Opinie o MDB Poland Sp. z o.o. w Gądki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MDB Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MDB Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDB Poland Sp. z o.o. w Gądki

XYZ Nowy wpis

Czyli niezbyt się dobrze u was dzieje, a jest ktoś zadowolony z pracy w firmie. Widziałem ze kiedyś szukali technologa, ciężko trochę z pracą w okolicy i tak myślę czy by nie podpytać, czy nie znajdzie się etat na stanowisku. Wiecie ile doświadczenia chcą, bo w wymaganiach nic nie ma?

Śmiech

Kto tu był to wie od kiedy jest szanowny dyrektor freundenberga który miał 5 min w poprzedniej firmie na spakowanie który tułał się na wyjebaniu obsrany że już pracy nie znajdzie bo nigdzie go nie chcieli i gdyby nie Zenek i Pani Agnieszka to by skończył na budowlance tu cwaniaka zgrywa podpierdolil swoich przyjaciół z poprzedniej firmy do mdb i zgrywa wielkiego kierownika każdy kto tu pracował i pracuje wie jak to wygląda wielki szajs kolesiostwo dużo by tego wymieniać :p

@Śmiech

ciekawa bym tylko była skąd aż takie szczegóły o tym panu znacie. to w firmie o wszystkim się tak plotkuje? współpracownicy o swoim życiu prywatnym też tak opowiadają?

Klocer Nowy wpis
@Śmiech

od dawien dawna firma przyj ebana

@Śmiech

nasz wspaniały leszko-meszko zwany papudrakiem

Nowy Kierownik ????

Szanowni Państwo. Firma MDB od kiedy pojawił się nowy kierownik rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Większość negatywnych postów poniżej to przeszłość do której nikt już nie wraca. Skąd wiem ze się rozwija- bo pozyskała dużego nowego klienta, bo przyjechały 2 nowe maszyny, bo jest coraz więcej osób, bo atmosfera jest całkiem całkiem, bo płaca jest ok( jak wszędzie ) bo można dobrze sobie dorobić ( nie wszędzie tak jest) bo kadra kierownicza to normalni ludzie ( nie wszędzie tak jest ), bo warunki pracy coraz lepsze, bo przez dużo „B” to nie korpo które traktuje Ciebie jak kolejny numerek na liście płac. Osobiście uważam ze warto, ale oczywiście nie wszystkim się dogodzi….

Śmiech
@Nowy Kierownik ????

Bo to bzdura i klamstwo

Iwona Nowy wpis
@Śmiech

A uzasadnisz to jakoś konkretniej? Bo fajnie byłoby mieć jasność jak takie rozbieżności się pojawiają i w ten sposób reagujesz

Jednym słowem dramat. Brud smród,pensja bez nadgodzin bardzo słaba. Nie opłaca się tracić czasu na tego pracodawce.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MDB Poland Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Łukiii

Ludzie czy wam ten kierownik coś płaci dodatkowo pod stołem za dobre opinie na temat firmy MDB ? Przecież ten kierownik pan Leszek się absolutnie nie nadaje na to stanowisko ja tam niedawno pracowałem i wiem jaki on jest , przyszedł tylko na kierownika bo może rządzić bo szef za granicą jest i ma wolną rękę , ja tam tego kierownika nigdy nie lubiłem lubią go osoby którym płaci dobrze i ich awansuje , dlaczego przyszedł na zmianę nowy lider który się kapletnie nie zna a starego lidera zdegradował gdzie stary lider był bardzo dobry w tej robocie

Karol
@Łukiii

Ale z ciebie detektyw, myślisz że jak komuś się podoba w firmie to od razu jest przekupiony? Czemu nie lubisz kierownika? Nie awansował cię i dlatego?

Yda
@Łukiii

potwierdzam to dyletant i (usunięte przez administratora) !!

@Yda

No i się nie dowiemy. ;) Ale widzę, że aktualnie tu pracujesz, więc chyba aż tak źle to nie jest skoro dajesz radę?

Buldog
@Karol

Awans to nie wszystko.

@Buldog

A tu w firmie co jeszcze jest ważne?

Łukiii odpowiem ci

Słuchaj masz sporo racji ja tez zostałem zwolniony bo niby się nie nadaje a prawda była taka że kierownik już dawno miał swojego człowieka na moje miejsce i musiał kogoś zwolnić i padło na mnie , z dnia na dzień dostałem wypowiedzenie , mało tego czy ten kierownik się zastanowił że mam rodzinę na utrzymaniu wiedział o tym to nawet nic żeby chociaż na 3 miesiące wypowiedzenia dać nic z dnia na dzień mnie po prostu zwolnił bo już musiał na drogi dzień mieć swojego człowieka na moim miejscu pracy

наемный рабочий

Witam dlacego jest tak że kierownik wprowadzil zakaz palenia a inny tego nie przestrzega kazdy idzie palić zwłaszcza na zmianie noccej wybrane osoby moga a my nie.

Szychta

Nie jestem parówą bo niemam parówki. Jak ci się nie podoba to Idź do innej pracy. Tam napewno będziesz palić wszędzie jak tu i kiedy chcesz. Kozojebcem jesteś sam bo ci ciężko wytrzymać beż papierosa . Zacznij się leczyć sam praówo

Małgorzata
@наемный рабочий

No może odgórne przepisy? Nie to jest najważniejsze, to wszystko na podstawie czego oceniasz pracodawce? Lepiej napisz jak $$$

Haha

Ten nowy kierownik Leszek J. To robi wszystko zeby swoich ludzi zatrudnic , sam przyznał sie kiedys przez przypadek wymckło mu sie z ust ze ma taką misje , on się nie nadaje na kierownika wgl. Kto go zatrudnił w mdb. Niby taki miły spokojny wyrozumiały człowiek a jak jedna dziewczynę (usunięte przez administratora) od najgorszych to ta dziewczyna az się rozpłakała i taki kierownik

@Haha

Oczywiście że lepiej mieć w firmie ludzi których się zna, potrafi się z nimi dogadać oraz wie jak dana osoba pracuję. W tej firmie akurat kierownik jest ostatnią osobą o której by można było powiedzieć cokolwiek złego, dlatego moje gratulacje z kreatywność i pomysłowość!!! Szkoda tylko że te oskarżenia to zwykły stek bzdur :(

Stolczyk
@Haha

Ja mogę wyjaśnić mu kilka rzeczy za bramą. Może wkoncu zacznie być mężczyzną , a nie miękka fają i damskim bokserkiem.

@Stolczyk

Zabawne. Taka rana na przyszłość, zamiast wypowiadać się na temat (w tym przypadku) kierownika personalnie, wyzywając go PUBLICZNIE od miękkiej fai czy tam damskiego boksera jak (usunięte przez administratora), proponuję oceniać go jako poprostu kierownika, żaden z nas nie jest jego przyjacielem ani nie piję z nim piwa, więc każda ocena personalna będzie bezpodstawna i kłamliwa!! Radę tą kieruję do każdego kto ma jeszcze ochotę hejtować w internecie.

Gaduła

O i kolejny. Zjedz Snickersa i podziel się z kolegą powyżej

Marty
@Haha

Moja kumpela pracuje w tej firmie. Znajomi nasi pracowali z szanownym panem kierowniczkiem. Nie polecam, zapoznajcie się z historią zawodowa tegoż osobnika.

@
@Marty

Zapoznaj się może że swoją historią co cię interesują inni!!!

@Haha

A ten wasz teraz kierownik był kiedyś moim kierownikiem i ci powiem że nie uwierzę w to co piszesz oczywiście jak trzeba kogoś ustawić do pionu to trzeba nie oszukujmy się takie ma stanowisko ale jest gościem konkretnym i na konkretnym stanowisku !! powodzenia i zrozumienia!!

@@@

Zgadzam się z Tobą w pełni. Stanowisko zobowiązuje, a takie ataki "at persona" w stronę kierownica które ludzie tutaj piszą nie powinny mieć miejsca. Poza tym to ile się zmieniło w firmie po przyjściu Pana Leszka to jakiś kosmos. Wszystkie zmiany oczywiście na plus :)

A co zazdrościsz??

Gaduła

Gość, co jest z Tobą nie tak?! Weź, idz przeczytaj jakaś książkę

Lepiej niż cyrk
@@@

kluska, na jutro przyrząd pomierniczy i sprawdzamy czy po równo mają wymasowane lole. Masujący na 13;30 ruszyć ciężko pracuje(usunięte przez administratora)z biurowych krzesełek i do kontroli. Taka firma nie może dopuścić aby ktoś bym pokrzywdzony ... ;)

Gtd
@@

Ból pośladów rozsadza. ;)

@Haha

To że kierownik obecny w tej firmie zatrudnił Panie które wcześniej z nim pracowały to nie znaczy że są traktowane ulgowe bo tu się nie zgodzę pracuję tam i one tak samo (usunięte przez administratora)....ją jak i pozostali a jak trzeba to i muszą być sprowadzone do pionu bez ulg życie......

Ľuki

Słuchajcie ludzie przyszedł nowy kierownik ten Leszek to jest jeszcze gorzej jak było , tak przyszedł zaczoł wywalać dobrych ludzi kturzy pracowali juz rok 2 4 i zaczoł przyjmowac swoich ludzi , dlaczego niektóre opinie bardzo negatywne gdzie cała prawda była napisana zostały usuniete przez administratora czyli przez kierownika , znam jednego inwestora który tylko czeka żeby wykupic mdb i wprowadzic swoich ludzi i przede wszystkim przyjac cała stara dobra zgrana ekipe

Gumiśka z gumy
@Ľuki

Stara ekipa niepotrzebowała nadzoru , wiedziała co i jak trza robić. Bo kieras wiedział jak zarządzać i był najważniejsze kompetentny. Ale stare i dobre czasy nie wrócą.

@Ľuki

Co za żarty. Firma pod władzą Sławka podupadała. Nie było nawet czym zapłacić za tworzywo do produkcji, ludzi było mniej, a ten o tym brudzie i smrodzie co można przeczytać we wcześniejszych komentarzach to dotyczyło właśnie tych złotych lat gdzie Sławek rządził. Jak nie raz ludzie do domu szli bo nie było co robić, niby co jak produkcja stała bo tworzywa nie było? Kable na ziemi leżały, nikt nie był zobowiązany dbać o porządek, te zaniedbania BHP. Dla starych pracowników fajnie było tak pracować, Sławek miał wszystko w czterech literach, wymagania były małe to też ludziom się dobrze pracowało, bo obowiązków mniej a z resztą jak się ich nie przypilnowali to tez dobrze bo nikogo to nie obchodziło… a to ze firma w oczach klientów źle wypadała, miała coraz mniej pieniędzy to już sprawa kierownika, pracownik mógł przesiedzieć 8h nic nie zrobić, ważne żeby wypłata się zgadzała… I Wy piszecie że ludzie co byli tacy super pracownicy, stare wyjadacze co mieli wyje#bane przez kilka lat, dostali nowego kierownika i jakieś obowiązki i wymagania, zostali zwolnieni!? SAMI ODESZLI! Bo im się praca za ciężka wydała! Dobrze ze wprowadzili to 500+, przynajmniej te kobity co się zwolniły to mogą teraz żerować na państwie w swoich domach. Ja to uważam ze dobrze ze te małe pijawki się zwolniły, kłopotu już z nimi nie ma.

Won od kobiet, psycholu.
@Gaduła

Z ciebie to prawdziwy imbecyl, powiedz lepiej dlaczego niepracujesz odszedłeś ze wcześniejszej swojej firmy, my dobrze wiemy co z ciebie za gadatek i dla czego już tam nie pracujesz.

Nyczka
@Won od kobiet, psycholu.

no wiadomo lubił robić imwentaryzacje na magazynie ale jak nie było nikogo

Gaduła

Ja tylko ze swojej strony do wszystkich tych ludzi którzy myślą o aplikacji Cv do tej firmy, mam tylko jedną prośbę. Nie czytajcie tych komentarzy, serio szkoda nerwów i zawodu. Plebs zawsze będzie miał ból o zwolnienie, czy tez mu się będzie coś nie podobać. Ci ludzie nie mają ani kultury, ogłady czy też znajomosci słownika ortograficznego. Weź przyjdź, sam ocen i jak chcesz to napisz tu co myślisz… w żadnym z tych komentarzy nie będzie 100% prawdy w niektórych to nawet nie ma 0,5%… Ja tylko od siebie mogę powiedzieć że ja z wielką chęcią przychodzie do tej pracy, bardzo lubię tych ludzi i dobrze mi sie z nimi współpracuje. Sam zdecyduj co dalej

@Gaduła

Witam zgadzam sie z opisem wyżej nie czytaj i nie wierz w (usunięte przez administratora) przyjdz i sam ocen pracę. Fajni ludzie i atmosfera i nadgodziny. Kierownik bardzo miły. Ja pracuje juz jakiś czas i jestem bardzo zadowolony z pracy. Polecam I zapraszam do MDB.

Jakie są mocne strony pracodawcy MDB Poland Sp. z o.o.?

Mocną stroną MDB jest Ruda, zwarta i gotowa przyjąć każdego bolca

Beti

No i imbecyle biurowi , to twarde i mocne zakute łby ....

Gaduła

Firma cały czas produkuje, daje możliwość robieni nadgodzin dobrze płatnych to też ludzie weekendami i w tygodniu przychodzą. Jest to firma która bardzo mocno się rozwija i to nie trzeba pracować tam kilku lat żeby to widzieć. Moim zdaniem część ludzi którzy tam pracują są bardzo kompetentni i współpraca z nimi to przyjemność a część nie zbyt, jak to w każdej firmie trafią się takie… specyficzne osobniki.

Nie jest dobrze

Ja powiem tak ja tam pracowałem , a w tym roku mnie zwolnił ten kierownik bo w biurze gdzie nikt nie słyszał bez swiatków mi powiedział ze nie o to chodzi ze źle pracowałem bo bardzo dobrze pracowałem tylko ma na moje miejsce swojego kolege dlatego musimy sie rostać , a jak cos mi sie nie podoba moge dostac dyscyplinarke , i taki dobry kierownik , nie idzcie do MDB

Psychotropy
@Nie jest dobrze

Żółty,leki się Tobie skończyły,idź się wkoncu leczyć

Poka

Do sądu pracy

@Nie jest dobrze

Zabawne co piszesz, ludzi u nas na każdej zmianie nie ma tylu żebyśmy się nie znali, wiemy kto gdzie wcześniej pracował i z kim się zna, wiedzieliśmy też którzy dokładnie ludzie są od kierownika gdy się zatrudniali. Od przejęcia przez obecnego kierownika stanowiska już od bardzo dawna nikt ‚,z jego ludzi’’ nie został zatrudniony. Wszyscy którzy szanowali go jako kierownika i chcieli kontynuować współpracę dołączyli do naszej firmy już ponad rok temu, od tamtej chwili spokój.

Gaduła

Wszyscy dostają umowę o pracę na pełen etat, jest jedna dziewczyna która tylko dorabia weekendami i ona ma umowę na zlecenie

Mowa o gadkach czy o środzie wlkp z tym kierownikiem?

Hahaa

Tak tak , taki dobry ten kierownik ze niektóre dziewczyny przez tego kierownika się popłakały potem te niewinne dziewczyny zwolnił gdzie były pracowite i doswiatczone , dobry to ten kierownik jest na hali przed kamerami , i przed szefostwem !

Byczek
@Hahaa

Dawać go tutaj tego damskiego boksera, zakompleksionego obłudnego fajansiarza, tfu tfu świństwo , facjatę poprawiamy.

Olisadebe

Strzeliłem klocka na myśl o mdb....

Ľuki

A ten pod pseudonimem klient przeciez wszyscy wiedza ze to napisała bardzo zaufana osoba kierownika i to nie zaden klient nie napisał tej opini pozytywanej

Politka
@Ľuki

Noż przecież oni się bolcują wzajemnie i to nie tylko w pupala :)

Układy

Najgorsze jest to ze są ludzie którzy chcą się przypodobać kierownikowi nic im nie grozi bo gadają wszystko co się dzieje kto jak robi, a ci co nie kabluja dostają zwolnienia a najgorszy jest jeden z liderów przyszedł odrazu dostał lidera bo przyjaciel kierownika, gdzie było 2 liderów innych zmian to ich ten nowy kierownik zdegradował i jaka ja mam mieć opinie o Mdb?

Pelasia
@Układy

Ci imbecyle z biura to jedna rodzina papudractwo przekręty i (usunięte przez administratora)

@Pelasia

Proponuję spróbować popracować w biurze i zobaczyć jak wygląda ta praca zanim pojawią się oskarżenia. Przerażające jest to, że w dzisiejszych czasach ludzie bezpodstawnie, z łatwością oceniają oraz oskarżają, a cierpi na tym przed wszystkimi wizerunek firmy :/

Betonik
@Gaduła

Firmy ? Poczytaj w słowniku co znaczy słowo firma (usunięte przez administratora)

@Betonik

A liczyłam na bardziej sensowniejszą odpowiedź, do dyskusji :( , ...może jakieś odniesienie do mojej wypowiedzi, podważanie twierdzeń które tam postawiłam... A Ty Szanowny Betoniku wrzucasz mi jakiś niedojrzały komentarz

????
@Gaduła

Bo ludzie którzy tutaj piszą takie brednie nie mają pojęcia na czym polega bycie na stanowisku kierownika, logistyka czy też lidera przychodzi jeden z drugim by odbębnić 8 h i mają resztę w (usunięte przez administratora) więc jedno wam powiem jak im sprawia przyjemność pisząc sobie tu niech piszą!

@????

Tylko że późnej ktoś z poza naszej społeczności czyta takie brednie i Bóg wie co sobie myśli o firmie. Liczę że jakaś reakcja na te komentarze dotrze do ludzi i przestaną siać bzdury. Zależy w którą stronę to pójdzie, nie chcę mi się też walczyć z wiatrakami. Buc zostanie bucem. W internecie to ja zawsze myślałem że dzieci piszą takie debilne komentarze...

Realista
@Gaduła

Dzieciaku co ty piszesz, czy ty na poważnie wiążesz swoją przyszłość z tym co tu jest ? Rozumiem , jak nie potrafisz lub nikt nie chce cię zatrudnić to ok. Dzida leszcze ---->

wie co i jak
@Układy

liderzy od le-szka meszka to tragedia i obraz tej firmy

Alka
@????

Ty , a berełko z pozal się boże kierownikiem sobie obrabiacie wzajemnie ?

Haha

Haha za starego kierownika z sremu bylo duzo duzo lepiej to on wyprowadził ta firme na prosta

Kicha z tej firmy

Ja tam miałem iść do tej firmy z poprzedneij gdzie aktualny kierownik jest teraz w Mdb. Ale zrezygnowałem jak sie dowiedziałem ze w Mdb jest aktualnie Leszek J. To nie jest dobry kierownik ludzie maja racje ze takie opinie złe sa sama prawda napisana

Zostaw merytoryczną opinię o MDB Poland Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w MDB Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MDB Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDB Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MDB Poland Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Towarowa 1
    62-023 Gądki