Opinie o German Logistic GmbH Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy German Logistic GmbH Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o German Logistic GmbH Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Konrad

Mają prace na 3 miechy potem wymieniają ludzi (usunięte przez administratora)

jarek

Polecam

@jarek

Nie polecam nikomu

Ulek

Witam. Czy jest jakaś oferta pracy dla kobiet? Niestety nie znam niemieckiego (raczej same podstawy) i nie mam samochodu. Czy jakakolwiek oferta pracy w Niemczech znalazłaby się? Bardzo mi zależy. Pozdrawiam.

@Ulek

Idź lepiej do innej agencji bo na potrzebujących ludziach żerują . Szkoda Twojego czasu

bodzio

Pracuje 6 lat i powiem, że praca nie lekka, ale jak się postarasz to dobrze zarobisz, bez oszustw i moge polecić

Piter z

O widzę że wreszcie opinie nie są tylko te dobre i już coś więcej widać . W ostatnim czasie zwolnili dużą liczbe ludzi z powodu braku pracy i mnie też. Na koniec jeszcze mam problem z wypłatą od nich. Nie jedźcie tam całe 3 miesiące pracowałem ,rzuciłem prace w PL z nadzieją na lepsze (usunięte przez administratora)

Lukasz
@bodzio

Bez oszustw?! Nie chcą nam zapłacić pieniędzy za miesiąc pracy jednocześnie nowych ludzi ściągają!!!! Składamy sprawę do sądu pracy w Berlinie. Zamiast 8 godzin pracy byly 4, czasem wcale nie szliśmy do pracy. Pieniądze były 15 dnia roboczego i to w ostatniej chwili a w umowie pisze - najpóźniej do 15. Ściema i (usunięte przez administratora)

Ludzie dajcie spokój (usunięte przez administratora)szkoda nerwów oddajcie mi moje pieniadze

Marne

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Załgane forum

Jak czytam te komentarze to rzeczywiście śmiać mi się chce. Kobiety zachwycone pracą na magazynie po 10 godzin.... Za minimalną niemiecką stawkę. Albo mój brat i szwagierka już tam pracują. Są bardzo zadowoleni. Dołączam do nich.

Adrian
@Załgane forum

Uważasz, że firma German Logistic GmbH nie zatrudnia kobiet do prac magazynowych? Masz inne zdanie na temat pracy za ich pośrednictwem? Pamiętaj, że jeżeli masz inne zdanie od osób, które wypowiedziały się w tym wątku, to zawsze możesz wyrazić swoją opinię oraz odpowiednio ją uzasadnić, wtedy będziemy mogli poznać Twoje zdanie i porównać z informacjami, które zostały na tym forum umieszczone.

@Adrian

Uważam, że zatrudnia sporo kobiet. Tylko żeby one były takie super zadowolone to bardzo w to wątpię. A już te komentarze tutaj to jakaś porażka. Administrator tego forum powiedział że komentarze tutaj są weryfikowane przed opublikowaniem, że względu na dużą ilość negatywnych opinii.. A na tym forum same achy! Ciężko mi to uwierzyć tym bardziej, że tam pracowałem.

Załgane forum

Wolałbym żebyś zostawił moich rodziców w spokoju, jeżeli masz na tyle przyzwoitości. Ja nie powiem , że Jesteś zerem, bo nie odważyłbym się tak powiedzieć o kimś kogo w ogóle nie znam. Chociaż myślę, że wiem z kim rozmawiam. I nie jest to pracownik szeregowy.

Przemx

Ty człowieku ciekawe jak mają lżejszą prace ? Chyba nie byłaś na magazynie... (usunięte przez administratora)

German oszustic
@Załgane forum

Wyjątkowo prawdziwe ,jakbym nie był w tym (usunięte przez administratora)to bym nawet się nie odzywał ale jest tragedia po prostu ... Nie warto nawet do nich dzwonić ,a co dopiero pracować . . .

@German oszustic

Szczery przekaz

3xtak

Bardzo profesjonalne podejście. Rzetelna i kompetentna agencja.

@3xtak

Ja nie polecam tej agencji. Przez tel mówią coś innego a na miejscu coś innego

@3xtak

Zero podejścia i profesjonalizmu (usunięte przez administratora)Jedź i zostań sam

Eryk

mówcie co chcecie ale przynajmniej w porownaniu do innych agencji wszytsko przedstawiaja dokladnie na rozmowie rekrutacyjnej. jak ktos chce znalezc cos co jest nie tak, to i tak znajdzie albo i zmysli. ja bylem zadowolony i POLECAM

@Eryk

Przeczytaj co jest napisane w dziale rozmowy rekrutacyjne tam ktoś to nieźle opisał a nie gadaj głupot

WYDRA

POJECHAŁEM W SUMIE W CIEMNO, DECYZJA Z DNIA NA DZIEŃ I NIE ŻAŁUJE. JEST POZYTYWNIE,

Firma bardzo nie pewna(usunięte przez administratora) częsty brak pracy . . .

Aktualność
!
Typ

Polecam.

zainteresowany

Witam, Rozgladam sie za praca w niemczech i wpadlem na ta agencje, czy moze mi ktos konkretnie odpowiedziec, jak jest z warunkami mieszkalnymi i jak z wyplatami? Bo widze duzo pozytywnych opinii, az za duzo kazdego dnia dodawanych, wiec stad moje pytanie. Moze ktos odpowiedziec? Z gory dzieki

@zainteresowany

Jedź tam popracuj miesiąc, a się przekonasz co te opinie tutaj są warte... .

Tommy
@zainteresowany

Warunki mieszkalne miałem lepsze niż w agencjach w Holandii,wypłaty 800 ,900 € ,możliwe zaliczki .Mniej zarabiałem,ale spokój na hotelu był i luzik w pracy,bez ganiania za normy jak np.W Holenderskich magazynach.

@zainteresowany

Nie wyjeżdżaj z nimi prawdziwa ocena agencji to 2 w porywach do 2.5 . pozdrawiam

Borek

Prace znalazłem szybko dzięki tej agencji i jestem zadowolony z warunków umowy jaki wrunkow które panują na magazynie, polecam kitzingen

@Borek

Ile można zarobić na magazynie w Kitzingen, jaką norma

Szczery
@Zainteresowany

Za 150 godzin około 820 euro na miesiąc. Na czysto po odliczeniu mieszkania. Jeżeli zrobisz normę to podobno nie płacisz mieszkania, podobno bo o takim przypadku nie słyszałem,żeby tą normę ktoś zrobił. Wcześniej się zwolnił. Jak Ci odpowiada to jedź.

@Zainteresowany

Nie jedź tam ani nigdzie z tymi ... (usunięte przez administratora)Pozdrawiam

Viktor

Dobra agencja pracy, pieniądze zawsze są na czas, firma dba o ludzi i można na nich polegać. Wiele rzeczy pomagają załatwić bezproblemowo.

Belka

Firma, która stawia na pracownika i daje możliwości rozwoju w zależność od Twoich indywidualnych potrzeb.

ulek

Polecam, fajna praca w Kitzingen, dobre zakwaterowanie i fajna kasa

@ulek

Prawdopodobnie w Kitzingen co znajdują się tam firmy to nie jest źle dla mag.log. Sympatycznie tu poza tym te hale to ..to widzę że daje tu radę każdy, fachowość w tej dziedzinie duży plus jak dają szansę pracy takim osobom to pracują wiele lat, jest sprawnie, godnie, z zachowaniem bhp i ppoż. ..Magazyn, dystrybucja, spedycja... to nie jest byle co nawet w tych najniższych stanowiskach. Pomimo że nie pracuję tu to miejsce nie dla mnie bo wiem z czym i do czego a rekomendację dobrą bym dała.

@ulek

Praca w Kitzingen dobra....Co słychać u Pani Pani koordynator?

Qweety

Można robić. Godna firma.

Pozdro

Aldi dateln polecam bo praca nie jest skomplikowana a w sumie kasa niezła, byłem tam kilka miechów . Pozdro dla komisjonerów!

Pio

Ja tam nie mam na co nazekac, jedna agencja mnie wykiwala i później znalazłem tą agencje i już tam jestem rezeci miesiąc.

Wuwu

Dobra praca na sztapli fajne warunki i mieszkanie pracownicze niedaleko bo koło 10km

Zostaw merytoryczną opinię o German Logistic GmbH Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy German Logistic GmbH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

German Logistic GmbH Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 507 ocen.

German Logistic GmbH Sp. z o.o.