Opinie o State Street w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie State Street. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie State Street o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o State Street w Gdańsk

Ale znalezli sobie sposob na zatrzymanie ludzi. Obiecuja kazdemu, ze jak sie freeze skonczy to dostanie awans. Tylko nikt nie zna odpowiedzi, kiedy sie skonczy freeze.

Hybrydowy

Freeze bedzie trwać jeszcze do konca 2024 jak powiedziala ann f na jednym z town halli. Mamy pracowac na 1.5 etatu za ta sama stawke w celu zdobywania doświadczenia ("ssb means pedigree"lol ). firma nie bedzie zatrudniac nowych, bo oficjalnie jest freeze i taki pracowanik bedzie robic z darmo pol etatu zyjac obietnica, ze moze zapracuje sie na jakies promotion w 2025. Nieoficjalnie ludzi przyjmuja, sa awanse (bez ich ogłaszania mailem. ak to kiedys bylo), ale nie dla a1 ani a2.Management dostal polecenie, zeby ludziom ktorzy prosza o podwyzki/awanse dawac punkty bravo. Dlugo sie nie da tak pracowac.

Officer TTG

Potwierdziło się to o czym pisało kilka osób na forum. Będzie słabiutko w 2024. Freeze, jeśli chodzi o zatrudnianie, ograniczona liczba awansów do minimum, brak TCP lub symbolicznie i cięcia w budżetach. Znowu polski management będzie szukał oszczędności, ale to nie tylko Polska. Zapewne też pożegnamy się z Alchemią, bo kończy się umowa na wynajem biura. Póki co nie ma decyzji, jeśli chodzi o zwiększenie liczby dni z biura i polski management uważa, że obecny stan jest zadowalający.

Ina

Ile czasu tu pracowałeś? Skoro jesteś na wypowiedzeniu to jeszcze pracujesz czy dałeś sobie spokój i czekasz, aż ten okres minie? Co Twoim zdaniem trzeba wybielać, czego nie wiedzą nowi ludzie, którzy składają tu swoje papiery?

pracus leniwy
@Ina

juz mowie: Systemy IT - stare niedziałające Brak standaryzacji - raz robisz jedna rzecz tak, raz zupełnie inaczej Ludzie - to juz jak trafisz, ja miałem takie nieszczęście ze trafiłem na "nowobogackich" z wiosek, gdzie każdy był każdemu wilkiem ( i knul tylko za plecami jakies spiski) ZERO wsparcia w managemencie i to jest bol. Masz jakis pomysl - to lepiej nie miej. Ludzie nie chca zmian (i nawet nie mowie o twoim liniowym, ale wyżej), ukrecaja leb wszystkiemu. Hindusi - to juz wiadomo ocb XD Podejscie pracownikow w firmie - czuc ze klienci/inne zespoly nie dzialaja tak aby sobie pomoc. Stres/Wypalenie zawodowe/Problemy natury psychicznej to moze ta firma zoferowac po jakims czasie i za marne grosze (i mowie tu o stawkach wiekszych niz a2 typowe). Szkoda gadac. Z plusow: Wyplata na czas. Ja juz tam nie pracuje, ale mam info z 1. reki jak wyglada system pracy w tym kolchozie i mam tez porownanie do mojej obecnej firmy.

Reje

Jakie są teraz widełki na SA/officera z rekrutacji wewnętrznej i zewnętrznej?

Pracownik Biurowy

Aplikacja przez portal pracuj.pl Odpowiedz na aplikację w ciągu dwóch dni roboczych. Najpierw kontakt z strony pracownika z Indii. Sympatyczna rozmowa. Pytania: co wiem o State Street, na jaką pozycję aplikowałem, jakie są moje oczekiwania finansowe, jakie mam doświadczenie zawodowe, jakie mam wykształcenie, co wiem na temat funduszy inwestycyjnych, co to są derywaty, jakie znam rodzaje derywatyw, co to jest forward, swap, jak się motywuję do pracy, co mnie motywuje, jak się widzę za 5 lat w życiu. Co chciałbym osiągnąć w życiu zawodowym? Drugi telefon z Polski, Pani umawia na spotkanie w biurze. Trzeci kontakt: spotkanie z 2 dwiema osobami z różnych działów. Standardowe pytania jak powyżej. Trzeba znać dobrze rynek funduszy inwestycyjnych, finanse, rachunkowość. Pytania czym są aktywa, pasywa, derywatywy, co to jest forward, opcje, future, Rozmowa miła i przyjemna bez trudnych pytań. Chodz muszę powiedzieć że to zależy na kogo się trafi. Potrafią być trudne rozmowy więc nie jest powiedziane, że jak masz wiedzę to się dostaniesz. Grunt być spokojnym, odpowiadać spokojnie, nie spieszyć się, jak się nie wie to to powiedzieć i powiedzieć co się myśli. Odpowiadać szczerze na pytania: czy zdarzył ci się błąd i co zrobiłeś wtedy? Rekruterzy dużo notują więc każde słowo jest ważne. Następnie był telefon z Indii że dostanie się pracę na danym stanowisku. Należy odpowiedzieć na email: opisać swoją historię zawodową i wypełnić dokumenty. Trzeba wpisać wszystko dokładnie bo panie wracają z telefonami i mogą prosić o poprawę dokumentów. Jest to bardzo ważne żeby wszystko dokładnie opisać. Następnie dostanie się email z firmy sprawdzającej dokładnie historię zatrudnienia. Proszą o wypełnienie również dokumentów. Umówienie się na badania lekarskie. Podsumowując - rekrutacja jest wieloetapowa i ma się kontakt z wieloma osobami - 3 osoby z Indii, 4 osoby z Polski, 1 osoba z USA. Życzę wszystkim powodzenia. Nie zawsze efekt jest pozytywny nawet jak się ma wiedzę, jak pisałem powyżej. Proszę się nie załamywać że się nie dostało pracy. Można zawsze spróbować za rok od daty wysłania aplikacji. Grunt dużo poczytać jak się przygotować i jak się zachowywać podczas rozmowy rekrutacyjnej. Jest to bardzo ważne. Zarobki średnie jak na początek ale patrząc na warunki pracy - umowa o pracę, przyszła emerytura w porównaniu do pracy fizycznej na umowę zlecenie jest to niewątpliwie ogromny atut. Tylko trzeba pamiętać o zdrowym trybie pracy już w czasie pracy - trzeba uważać na oczy, kręgosłup i nogi gdyż człowiek pracuje ciągle w pozycji siedzącej więc jest to bardzo niezdrowe. Trzeba znaleźć czas po pracy na trening i relaks gdyż taka praca jest bardzo stresująca. Jest dużo negatywnych postów na temat pracy. Jednak grunt to mieć jakąś wizję na siebie i na przyszłość gdyż z czasem jest trudniej znaleźć ciekawą pracę. Najlepiej się ukierunkować w życiu w jednej dziedzinie pracy. Wiadomo nie wszystko co się robi jest ciekawe, ale można się zawsze przenieść do innego działu po jakimś czasie. Korporacje są podobne do siebie, styl jest podobny i zachowania ludzkie również. Najpierw najlepiej dobrze wejść w wir pracy, nauczyć się tego co się ma robić i nie robić błędów albo nie mieć braków w wiedzy gdyż każde zachowanie nowego pracownika jest notowane jak się zachowuje - ile sobie robi przerwy, czy się angażuje czy olewa pracę, itp. Jest się ciągle na widoku jak się pracuje w otwartej przestrzeni.

Jak powyżej

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
On - byly pracownik

Kilka lat temu jeszcze w miare ok renoma, IT zawsze bylo slabe, wyplata ok, benefity w miare dobre (owoce, multisport lub pieniadze na swieta lub bilety do kina, Luxmed vip). Dzis ta firma to posmiewisko na cale Trojmiasto. Placa jak dla studentow, benefity ponizej rynku, IT gorsze niz bylo. W 3 lata zrobili z tej firmy fabryke do generowania oszczednosci. Nie polecam nikomu.

Wan22

Hej, ile wynosi premia na koniec roku ? :))

Olo

Poki co brak jednoznacznych informacji. Na te chwile freeze do konca 2023 i to wiemy na pewno, ale sa glosy, ze moze potrwac do 2024. Dowiemy sie pewnie w styczniu.

Pawel01

Co dalej z TTG w obliczu zamykania kolejnych pieter? Bedziemy z kims dzielic biuro czy raczej wyprowadzka? Nie wierze, zeby Stejt wynajmowal tylko kilka pieter, a reszta bedzie stac pusta.

@Pawel01

Redukcja kosztow obslugi pieter, umowa podpisana i spodziewam sie ze na ten moment State nic nie moze zrobic i placi za wynajem tych pieter. Caly budynek jest dla nas, ciezko byloby zmienic kwestie wind, dostepsow itp na tem moment. Moze za jakis czas przerzuca nas do innej lokalizacji? Z drugiej strony darmowy parking i bliskosc skmki jest niezlym "dodatkiem".

Pawel01

Do innej lokalizacji, czyli np. do mniejszego biura?

@Pawel01

Tak, Skoro z miesiaca nie miesiac sa dezycje o redukcji pieter, to mozliwe jest ze niedlugo przeniosa nas w inna czesc Gdanska/Gdyni. Jak wiadomo $$$ sie musi zgadzac :)

Berrrrek

Ja bym nie miał problemu z tymi cięciami, które są obecnie, gdyby firma była fair wobec nas, gdy było dobrze. Rozumiem, że teraz jest gorszy czas w biznesie, że mniejsze przychody, że każdy tnie na czym może, że firmy zwalniają. Tutaj nie będę dyskutował, bo widać to na rynku pracy. Tylko problem leży w tym, że jak były lata dobre, był boom na rynku, rekordowe zyski, BBH kupowany za gotówkę to i tak nie było nigdy budżetu dla pracowników. Stawki były niskie, podwyżki były słabe, premie też, żadnych dobrych szkoleń, benefity standardowe. Nigdy nie było na nic budżetu. Jak ludzie odchodzili to nie było budżetu na zatrzymanie pracownika. Systemy to śmiech na sali. Teraz tylko czekać, aż będą nam kazali przychodzić do biura cztery razy w tygodniu jak w Stanach. Gdyby firma była fair wobec pracowników to my byśmy byli fair wobec firmy. Natomiast SSB to jest firma, do któej najlepiej pasuje słowo "hipokryzja". Scott sadzi z kilkoma pionkami drzewa, bo jesteśmy green, a jednocześnie cały weekend oświetlone TTG i tego nikt nie widzi.

Zaciekawiona

Może proszę napisać jakie były w tym roku podwyżki inflacyjne i od kiedy wchodzą w życie ?

szpinak
@Zaciekawiona

A są jakieś? na razie firma zwalnia pracowników-> tj. zmienia zasady tak by sami dawali wypowiedzenia

Maciej
@szpinak

Czyli nic nie wiadomo o tych podwyżkach? Widzę, że w drugą stronę ... Dlaczego zwalniają, jakieś cięcia kosztów czy co? Możesz jaśniej napisać o co chodzi z tymi zasadami, co np. zmieniają? Rozumiem, że na niekorzyść pracowników?

szpinak
@Maciej

Najpewniej polski oddział doszedł do ściany, tj część ludzi zasłużyła na awanse i na przeniesienie do poważnych oddziałów typu Europa Zachodnia, Ameryka. Ale jak wiadomo, Polak nie może zajść zbyt daleko bo zdaniem US jest gorszy, stanowisko wysokie może dostać przybysz z Azji czy jakiś Brytol, ale nie obywatel kraju nad Wisłą.

Jaszczomb ekonomii
@Zaciekawiona

Rozumiem że State ma wiele za uszami ale nie wprowadzajcie w błąd jak ktoś o coś pyta :) Podwyżki inflacyjne (śmieszne ale były) jak co roku w okolicach kwietnia, około 4-5% jak liczyłem u siebie. Do tego jest premia roczna w marcu. Podobno AVP pisali że w przyszłym roku ma ich nie być, co by trochę się pokrywało z tym co Scott mówił że nie planują zwolnień ale planują stopować awanse i kolejne zatrudnianie ludzi (tak w skrócie). Jak ktoś sie zwolni to ciekawe czy go zastąpią. Sektor rynków i finansów miał słaby rok, wiem że nikogo w tym mnie jako pracownika to nie interesuje bo to Wasza kasa jest najważniejsza ale podaje przyczynę i ogólny market review. Jak ktoś może podać info i przecieki na next rok z innych firm jak GS / Nordea / pWc to chętnie poproszę

GTR
@szpinak

Już bez przesady z tym gorszym polskim pracownikiem. Ja w tej firmie już nie pracuję (co było (usunięte przez administratora) decyzją rozwojową, finansową w tym dla zdrowia psychicznego. Z pensji oficera dostałem prawie 50% podwyżkę na zewnątrz) natomiast mam znajomego, który do State Street dołączał jako AVP, a obecnie jest globalnym VP i ma pod sobą zespoły w Polsce, Stanach, chyba Indiach. Tak, Polak w Krakowie zarządza Amerykanami w amerykańskiej firmie :P Także tutaj kompleksy są nieuzasadnione. Natomiast State Street jako miejsce pracy to równia pochyła. Polska ma być tania, a robi się coraz droższa, w związku z czym management z Bostonu staje na rzęsach, by wymyślić kolejne cięcia kosztów, na czym w oczywisty sposób tracą szeregowi pracownicy. 8 lat temu, gdy dołączałem było Ok. Każdy kolejny krok coraz gorzej. W firmie mnie nie ma już ponad rok, ale po komentarzach widać, że trend się trzyma ;)

@GTR

Okej, na jednego VP przypada ilu pracowników szeregowych? 500, 1000, 5000? Co ma pomyśleć SA z 6-letnim doświadczeniem i pensją na poziomie 6000zł netto? Kompleksy są uzasadnione, bo na jednego ustawionego (AVP+) pracownika w Polsce, przypadają tysiące sensownych (lub mniej) osób, które z zazdrością słuchają jak konkurencja płaci lepiej, ma lepsze benefity i normalnie działające systemy do pracy.

Citizenfour
@Zaciekawiona

Te podwyżki to nawet inflacji za zeszły rok nie wyrównały, jestem ciekawy jak to będzie w najbliższym, bo coś czuję, że dalej standard równania do 0 będzie utrzymywany.

Ordynarny ordynator

Siema Wiecie może czy w tym roku będą punkty do wykorzystania w Kauflandzie na święta. Benefity słabe, pensja w sumie też a tak chociaż zakupy świąteczne by były.

Byly pracownik

Świetni ludzie i świetna atmosfera niespotykana w żadnym innym miejscu. Łza się w oku kręci, jak człowiek pomyśli, jak przez ostatnie 3 lata zmarnowali tę firmę. Tutaj już naprawdę nie dawało się pracować.

@Byly pracownik

Prawda , ludzie z którymi tutaj pracowałem w wielkości byli naprawdę fajni. Bez wyścigu za korporacyjnym życiem , jednak stawki głodowe , awanse często na zasadzie kto ma jakie układy z avp ;)

Podbijam tak bardzo, żadnego wyścigu szczurów - raczej wspólne śmianie się z tego i robienie swojej pracy w bardzo sympatycznej atmosferze, często kumaci ludzie po dobrych studiach i fajne mordeczki. Ale to było x lat temu, po opiniach wnioskuję, że tamte czasy już minęły.

7 lat temu jak korpo w Gdansku sie dopiero tworzylo, to byla niesamowita atmosfera, stawki tez byly dosc konkurencyjne jak na 2016/17. Teraz to jest wielkie nieporozumienie, ludzie sa sfrustowani i juz nie ma tego klimatu :)

Podpisuję się obiema rękoma pod wypowiedziami kolegów. Do dziś wspominam okres spędzony w SSC i utrzymuję kontakt z wieloma znajomymi poznanymi w tej firmie. Czuło się team spirit, ludzie grali do jednej bramki i często robili więcej niż do nich należało - z własnej woli. Kiedy odchodziłem to Stejt miał już wiele problemów - ogromna rotacja, frustracja, brak poszanowania dla pracowników, kłamstwa managementu, ciągłe szukanie oszczędności kosztem pracowników. Obecnie, z tego co wiem, jest jeszcze gorzej. Pytanie, czy to nie jest początek exitu z Polski, bo jednak zrobiliśmy się za drodzy jak na takie proste i powtarzalne procesy.

In-the-knows
@Anonim

Tak, to jest de-facto wyjscie z Polski. Da sie to odczuc na wielu poziomach. Niestety to jest normalny cykl gospodarczy. Pytanie co my bedziemy robic kiedy te wszystkie bodyshopy stad wyjda lub zrobia "rightsizing"?

@In-the-knows

Wcale mnie to nie dziwi. Większość tych procesów, które mamy w Polsce to łatwe i powtarzalne procesy. Nie jest wymagane wykształcenie finansowe, żeby to robić. Wystarczy, że się człowiekowi da guide i może siedzieć i klikać. Natomiast koszty pracy w Polsce rosną, koszty prowadzenia działalności też, ludzie chcą więcej, chcą zarabiać lepiej, chcą dobrych benefitów, które też są coraz droższe, a my w Polsce nie mamy ani zadnych klientów, ani nie robimy wielkich innowacji. Kończy się cykl, kiedy wszystko się opłacało outsourcować do Polski. Nie raz był poruszany temat słabej jakości w Indiach, ale i tak SSB firma tam przenosi procesy, bo to się opłaca kosztem gorszej jakości.

@Anonim

State Street z ponad 2 tys pracowników w Gdańsku to juz przeszłość. Będą kolejne miesiące freezowania, redukcja zatrudnienia i zmiana biura, bo TTG jest za duże na taką liczbę pracowników. Szczególnie, że pracujemy hybrydowo.

Aha
@Marcin

Było 800 w Gdańsku, nawet liczyć nie umiesz.

@Aha

Pomnóz razy 2 i jeszcze Ci zabraknie. Liczba pracowników w Gdańsku to było niecałe 2000 osób.

@Marcin

Ile etatów obetną, wiesz może? Mam pytanie do tej pracy hybrydowej; jak można sobie podzielić na dni w biurze i dni w domu? Zależy to od firmy czy dają wolną rękę?

Szalona Beatka

Dzień Dobry Gdzieś na tym forum czytałam, że w waszym banku mogę założyć konto dla młodych. Czy mogę też założyć konto oszczędnościowe w banku sejt street ? Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

On

Jeszcze rok-dwa lata temu jedynym problemem firmy byly zarobki, no moze jesze IT. Dzis ta firma nie ma nic do zaoferowania. Nie ma tutaj ani jednej rzeczy, dla ktorej warto zostac a tym bardziej przyjsc

Kornelka 89 pl

Dzień Dobry, czy to prawda że firma sprzedaje laptopy firmy del po okazyjnych cenach ?

Wojciech

W sklepie kolejka po półki, prosiłem kasjerkę o kolejną kasę, to mi wypluła że jeszcze nie jest źle, po nastu minutach ludzi z pełnymi wózkami wymyśliła jednak że kasę nr 2 zawoła. Przylazł jakiś cieć w brudnej bluzie po bardzo długim czasie, i miał nabitę z klientów, nie znał kodu dostępu do kasy. SKANDAL łazili inni pracownicy nic nie robiąc

22 cm

Ja mam 22

state

Odnośnie freezów i braku perspektyw. Po prostu Stejtowi przestaje się opłacać outsourcować pracy do Polski, podziękujcie pewnej partii, jej programom socjalnym i wynikającej stąd inflacji. Od przyszłego roku kolejna, niemająca pokrycia w ekonomii podwyżka płacy minimalnej.

rozbawiony Krakus
@state

Lmao jeśli problemem dla Stejta jest wzrost płacy minimalnej to nie mam pytań, niech może lepiej przeniosą się do Indii, a co do inflacji to sam sobie przeczysz przecież State nie zarabia w złotówkach więc dla nich najlepiej by było gdyby złotówka padłą na morde

On

Otworzyli oddzial w Polsce, zeby bylo tanio. To jest typowy outsourcing, tutaj nie ma zadnej obslugi klienta i budowania relacji. Przeniesli procesy, dali guidy i siedzcie i klepcie. Szybko sie okazalo, ze Polacy nie chca robic za grosze, chca czegos wiecej i ciagle wolamy o wiecej kasy. Mialo byc tanio, a ludzie chca zarabiac rynkowo i im sie to przestaje oplacac. W domniemaniu Stanow nasza praca nie jest warta wynagrodzenia, ktore my chcemy. Trzeba szczerze powiedziec, ze naturalna decyzja SSB bedzie szukanie tanszej lokalizacji.

Janusz Pawulon
@On

Lepszego stosunku jakości do ceny i tak w tej strefie czasowej nie znajdą, problem w tym, że state nie dba o jakość.

Honest Friend
@On

I have worked for a significant duration in this organization in Poland. I can no longer confine my thoughts within these four walls; I need to express myself. The truth must be spoken. This location has consistently been viewed as a source of cheap labor, inferior to us. I am pleased that the illusion of your voice carrying weight is beginning to fade. The expectation is for you to be inexpensive, obedient, and avoid causing any difficulties. Accomplish more while receiving the same compensation, wear a smile, and nod at everything we say—similar to a waiter in a restaurant. Nothing more, nothing less. If you are genuinely considering your career, it is advisable to leave environments like this as soon as possible, either for consulting or prominent Polish firms. Emigration is also a viable option, given that we are currently witnessing a decline in the era of outsourcing to Poland. The golden age is over, and the longer you remain in this industry, the less your market value would be. Aside from copy-pasting in a foreign sweatshop, what other qualifications do you possess? What valuable experiences and credentials can you truly showcase? If you are unsure, we won't be offering any guidance. Wondering why? Because our interest lies in preventing you from being competitive in the job market, effectively keeping you trapped in our ecosystem. A genuine vertical career in an American bank remains elusive for you; your viewpoints will never hold the same weight as those of your Western colleagues. Your professional advancement is of no concern to anyone. Regardless of your corporate rank, you are nothing more than our humble servants full of silly enthusiasm. Embrace this reality boldly and gather the strength to take control of your lives. P.S. I apologize for the directness of my words. My intention was to dismantle the cycle of misleading rhetoric that inundates your innocent minds from every corner of this establishment.

Bóbr
@Honest Friend

Bitter truth is always better than a sweet illusion. Many thanks for this view, as a person with a long (too long perhaps) work record here I share this opinion. Just have a look on who gets promoted. Are they quality professionals? Or maybe they just serve blindly and have no remorse for inferior to them?

Zasluzony pracownik

Musze przyznac, ze dobry czas w State Street sie skonczyl i nie wiem do konca jakie sa tego powody. To naprawde byl dobry pracodawca. Atmosfera w pracy zawsze byla dobra, pracowalo sie spokojnie, pensja byla znosna, benefity ok, awanse byly. To co dzieje sie obecnie to katastrofa. Ogromna rotacja, freeze na zatrudnianie, brak dbania o rozwoj pracownikow, wstrzymane awanse, a na dodatek brak podwyzek i awansow w 2024. Ten ostatni punkt spowoduje kolejna fale odejsc. Skutki tego odczuja zarowno A1-SA, ktorzy beda miec wiecej pracy jak i officerowie+, bo ciezko bedzie zarzadzac zespolami i dowiezc procesy do konca. Niestety, ale w wyniku decyzji podejmowanych gdzies w USA Stejt jakiego znamy sie konczy. Nalezy zadac sobie pytanie, co dalej. Ile bedzie trwala ta agonia i czy czasami Polska nie stala sie zbyt droga na outsourcing? Jesli tak, to jestesmy swiadkami poczatku wycofywania sie SSB z Polski. A w najlepszym wypadku zostanie tutaj kilka dzialow w jakichs malych biurach.

Citizenfour
@Zasluzony pracownik

Wiesz, te M@ppety pokroju Rona same nie wiedzą co jest grane. Niby ma być upraszczanie procesów a (usunięte przez administratora)robią wszystko na odwrót, tak samo jest z instrukcjami. Większość ogarniających zaczyna odchodzić, a Ty na A1 się kręcisz od Annasza do Kajfasza za sensem tego co robisz i (usunięte przez administratora)z tego wychodzi. Jeżeli ktoś ma jakieś ciekawe oferty pracy to z chęcią zobaczę, bo tego cyrku na kołach się nie da już znieść.

Zasluzony pracownik
@Citizenfour

Wiesz, te decyzje podejmowane są gdzieś w Stanach między ludźmi, którzy podejmują decyzje mające wpływ na całą firmę globalnie. Nie interesuje ich, że A1 w Polsce ma problem przeklikać jakiś proces. Jest to przeniesione do Polski, bo ma być tanio i nikogo nie obchodzi jak to zrobicie.

Senior legal specialist

A Jak wyglada pozycja w legalu a konkretnie senior legal specialist. Czy 12k na rękę to dużo?

Senior legal specialist

Co to znaczy AVP? Czy tam tez jest średnio tak jak wszyscy piszą?

@Senior legal specialist

AVP to poziom stanowiska. Duża odpowiedzialność.

Senior legal specialist

A jak atmosfera? Nie wiem czy to AVP czy nie ale zastanawiam się nad podaniem 12 jako minimum ale słyszałam ze market jedt na 15

@Senior legal specialist

AVP to assistant vice president, czyli senior manager. To juz jest wysokie stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o State Street - Gdańsk

• Jak się pracuje w State Street?

Zobacz opinie na temat firmy State Street tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 449.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w State Street?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 317, z czego 22 to opinie pozytywne, 185 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy State Street?

Kandydaci do pracy w State Street napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

State Street