Vorwerk Dichtunggssyteme Polska Sp. z o.o.

Komorniki

Opinie o Vorwerk Dichtunggssyteme Polska Sp. z o.o.

Natalia

@Byczek wziąłeś może udział w rekrutacji? Zostałeś zatrudniony w Vorwerk Dichtunggssyteme Polska? Każda opinia nowego pracownika w danym okresie w firmie, jest bardzo pomocna, bo pokazuje potencjalnie zainteresowanym pracą osobą, jakie wrażenia wywiera pracodawca w danej chwili.

Byczek

Witam Czy macie jakies nowosci, jak sie pracuje, atmosfera i warunki placowe na start w produkcji. Jaki jest socjal?

Polak - Nie Cebulak

Jeśli pracujesz i nie robisz maniany - jest super. Jeśli występują kaszaniarze, co przyszli dla kasy i nie wykonują obowiązków - będzie płacz.

Szukasz pracy?

3e4r

@jendza no ale po jakims czasie pracy to mozna liczyc na podwyzke pewnie

stefan

Witam mam pytanko odnośnie warunków pracy w tej firmie, czy są jakieś bonusy, premie? trzynastki itp? czy tylko goła wypłata i jaka mniej więcej jest jej kwota. pozdrawiam i czekam na szczerą odpowiedź

tyjh

Firma jedna z najlepszych na swiecie.

candidate

Kidyś zaproszono mnie na rozmowe w sprawie pracy w tej firmie. Odpowiedź zwrotna miała byc do miesiąca max. Oczywiście brak odpowiedzi zwrotnej. No to dzwonie sobie do firmy spytac się o to i pani mówi, że właśnie wysyła maila do kierownika z którym była rozmowa i dostane niedługo odpowiedź. No ale dalej odpowiedzi nie było to znow sobie dzwonie do kadr i sie pytam to mówia że zgłosi kieronikowi i dostane odpowiedz, ale informuję panią, że juz raz wysyłala jakas pani maila do kierownika i dalej nie mam odpowiedzi. Pani mówi ze zadzwoni do kierownika bo mieli urlopy itp. No ok. Tego samego dnia pani z kadr, ktora zapraszała mnie na rozmowe dzwoni do mnie z takim oburzonym tonem (jakby miała pretensje do mnie że ona musi zadzwonić do mnie) że przyjeli kogoś innego na to miejsce. Tego samego dnai wchodze na portal z ogłoszeniami o prace i widnieje ponowione ogloszenie na to stanowisko z datą tego dnia. Masakra co za zakłamanie obłuda i nie wiadomo co jeszcze w tej firmie jest przy rekrutacji... Mowią komuś, że kogos innego niby przyjęli, a tutaj dalej szukają. Zresztą rozmowa z kierownikiem tez duzo dała do myślenia o tej firmie. Facet chwali się, że ma pracowników nazywających się "Technicy" ale robia zadania jak "inżynierowie" i gdzie indziej śmiało mogli by robić jako "Inżynierowie" a nie jako "Technicy". Jeszcze ten kierownik opowiada, że jeden z jego pracowników "jest w trakcie zmiany pracy", ale na pytanie czy ta osoba zlożyla wypowiedzenie czy jak odpowiada że "jest w trakcie zmiany pracy". Chyba tez pracownik co był "w trakcie zmiany pracy" chyba sam nie wiedział że jest "w trakcie zmiany pracy". Dla mnie to duzo mówi o firmie. "przyjeliśmy inną osobę na to stanowisko" a tutaj ponowienie ogłoszenia na to stanowisko... Chyba nikt im przyjść nie chce za te pieniądze... Obłuda i zakłamanie w procesie rekrutacji świadczy o firmie i ludziach "na gorze"...

gngb

a najgorzej jest jesli chodzi o setki, w ogole nie oplaca sie chodzi. Czlowiek chce sobie dorobic chodzi jak ten glupi na seteki w miesiacu a potem okazuje sie 10ego wielka niespodzianka bo to co sie zobaczy na koncie to nie wiadomo czy plakac czy smiac sie. Po co chodzic skoro i tak w jakis sposob zabiora ci i wyjdzie ze robiles pratycznie za darmo Napewno lepiej ten czas spedzic innaczej w domu.

abc

Mylisz sie kolego piszac o liderach,fakt jest paru wporzo ale chodzi mi o jednego najwiekszego [usunięte przez moderatora] ktory gdyby nie [usunięte przez moderatora].. to by nie awansowal a tak chodzi sobie po hali,[usunięte przez moderatora] patrzy na innych z gory i myli sobie jaki to ja nie jestem zajefajny gosc. Jezeli ktos lubi enduro to zapraszam na zakladowy parking jak deszcz popada,tylko musisz sie liczyc z tym,ze jak wjedziesz to mozesz nie wyjechac,po progi sie zakopiesz.Pierwsza zmiana jeszcze gdzies tam postawi swoje samochody a druga \"kto pierwszy ten lepszy\"............

Stop ACTA

Przesadzasz firma jest w porzadku, balaganu nie ma takiego wielkiego, chyba nie pracowaliście w innych zakładach. Ta to dopiero jest młyn. Znajomosci sie liczą to fakt- jak wszędzie, ale z awansem nie ma żadnego problemu, jesli się starasz i dajesz z siebie wszystko i nie pyskujesz do innych, to z czasem przełożeni ciebie dostrzega, a co do kasy, to fakt podstawa mala, nadrabiaja premia ( ktora nie wlicza sie do skladki emerytalnej) ale i tak za reklamacje na koniec miesiaca ci zabiarą ( to że nie posprzątane, że za szybko skończyłeś, lub na minutę z kimś pogadałaś). Mozna za to dorobic w weekendy za setki nie ma najmniejszego problemu wtedy na wyplate masz wiecej. Liderzy sa wporzadku, troche [usunięte przez moderatora], ale co sie dziwić oni też są ganiani przez dyrektora, który z tym telefonem to troche przesadza, robiąc zdjecia byle czego i pózniej odciąga premie.

aaaaa

Oj to bardzo grubo się mylisz.

Zostaw opinię o Vorwerk Dichtunggssyteme Polska Sp. z o.o. - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vorwerk Dichtunggssyteme Polska Sp. z o.o.