Opinie o Nfhotel Sp. z o.o. w Karpacz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nfhotel Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Nfhotel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nfhotel Sp. z o.o. w Karpacz

Michał Nowy wpis

Pracuję w NFHotel ponad 4 lata. Projekt jest interesujący i ambitny, sprawia, że jestem zadowolony z efektów pracy. Fajnie jest widzieć, że klienci to doceniają, co sprawia, że czuję, że moja praca się liczy. Mamy teraz nowoczesne biuro, z kilkoma miejscami, gdzie można odpocząć. Jeśli chodzi o rozwój, to wydaje mi się, że mam tu spore możliwości. Płaca i możliwości awansu są w porządku, co jest dodatkową motywacją. Ogólnie, pracuje mi się tutaj dobrze i czuję, że pasuję do tego miejsca.

NFHotel Nowy wpis
@Michał

Dziękujemy za opinię Michale! Cieszymy się że jesteś z nami - my również jesteśmy zadowoleni ze współpracy :) Nie przestajemy się starać aby było u nas interesująco i ambitnie!

mateusz Nowy wpis

Miałem okazję pracować w nfhotel przez ponad 3 lata. na początku jako tester automatyczny, następnie stopniowo wraz z zdobytymi umiejętnościami przeskoczyłem na frontend. Zespół jak i firma jest naprawdę super. Michał - szef, dba o pracowników co naprawdę widać. Jest przy tym wymagający ale też "jest człowiekiem". Rozumie swoich pracowników i można na niego liczyć. Gdy miałem remont mieszkania, przyjechał i pomagał wynosić gruz. Drugiemu koledze z pracy pomagał w przeprowadzce. Jeśli chodzi o zarobki są one na dobrym poziomie, wiadome że wszystko względem doświadczenia pracownika. W firmie panuje swobodna atmosfera, można rzucić jakimś żartem i nikt się o to nie obrazi.

Michał Piaścik z NFHotel Nowy wpis
@mateusz

Mateusz dziękuję Ci za opinię o NFHotel. Staramy się być coraz lepsi. Pomoc przy przeprowadzce to drobiazg :) Sam wielokrotnie pokazałeś swoje zaangażowanie poza pracą i chętnie się zrewanżowałem. Zawsze wierzyłem, że sukces firmy zależy nie tylko od umiejętności i ciężkiej pracy, ale przede wszystkim od zaangażowanego i zgranego zespołu. Życzę Ci dalszych sukcesów na drodze zawodowej. Z pozdrowieniami, Michał Piaścik

Nfhotel Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Graphic Designer w miejscowości Mysłakowice. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

Cześć, Chcę zapytać o wasze stanowisko w sprawie specyfiki pracy. Czy rozmowa rekrutacyjna jest stacjonarna? Czy odpowiednią decyzją jest podjąć się pracy w tej firmie? Wyrazy podziękowania.

Firma Nfhotel Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Graphic Web Designer. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

Zostaw merytoryczną opinię o Nfhotel Sp. z o.o. - Karpacz

• Jak się pracuje w Nfhotel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nfhotel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nfhotel Sp. z o.o.?

Nfhotel Sp. z o.o.
  • Karkonoska 20A