Opinie o German Logistic GmbH Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy German Logistic GmbH Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o German Logistic GmbH Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Aktualność
Oświadczenie  Zarządu Firmy German Logistic GmbH Sp. z o.o.
Firma ogłosiła upadłość - informujemy o przejęciu wszystkich obowiązkow i świadczeń firmy wobec pracowników i kontrahentów przez niemiecki syndyk masy upadłościowej.
Ze względu na sytuację firma nie może prawnie podejmować w sprawie Pracowników żadnych decyzji.
Z każdym Pracownikiem byłym i obecnym będzie się kontaktował pisemnie niemiecki Urząd Pracy. Będzie on również odpowiedzialny za wypłacanie zaległych i obecnych wynagrodzeń.
Firma ze wzgledu na sytuację zmuszona była do rozwiązania stosunków pracy z wszystkimi pracownikami biurowymi.
Obecnie można się kontaktować odnośnie sprawy związanej z German Logistic tylko poprzez niemiecki Urzędem Pracy

Bartosz

Firma nie rozliczyła się z Tobą za przepracowany czas. Próbowałeś się kontaktować osobiście? Ta agencja pośrednictwa prowadzi stronę na facebooku https://www.facebook.com/germanlogistic/ ale nie znalazłem żadnych aktualnych ofert zatrudnienia. Czy ktoś jeszcze miał problemy z kontaktem z tym pośrednikiem, a także finansowe nierozliczone sprawy? Piszcie o swoich doświadczeniach z German Logistic.

Taka

Kolejny dzień czekania na pieniądze , omijać z daleka

dominika

mam zuufanie do nich. w krytycznych sytuacjach moge liczyc na kierownika i zawsze pomoze. mam wrazenie ze sa do tego szloleni

@dominika

Tak są szkoleni, w końcu odpowiadają za innych

@dominika

(usunięte przez administratora) nic więcej

Ludzie dajcie spokój (usunięte przez administratora)szkoda nerwów oddajcie mi moje pieniadze

Marne

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
MIŁOSZ

ja jestem na foliowaniu palet w rietberg, pan brygadzista Michał zawsze pomocny a na magazynie fajna atmosfera więc ogolnie spoko

D
@MIŁOSZ

Jak jest daleko z miejsca zakwaterowania do pracy i ile osob w pokoju?

Bartosz
@D

Masz w zamiarze aplikowanie do pracy za pośrednictwem agencji German Logistic GmbH? Wchodziłem na oficjalną stronę internetową tego pośrednika, jednak nie znalazłem aktywnych ogłoszeń. Możliwe jest, że obecnie nie ma żadnych wolnych miejsc pracy? Zbliża się okres wakacyjny i zastanawia mnie, czy pojawi się jakaś ciekawa oferta.

mirek

German oceniam dobrze. Ludzie fajni, atmosfera także, pracodawca dba o swoich pracowników i nie oszukuje.

@mirek

Miras ,po co tak piszesz jak to nie ma pokrycia :)

Baju baju

Czy mogę jednego pracownika German logistics prosić o kontakt przez face book albo priva? Czy jest tu ktoś taki?

@Baju baju

A jak chcesz dostać namiar?

Pewnie tylko jak

To tragiczna firma uważajcie na nich szkoda zachodu za 900 e

Konrad
@Przemx

Tragiczna jest, przyznaje . 900 e no jak Cię pooszukują to wyjdzie 900 ,850 minus paliwo no zgadza się ,chyba że masz auto własne to będziesz tankował ze swoich i Ci nie oddadzą kasy . Pawde napisałeś chłopie

@Baju baju

Od razu mówie nie szukaj pracy z nimi ,bo zostaniesz z niczym . (usunięte przez administratora)

Aktualność
zachęcamy do kontaktu
Łukasz P

A poza tym wy nawer telefonu nie odbieracie to po co do was dzwonić :) nie godni polecenia jesteście. Hej :)

Polecam prace na sałatkach

Grażyna

A mógłbyś opisać jak dokładnie wygląda praca na Twoim stanowisku i co należy do Twoich obowiązków? Na stronę Gowork.pl zaglądają osoby poszukujące zatrudnienia, więc taka krótka wypowiedź mało im mówi o samej pracy w danej firmie. Chętnie poznam więcej szczegółów o współpracy z German Logistic.

vujo

Ja tam pracowaem na sortowaniu butelek i spoko ta praca byla byly dpojazdy do pracy bo ja bez prawka bez plus

Joe

Ja w sumie znalazłem ich ofertę na fb i za tydzień wyjechałem do DE pracuje na magazine że spożywką. Polecam

mnbvcxz

Pracowałem z German i mile wspominam!!!

Semi

Bottrop komisjonowanie można polecić ten magazyn bo jest porządek i ład. A to ważne w tej specyfice pracy. Ja akurat mieszkam w Dortmundzie to sobie dojeżdżam na własną rękę ale tam ludzie mieszkają na firmowych i sobie jeżdżą do pracy cała ekipa

Marius

Udało mi się fartem akurat mieli ostatnie miejsce na Botropie, mieszkania nie musiałem szukać bo załatwiają. Kasa na początek spoko

Nataniel

Polecam prace na magazynie,

stefan.o

pracowałem, było tak jak umówione wcześniej. ok

mezo

Bondorf przyjemny magazyn, super ekipa . pozdroooo

Palo

Witam, współpracowałem z tą firmą przez siedem miesięcy i miło wspominam współpracę. Dobre warunki na mieszkaniu i można zrobić dużo nadgodzin a na tym mi zależało najbardziej. Pracowałem na sztapli w Rietberg i mogę polecić

Rom...

Pracuję już dla Germen Logistic wiele lat,wyjechałem pełny wiary i nadziei na lepsze jutro.Na początku nie byłem pewny czy to aby dobry pomysł,tyle się czyta w internecie o wykorzystywaniu Polaków za granicą itp.Uważam że mi się udało trafić dobrze,kwatera w porządku ,żaden Hilton lecz czysto ,nic nie zniszczone ,zwyczajnie.Trzeba się napracować to jasne za darmo nikt kasy nie daje.Pozdrawiam

Latek

Pojedziecie i przyjedziecie:) Najwyżej tylko pozwiedzacie ,bo bapewno nie zarobicie:) tylko weźcie sobie na busa z powrotem kase i na lokum co byście na bruku nie spali. Hejj

Zostaw merytoryczną opinię o German Logistic GmbH Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy German Logistic GmbH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

German Logistic GmbH Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 507 ocen.

German Logistic GmbH Sp. z o.o.