Armacell Poland

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Armacell Poland

Szanowni Państwo,

jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Armacell Poland? Oddzwaniają zawsze?

Lola Nowy wpis

Witam czy jest tu może ktoś kto zatrudniał się jako Accounts Payable Specialist? Od końcówki stycznia jest wystawiona taka oferta a nie widzę przy tym by ktokolwiek praca się interesował. w dawniejszych opiniach podkreślano słabszą atmosferę, ciekawi mnie jaka do dziś już może występować? czy coś się poprawiło? I na jakie średnie zarobki można teraz liczyć na tym stanowisku?

Nowy wpis

@Lola

Dzień dobry, aktualnie na tym stanowisku pracuje 6 osób i z uwagi na rozwój naszej firmy poszukujemy kolejnych pracowników. Dbamy o atmosferę w naszej firmie, jest to dla nas ważne . Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie i chcesz uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu- napisz do nas: rekrutacja@armacell.com, chętnie odpowiemy na wszystkie szczegółowe pytania. Pozdrawiamy serdecznie!

Witajcie! :)

Czy wiecie, że co roku w naszej firmie obchodzimy Global Armacell Day?

W tym roku event odbył się w dniach 18/09-22/09/2023 i poświęcony był tematowi energii odnawialnej, z tej okazji zorganizowaliśmy wiele atrakcji zarówno dla naszych pracowników jak i lokalnej społeczności:
- Ekologiczne gadżety dla pracowników firmy
- Konkurs dla pracowników oraz uczniów Technikum w Środzie Śląskiej
- Projekt dla Przedszkola nr 3 pod Topolą w Środzie Śląskiej polegający na odbiorze i utylizacji baterii z placówki. Dzieci również otrzymają od nas artykuły papiernicze oraz nową ścieżkę sensoryczną
- Dania z grilla dla pracowników serwowane na terenie firmy
- Konkurs na Facebooku dla pracowników

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia, dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas! :)
R/P Nowy wpis

@Pracodawca impreza w firmie armacell to grill gdzie do wyboru byla jedna z czterech proponowanych dań oczywiscie odbywalo sie to w czasie pracy ( przerwy dla pracownika ) do wyboru kielbaska karkowka szaszlyk i piers z kurczaka do tego kromka suchego chleba ogorek ketchup i musztarda oczywiscie pracownicy z pozniejszych zmian dostali dania z bemara ( a nie z grilla) 20 min imprezy i z powrotem do pracy no ale firma szczyci sie tym grillem jakby nie wiadomo co to było proponuje podgladac konkurencje i inne firmy ktore imprezy integracyjne robia z pelna para bo wiadomo gdy sie pracownicy nie integruja to sa pozniej zgrzyty w pracy radze sie zastanowic nad podejsciem do pracownika i isc w tym kierunku zeby bylo mile i przyjemnie a nie ciagly (usunięte przez administratora) i szykanowanie pracownika nawet za cos czego nie zrobil to tyle pozdrawiam

Xxx

Czy firma Armacell szuka pracowników produkcji ?

GC
@Xxx

A te oferty, co widnieją na stronie w zakładce z karierą są poglądowe czy jednak faktycznie na spokojnie można na nie aplikować? Pytam, bo na kilka stanowisk wisi i teraz zastanawia mnie poziom rotacji. Chyba ze to cos w formie rozwoju? Po jakim czasie można spodziewać się odpowiedzi na zgłoszenie?

@Xxx

Aktualnie poszukujemy pracowników produkcji zgodnie z zapotrzebowaniem, osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@armacell.com

@GC

Obecnie zbieramy aplikacje na stanowiska operator produkcji oraz magazynier, osoby zainteresowane pracą w naszej firmie zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: rekrutacja@armacell.com lub kontaktu telefonicznego: 71 317 29 99, chętnie odpowiemy na Wasze pytania :)

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko IFRS / Consolidation Specialist w firmie Armacell Poland? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Szanowni Państwo,

Firma dodała nową ofertę pracy na Recepcjonistka. Czy ktoś o tym słyszał?

Jaka jest umowa w firmie Armacell Poland? Wiecie, czy jako Kierownik Utrzymania Ruchu zatrudniają na umowę zlecenie?

Dzień dobry. Dziękujemy za przesłanie zapytania. W firmie Armacell Poland proponujemy umowę o pracę na okres próbny 3 miesięcy, kolejno umowa na czas określony bądź nieokreślony.

Lidia
@Anna

Witam, czy jak ktoś jest zatrudniony na okres próbny to takiej osobie przysługują wszystkie oferowane przez firmę przywileje? Mam na myśli nieograniczony dostęp chociażby do wszystkich benefitów itp?

@Lidia

Dzień dobry, firma Armacell oferuje szereg różnych benefitów, aczkolwiek nie wszystkie przysługują na okresie próbnym, natomiast po przedłużeniu umowy pracownik otrzymuje dostęp do pełnego pakietu.

Helena
@Anna

a które przysługują na okresie próbnym? Może Pani rozwinąć?

@Helena

Armacell oferuje następujące benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, bilety na basen i do kina, karty Multisport, owocowe wtorki, dostęp do automatów z napojami i przekąskami, bony podarunkowe na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc, szkolenia rozwojowe, z czego karty Multisport oraz dostęp do automatów z napojami i przekąskami przysługuje po okresie próbnym.

Aneta
@Anna

powiesz mi jeszcze na jaką umowę można liczyć po okresie próbnym?

@Aneta

Po okresie próbnym proponujemy umowe na czas nieokreślony.

Aneta
@Anna

Ekstra. Czyli po ilu miesiącach?

@Aneta

Okres próbny trwa 3 miesiące

Alicja
@Anna

A co w przypadku studentów? :) Np. zaocznych? Jest szansa aby umowa po okresie próbnym była zleceniem?

@Alicja

Wszystko zależy od rodzaju wykonywanej pracy, dlatego szczegóły proponuję dopytać na rozmowei kwalifikacyjnej.

Dudek

Potwierdzam

Iwona

Jak jest z premiami i innymi benefitami w firmie? Czy pracownicy mają możliwość skorzystania z takich dodatków? Zastanawia mnie też, czy w Armacell można zostawać po godzinach, żeby dodatkowo zarobić.

@Iwona

W firmie Armacell funkcjonują premie miesięczne i kwartalne uzależnione od własnego zaangażowania oraz wyników produkcyjnych. Funkcjonuje premia za polecenie pracownika, dodatki świąteczne i mikołajkowe, bilety na imprezy kulturalno-sportowe, wyprawka szkolna dla dzieci, owocowe czwartki, opieka medyczna LuxMed dla pracownika i rodziny, grupowe ubezpieczenie. Jest możliwość pracy w nadgodzinach, gdy potrzeby produkcyjne tego wymagają.

Damian
@Anna

Kpina owocowe czwartki jak sam sobie kupię bilety na imprezy jakie kolwiek dofinansowanie kpina grają tylko na nerwach sam tam pracuję ale tylko do końca tygodnia i (usunięte przez administratora)z tego syfu

@Damian

Uważasz, że darmowe owoce w firmie to kpina? Ja bym się cieszył gdybym miał taki benefit. Nawet jak nie innego socjalu to przecież nie pracujesz dla bonusów tylko żeby zarobić nie? Pensje masz dobrą, czy też będziesz narzekać?

doswiadczony
@Anna

czyli wszystko co w kazdej firmie zatrudniającej ponad 50 osob. przeciez wiemy ze wieksze firmy są obligowane do placenia socjalu. to nie jest dobra wola firmy. to po prostu przewiduje prawo pracy. jedyne co moze wyroznic firme to zarobki. a dokladnie podstawa. Kazdy z iq wiekszym niz 80 wie ze spiewka typu " chodzcie do nas mamy multisport i bilet do kina " to tania śpiewka skierowana do tych co maja mniejsze iq niz 80.

Cyrk
@Adam

Ten zakład wielki Cyrk

Lidia
@Cyrk

Bo te owoce czy czemu?

Czy w Armacell Poland możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dzień dobry, wynagrodzenie jest wypłacane do 10 dnia każdego miesiąca za cały poprzedni miesiąc i nie ma możliwości wypłaty w częściach.

Kaflexiak

Pozdrawiam z zaprzyjaźnionego zakładu K Flex. Ku chwale mat i otulin z pianki

Czesiek

W Armacellu nie pracuje się źle, nie ma wyciąganych konsekwencji, jest czas na pogaduchy, na kawkę i są naprawdę w porządku ludzie (poza niektórymi, ale nie zamierzam wymieniać tych osób na forum) .Problem jaki jest w tej firmie to zrzucanie winy na osoby na niższych szczeblach przez kierowników, ponieważ takie osoby nie biorą udziału w spotkaniach, nie mają jak się bronić. Armacell próbuje udawać wielką firmę, ale takową nie jest. Poziom wiedzy specjalistycznej w firmie jest na niskim poziomie, brakuje świeżości, ponieważ pracownicy wieloletni wykorzystują kombinowanie i (usunięte przez administratora) wyuczone przez długie lata pracy. Co gorsza maszyny są stare, niemodernizowane, a każdy zakup nowego sprzętu nie jest do końca przemyślany, a później produkcja musi to ratować, kombinując trytkami lub kartonami. Firmę ratują osoby na produkcji, jednak z biegiem czasu doświadczeni operatorzy odejdą i będzie problem.

Macia
@Czesiek

Bo tam pracuję

Informacja dla wszystkich osób które zauważyli nowe stawki. Praca na produkcji jeat dość ciężka jednak da się przeżyć, podejście do ludzi to duży problem - postanowiono wprowadzić 4 brygady pomimo tego że ludzie zadeklarowali się że nie chcą pracować w ten sposób, po wprowadzeniu tego systemu zaskoczeniem dla firmy były zwolnienia w takim stopniu że z tego co słyszałem wycofują się z pracy na 4 brygady A ludzie I tak się zwolnili. Stawką na stronie prawie 5 tyś to stawka z premiami a na umowie jest może z 3 czy 3,5 brutto A jak wiadomo premie nie zawsze są w szczegolno ści w sytuacji z covidem. Biurowi, to dopiero jest historia od początku Covid nie było żadnych podwyzek tylko inflacyjne I to opóźnione. Ponadto na 2 miesiące przez wypłatą premii półrocznej została ona przesunięta i zmieniona na roczną dopiero po klotniach ludzi została wypłacona półroczna Ale po raz ostatni. Od 2 lat nie było znacznych podwyzek A kolejne zaplanowane są dopiero na połowę 2022. Ostatnio sporo osób się zwalnia właśnie przez pieniądze. Owocowe czwartki I bilety do kina nie zmienia sytuacji kiedy za płotem dostanie się tysiąc więcej. Polecam zapytać o rotację I realne stawki na rozmowie.

Iwona

A gdy nie było covida, to premie na produkcji zawsze były? Czy czasem one nie były jednak uznaniowe i też przez to nie wpadały w każdym miesiącu...

Daniel

Produkcja prac ciężka, w lecie gorąco wentylator z dachu zaciągają gorące powietrze, w zimie zimne i wtłaczają na halę, kierownicy mają to gdzieś. Ciągłe zadymienie z pieca do obróbki termicznej gumy niesprawna wentylacja, duże zanieczyszczenie powietrza mikroelentami powstałymi z produkcji propylenu, na hali produkcyjnej duże stężenie izobutanu , chałwa, szkolenia ograniczają się do podpisania sterty papierów. Nie polecam pracowałem kilka lat z roku na rok coraz gorzej

@Daniel

Z założenia nie wchodzimy w dyskusję na forum z anonimami, jednak w drodze wyjątku informujemy, że nie używamy do produkcji propylenu, zaś mikroelementy są to pierwiastki chemiczne występujące w śladowych ilościach w organizmach roślinnych i zwierzęcych, zapraszamy do Wikipedii. Ponadto spełniamy wszystkie normy warunków pracy poparte regularnymi audytami. Życzymy powiedzenia w nowym miejscu pracy.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Armacell Poland?

Niektóre stanowiska wymagają wysiłku fizycznego, także praca może być postrzegana jako ciężka, niemniej jednak wszystko zależy od bardzo indywidualnych predyspozycji. Trzeba spróbować, aby osobiście ocenić ten aspekt pracy.

Magda

Macie szkolenie z zarządzania czasem?

@Magda

Organizujemy szkolenia wynikające z potrzeb pracowników oraz organizacji. Jeżeli zostanie zdiagnozowana potrzeba szkolenia z zarządzania czasem to wówczas zastanowimy się nad jego organizacją.

Kris
@Anna

Czemu zwalniacie matki ktore maja male dzieci i biora opieke na dziecko a po powrocie z opieki zwalniacie

@Kris

W firmie Armacell obowiązuje polityka biznesu odpowiedzialnego społecznie, w związku z czym w standardzie jest dbanie o pracowników z uwzględnieniem ich problemów w życiu osobistym. Powody decyzji rozstania z pracownikami w żadnym przypadku nie są związane z ich sytuacją rodzinną.

Jak się pracuje z ludźmi z Armacell Poland?

Atmosfera pracy jest przyjazna a współpracownicy są pomocni.

Ile jest zmian w Armacell Poland?

Obowiązuje system pracy 3 zmianowy po 8 godzin od poniedziałku do piątku oraz jeden z działów produkcyjnych pracuje w systemie równoważnym po 12 godzin. Biura pracują na 1 zmianę.

@Anna a oprócz premii finansowych, jest opcja dostać się na jakieś kursy? Jak sprawa stoi z rozwojem w tej firmie?

@Marek

Pracownicy to potencjał firmy także dbamy o ich rozwój. Szkolenia są dopasowane do potrzeb firmy i pracowników.

Zainteresowana

A ile dają na wejście? Jakieś premie miesięczne? Premie za brak absencji? Praca ciężka?

Mariusz
@Zainteresowana

Zapraszam do działy hr gdzie otrzyma Pani wszystkie niezbędne szczegóły, a przy okazji pozna ludzi na miejscu. Najlepiej w poniedziałek bo dziś mamy "firmowe kręgle".

@Zainteresowana

W firmie funkcjonują premie: motywacyjna i frekwencyjna, zaś ocena ciężkości pracy zależy od indywidualnych predyspozycji pracownika. Szczegóły dotyczące wynagrodzenia można uzyskać podczas osobistego spotkania rekrutacyjnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Armacell Poland - Środa Śląska

• Jak się pracuje w Armacell Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Armacell Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armacell Poland?

Armacell Poland