AKCEPT

AKCEPT
counter

Opinie o AKCEPT

Michał Nowy wpis

Śmieciowe umowy i kasa pod stołem od "prezesa" Wojtka. Tak wyglądają warunki pracy w firmie Akcept. Brak szacunku dla pracownika i zero perspektyw jak już się pracuje. Więc jeśli ktoś myśli poważnie o swoim rozwoju i pracy to nie znajdzie tego w tej firmie. Miejsce może dobre jedynie dla studentów, żeby się zaczepić na chwilę.

lorelai Nowy wpis
Kandydat
@Michał

Rozwiniesz?

Nowy wpis

Pracodawca

@Michał

Drogi Michale (chętnie poznamy Twoje prawdziwe imię :)), przykro nam, że swoje niezadowolenie wyrażasz na forach internetowych, a nie podczas rozmowy z przełożonym. Nawiązując do Twojej opinii: - chętnie zatrudnilibyśmy studentów, aczkolwiek w tym momencie nie posiadamy w szeregach firmy ani jednego, - jeśli my jako firma posiadająca ponad 100 portali turystycznych i bazę ponad 2000 klientów nie jest dla Ciebie rozwojowa...cóż. Szczerze życzymy powodzenia na szerokich wodach. Dodamy, że cyklicznie organizujemy szkolenia i dbamy o rozwój kadry. Stawiamy na otwartą komunikację. Tutaj wyraźnie zawiodła na każdym polu. Począwszy od rozmów na temat warunków zatrudnienia, do teraz kiedy czytamy opinię, która jest wystawiona pod fałszywym imieniem. Podsumowując, warto rozmawiać :). Pozdrawiamy i życzymy powodzenia!

Nowy wpis

Pracodawca

Aktualność
Przemierzamy wybrzeże i odwiedzamy naszych klientów.
Nasza praca to nie tylko realizacja planów marketingowych, ale i monitorowanie sytuacji w branży.

Pędzimy dalej!
Zespół AKCEPT.eu

Czy byłeś zatrudniony w firmie Akcept Wojciech Deja w miejscowości Piechowice? Wypowiedz się szczerze na temat tego pracodawcy. Wiele osób czeka na twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o AKCEPT - Jelenia Góra