dwa miesiące po przedłużeniu umowy dostałam informację, iż rozwiązujemy współpracę. Powód? Dwie zaległości w WorkDay....

Ogłoszenie na Specjalista ds. Administracji do Pyszne.pl pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Adrian123

Plucie jadem, Z tym właśnie kojarzy mi się praca w tej firmie. Brak okazania jakiegokolwiek szacunku na linii koordynator-kurier.

Kamil B

Mam pytanie. Czy osoba ze znacznym stopniem niepełnosprawności może ubiegać się o pracę w tej firmie?

heh

Ta firma to jeden wielki wyzysk na pracownikach. Pensja przez 2 lata wzrosła nam o 200 zł brutto, co jest nieludzkie. Wizja rozwoju, o której tak paplają cały czas to kłamstwo. Pyszne kocha głupich pracowników, którzy myślą że jak będą wyrabiać ponad normę, to ktoś ich doceni. W pracy odczuwalny jest (usunięte przez administratora)ze strony współpracowników oraz przełożonych. Ludzie są zapewniani, że nie muszą obawiać się zwolnień, po czym są masowe zerwania umów. Polski zarząd to banda błaznów, którzy są w stanie wyśmiewać sytuacje pracowników na comiesięcznych spotkaniach. Dodatkowo nie radzą sobie z krytyką i zablokowali możliwość anonimowych pytań. Firma masowo wydaje pieniądze na imprezy, a potem płacze że nie ma pieniedzy. W innych krajach pracownicy dostają godne pieniądze za swoja pracę, a w Polsce zrobili (usunięte przez administratora) za grosze. Cieszę się, że uciekłxm z tego cyrku. OMIJAJCIE TĘ FIRME SZEROKIM ŁUKIEM.

@heh

Niepokojące jest to co przedstawiłeś. Jak ten mobbing się objawia, jak już to poruszyłeś? Trochę zastanawia mnie też, co jest powodem, że firma nagle zrywa masowo umowy? Nie boją się, że nie znajdą tak prosto nowych pracowników, którzy szybko się zaangażują w pracę?

Tom
@heh

1. Nie wiem w jakim dziale pracowałeś, ale podwyżki są co roku. Rok temu miałem 6-7%. Teraz w marcu mają być nowe. Nie wiem ile. 2. Jeżeli chodzi o prace to faktycznie jest jej dużo w moim dziale. Da się jednak przeżyć. Zależy od dnia i liczby agentów. 3. Na globalnych spotkaniach tez nie ma anonimowych pytań. Po co 10 razy zadawać to samo pytanie, na które jest ta sama odpowiedz. 4. Skoro jest tak źle to jak wytrzymałeś 2 lata mogąc zarobić więcej gdzieś indziej i mieć mniej pracy? Mogłeś odejść w każdym momencie. 5. Jakby takie złe pieniądze dawali to mieliby problem ze znalezieniem ludzi, a jakoś tego nie widać. Rozumiem poirytowanie jak liczyłeś na coś innego ale takie opinie to kłamstwa i nikomu nie pomagają.

Gazpacho
@Tom

6%-7% to może przez 2 lata zobaczyłeś Kłamczuszku ;) Standardowa ocena na rozmowach rocznych to 3 i podwyżka rzędu 3%. Firma tragiczna, nie dajcie się omamić, szukają naiwniaków.

Aga
@Tom

1. Przez 2 lata podwyżka wynagrodzenia była około 200zł co widać na aneksach do umów, więc 6-7% to wyssałeś jawnie z palca. 2. Da sie przeżyć, jesli jesteś np. TL z przerośniętym mniemaniem o sobie i o wiele rzeczy musisz pytać kolegów/koleżanki albo co bardziej doświadczonych agentów. I tak ślizgiem leci 8h w atmosferze "robienia kariery" na garbie innych. 3. Skoro 10x pada to samo pytanie tzn. że nie padła odpowiedź i męczy się nim do skutku. Czego jednak oczekiwać od polskiej kadry menedżerskiej, której decyzyjność jest ograniczona decyzjami centrali z Holandii i którzy wiecznie się irytują na zgłaszane sprawy pracowników niższego szczebla. Speak up policy? Mów co Ci się nie podoba? Nie ma to najmniejszego sensu, bo niewiele z tym zrobią oprócz śmieszkowania przy wyłączonych mikrofonach. 4. Dokładnie tak zrobiłam, na dzień dobry ok 30% większe wynagrodzenie i z tego co wiem u innych byłych pracowników podobnie, ze zdecydowanie mniejszym stresem i natłokiem pracy. Nie ma się czego bać tylko zdecydować na wyjście z tej pozornej strefy komfortu, którą rzekomo Pyszne.pl stwarza. 5. Nie maja problemu z pracownikami bo są to ludzie zaraz po, albo nawet w trakcie studiów, którzy muszą się jakoś utrzymać. O wynagrodzeniu mówi się dopiero po przejściu rekrutacji, wcześniej to temat tabu. To wcale nie te "dobre pieniądze" motywują do pracy tylko życiowa konieczność albo nieświadomość jak to wszystko funkcjonuje. Pyszne.pl zdecydowanie podłamuje skrzydła, a za wyniki poza targety nie otrzymuje się nic w wymiarze materialnym, tylko "szanse na możliwości rozwoju".

@Tom

Może ze znalezieniem ludzi nie mają problemu, ale mają duży, naprawdę duży problem z utrzymaniem ich. Ponadto, na etapie rozmowy rekrutacyjnej można złożyć różne obietnice, także zatrudnienie nowych ludzi to żadna sztuka. Rotacja pracowników jest bardzo wysoka. Argument, że ktoś wytrzymał 2 lata w danej pracy, w dobie inflacji i kryzysu na rynku pracy, chyba nie wymaga komentarza. To, że ktoś wygłasza opinię sprzeczną z Twoją, nie znaczy, że kłamie. Zresztą na samym wstępie zaznaczyłeś/aś, że wynagrodzenie zależne jest od działu, w którym się pracuje, także punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Nie chce Cię atakować, ale mam wrażenie, że udało Ci się przebrnąć "wyżej", nie pracujesz już na słuchawce i emanujesz wyższością i arogancją z tego tytułu i właśnie to jest znamienną cechą pracowników w tej firmie i sprawia, że dużo osób odbiera atmosferę w firmie jako toksyczną.

Barti

Atmosfera w Pyszne.PL jest toksyczna a wręcz przesiąknięta jadem. Kadra zarządzająca do zmiany, mam tu na myśli nie tylko managerów czy TL. Niektórzy już tak zasiedzieli się w firmie, że stosują wszystkie możliwe chwyty poniżej pasa względem pracownika. Tak się rozgościli.

Praca jako koordynator kurierów. Na jakie zarobki można liczyć?

Volodymyr

Witam. Sama praca nie jest zła. W ładną pogodę jestem wdzięczny za taką pracę. Jednak należy pamiętać, że pracujemy podwójnie ciężko i dynamicznie w tragiczną pogodę. Nie ma możliwość, aby zatrzymać się i przeczekać burzę, śnieżycę, grad że śniegiem, albo skierczący jak patelnia asfalt. Klient czeka i już. A jak norma spadnie, to czeka cię kurierze rozmowa. 10 minut na dojazd od restauracji i koniec kropka. Czy płace są godziwe? NIE. Nie da się utrzymać za 17 zł za godzinę

Zostaw merytoryczną opinię o Pyszne.pl - Wrocław

• Jak się pracuje w Pyszne.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Pyszne.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pyszne.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 105, z czego 17 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pyszne.pl
2.1/5 Na podstawie 97 ocen.

Pyszne.pl