Fach Work Sp. z o.o.

Opinie o Fach Work Sp. z o.o.

OSTRZEŻENIE z dnia 27.07.2021
Ostrzegamy przed osobami, prawdopodobnie z Ukrainy, które stworzyły fałszywą stroną internetową, wykorzystując dane naszej firmy.
Chcemy poinformować, że ktoś wykorzystuje dane naszej firmy i próbuje się pod nas podszyć.
W dniu wczorajszym dotarła do nas informacja, że pojawiła się strona ukraińska, wykorzystująca nasze dane firmowe (NIP, KRS, Nazwa Spółki, adres, LOGO) i w ten sposób próbuje znaleźć chętne osoby do pracy w Niemczech, za co każe sobie płacić.

Proszę pamiętać, że żadna Agencja pracy, działająca legalnie na podstawie Certyfikatu Agencji zatrudnienia, nie ma prawa pobierać jakichkolwiek opłat, za pośredniczenie w zatrudnieniu!!!

Ponadto informujemy, że podjęliśmy już pewne kroki, w odpowiednich Instytucjach związane z powyższą sprawą.
Z poważaniem
Grzegorz Szyndler

Polecam, wypłaty na czas, miłe Panie w biurze zarówno po stronie polskiej jak i niemieckiej. warunki mieszkaniowe w porządku. Jest OK polecam

Seba

Witam byłem pracownikiem tej firmy i nie moge nic złego powiedzieć na ten temat bo co do pracy za granica i zakwaterowaniem oraz co do pieniędzy to wszystko jest na czas i naprawde polecam tą firme.

Jędrek

firma uczciwa , zarobki zawsze na czas, i nigdy nie zdarzyło się żeby mnie oszukali. płatny urlop . Wiadomo praca ciężka bo pieniążki niestety nie leżą na ulicy.

Bogdan

pracowałem u nich w 2016 od stycznia do listopada, wczoraj wykonalem telefon i juz na niedziele mają dla mnie wyjazd, ja bardzo polecam prace u nich jesli chodzi o nocleg to my zawsze mielismy dobre mieszkanie i nawet raz ferjenwonung z basenem i nigdy nikt nie kazal nam sie stamtond wynosic

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fach Work Sp. z o.o.?

Tola Nowy wpis

Jakie oferty polecacie dla kobiet? Jakiś czas temu jedna Pan pisała, że jest zadowolona z obsługi ale jak teraz patrzę na stronę to widzę, że szukają raczej na męskie zawody. Jakie wiec prace teraz znajda się dla kobiet? I jak będą płatne?

Nicola Nowy wpis

Polecam tą firmę pracuję z nią od niedawna jestem mega zadowolona szybko potrafią załatwić sprawę i dobiorą taką pracę jaką ci odpowiada serdecznie zapraszam do współpracy

Administrator Nowy wpis

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Elektryk można liczyć na 4300 . Czy to prawda?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fach Work Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Praca dla operatora dźwigu (sterowanego z góry), Monachium.
Dzimek

Polecam bynajmiej nie czarują , polecam

Seba

Mam pytanie przy rekrutacji proponuje cię 11,50 netto to z kad wiecie jaka mam grupę podatkowa?

jacek 124

dobra firma ale ma słabe strony

Honorata
@jacek 124

Dzięki za opinie, jednak trochę lepiej by było jakbyś powiedział jakie to są te słabe strony według Ciebie.. Powiesz o co chodzi? Jak to jest że mimo wszystko oceniasz że to dobra firma?

OSTRZEŻENIE z dnia 27.07.2021

Z poważaniem
Wiktor

to prawda że dostaje się bonus za polecenie znajomemu?

@Wiktor

Tak, każda osoba posiadająca status pracownika, otrzyma bonus w wysokości 250 euro za polecenie znajomego, który przepracuje minimum miesiąc.

Czy w firmie Fach Work Sp. z o.o. praktykowane są premie/ nagrody kwartalne/ roczne? Na stanowisku Murarz, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Pracownik otrzymuje bonus za polecenie znajomego w wysokości 250 euro

Igor

@dipol Możesz dodać więcej informacji do tego wpisu? Warto starać się o pracę?

dipol

pracodawca:od kiedy ty jesteś pracodawcą jesteś tylko agencją ktora wysyła ludzi na zsyłke do niemiec a jak coś będzie nie potwojej kasie to pracownikowi zabierzesz euro za wszystko

dipol

super

Aktualność
Wyjazdy do pracy w Niemczech, jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi!
Szanowni Fachowcy!
Nadal możliwe są wyjazdy do pracy w niemieckiej firmie!
Jeśli ktoś ma ochotę dorobić jeszcze przed świętami, zapraszamy do sprawdzenia aktualnych ofert pracy.

FORMA ZGŁOSZENIA:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny
tel. 698 167 211
tel. 735 968 196
tel. 507 700 147
Dokumenty aplikacyjne zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres mailowy.

Fach Work Sp.z o.o.

Mobil +48 507 700 147

Oferta pracy tymczasowej
KRAZ: 23085
Dariusz

Świetna agencja pod każdym względem i jeśli jechać do pracy w Niemczech to tylko z nimi!!

Jaka jest umowa w firmie Fach Work Sp. z o.o. sp.k.? Wiecie czy jako Lakiernik zatrudniają na zlecenie?

Witam, jest to umowa o pracę.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Fach Work Sp. z o.o. sp.k.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Witam serdecznie, 1. Rodzaj narzędzi jest zależny od zawodu wykonywanej pracy. Są to narzędzia niezbędne do pracy na wybranym stanowisku. (Malarz, Murarz i Cieśla, Elektryk). 2. Samochody służbowe są dostępne dla pracowników, wyłącznie na dojazdy na trasie Polska-Niemcy (zjazdy do domu) jak również na trasie zakwaterowanie-budowa.

Jeremi

Wiecie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

Janusz
@Jeremi

Aktualne oferty pracy w firmie możesz znaleźć pod tym adresem: https://www.gowork.pl/praca/fach-work-sp.-z-o.o.-sp.k.;pr Jeśli już zdecydujesz się tam aplikować, to byłbyś tak miły i opisałbyś jak wyglądał proces rekrutacji? Jakich pytań można się spodziewać oraz jakie warunki proponuje firma? Jestem ciekaw tych kwestii, odezwij się jeśli będziesz posiadał takie informacje.

@Janusz

Zapraszamy! Aktualne oferty pracy prezentujemy tutaj: https://www.gowork.pl/praca/fach-work-sp.-z-o.o.-sp.k.;pr

Grzegorz Szyndler

Zostaw merytoryczną opinię o Fach Work Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Fach Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fach Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fach Work Sp. z o.o.?