German Logistic GmbH Sp. z o.o.

Dodaj opinię
German Logistic GmbH Sp. z o.o.

Opinie o German Logistic GmbH Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Anonimous

Polecam.

lidl
 Opinia

Dobra i solidna firma, pół roku pracuję i nie nardzekam. Wypłalty na czas i tak jak mi przedstawiali na rozmowie, polecam prace w lidlu

babaabab
 Opinia

Spodobało mi się to jak szybko możan dostac tam prace, oferty maja lepsze niz konkurencja do tego zakwaterowanie o niebo lepsze niz w innych agencjach, w ktorych pracowałam.polecam

Arturrrro
 Opinia

Ja to bez doświadczenia wyjechlemwięc stresik był przed wyjazdem.jednak z czasem stwierdzam że to była dobra okazja na wyjazd i dobra decyzja.W sunie nie wiem czy wracam do Kraju czy zostanę w de czas sam pokaże. Ale praca na magazynie nie jest zła. Na bank zarobki są lepsze jak w naszej kochanej Polsce, to na pewno. No i zobaczę co dalej. Jak ktoś chce zacząć pracować w Kitzingen to pewnie sie spotkamy.

?
jarek

Polecam

ulek
 Opinia

Polecam, fajna praca w Kitzingen, dobre zakwaterowanie i fajna kasa

Vadi
 Opinia

ja polecam. wszystko tak jak na rozmowie i bardzo pomocne panie koordynatorki.

fury
 Opinia

Praca jak praca, przy moim wykrztałceniu raczej ;epszej niue znajde, nie oszukują wiec to sie ceni, kasa na czas, wygodnie zakwaterowanie niedaleko magazynu, polecam

dani
 Opinia

Hej. Pracuje w Germanie prawie rok. To był mój pierwszy wyjazd za granicę. Zacząłem od oferty "bez znajomości języka". Oswoiłem się z językiem niemieckim, którego uczyłem się tylko w szkole. Po kilku miesiącach zaproponowano mi lepszą ofertę i co za tym idzie wyższe wynagrodzenie więc naprawdę fajnie podchodzą do ludzi. Jak ktoś coś daje z siebie to i otrzymuje :)

Wojciech
 Opinia

Polecam jak najbardzej, monza dostac szybko praca i nie ma problemu z zaliczkami, zakwaterwanie dobre

Elo
 Opinia

Można pracowac, jak se dobrze zaplanujesz robire to wyrobisz norme po dwóch dniach. Elo

piotr
 Opinia

Polecam, pracuje w Lidlu i jest wszystko w porządku, miejscowość Bonen

kero
@piotr 14.03.2019 17:21

Witam mam kilka pytań ile można tam zarobić czy są premie za normy czy są godziny.

Yaro
 Opinia

Hej ja tam robię prawie dwa lata, na komisjonerce w netto i jest ok. Praca jak w pl ino lepsza kasa no i warunki

Aktualność
Czy wiesz, że … oferujemy umowę o pracę dwujęzyczną? wiesz co podpisujesz!
JaArek
 Opinia

Jestem już po pierwszej wypłacie, pracuje w Krefeld i jestem zadowolony, obawiałem się klapy bo różne historie się słyszy, ale jest wszystko czego trzeba, zakwaterowanie, kasa i praca, polecam

Tomasz
 Opinia

German to dobry pracodawca ale jak widać zawsze będą niezadowoleni.

adam

rzetelna Firma - PROSTE.

Kolega
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Zdecydowanie nie polecam. (usunięte przez administratora)Na zaliczkę czeka sie w nieskończoność. Do pracy ściągają żuli ktorzy nie umią się postawić i pracują za 600 euro na miesiąc. Kontakt bardzo ograniczony z koordynatorem. Warunki przedstawione przed pracą różnią się z tymi rzeczywistymi. Każdy ma swoją opinię ale moja jest taka. Nie polecam.

Aktualność
Zatrudniając się w naszej firmie masz możliwość zakwaterowania firmowego!
olll
 Opinia

Jestem zadowolony, polecam ta firme

koretk
 Opinia

Praca, zakwaterowanie i kasa dobre więc jestem zadowolony, to była dobra decyzja, solidna agencja

grzesiu
 Opinia

Gdyby nie ta praca to nie wyszedlbym na prosta. Nikt nie moił ze bedzie latwo ale ja sie ciesze z pracy. Na firme nie narzekam i nie zamierzam zmieniac.

Aktualność
Poniedziałek- czas na naukę! Kolejna przydatna lekcja dotycząca pracy w magazynie! Nauczenie się tych komend zdecydowanie ułatwi Wam pracę! Powodzenia ;]
keto
 Opinia

Jestem zadowolony, pracuje już drugi miesiąc i wszystko było załatwione bardzo szybko i to co mi obiecali to dotrzymali słowa, polecam

stefan
 Opinia

..bardzo sobie chwalę i polecam ! :)

moroz
 Opinia

Ja nie mam zadnych zastrzezen,co do obslugi w biurze. Powiem tak: firma na poziomie. Wypłata zawsze na czas i duży wybór zleceń. Gdyby nikt z nimi nie chcial pracowac, to by nie byli na rynku tak dlugo.

olafff
 Opinia

Szybko dostałem prace, równie szybko transport do niemiec i pracuje juz tak pół roku i jest zadowolony

Piotrek
 Opinia

Witam byłem pracownikiem tej firmy i nie moge nic złego powiedzieć na ten temat bo co do pracy za granica i zakwaterowaniem oraz co do pieniędzy to wszystko jest na czas i naprawde polecam tą firme.

poel
 Opinia

Polecam, dobra agezncja. niejednokrotrnie uratowali mi skórę

olool
 Opinia

Praca jak praca lepszej nie dostane z moim doświadczeniem,ale itak wdzieczny jestem ze wgl ja mam, polecam ktorzy na szybko cos potrzebują bo zarobić można i warunki nie najgorsze

alex

profesjnalna firma , fajna obsługa

Aktualność
Oto terminy wypłacania świadczenia KINDERGELD w MARCU 2019 (ostatnia liczba indywidualnego numeru KG jest odpowiedzialna za datę wypłacania tego zasiłku)
hubertos
 Opinia

Pracowałem przez nich na początku tamtego roku, trochę czekałem na ofertę (tydzień), ale w końcu się udało, ogólnie ok, zakwaterowanie super (wreszcie normalne zakwaterowanie!!!), kasa niezła (wiadomo, że zawsze może być lepiej) i na czas, jedyny minus to praca na zmiany (jedni lubią drudzy nie) Musiałem zjechać do Polski, ale teraz zgłoszę się ponownie, mam nadzieję, że będzie jak za pierwszym razem!

Zostaw opinię o German Logistic GmbH Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie German Logistic GmbH Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.