Tiger Job Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

Opinie o Tiger Job Sp. z o.o.

vixa

Totalne nieporozumienie wyjazd na produkcje do niemiec z tej firmy na kazdej wyplacie gosc oszukuje kazdego.zero koordynacji .nawet nie wiedza gdzie kto pracuje totalna olewka pracownika obiecanki i na tym sie konczy .dobrze ze ludzie przepatruja na oczy i zaczynaja sie zwalniac NIE POLECAM NIKOMU

oszukana

To nieprawdopodobne,aby pozwolić działać tak prymitywnemu,impertynenckiemu i niechlujnemu człowiekowi-wstyd dla miast,wstyd dla ludzkości-w perfidny sposób oszukuje ,a tym samym okrada ludzi.Sposób w jaki traktuje swoich pracowników każe myśleć,że człowiek ten nie ukończył szkoły. Nie wypłaca pieniędzy,oszukuje,ludzie nie mają ubezpieczenia lekarskiego...Dlaczego nikt tego nie kontroluje? Złodziej i cham

użytkownik zarejestrowany

@Aga rozumiem Twoje spojrzenie na całą sprawę i jednocześnie dzięki za informacje. Pozostaje więc nadzieja, że kierownictwo Tiger Job czyta ten wątek i zechce wyciągnąć z niego kilka ważnych wniosków. Szczególnie, że jak widać - wiele osób jest zainteresowanych pracą w tym miejscu. @Olka jesteś zainteresowaną pracą w Tiger Job?

Olka
@Julita 3 tygodnie temu

Nie. Nie podejme tam pracy bo po rozmowie w Urzędzie Pracy uznałam, że nie ma sensu zaczynać pracy na kilka dni i za darmochę. Mogłabym też mieć poważny problem bo gdyby szef się na mnie wydarł z przeklęciami to użyłabym słów na jego poziomie i nie wiem jak by się to skończyło, a po co mi to. Jestem już po rozmowie w innej firmie w TG i zaczynam w czwartek 05.X..

Olka

A jakie kwoty za pracę w biurze z niemieckim były jako wypłata oferowane? Ile szef obiecywał, że zarobicie? Oczywiście po wpisach wychodzi, że nie powąchaliście tych pieniędzy.

użytkownik zarejestrowany

@były pracownik, @aga, nie szukam pracy w Tiger Job, więc nie będę mogła sama przekonać się o warunkach pracy. Jestem na forum moderatorem i staram się żeby dodawane tutaj posty były na odpowiednim poziomie. Co do usuwania komentarzy to napiszę jeszcze raz, serwis gowork.pl ma prawo usunąć komentarz, jeśli narusza on regulamin, np. znajdują się w nim pomówienia, wulgaryzmy, czy naruszenie dóbr osobistych. Rozumiem wasze wzburzenie i nie popieram w żaden sposób zachowania szefostwa. Pytanie tylko czy wy coś staraliście się zrobić, żeby tę sytuację naprawić? Rozmawiać/Negocjować?

@Julita 13.09.2017, 15:40

Pabu Julito prosze niestety wreszcie zrozumieć to nie jest miejsce i osoba (szef) z którym można rozmawiać, z którym można negocjować, którego można o coś prosić, któremu można coś proponować czy sugerować. To nie ten adres. Sama Pani widzi jak tu się ludzie wypowiadają. Nawet w Urzedzie Pracy nie podają ofert tej firmy ludziom na poziomie, bo wiedzą że w Tiger jest takie słownictwo jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Szef uważa siebie za boga i nie ma z nim rozmów. Pracownicy to byle co a z byle czym bożek nie rozmawia. Tego nic i nikt nie zmieni. Na prawdę szczerze prosze przemyśleć czy ktoś chce iść do biura na kilka dni gratis pracy. Brzmi zawsze fajnie, że w biednych Tarn Górach jest oferta pracy w biurze ale ta praca to cocś strasznego.

@Aga 15.09.2017, 21:35

Literówka- Pani Julito- miało się zapisać. Pozdrawiam i znikam z fora o tej pseudo firmie.

Do Julity, julito tak jak piszę, Z. Idź i sprowadz wyszczegulij punkty postaraj się wytłumaczyć szefowi jego zachowanie, pracuj na kilku etatach po godzinach za darmo po 1 pracy napisz na forum swoje starania i poprawę sytuacja w Tiger Job, może ci się uda ale większe prawdopodobieństwo że wygrasz 6 w lotto. Jeżeli ktoś tam nie byl nie wie jak tam praca wyglada, nawet te komentarze tego Nie odawaja.

@Były pracownik 04.09.2017, 17:24

Trafione w sedno.

Z.

Julito ale tu są same rzeczowe komentarze- poczytaj i zobacz. Sprawdź komentarz Odradzam, Kasia, mała mi, tygrysica, oburzona, a fuj, Marcel, XYZ, nie polecam, wiesz kto. Tam jest napisane jak wygląda stosunek szefa do pracowników w biurze. Było dużo więcej komentarzy i zostały usunięte. Jak będziesz czytać to pisze tam w komentarzu że wczoraj były w dziś ich nie ma. Firma tiger job to oszustwo, nie płacą, klnie szef na nas, oczywiście każe pracować na 5 etatach. To obóz pracy. Nadawałby się na jakiegoś fuhrera w czasie wojny bo by przez niego naród wyginął. Zostawiłby tylko tych z niemieckimi papierami. PORAŻKA. Julito przyjmij się tam do pracy to po pięciu dniach uciekniesz, a grosza nie dostaniesz, ale może wreszcie napiszesz konstruktywny komentarz. Tiger znowu szuka pracowników- zgłoś się. Gratis klęcie na Ciebie już masz pewne.

@Z. 03.09.2017, 17:00

Julita po trzech godzinach ucieknie, nie ma szans żeby tam 5 dni wytrzymała. Tam mało kto by 5 dni pracy wytrzymał.Z resztą i tak by za to nie było zapłacone, bo w tigerze się nie płaci pracownikom biurowym.

użytkownik zarejestrowany

@Z., a może warto jest przekazać ale w konstruktywny sposób? Wyszczególniając fakty i podając przykłady opisywanych sytuacji? Właśnie takie posty są tutaj potrzebne, samo "nie polecam", nie wystarczy innym, żeby mogli wyrobić sobie zdanie na temat Tiger Job Sp. z o.o.

Z.

Czy komentarze sa usuwane czy nie to wniosek i tak jest jeden: dobrego i pozytywnego komentarza tu nie będzie. Te negatywne już sporo osob napisało. Prawda jest taka, ze nie warto pisać o tej firmie. Dobrych rzeczy nie ma żeby napisać, a na te prawdziwe rzeczy czyli negatywne szkoda czasu.

użytkownik zarejestrowany

@wieszkto nie do końca zgodzę się z usuwaniem komentarzy. Owszem jeśli jakiś komentarz narusza regulamin serwisu gowork dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin, wtedy taki komentarz rzeczywiście może być usunięty. Inne komentarze - nawet negatywne, muszą na forum pozostać.

Agnieszka

Coś dziwnie bo w tym tygodniu jeszcze nie widzialam ogloszenia że tiger szuka kogos do biura.No jak to tak bez zmian pracowników?

Wiesz kto

Żadne rozmowy ani mediacje nie wchodzą z szefem w rachubę. Z nim się nie da rozmawiać. On ma gdzieś komentarze o firmie ani co się o nim mówi. Czyta tylko to i 90% negatywnych komentarzy (również merytorycznych) jest usuwanych. Żeby były ulepszenia trzeba się zmienić. Ten pan się nie zmieni i śmieje się w głos choć tu ktoś napisze jak było w pracy. Szkoda że taka firma jest ośmieszeniem miasta. Jaki jest stosunek do Tiger Job w Urzędzie Pracy- nawet niechętnie mówią pracownicy UP o ofertach w TJ. Jak ktoś pyta o oferty biurowe i jest ta z TJ to mina pracownika UP i krótki komentarz mówią same za siebie. Gdyby w firmie była stabilizacja to byłyby osoby z długim stażem. Zawsze się zdarzy, że ktoś się nie nadaje, że nie poradzi sobie, że charakter pracy nie pasuje do osobowości, ale powinni być pracownicy w TJ pracujący nawet kilka lat. Ta rotacja i te komentarze tutaj plus przede wszystkim te usuwane (choć są prawdziwe!!!!) nie sprzyjają tej firmie. Szef nie musi tu nic pisać. Wystarczy, żeby stał się ludzki.

użytkownik zarejestrowany

Czy jakiekolwiek mediacje z szefem @wieszkto wchodzą w grę? Rozumiem, że takie traktowanie jak zostało tutaj przedstawione zniechęca do pracy ale celem tego forum jest również wymiana informacji z pracodawcą, może szef po przeczytaniu wszystkich zarzutów mógłby się do nich odnieść i wprowadzić ulepszenia?

Wiesz kto

Zastanawiam sie jak ta firma jak tigerek wciąż się utrzymuje na rynku agencji pracy. Jest wszedzie mnóstwo podobnych agencji pracy oferujących pracę za granicą. Wystarczy sprawdzić ile tego jest w Gliwicach. Nie wiem kto jest tak bez rozumu że jedzie do pracy z tigerem. Gdyby ten kandydat do pracy do Niemiec tylko godzinę spędził w biurze i usłyszał język szefostwa i jak się tu traktuje pracowników biurowych i jak tych co jadą do Niemeic to by uciekał. To przykre że szef prostak ma swoich pracowników za śmieci. Niech jedzie do tych ukochanych Niemiec, niech tam potraktuje tak Niemca jak nas tutaj to mu zaraz mina zrzednie i miłośc do Niemców odejdzie w siną dal. Szanuj chamie to co masz. Ale mam nadzieję, że ta firma padnie i będziesz zależny kiedyś od jakiegoś pracodawcy. Dużo bym dała gdyby cię tak traktował jak ty nas. Obyś to przeżył to co my na swoim przykładzie. Ludzie nie odpowiadajcie na oferty pracy bo będziecie wykorzystani, a w biurze nie dość że nie dostaniecie pieniędzy ile Wam miał zapłacić to będziecie wyzywane od najgorszych. Z resztą po kilku dniach ZA NIC i tak wylecicie choćbyście sobie żyły wypruły. Ja to przeżyłam i pracowałam w biurze. Bład życia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niech nikt już nie idzie tam do biura do pracy bo szkoda czasu i nerwow.Uciekac tylko!

nie polecam

Są nowe oferty pracy min PRACOWNIK DZIAŁU KADR. Jeśli ktoś ma wolny tydzień (dłużej nie wytrzyma) i chce za darmochę popracować (bo przecież nie płacą, a jeszcze możesz usłyszeć że zginął długopis) jednocześnie słysząc w swoim kierunku najbardziej obrzydliwe słowa szefostwa to się do tigera zgłoście. Dziki zachód to nic w porównaniu z tym co się dzieje w tej firmie!

Marcel

Nie można nazwać tego czegoś firma, pracodawcą itd jedyne delikatne określenie firmy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Każdy pracownik dla "pracodawcy" to z góry [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nieudacznik itd. A "szef" to guru który myśli że może o byle co klnąc na pracownika wyzywać i poniżać przy innych. Tutaj by przydałoby się zbiorowe zgłoszenie o mobbing itp może by to coś nauczyło pana dla którego Niemcy to idealiści. Skoro tak to poco tą firmę w PL ma skoro w Niemczech wszyscy idealni są i na każdym kroku to każdemu mówi i porównuje do nich jacy to Polacy są beznadziejni. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TEGO PSEUDO PRACODAWCE. Nawet już w urzędzie pracy "bardzo ładne" opinie są na temat tego czegos.

XYZ
@Marcel 24.05.2017, 10:20

Kolejny prawdziwy i szczery komentarz. A może faktycznie wszyscy razem kto z nas pracował w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u niemcofoba spotkamy się i podamy starego dziada o mobbing? Niech wtedy miele tym ozorem tak jak to ma miejsce w biurze. Ciekawe czy w majty się nie zsika stary piernik. Pampersa wsadź w tyłek (niemieckiego naturlich bo lepiej wchłania mocz)!!!!!!

Marcel

Nie rozumie dlaczego portal usuwa niektóre wpisy.... Tylko i wyłącznie negatywne wczoraj były dziś nie ma ... Ciekawe

ostrzegam

Nie polecać pracy w tiger nawet wrogom bo to jakas tragedia!!!!!!!!! Niech z ta frma nikt nie jedzie za granice bo bedzie tego żalować. Ostrzegam.

tygrysica

Całe szczęście, że już nawet w Urzędzie Pracy wszystkie oferty z Tiger są podawane przez panią z taką miną, że już na wstępie wiadomo, że nie ma sensu nawet się zgłosić do Tiger. Bo już wszyscy w okolicy i Urząd Pracy wiedzą, że od tej firemki żenującej lepiej trzymać się z daleka. To jeszcze większe byle co niż parafrazując i porównując Renulkę Kaczoruk w programie Azja Express. Tiger jest dużo gorsz. Na Azja Express dało się patrzeć, na samą myśl o Tigerze i obleśnym właścicielu tylko wymioty są odpowiednie.

daleko od tigera i szefa chama!
@oburzona 03.05.2017, 23:53
nie rozumiem jak taka firma jeszcze funkcjonuje ,jak można pozwolić działać tak prymitywnemu i chamskiemu facetowi-ktoś kto nie...

Ja tez tego nie rozumiem. mam nadzieje że już z tiger nikt nie wyjedzie do niemiec i nikt nie da się nabrać na pracę w biurze. To wstyd dla miasta że tak arogancki prostacki cham tu ma firmę!!!!!!!!!!!!!!

a fuj
@daleko od tigera i szefa chama! 10.05.2017, 10:32

Panisko ma taki jezyk że to wstyd jak cokolwiek mówi. W biurze do swoich pracownic używa tak wulgarnych słów i przekleństw że to skandal. Żeby już nikt z tą firma nie wyjechał to ten przeklinający biznesmen się będzie musiał pakować.

Małgorzata

Jak dobrze że rozpoczęłam od sprawdzenia komentarzy o firmie nim wysłałam tam swoje CV. Nie warto. Dziękuję Wszystkim za tyle ostrzeżeń. Dzięki Wam nie popełnię tego samego błędu co Wy i nie wyślę CV do tej firmy.

Dzień dobry to ja

Szkoda, że to tak wygląda, chciałam tam złożyć podanie o pracę biurową, ale w takim razie dziękuję.

mała mi

Firmę o poważnie brzmiącej nazwie powinno się jak najszybciej usunąć z rynku pracy-bardzo nierzetelne podejście do pracowników,ignorowanie problemów,niekompetencja.Ignorancję,,szefa"nadrabiają pracownice,ale i one skoro tylko pozwala czas(bo żadna z kobiet nie pracuje tam dłużej jak 2-3 tygodnie)zostają szybko przeszkolone przez swojego wodza ,że mają być chamskie w stosunku do pań,które je najnormalniej utrzymują...nie odbierają telefonów ,nie odpowiadają na maile,kłamią i oszukują jak ich szef.Tam powinno przeprowadzić się kontrolę-wywiad i zmienić kierownictwo,a najlepiej zamknąć... Ile kobiet zostało oszukanych,którym proponuje się stawki nieco większe za dobrą znajomość języka,za prowadzenie samochodu u podopiecznych itp,potem o tym wszystkim pan Rawski ,,zapomina" Opiekunki uciekają same,klienci zrywają umowy Prawda jest taka,że podopieczni nie są związani z agencją,ale personalnie z opiekunką i dla dobrej opiekunki zmienią agencję-tego tępy gbur nie chce zrozumieć.To prawda,że ilekroć dzwoniłam do firmy inna kobieta odbierała telefon ,nigdy nic nie wiedziała ,nie mogła udzielić żadnej odpowiedzi-dyletantyzm...

Kasia

Usuneli komentarze bo ktos ; tak chcial !!! Ci ktorzy tam pracowali wiedza dokladnie jak tam jest ! Bo u kazdego bylo to samo czyli straszenie , wyzysk , krzyki oraz robienie ludzi w .... !

Odradzam

Ja zostałam zatrudniona jako pracownik biurowy, docelowo moimi zadaniami miała być obsługa sekretariatu i poczty, wprowadzanie gości, parzenie kawy oraz pomoc innym pracownikom. Jak się jednak okazało byłam traktowana jako służąca (rozwieszanie plakatów na mieście, jeżdżenie i załatwianie różnych spraw własnym samochodem, podczas przyjęcia zorganizowanego przez szefów, musiałam umyć i przygotować całą zastawe oraz jedzenie, podczas imprezy przy wszystkich gości szefowie zaczęli na mnie krzyczeć, ponieważ coś się nie spodobało, innym razem pomagając koleżance w pracach biurowych, usłyszałam jak ktoś na mnie krzyczy z kuchni, okazało się, że przypaliło się szefowej jedzenie i to też była moja wina, jak wszystko..). Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Aha, no i nie wypłacili mi pieniędzy za kilka dni pracy. To były najgorsze dwa tygodnie w miom życiu.

Precz z tygrysem
@Odradzam 14.03.2017, 15:24

Straszne!!!! A niestety szczere.

Do Odradzam
@Odradzam 14.03.2017, 15:24

A mialaś podpisaną umowę o pracę? Jeśli masz umowę to musisz dostać pieniądze. Zresztą umowa ustna to też umowa. Muszą zapłacić. Niestety to przestroga dla wszystkich którzy tam pójdą pracować- BĘDZIECIE ZATRUDNIENI TYLKO KILKA DNI I NIE DOSTANIECIE ZA TE DNI ANI GROSIKA WYPŁATY!!!!! Z tego wlasnie szefostwo (dziadostwo) żyje, że zatrudnia na kilka dni i mają gratis pracowników. Może tak najwyższa pora, żebyśmy ex pracownicy się zebrali i trochę to dziadostwo znaczy szefostwo postraszyli paragrafami. :-) Jeśli ktoś pójdzie na rozmowę do tej "wspaniałej firmy" to nagrywajcie jej przebieg!!!! Nie wchodźcie bez schowanego włączonego dyktafonu bo to nagranie potem będzie podstawą, żeby dziadostwu to pokazać i będziecie musieli mieć za te max 2 tyg pracy w tej firmie zapłacone.

wstyd

Wszystkie usunięte komentarze były szczere. Ta firma to wstyd dla Tarnowskich Gór. Ludzie w biurze są traktowani jak śmieci i wyrzucani ot tak bo szefcio bez humorku albo noc słaba była. Trzeba w takim razie kogoś wywalić i sobie humor poprawić. Dziadostwo!!!!!!!

Kasia

Ciekawi mnie kto te wszystkie pochlebne opinie usunął;

Do Kasi
@Kasia 01.03.2017, 14:18
Ciekawi mnie kto te wszystkie pochlebne opinie usunął;

Tu nie było żadnej pochlebnej opinii. Nie było ani jednego pozytywnego komentarza. Były same negatywne. Same prawdziwe. Szkoda że gowork je usunął bo to była prawda i wielka przestroga dla tych, którzy do tej firmy soię przyjmą.

Luk

Właśnie do mnie dzwonił na operatora wózka Widłowego!!! Nie wiem co robić! Jechać czy nie?

Lidka

Mam pytanie pracowałaś już przez tą agencje? Czy dopiero starasz się o pracę?

żenada

firma poszukuje osoby na miejscu w TG do biura z językiem niemieckim - niestety za tak marne pieniądze, że jest to aż wstyd !

Aldona

jak najdalej od tej firmy-szkoda słów jak traktują ludzi,ale chcecie zaoszczędzić nerwów-omijajcie tę firmę z daleka

Marzena

Czytając Wasze opinię aż się nie chce wierzyć ...Dostałam właśnie nr tel do tej firmy z up ...mam zadzwonić i się umówić na rozmowę ale po tym co tu przeczytałam chyba zrezygnuje ;/

Już
użytkownik zarejestrowany

Ogólnie jeśli chodzi o Tiger Job to naprawdę fajna firma z ogłoszeniami o prace, moim zdaniem warto spróbować, bo firma jest mocno w porządku, jeśli mieszkacie w Tarnowskich Górach to jest to dla Was.

nie wiem nie bylo mnie w DE znam firme tylko po opiniach i myslalem ze moze ludzie wyolbrzymiaja ale po tym jak tu zalatwiaja sprawy to bym z nimi juz nie wyjechal i dodam ze nie jechalem na jakies ogorki czy pakowania.......firma podpadziocha jak dal mnie ale jak ktos zadowolony to super i powodzenia....jak ktos cos potrafi to akurat w niemczech pracy jest full

aro

witam a wiecie cos moze o stanowisku operator cnc???? zarobek to 13.50 a na reke jakies 11.50 netto przy 160 godzinach 1840 euro netto ponoc wychodzi to nie tak zle....jakby sie ktos mogl w ypowiedziec

Angie

Razem z chłopakiem wyjechaliśmy 2 miesiące temu do pracy na produkcji (pakowanie profili metalowych) do Niemiec, niedaleko szwajcarskiej granicy. Może to trochę za wcześnie, żeby pisać opinię, ale czytając niektóre komentarze zastanawiam się czy ma pewno mówimy o tej samej agencji? Zacznę od tego, że wszystko co usłyszeliśmy w biurze pokryło się z rzeczywostością, począwszy od tego co będziemy robić w pracy, kończąc na warunkach mieszkaniowych i wynagrodzeniu. Pracujemy ok 160 godzin miesięcznie, na 2 zmiany. Praca bywa dość ciężka fizycznie, ale zostaliśmy o tym uprzedzeni. Mieszkanie było zorganizowane przez agencję, kwota odciągana jest od wypłaty. Warunki są naprawdę super, fajna okolica, cisza i spokój, do pracy mamy 10 minut piechotą ;) Kontakt z agencją oceniam na dobry, chociaż rzadko musimy się kontaktować, bo raczej nie mamy żadnych problemów. Tiger job oferuje umowę o pracę, składki odprowadzane są w Polsce. Żeby nie było, że piszę w samych superlatywach, dodam, że wynagrodzenie wpłynęło na konto kilka dni po terminie wyznaczonym w umowie, ale wiedzieliśmy, że może tak się stać, gdyż Szef odwiedził nas tutaj i wytłumaczył dlaczego nie jest to do końca zależne od agencji. Dodam, że nie zostaliśmy zostawieni na lodzie, kiedy wcześniej prosiliśmy o zaliczkę. Polecam agencję wszystkim, szczególnie osobom, które chcą wyjechać w parze. My jesteśmy zadowoleni i na pewno chcemy kontynuować współpracę z Tiger job.

@Angie 08.06.2016, 17:26

A TRZEBA ZNAĆ JĘZYK NIEMIECKI?UMOWA POLSKA NA JAKIE BRUTTO JEST,CZY WYPŁACANE W EURO?

Jo ;)

Mieszkanie załatwia agencja, 140 za osobę, wynagrodzenie mniej więcej takie ile czterokrotność najniższej polskiej krajowej ;)

marik

A JAKIE ZAROBKI SĄ W TEJ FIRMIE NA PRODUKCJI?JAKA JEST UMOWA?ZAPEWNIAJĄ ZAKWATEROWANIE,CZY SAMEMU TRZEBA OPŁACIĆ,JAK TAK TO ILE?

Zastanawiam się

Cześć. Zdecydowałeś się wyjechać? Wiesz coś więcej na temat tej firmy? Ja również się zastanawiam...

Gość

Nie polecam tej firmy nie idźcie tam apsolutnie rotacja jest straszna (usunięte przez administratora) Uciekajcie jak nadjdalej, nie idźcie tam ostrzegam wszystkich, nie warto

Macie doświadczenie w pracz w firmie Tiger Job Sp. z o.o. ? Ktoś z Waszych znajomych był ich pracownikiem i znacie nowinki? Twoja opinia jest ważna, pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę i dodaj komentarz.

stefan
@admin 21.08.2015, 15:37

byłam na procesie rekrutacji, obiecanki, atrakcyjne wynagrodzenie, a jak juz masz byc zatrudniony to okazuje się ze jest inaczej i atrakcyjnego wynagrodzenia nie ma:(, chodzi o pracę w biurze

Zostaw opinię o Tiger Job Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tiger Job Sp. z o.o.