Opinie o GUMOTIV w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GUMOTIV. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w GUMOTIV na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GUMOTIV w Mielec

Emilia

Jest taka oferta na pracownika produkcji na stronie firmy i chciałabym podpytać czy można się jeszcze zgłaszać? Piszą tam że wynagrodzenie jest atrakcyjne ale czy mógłby ktoś rzucić konkretną kwotą? I czy pod względem atmosfery na zakładzie warto tu się przyjąć?

Baśkiej

Co mogę napisać ? Produkcja ma przestoje coraz większe, a za tym idzie czepianie się o wszystko, a to obniża atmosfere która już wcześniej była tu słaba.

@Baśkiej

Jest w szczególności jedna osoba co się wszystkiego czepia to nie oznacza że wszyscy.

Bleee

Co to za osoba ?

Joanna

co można źle zrobić na tej produkcji, że będą powstawały jakieś błędy? jak tego można w razie czego uniknąć, są jakieś porady, żeby móc bezproblemowo pracować?

Kaśka
@Joanna

Trzeba być ulubieńcem Kierowniczki czy kierownika , przynosić alkohol ukraiński cukierki tak jak Ukrainki , w tedy jesteś nie do ruszenia , kontrola jakości będzie cię pilnować żeby bubli nie zrobił będą cię traktować jak króla, będziesz pracować gdzie będziesz chciała na jakich maszynach będziesz chciała , kierowniczka czy kierownik zawsze pójdzie ci na rękę i będzie cię krył.

@Kaśka

Obcokrajowcy są lepiej traktowani niż polscy pracownicy. Mają większe przywileje na produkcji i na kompie. Wymagają od Polaków dokładności jakości a przede wszystkim norm oraz ponad norm. Gdy jesteś oparty o stolik szukają ci dodatkowej pracy podczas gdy obcokrajowiec będzie w takiej samej sytuacji nikt nie zwróci mu uwagi.

Kinga

Ukraince przynoszą kierownikowi i kontroli jakości alkohol dlatego są pod ochroną , E.W coś o tym powinna wiedzieć , Ukraińcy na początku zmiany jak wychodzą na produkcję to jakość od samego początku jest u nich na stanowisku , i odrazy są szkolenia bez znaczenia czy pracowali już na tym stanowisku czy też nie pracowali .

A jakie trzeba spełnić wymagania żeby dostać się na Kompa ?

Przerwa

Czy to normalne że po nie całych dwóch godzinach pracy wysyłać na przerwę ? , brygadzistka chyba sama nie wierzy w to co robi , czy na innych zmianach też tak jest ?

Olga
@Przerwa

ktoś z góry ( pracownik) narzuca kiedy masz isc na przerwe? nie ma ustalonych przez firme dokladnych godzin kiedy wszyscy ją maja ?

Ala
@Olga

W tej firmie nie idą wszyscy o jednej godzinie na przerwie. Skoro nie ma ludzi to i jedna osoba potrafi mieć 6 skoczków na przerwę. Muszą zacząć wcześniej żeby ktoś np o 13 nie poszedł. Już wolę iść wcześniej na przerwę niż zostać zapomnianym ????

@Ala

Zapomnianym ??

@Ala

czyli codziennie ma się inaczej czy jest schemat z przerwami? no po 2 h to szybko dość i wolałabym inaczej więc losowo to przydzielają?

@Joanna

Przerwy robią jak im pasuje, jest jakiś wolniejszy czas to przyjdzie i Cie zastąpi żebyś na przerwę poszedł nawet i po 2 godzinach roboty, a potem 6 godzin robisz bez przerwy, ja nawet miałem jedna sytuację że dopiero zastąpiono mnie na przerwę godzine przed końcem zmiany, upominałem się kilka godzin wcześniej ale "później, nie ma czasu"

@Marta

i nikt jeszcze o jakiś grafik tych przerw nie pytał? dałoby chyba radę taki ustalić? ile tam w sumie osób robi?

@Joanna

W momencie przyjmowania się do pracy, już na rozmowie wstępnej każdy kandydat jest informowany o systemie przerw. Przerwa trwa pół godziny. Aby na nią zejść operator musi być zastąpiony przez inną osobę. Dlatego przerwy są o różnych godzinach. Każdy zatrudniony jest tego świadomy.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w GUMOTIV. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Mechanik w dziale utrzymania ruchu?
Byly

Nie za bardzo ta robota, pieniądze to jakiś żart, atmosfera w pracy to szkoda gadać, jeden na drugiego donosi, kamera na każdym kroku, przy każdym stanowisku i dyrektorek obserwuje nawet po nocach także nie da się spokojnie pracować bo nawet pracując w nocy masz uczucie że ktoś się na ciebie gapi Nie polecam

zainteresowany
@Byly

Serio obserwuje na kamerach po nocach?

Były
@zainteresowany

Dokładnie, znajomy mi opowiadał ze się do niego dowalił, że w telefon i to było na nocnej zmianie i mówił mu ze w kamerach wszystko widzi Ma wgląd w te kamery nawet w domu na własnym telefonie Tak czy siak nie przychodzi się do roboty żeby czuć sie jak w zakładzie zamkniętym, jak robisz robotę to komu przeszkadza że raz na jakiś czas zerkniesz w ten telefon, co innego gdyby to wpływało na jakość czy wydajność pracy, ale kiedy to jest pomiędzy cyklami to co za różnica.. Zresztą widzisz, bez przerwy tam ludzi nie mają, nikt nie będzie pracował w takiej atmosferze

Ludzik
@Były

Założę się to były pracownik bo nie zna obecnej sytuacji w pracy.

As
@zainteresowany

Maja nocne dyzury na zmiane z kierownikiem gum. Nie maja zycia prywatnego po pracy tylko wola ogladac co ludzie robia. Jakby tylko zajmowali sie ludzmi ktorzy rzeczywiście problemy stwarzaja albo zywcem nic nie robia bo sa tacy to jest to do zaakceptowania ale najbardziej ich bola drobnostki np butelka z woda na stanowisku. W innych firmach to normalność i zachowuje sie rygorystycznie tylko w przypadku kontroli/audytow a tutaj to tylko patrza zeby premie za byle co zabrac

Szczęśliwa

Na prawdę ci się nudzi w domu. Musisz być bardzo nieszczesliwym człowiekiem skoro zajmujesz się czyimś życiem, tylko po to żeby podnieść swoje poczucie wartości- szkoda mi ciebie????

Szczęśliwa

Nawet jakby tak było to co Ci do tego. Zajmij się swoim życiem.

Uuu

Widzę że jako jedyna muszę stanąć po stronie sprzątaczki. To że sobie porozmawia jak sprząta to żadna zbrodnia. Niech rzuci kamieniem osoba która nie plotkuje w czasie pracy. Ja widzę że potrafią mieć po dwie maszyny i mają czas na plotki. To nic że z taśmy leci. Pajęczyna potrafi powstać przez jedną noc i afera. Co nie które osoby potrafią zostawić (usunięte przez administratora) po sobie i kobiecina ma latać co 5 min bo a nóż może brudno. Na stołówce zawsze czysto. Naprawdę te osoby co nadają chyba nie pracowali po innych zakładach.

Dominika
@Uuu

No często tak jest że narzekają te osoby które wcześniej nie pracowały. Najmniej doświadczenia a mają najwięcej do powiedzenia. Wszędzie są takie kwiatki.

Janek
@Dominika

zgadzam się

Ptyś

Czy prawda że nas wszystkich wymieszają i zrobią 3 zmiany? , bo agnieszka z zmiany A, albo aska z zmiany D, chodzą i mówią wszystkim do około że od listopada 3 zmiany nie będzie już czterobrygadowki.???

Brygadzista
@Ptyś

Odpowiedź znajdziesz w kadrach, proszę tam kierować wszelkie pytania.

Jo Anna
@Ptyś

Dowiesz się w swoim czasie

3 zmianowa

Wszyscy sie tutaj szczuja na wzajem a ja napisze cos na odwrot. Chce dzis pochwalic i podziekowac na forum skoczkowi Lucynie od Marcina. Dziekuje Ci kochana za CIERPLIWOSC podczas szkolenia . Duzo mi pomoglas nawet jak mnie zasypalo.Jedyna zainteresowalas sie mna jak sobie radze pod koniec zmiany i czy mam wszystko zameldowane. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Grzesiek ucz sie od Lucyny!

Zgumy
@3 zmianowa

Treli szkoła z charakterem , tu nie ma że nie umiem czy że nie będę tego robić i nie tylko Grzesiek powinien się uczyć .

Hahaha
@3 zmianowa

Hahahaha ,,zasypało na siodełku'' hahaha weź się ogarnij, pracujesz pewnie rok może dłużej, dawniej szkolenia trwały 3 dni.

3 zmianowa

To nie czytaj jak cie mdli . nikt nie kaze ci tu siedziec i komentowac :)

@Hahaha

Tak grzesiek wiedzialam ze tak napiszesz tylko czekalam na reakcje :)

@3 zmianowa

Lucyna i Ewelina to najlepsze skoczeki. Uważaj bo jak na depniesz na odcisk u Grześka to i i kontroli masz przewalone.

3 zmianowa

Rece odpadaja. Widze ze obrzucanie ludzi blotem jest dla ludzi tutaj najlepsza zabawa . Sprawa waszego sumienia Napisac na kogos pochlebny komentarz to w odpowiedzi LAWINA nienawisci.

Luna

Ja nie Ania, ale na jej miejscu coś z tym komentarzem bym zrobiła. Nie zostawiła bym tego tak. A pamiętaj że nikt nie jest anonimowy w internetach. Kto to zrobił to każdy wie, nawet sprzątaczka więc radzę ci usunąć ten komentarz jak nie chcesz problemów

Pracownica
@3 zmianowa

A dlaczego Alvaro wydziału tworzyw zasypywacz od kierownik Moniki pomaga selektywnie do jednych osób z pomocą czy to przy młynku czy przy innym idzie jak na ścięcie mrucząc coś pod nosem a do innych to leci jak na skrzydłach nawet jadąc wózkiem widłowym przez halę potrafi w biegu wyskoczyć i pomóc ale na takie traktowanie to liczą tylko wybranki jak na przykłąd jedna z brygadzistek ... choćby był zawalony robotą wszystko rzuci i zrobi jej skoczka ... Alvaro więcej obiektywności a mniej żelu we włosach

&
@Pracownica

Może daje mu fajki za to albo kasę mu pożycza , Alvaro takie osoby traktuje ponad wszystko .

@&

Dlaczego obrażasz tą osobę? Jesteś aż tak płytka czy skrajnie nieszczęśliwa? Żałosne

Tedzia
@Pracownica

Mam wrażenie że to praca w pszedszkolu. Serio nie umiecie swoich spraw załatwiać twarzą w twarz tylko się smarujecie tutaj ? To że ci młynka nie zrobił itp itd. jesteś w pracy to bez pomocy masz sobie dawać radę, możesz poprosić a to że ma taką a nie inną minę to co cię to ? Ty masz zawsze wesoła minę ? Ja powiem tak że na każdej zmianie każdy ma swoich ulubieńców i jakby tak każdy tutaj się smarował to by była litania. Ale po co ? Co ci to da ? Możesz pracę zmienić jak ci się nie podoba. Pracowałam tutaj to wiele widziałam bo z każdą brygada i zmiana miałam styczność to dopiero cyrki były

Co by musiało się stać żeby zmienił/a się brygadzista/tka ?

@*

Kogo masz na mysli

Maria
@*

W czym brygadzistka Twoim zdaniem się nie sprawdza, skoro chcesz by ją zmienili?

Luna

Co by musiało się stać żeby skoczek się zmienił?

@Luna

Kogo masz na myśli

Vvv

Nie od dziś wiadomo że szybkie awanse państwa G , są tylko dla tego że Ukraińców potrafią zrozumieć , przecież Pani K.G na swoim stanowisku nie więc co ona tam robi , gdyby nie koleżanka Klaudia To pani K.G by zginęła.

@Vvv

Czyli że dobrze mówią po ukraińsku? Jeśli firmie to na rękę to czemu źle, że awansowali?

Mr.Donosiciel bo prąd jest dro
@Vvv

Weź się za robote a nie za (usunięte przez administratora)* w internecie mały zawistny człowieku, to może i ty coś osiągniesz

Xxx

Podpuszczanie ludzi do hejtowania na Goworku przez Ciebie jest najlepszym wyjściem. I kto jest gorszy....

V.......
@Xxx

Grzesiek nie masz lepszych argumentów ,

Pytam

Czy w te upały w firmie można chodzić w spodenkach?

Ja.
@Pytam

Oczywiście. Do spodenek klapki japonki, okulary przeciwsłoneczne, a co godzinę zimne lody z maszyny. Pomyliliscie produkcję z plażą chyba.

@Ja.

A to czemu z temperaturą tutaj niczego nie robią skoro oni jakieś spodenki proponują? A w biurze już można sobie pozwolić? ;)

Olka
@Joanna

W spodenkach mogą chodzić tylko wybrane osoby te co dobrze wszystko donoszą w kontroli najgrubsza pani to nawet może w szmacianych butach chodzić i w spodenkach nikt jej nic nie powie ,

@Olka

A co z bhp wtedy? I jak w biurze w końcu, bo nie wiem czy tego też odpowiedź dotyczyła?

W tych działach BHP nie obowiązuje , pomimo że też po produkcji chodzą ,

Luki obserwator

Śmiesznie jest co tu piszecie, jaki najlepszy kierownik jaka kontrola jakości jest który brygadzista najlepszy jest czy na której zmianie najlepiej, wszyscy są tacy sami , wystarczy zejść pod tablice albo koło automatow 15 czy 20 minut przed rozpoczęciem zmiany i można usłyszeć kontrolerki i kierowników jak przydzielają maszyny, ona niech idzie tam bo sobie poradzi, czy tego daj na tą maszynę bo tam mi normy nie zrobi, więc im mniej ogarniasz tym ci łatwiej jest. Nie interesuje ich że masz wzrok już nie ten czy np masz problemy na plastiku jak sobie kogoś upatrzą to wysyłają celowo żeby tylko (usunięte przez administratora) premię. Więc nie żyjcie w przekonaniu że brygadzista rozdziela maszyny bo cała piecze nad tym maja kierownicy z kontrola jakości, brygadzista tylko kwadraciki na polecenie rozstawia.

Ggg
@Luki obserwator

Jak masz wzrok juz nie ten to radziłabym w okulary się zaopatrzec albo prace zmienić

Opinia
@Luki obserwator

Kierownik jak sobie ciebie upatrzy to masz (usunięte przez administratora) o wszystko, nawet o to że poprostu jesteś zabieranie premii mają w tym duże doświadczenie ale , mają swoich ulubieńców i zawsze mają lekkie maszyny jak pan kierownik K.K albo kierownik M. Podpuszczanie pracowników przez K.K żeby tylko cos złego powiedzieli o swoiej brygadzistce w tym jest ten gość najlepszy, Żałosne teksty będzie dobrze damy radę, nie poddawaj się, a za plecami nóż w plecy wbija i sprzedaje cię brygadzisci albo władzy bo za dobrą opinię o sobie ten człowiek jest w stanie wszystko zrobić żeby mówili dobrze o nim.

Cobra
@Opinia

Ten kierownik jest na tyle ambitny ze chyba dwie wypłaty dostaje, odwala robotę za swojego gumowego technologa usowa awarie w sumie szybciej się jedo doprosić niż technologa z żółwim tempem i wyjebaniem na wszystko, jedyne co mu wychodzi to przesiadywanie u kolegi który ma irokeza z magazynu i oglądanie męczy na nockach ten technolog tak ma.

Mr.Donosiciel bo prąd jest dro
@Opinia

Prawda prawda towarzystwo takie, ktore będzie zbieralo na ciebie każda pierdołe żeby cie tylko wy... z pieniędzy tak z wdzięczności za te blizny które zostaną z człowiekiem do końca życia(A NIEKTORZY MAJA NAWET NA TWARZY), za te normy na niektórych maszynach, gdzie bez pomocy jesteś w (usunięte przez administratora) za tą krew cieknaca z palców, za te opary które wdychasz. Zła to firma, źli to ludzie

Pracox
@Mr.Donosiciel bo prąd jest dro

tak

Kara

Panie z kontroli czy kierownicy zmianowi ich BHP nie obowiązuje buty robocze nie obowiązują a tak samo na produkcji przebywają chodzą od maszyny do maszyny , im się nic nie stanie , buty ochronne im nie potrzebne . Tylko pan kierownik potrafi chodzić i upominać za brak obuwia bo wiesz BHP trzeba przestrzega. , A sami nie chodzą w butach z blachami w innych firmach nie ma wyjątków.

@Kara

To czemu ich nie spytasz czemu nie noszą tych butów? Może jest na to jakieś logiczne wytłumaczenie?

Bzyl

Mucha zacznij co kolwiek robić, nie wystarczy że tylko jesteś.

Libi
@Bzyl

Ona ma od tego ludzi, ulubieniec piesek wrócił do pracy wszystko będzie za nią ogarniał, a ona będzie chodziła z głową do góry kręcąc tyłkiem,

Krz

Ta pani wyżej patrzy niż (usunięte przez administratora) Sama uja robi a tobie każe jej robotę zrobić przywieź kartony przywieź palety. Ty przywozisz i widzisz że tam i tak było wystarczająco na półtora zmiany. Ale u kierownika musi zapunktować. Do tego zajmuje się rzeczami którymi powinien zajmować się brygadzista a nie starszy operator !!! UJ wie kim ona tam jest i kim ona chce być...

Prawda

Tam jak Treli nie ma to na zmianie wszyscy mają szwendaczke , A kto z zastępcą chodzi na fajkę to jak Brygadzisty nie ma w ten czas już całkowicie lluz bluz ma.

Czy Pan K.K tak zwany połanieckiTrolu pracuje jeszcze czy dalej jest najlepszym brygadzistą, z tego co wiem braciak jego już nie pracuje.

Odkąd K.K został kierownikiem to brat nie pracuje w brygadzie zwolnił się bo już nie miał go kto kryć i ukrywać jego błędów, zresztą wiekszosc jego kolegów z Polanca odeszło, tej grupy. ,

Traba
@999

A on tam mial kolegow wogole ?????????????

Czy GUMOTIV organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Koniec

Uważajcie i się pilnujcie bo zbliża się koniec miesiąca miejcie pierwsze sztuki na stanowisku i obowiązkowo kobiety spięte włosy koniecznie w koka, bo pan kierownik będzie premie zabierał. ???? :-D

@Koniec

Co mają włosy do tego? No chyba że zasady BHP mówią, żeby do danego stanowiska związać?

Garbarczyk
@Emilia

Jest to podstawa upierdliwości i do zabrania premii

@Garbarczyk

Serio? Ile za to zabierają? A gdy ma się takie, co ledwo we frotkę wchodzą to też się czepiają, że rozpuszczone?

Zostaw merytoryczną opinię o GUMOTIV - Mielec

• Jak się pracuje w GUMOTIV?

Zobacz opinie na temat firmy GUMOTIV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GUMOTIV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 8 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GUMOTIV
2.2/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Inwestorów 11
    39-300 Mielec