Armacell Poland

Środa Śląska

Opinie o Armacell Poland

Julita
użytkownik zarejestrowany

Rzeczywiście wcześniej na stronie firmy @kosd pojawiało się więcej aktualnych ofert pracy. Teraz nie ma żadnych dostępnych miejsc, czy może ktoś z aktualnych pracowników wie coś na temat pracy w Armacell Poland?

kosd
użytkownik zarejestrowany

Chyba już nie ma aktualnej tej oferty @Dam, ale znowu zawsze coś nowego się pojawia, często poszukują do księgowości osób, nawet z różnymi językami, czy to włoskim czy też niemieckim, obowiązuje rzecz jasna umowa o pracę no, a same zarobki można negocjować

a

Doradcy handlowo techniczni maja sie za niewiadomo co, niemili traktujacy innych ludzi z gory na kazdym kroku starajacy sie na sile wywyzszyc. Radze popracowac nad oglada.

PRACOWNIK

MASE KAPUSI I TYLE

Katolik

Niedziela godz.12:00 msza święta ,a po mszy ogłoszenia jak co niedziela tyle tylko ,że ksiądz proboszcz wzywał do pracy w firmie ARMACELL jako pracownik produkcji.Zastanawiam się czy ,to żart ,czy żenada?? Ciekaw jestem czyj to był pomysł i ile dali za ogłoszenie??? KOMEDIA jednym słowem.

Specjalista

Pracowałem tam kilka lat i powiem tak. Typowy zachodni zakład dowodzony przez polaków. Niekompetencja kadry wysokiej razi po oczach na 1000km. Każdy robi co chce, wszystkim rządzi Pani J od BHP, ważniejsza jest od wszystkich dyrektorów i podejrzewam od członków zarządu też...Szkoda, że nic nie umie i nic ze sobą nie reprezentuje. Inteligentni ludzie nie dostaną tam pracy, bo przecież kto ich przyjmie, jak sam nic nie umie...Syf na kółkach. Najgorzej, jak się wieś do rządzenia zabierze...Prostactwo na skalę światową...Cyrk. Jedyny sensowny tam człowiek z kadry zarządzającej to pan były dyrektor (awansował)- to człowiek, wzór na wielu ludzi. Jednym zdaniem człowiek NA POZIOMIE JAK MAŁO KTO. Reszta to karierowicze bez wiedzy, ale załatwieni po znajomości przez kolegę, szwagra, trzecią babcię drugiego wuja itp. Konkludując, firma fajna, dużo można pozytywnych rzeczy zrobić, cykałaby idealnie, ale....no właśnie. Do tego trzeba ludzi, którzy patrzą trochę dalej, niż na swój nos...Pozdrawiam

kazik

Franek, nic dodac nic ujac... zatrudnienie przze posrednika placa slaba, niby to otuliny ale przy schylaniu sie przez 8 h kregoslp wchodzi w duuu...e. Mialo byc peiknie ladnie przeszkolili(oprowadzili po hali) i do maszyny, ludzie jedni w porzadku zapytasz to powiedza co i jak, pogadac tez idzie natomiast inni beda stac w czterech smiac sie ze nie dajesz rady.

Franek

Pracowałem tam przez kilka miesięcy, zatrudniony przez pośrednika (goła wypłata, bez premii, bonów itp). Ogólnie nie mają zbytniego poszanowania dla pracowników, jak robi się brak zamówień to zaraz lecą zwolnienia, a za miesiąc dzwonią do pracy aby przyjść. Pełno świętych krów, które zbijają bąki, ale nietykalni. Śmierdzi gumą bo słaba wentylacja, aż się kryształki z grzanej gumy na instalacjach osadzają. No i gorąco, szczególnie przy piecu do pianek z gumy. Co do lini PE, prawie jak [usunięte przez moderatora]

pracuje już kilka lat na magazynie , obecna kadencja jest ok(nie chce zapeszać) , dzieją się raczej dobre rzeczy , kasa wiadomo mogła by być trochę lebsza ( na szczęście można przchodzic na nadgodziny),atmosfera między pracownikami raczej dobra można się pośmiać (AFERA).Ogólnie na +

Zostaw opinię o Armacell Poland - Środa Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Armacell Poland