Brego Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Brego Sp. z o.o.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Brego Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Witamy, dziękujemy za zainteresowanie firmą BREGO. Gwarantujemy rozwój naszym pracownikom. Początkowo każdy zostaje przeszkolony na podstawowym stanowisku, następnie zakres ich obowiązków jest stale rozszerzany. We wszystkich naszych działaniach kierujemy się wspólnymi dla całej firmy BREGO wartościami. Zgodnie z nimi dobieramy też naszych Pracowników, dzięki czemu mamy pewność, że wszyscy myślimy podobnie o naszej pracy. Istnieje możliwość awansu z jednego działu produkcyjnego na drugi. W taki sposób pracownik poznaje inne aspekty funkcjonowania stanowisk, zakres czynności oraz ich wpływ na całość firmy, wymianie doświadczeń i praktycznej wiedzy pomiędzy pracownikami różnych działów. Dzięki temu w przyszłości taka osoba widzi możliwe procesy usprawnienia pracy, niweluje błędy zarówno współpracowników jak i własne. Potencjalnych liderów oraz zastępców lidera zawsze wyłaniamy z zespołu, który posiadamy biorąc pod uwagę zdobytą wiedzę oraz stopień zaangażowania. Każdemu pracownikowi lub osobie zainteresowanej pracą na wniosek przedstawimy perspektywy rozwoju dostosowane do oczekiwań, możliwości oraz preferencji. W celu uzyskania obszerniejszych informacji na temat ścieżki kariery w firmie BREGO zapraszamy do kontaktu mailowego : biuro@brego.com.pl Zarząd Firmy Brego

Byłem liderem w firmie Brego prawie 2 lata więc śmiało mogę podzielić się opinią tego pracodawcy Pracowałem jako operator na samym początku pracy normy do wyrobienia z palcem w nosie sam robiłem ponad Atmosfera w pracy dobra przełożeni mają dużo wyrozumiałości dla nowych pracowników Wynagrodzenie nie jest złe zawsze na czas przez prawie dwa lata pracy ani razu spóźnienia Zarząd super ludzie Praca w transporcie banalnie prosta jak ktoś myśli. Moja opinia jest szczera i wzięta z doświadczenia w tej firmie mimo że już tam nie pracuje a nasze drogi rozeszły się w dość kwaśnych nastrojach a szkoda. Co do minisow bo jak są plusy to i muszą być minusy :) temperatura ale nie ma tragedii DO nowych pracowników pójdziecie zobaczycie ze nie jest źle jak piszą Pozdrawiam zarząd :)

@Michał

Dobrze wypowiadasz się pracodawcy mimo, że już tam nie pracujesz, a to dobrze świadczy o firmie. Mógłbyś dodać na jakiej umowie pracowałeś przez te dwa lata? Stabilne i długoterminowe kontrakty są dużą zachętą dla osób podejmujących zatrudnienie, więc warto o tym napisać.

transporter

Jakieś pytania? Chętnie odpowiem. Jestem pracownikiem i wyrażę obiektywne zdaniem na temat firmy.

KR Nowy wpis

Generalnie to może wiecie czy po roku czasu można już w razie czego liczyć na jakaś podwyżkę lub awans? Pewien Pan w zeszłym pisał, że zaczynał jakoś od sierpnia. W internecie są także oferty pracy do biura. Jedna z nich była dla asystentki. Ciekawi mnie to czy jest szansa na przejście na inne stanowisko? I jaka występuje teraz atmosfera w samym biurze? Czy często jest ktoś potrzebny?

Volodymyr Nowy wpis

Od sierpnia pracuje na produkcji. Polecam, bardzo dobra firma. Wypłaty zawsze na czas, jestem zadowolony

Serhii Nowy wpis

Pracowałem ponad rok w BREGO wszystko bylo ok. Pieniadze na czas pomogli w legalnym pobycie i robili wojewódę. Atmosfera w pracy super przykre to że musiał ujechać ale mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę.

Czy pracodawca Brego Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Helena Nowy wpis

Czyli w teorii wszystko co wynika z umowy? A wiadomo coś na temat obecnych warunków pracy w biurze? Pytam głównie o atmosferę i stawki. Ile osób w nim aktualnie jest?

Firma Brego Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Ile jest zmian w Brego Sp. z o.o.?

Karol

4 brygady 7 dni pracy dwa dni wolnego.

Na jakie benefity można liczyć w Brego Sp. z o.o.?

Ubezpieczenie po 3 miesiącach w PZU grupowe gratis

Witam, jestem byłym pracownikiem tej firmy I nie żałuję spędzonego tam czasu. Firma daje dużo możliwości dzięki którym można się rozwinąć. Praca ogólnie prosta nie wiem kim trzeba być żeby sobie nie radzić. Przyjazna atmosfera w pracy każdy nastawiony jest pozytywnie do każdego. Pozdrawiam.

MemePracownik
@Anonim

Szczególnie pracownicy Bridgestona, którzy widzą jak się ich powoli "podmienia"... Ci są najbardziej przyjaźnie nastawieni.

Natalia

Hej, czy w firmie organizowane są jakieś eventy, spotkania lub wyjazdy integracyjne? Zawsze takie rzeczy wpływają pozytywnie na relacje wśród pracowników. Pytam oczywiście jak to wyglądało przed pandemią.

Karol

Firma godna polecenia. Fajne i miłe babeczki w biurze, zawsze uśmiechnięte i wesołe. Rekruter pan Rafał, konkretny facet, nie owija w bawełnę. Powiedział jaka jest praca, jakie mogą być trudności, ale dzięki temu szybko odnalazłem się na nowym stanowisku. Na razie nie szukam pracy, jest dobrze. Ważne też, że praca jest pewna, nawet w czasie Covid.

Romek

Od pewnego czasu pracuje w Brego i nie mogę powiedzieć złego słowa. Od samego początku, już na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko było powiedziane i nikt nie ściemniał tzw. kawa na ławę. Ustaliliśmy stawkę, później badanie lekarskie, szkolenie i do pracy :) Wypłata zawsze na czas, nigdy nie było obsuwy, naprawdę solidny pracodawca. Mało tego, do pracy namówiłem swojego kolegę i jemu też się podoba.

Pracowałem w Brego dwa lata. Praca za normalne pieniądze. Pracodawca podchodzi do pracownika jak do człowieka, a nie jak do taniej siły roboczej. Zawsze mogłem się dogadać jak wypadło mi jakieś losowe zdarzenie i nigdy nie było problemu. Polecam!

Anita

Dzień dobry, czy obecnie prowadzą Państwo rekrutacje?

@Anita

Witamy, dziękujemy za zainteresowanie firmą BREGO. Jeżeli szukasz nowej pracy to dobrze trafiłaś! W naszej firmie nie zabraknie wyzwań! Jeżeli czujesz, że Twoje obecne stanowisko pracy przestaje odpowiadać Twoim potrzebom i umiejętnościom, sprawdź, jakie mamy oferty rekrutacji. Znaleźć je możesz na tablicach ogłoszeniowych. Jesteśmy pewni, że w BREGO znajdziesz swoje miejsce pracy.

Śmiechu_Warte

Nie polecam przychodzić na rozmowę.W ogłoszeniu widnieje kwota 3950-5000,domyślałem się ,że brutto.Ogłoszenie atrakcyjne wynagrodzenie.Przez telefon Pani Aleksandra nie może udzielić informacji co do wynagrodzenia jedynie mówi 2 tyg zlecenie,umowa na rok,potem czas nieokreślony.Na spotkaniu dowiadujemy się ,że praca jest 12 h praca np rano 3 dni 3 dni wolne 3 nocki, a płaca 15 h /netto.Zawracanie czasu nic więcej.Jeszcze facet próbuje wmówić ,że na ogłoszeniu wszystko było.Wniosek ukończcie podstawówkę z 2 razy i nauczycie się liczyć.Jak szukacie ludzi na spotkania pogadać to zmieńcie prace.Jak szukacie jeleni kłamiąc w ogłoszeniu to pamiętajcie ,że kiedyś też Was ktoś oszuka(karma wraca) .Najgorsza rozmowa na jakiej byłem.Dodatkowo sama praca 12h kierując wózkiem z uwaga z naczepą czasem długości TIR-a bardzo ciekawe...

@Śmiechu_Warte

Dziękujemy Panu za wystawioną opinię na temat atmosfery, w jakiej przeprowadzona została rozmowa rekrutacyjna w Naszej firmie. Jak każda opinia, tak i ta, jest dla Nas bardzo cenna i brana poważnie pod uwagę. Bardzo chętnie spotkamy się z Panem zatem ponownie celem przedstawienia oferty pracy, gdyż informacje przedstawione w opinii są zgoła odmienne od rzeczywistych warunków pracy i płacy, jak również życzliwej i pełnej szacunku atmosfery panującej w Naszej firmie. Pani Ewelina (omyłkowo nazwana Panią Aleksandrą) nie jest osobą uprawnioną do przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych, zatem zgodnie z zakresem swoich obowiązków prawidłowo poinformowała Pana przez telefon, iż o warunkach pracy i zatrudnienia dowie się Pan na spotkaniu z osobą do tego upoważnioną. Zapraszamy zatem do kontaktu, gdyż jesteśmy przekonani, że rozpoczęcie pracy w Naszej firmie zmieniłoby radykalnie Pana opinię na Nasz temat. Zarząd Brego Sp. z o.o.

Stefan

Nie polecam największemu wrogowi. W ogłoszeniu napisane, że 24zl/h i praca przy transporcie opon, a w praktyce gdy przychodzisz do pracy stoisz przy maszynie z Ukraińcem i wkładasz i wyjmujesz opony z maszyny i nie za 24zl tylko za 16zl :) Nie było możliwości wypłaty na konto, co już śmierdziało. Gdy idziesz do pracy pierwszy dzień, wszyscy mają Cię w (usunięte przez administratora) i nie pokażą nawet gdzie masz szafkę, wszystkiego musisz szukać sam :) Panie w biurze oderwane od rzeczywistości, nigdy nie były w fabryce.

@Stefan

Szanowny Panie Stefanie, z przykrością stwierdzamy, że nie wiemy niestety komu odpisujemy na wystawioną opinię (gdyż żaden Pan Stefan u nas ostatnimi czasy nie pracował). Podana przez Pana zaniżona stawka wynagrodzenia w wysokości 16 zł nie jest zgodna z rzeczywistością, ponadto istnieje możliwość przelewania w naszej firmie wynagrodzenia na konto, osoby przychodzące do pracy objęte są w pierwszych dniach szkoleniem i przyuczeniem do wykonywania pracy na danym stanowisku, a wspaniałe Panie pracujące w naszym biurze są twardo stąpającymi po ziemi Kobietami. Nie rozumiemy też absolutnie nienawistnego tonu nietolerancji i dyskryminacji w Pana głosie w stosunku do pracujących w Polsce cudzoziemców. Chętnie spotkamy się z Panem osobiście i wyjaśnimy, dlaczego tak bardzo Panu zależy na wystawieniu niezgodnej z prawdą niepochlebnej opinii o pracy w naszej firmie. Nie mamy nic do ukrycia. Życzymy Panu miłego dnia a przede wszystkim dużo Zdrowia. Zarząd firmy Brego.

On
@Stefan

Porażka totalna. Rozmowa o pracę... Mówią co innego robią co innego. Najpierw pracujesz na umowie zlecenie(Ukraińcy cały czas pracują na zleceniówkach nawet grubo ponad 200h) później dostajesz umowę o pracę.Najniższa na umowie a na godzinę masz więcej w końcu muszą na Tobie się dorobić (usunięte przez administratora)Z początku brak socjalu(brak swojej szafki co za tym idzie? Przebierasz się w WC i jedziesz brudny do domu bo gdzie schowasz swoje rzeczy prywatne żeby wziąć prysznic??) Wykonujesz pracę taką samą jak ludzie zatrudnieni bezpośrednio przez Bridgestone a kasą mniejsza. "Kierownik" (usunięte przez administratora)nie ma zielonego pojęcia o pracy jest to zwykły statysta i każdego zastanawia to jakim cudem został tym "kierownikiem" kłamie w żywe oczy i (usunięte przez administratora) ludzi. Najlepiej jakbyś robił po 250h miesięcznie wtedy będzie się do Ciebie fałszywie uśmiechał i zagadywał. "Liderzy" konfekcji pierwszej jak i drugiej to kolejni statyści. "Kierownik" w grudniu poleciał po bandzie dostał koperty do rozdania na święta pracownikom a dał garstce ludzi i kazał im nic nie mówić że dostali kasę. Ukrainiec ani jeden nie dostał nic na święta ale jak pracują po ponad 200h miesięcznie to są dobrymi pracownikami. Ale każdy swój rozum ma i zaczęli po tej sytuacji odchodzić (nie ma co się im dziwić).

@Michał

Kwiat

Jak się pracuje z ludźmi z BREGO Ul.Główna 6 ,piętro 2 ,biuro 301?

abc

Co masz na myśli konkretnie?

transporter

Zostaw merytoryczną opinię o Brego Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Brego Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brego Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brego Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brego Sp. z o.o.