Eldisy Polska Sp. z o.o.

Opinie o Eldisy Polska Sp. z o.o.

Sylwia Nowy wpis

A co z procesem rekrutacyjnym? Jak teraz rozmowa na dział jakości może wyglądać? piszecie o nim od jakiegoś czasu a właśnie oferta mi się do niego pokazała, zastanawiam się czy nie warto spróbować? w jaki sposób dobrze byłoby się przygotować? i ile rekrutacja średnio trwa?

Czemu ktoś o prace zdalna na jakości pytał? :D fakt faktem szukają teraz specjalisty od niej. Zastanawia mnie ten ruchomy czas pracy z opisu (7:00 – 9:00) samemu się wybiera czy po prostu powiedzą dzień przed jak mamy przyjść? Interesuje mnie tez atmosfera na samym dziale, te spotkania integracyjne z opisu są organizowane w jego obszarze czy może międzydziałowo także?

Paweł Nowy wpis

Ruchomy Czas pracy polega na tym że masz się w tych godzinach pojawić w pracy.spotkania integracyjne są w sumie działowe ale możesz się przyłączyć do innego działu nie ma z tym problemu przysluguje 100zl na 6 m-cy.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Eldisy Polska Sp. z o.o. w przypadku pracy jako specjalista ds. jakości?

Konrad Nowy wpis

Myślę że będzie ciężko, bo kontrola odbywa się w trybie ciągłym na produkcji

Cześć, właśnie szukają specjalisty ds. jakości. Miał ktoś styczność z tym stanowiskiem?;) oferta wygląda obiecująco. Elastyczny czas pracy, spora ilość benefitów. Szkoda tylko, że nie podali widełek. Czy ktoś z was może rzucić jakąś konkretną kwotą? Jest ponoć możliwość przyznania premii regulaminowej. Na jakich zasadach? Tak z ciekawości jeszcze - szukają specjalisty ze względu na rozwój? Czy może poprzednia osoba obejmująca stanowisko zrezygnowała lub została zwolniona? Co do tej skrzyneczki na pomysły usprawnienia funkcjonowania firmy, pierwszy raz spotykam się z taką inicjatywą. Czy któryś z waszych pomysłów został wzięty pod uwagę?

qqqq

O stawkach na dziale jakości nie mam pojęcia, ale mogę się wypowiedzieć na ostatnie pytanie. Eldisy posiada "skrzynkę KVP" do projektów racjonalizatorskich, gdzie każdy pracownik może wrzucić swój projekt do skrzynki. Przy wejściu na halę mamy sporą tablicę, który wniosek został przyjęty oraz które są w trakcie realizacji. Za każdy wniosek pracownik otrzymuje profit finansowy. A praca na jakości... z mojego punktu widzenia - warto próbować. Z obecną kadrą, po pewnej modernizacji kadrowej, mam wyłącznie dobre lub neutralne opinie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eldisy Polska Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Cześć, jak wyglądają podwyżki stażowe? widziałem wzmiankę z rok temu o tych inflacyjnych a właśnie wpadło mi w oko to co pisał jeden Pan o tym, że 8 lat już tu chyba pracuje. czy oprócz podwyżki z tego tytułu wpada tez jakiś przywilej? Warto byłoby na dłużej zagrzać miejsce?

Xyz

Odkąd pożegnano się z dyrektorem produkcji w trybie nagłym, zakład ożywa. Nie ma chaosu, który stwarzał pewien niskorosły pan. Dodatkowo mam wrażenie, iż zdanie pracowników jest w końcu wysłuchiwane i małymi krokami zakład zmierza ku normalności przy nowych władzach, wybranych z wewnątrz.

Jagna
@Xyz

No dobra, jak firma słucha głosu pracowników, to w jaki sposób? To sa jakieś rozmowy z nimi? Czy np. skrzynka na pomysły? I właśnie taką komunikację z pracownikami wykonuje Hr czy np. przełożeni danego działu czy danej grupy pracowników? Jak praktycznie to wygląda?

Jorge Ramirez
@Jagna

Jest i skrzynka na składanie swoich pomysłów, które, jeśli są sensowne, to dają bonus finansowy. Nie ma problemu, aby dogadać się z kierownikami, w sprawach, które są istotne na stanowisku pracy.

Jorge Ramirez

Od pewnego czasu widać rozwój w fabryce. Dostarczanie nowych maszyn + konserwacja starych LWB, to jest dla mnie tutaj nowość. Nowe władze konfekcji robią tutaj dobrą robotę. Pracuję tutaj 8 lat, nie widziałem chyba takiego rozwoju nigdy...

Widziałam to zapewnienie o robieniu jakichś porządków i tym ze ogólnie z warunkami będzie dobrze. Jeśli faktycznie są takie perspektywy to możecie mi opisać prace na specjalisty ds. logistyki? Właśnie widnieje taka oferta, niedawno się pojawiła. Nie pokazują w niej jednak średnich zarobkach, możecie wiec się do nich odnieść? jaka atmosfera występuje także na samym dziale, jak jest duży?

Jak się pracuje z ludźmi z Eldisy Polska Sp. z o.o.?

Z ludzi rajcuje się dobrze przynajmniej ja nie mam problemów , większość załogi to już obywatele UA

@Paweł

Od kiedy w praktyce jest taka sytuacja, że załoga ma takie proporcje? Ciekawi mnie czy to przypadek czy o jakieś predyspozycje lub okres w czasie chodzi? w tym przypadku dotyczy to wszystkich działów?

Czy poziom wynagrodzeń w Eldisy Polska Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 2 listopada.

Nagroda roczna za nie chorowanie 350 zł.

Zuuzia
@Anna

Dzień Dobry, Zastanawiam się czy na pewno pracujemy w tej samej firmie. Pierwsze słyszę o nagrodzie rocznej za niechorowanie. Jest premia kwartalna za spełnienie dwóch kryteriów. Pierwsze kryterium jest powiązane z absencją chorobową a drugie ze wskaźnikiem zużycia materiału. I nie jest to kwota 350zł. Prośba na przyszłość o podawanie precyzyjnych informacji.

@Zuuzia

czyli 4 razy w roku wpada i to w jeszcze wyższej postaci? Jest szansa na przybliżenie?

WiemWszystko
@Ilona

Jeśli chodzi o tą premie kwartalną, którą przyjęli od 1 sierpnia br. miała być wypłacona za kwartał (sierpień, wrzesień, październik) w miesiącu listopadzie w kwocie 600 zł brutto. Oczywiście nie byli by sobą gdyby otrzymali słowa. Nie został spełniony jeden warunek, odnośnie dużej ilości odpadów czy ktoś był za to odpowiedzialny czy też nie potraktowano wszystkich jednakowo. Pieniądze jednakże zostały wypłacone osobom tylko tym które nie skorzystały z chorobowego, uż, opieki w kwocie 350 zł brutto (na rękę ok 240 zł) a co dalej z premiami nic nikt nie wie. Żeby nam coś dać muszą zabrać, tak jak to zrobili na wiosnę z podwyżkami. Dali po 200 zł do podstawy a zabrali z premii.

Ona
@WiemWszystko

Cała prawda

@Ona

Ano, fajnie, że wyliczenia zostały przedstawione i że dodatkowo potwierdzasz. Czyli teraz zbliża się kolejny okres dla premii kwartalnej? Nastąpiły jakiekolwiek zmiany nią związane w związku z ogólnymi styczniowymi podwyżkami? Zaszły ogólnie jakiekolwiek inne zmiany od tego okresu?

Jer@y
@Zuuzia

Premia kwartalna ma tylko jeden wskaźnik i jest to absencja a dodatek wynosi 600 zł. Brutto

W związku z aktywnym ogłoszeniem o pracę na specjalistę ds. ochrony środowiska, chciałam zapytać ile tak realnie na tym stanowisku można zarobić? Oraz jak przedstawia się atmosfera pracy w tym dziale?

@Monika

Dział jednoosobowy, bezpośredni przełożony dyrektor zakładu.a wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia pewnie i w zależności od tego jak się sprzedaż. Realnie żadnej rewolucji nie zrobisz dużo nie prawidłowości, mało miejsca. także szkolić firmy zewnętrzne i pracowników, i cicho siedzieć

Krystyna
@Paweł

Przedstawisz w takim razie system premiowy skoro wynagrodzenie zależy od sprzedaży? Jestem ciekawa ile można tu wyciągnąć?

@Paweł

Tutaj widzę, że jedna pani zahaczyła o temat premii. Mnie bardziej zainteresowały te nieprawidłowości, w których podobno jest dużo. O czym tak naprawdę tutaj mowa? I jakie rzeczywiste obowiązki spełnia się na tym stanowisku?

Jakoś tak

Jak wygląda praca na magazynie ? Bo zastanawiam się nad pracą w Eldisy ale z tego co ludzie mówią to nie polecają ze względu na to,że na magazynie Pan kierownik ma swoich podwładnych którzy tylko mogą pracować na nadgodzinach i mają mega przywileje czy to prawda ?

EDEK
@Jakoś tak

Nie słuchaj co ludzie gadają tylko sam ocen????

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Eldisy Polska Sp. z o.o. jako Brygadzista Produkcji. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Konrad

Pracodawca jak każdy ma wady i zalety. Stres, słaby social ,zakład jeszcze się atmosfera broni w miare. Nie ma co liczyć na podwyżki inflacyjne ile wywalczysz to twoje

Kamila
@Konrad

Co jest tutaj takim czynnikiem stresującym , co ?

@Kamila

Kierownictwo i to nie te najniższe , bo oni biegają jak pionki tylko menedzment z góry, tutaj stresu najwięcej dają, jak przychodzą na dział i się panosza jakby u siebie byli. Najbardziej przyjazny dla społeczeństwa to magazyn, tam są sami pozytywni ludzie, od kierownika Pawła aż do samego wózkowego.

Roman
@Sasza

Czyli warto iść na magazyn :). Orientujesz się czy przyjmują tam osoby bez doświadczenia?

@Roman

To zalezy jak trafisz, Udt wymagane raczej.

Olga

Ty byś "stresował nadzorem"? Nie lepiej zaoszczędzić tego pracownikom i po prostu wyjaśnić spokojnie co jest nie tak?

@Konrad

Z ta atmosfera to bylo, zaznaczam fajnie, jak poczawszy od wynagajacego, ale zawsze sprawideliwego dyrektora, przez kierownikow, jedynego inzyniera procesu oraz jego wszystkich techników i brygadziste wszyscy sie zawinęli 2 lata temu, teraz zostało tylko cząstka kelly family, ale nie tak dobra jak poprzednicy

Olga
@Sasza

czemu inni się zawinęli? Nie szukali nikogo na ich miejsce? Jakieś złe warunki pracy były czy co? jak to u was obecnie wygląda, można liczyć na dobre zarobki i umowę o prace?

Czym w Eldisy Polska Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dodatków prawie żadnych, ciągle tylko coś zabierają.

Dodatek

Jako dodatek zawsze otrzymasz w teg firmie dodatkową prace - nie zawsze płace !

@Dodatek

No co ty? Nie ma żadnych benefitów? Czy coś tam dają tylko nie za wiele? Mnie zależy na prywatnej opiece lekarskiej. Pracownicy mają ją w pakiecie z socjala?

Sasza

Ciepła wręcz gorąca atmosferę ????

@Sasza

Aż tak? ;) A rozwiniesz ten wspominany gorąc?

@Ilona

W lato totalna sauna, wentylatory (jeśli już jakiś znajdziesz działający) mielą tylko gorące powietrze, w momencie wejścia na hale czujesz krople potu która spływa aż do skarpetki. Woda filtrowana zimna i ciepła jest z wodopoju. Tylko pracowałem tam 7 lat i nigdy nie widziałem żeby wymieniali filtry w tych automatach do wody. Przez kilka dni picia żołądek i tylek muszą się przyzwyczaić do wody źródlanej, ale potem już smakuje rewelacyjnie, i tutaj pisze na plus. Jest tak zimna że trzeba uważać na gardło jak się piję tak zmrozona, bo na drugi dzień w lato możesz mieć się niemiłosierny ból gardła. Plus jest taki, że w zimie jest super cieplutko i nigdzie nie zmarzniesz.

Davson
@Jakub

Benefity, sam tylko jak kadry ładnie mówią, bo na tyle im firma pozwala. Źle tak ogólnie nie jest. Masz dodatki na 2x święta, kredkowe, wczasy pod grusza co 2 rok, ale starcza tylko na paliwo, są różne fajne konkursy dla dzieci i dobre nagrody, ( tutaj ukłon, to jest super), kiedyś były imprezy działowe, spotkania rodzinne, dzień dziecka, ale cóż jak to mówią stare czasy już nie wrócą, ale to głównie przez covid zaprzestali. A opiekę chyba psychiatryczna i sam będziesz musiał raczej za nią zapłacić.

@Sasza

Ok przyznam, że najbardziej spodobało mi się to ostatnie zdanie po tym całym opisie. ;) Ale słabo latem, bo na bank bardzo ciężko jest przez to. :/ Tu nie ma na co liczyć, że w końcu coś z tym zrobią?

Kamila

Teraz będziecie mieli pełno pracowników. Putin wam to załatwił. Ha ha.niw musicie teraz Polakom dawać więcej pieniędzy za pracę...

Poszukiwano osoby na stanowisko Magazynier. Czy ktoś był w firmie Eldisy Polska Sp. z o.o. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 3600 ?

Krzysiek

Można zarobić 3600 jak będziesz pracował w sobotę i niedzielę.

@Krzysiek

Mam nadzieje że to kasa netto. W weekendy robi się nadgodziny czy zakład pracuje przez cały czas stąd te niedziele? Bo myślałem że jak się przyjmę to w weekendy będę miał wolne.

Eldisy Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Produkcji. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła fajnie. Praca jest ok. Tylko kierownictwo do bani.

@Kasia

Co jest nie tak z kierownictwem? Nie można się dogadać i przez to atmosfera jest kiepska? Bo z tego co piszesz dopiero zaczęłaś pracę więc może jeszcze wszystko się ułoży i poprawi? Jak myślisz?

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Specjalista ds. Logistyki można liczyć na 6100 . Czy to prawda?

Kadrowy

Tak, możesz liczyć na 6100 brutto. Tylko liczyć! bo nigdy takich pieniędzy nie zobaczysz ! ;)

Brygadier

Coś się nam Eldisy wysypało bo nagle zaczęli szukać brygadzistów i to w dodatku maja 3 wolne etaty. Nie tylko zwykły szary pracownik produkcyjny nie chce tam pracować Wyższy szczebel tez ma w nosie taki (usunięte przez administratora)

Jeden z najlepszych zakładów w Komornikach moim zdaniem. Ludzie są w porządku, nie ma rygoru. Oczywiście ten zakład ma swoje minusy, ale jest więcej plusów niż minusów.

W

Najlepszy zakład ale chyba karny. Praca jest ok. Ale kierownictwo do bani.

@W

No cóż. Większość zakładów jest uważana za karne i rzadko się zdarza, żeby był idealny zakład w którym jednocześnie przełożeni są w porządku, mili współpracownicy i praca sama w sobie jest ok. Niestety w każdym zakładzie musi być coś nie tak i żeby to lepiej zdzierżyć to trzeba jakoś postarać się myśleć pozytywnie i skupić się na pozytywnych aspektach danego zakładu.

Zostaw merytoryczną opinię o Eldisy Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w Eldisy Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eldisy Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eldisy Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eldisy Polska Sp. z o.o.