Opinie o German Logistic GmbH Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy German Logistic GmbH Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o German Logistic GmbH Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Mutant

Czytam i nie wierze pytanko gdzie wszystkie negatywne opinie się podziały hmmm ciekawe . A firma porażka i tyle !

ogrodnik

Polecam jak najbardziej, solidna firma działajaca dlugo na rynku, pozdrawiam

arek

Dobra agencja pracy, pieniądze zawsze są na czas, firma dba o ludzi i można na nich polegać. Wiele rzeczy pomagają załatwić bezproblemowo.

nick

Pracuje jako komisjoner w rewe w monachium,polecam

Ludzie dajcie spokój (usunięte przez administratora)szkoda nerwów oddajcie mi moje pieniadze

Marne

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
oklo

Fajna firma, polecam

Vadi

ja polecam. wszystko tak jak na rozmowie i bardzo pomocne panie koordynatorki.

fury

Praca jak praca, przy moim wykrztałceniu raczej ;epszej niue znajde, nie oszukują wiec to sie ceni, kasa na czas, wygodnie zakwaterowanie niedaleko magazynu, polecam

dani

Hej. Pracuje w Germanie prawie rok. To był mój pierwszy wyjazd za granicę. Zacząłem od oferty "bez znajomości języka". Oswoiłem się z językiem niemieckim, którego uczyłem się tylko w szkole. Po kilku miesiącach zaproponowano mi lepszą ofertę i co za tym idzie wyższe wynagrodzenie więc naprawdę fajnie podchodzą do ludzi. Jak ktoś coś daje z siebie to i otrzymuje :)

Wojciech

Polecam jak najbardzej, monza dostac szybko praca i nie ma problemu z zaliczkami, zakwaterwanie dobre

Elo

Można pracowac, jak se dobrze zaplanujesz robire to wyrobisz norme po dwóch dniach. Elo

piotr

Polecam, pracuje w Lidlu i jest wszystko w porządku, miejscowość Bonen

kero
@piotr

Witam mam kilka pytań ile można tam zarobić czy są premie za normy czy są godziny.

Yaro

Hej ja tam robię prawie dwa lata, na komisjonerce w netto i jest ok. Praca jak w pl ino lepsza kasa no i warunki

JaArek

Jestem już po pierwszej wypłacie, pracuje w Krefeld i jestem zadowolony, obawiałem się klapy bo różne historie się słyszy, ale jest wszystko czego trzeba, zakwaterowanie, kasa i praca, polecam

Tomasz

German to dobry pracodawca ale jak widać zawsze będą niezadowoleni.

adam

rzetelna Firma - PROSTE.

Kolega

Zdecydowanie nie polecam. (usunięte przez administratora)Na zaliczkę czeka sie w nieskończoność. Do pracy ściągają żuli ktorzy nie umią się postawić i pracują za 600 euro na miesiąc. Kontakt bardzo ograniczony z koordynatorem. Warunki przedstawione przed pracą różnią się z tymi rzeczywistymi. Każdy ma swoją opinię ale moja jest taka. Nie polecam.

olll

Jestem zadowolony, polecam ta firme

koretk

Praca, zakwaterowanie i kasa dobre więc jestem zadowolony, to była dobra decyzja, solidna agencja

grzesiu

Gdyby nie ta praca to nie wyszedlbym na prosta. Nikt nie moił ze bedzie latwo ale ja sie ciesze z pracy. Na firme nie narzekam i nie zamierzam zmieniac.

keto

Jestem zadowolony, pracuje już drugi miesiąc i wszystko było załatwione bardzo szybko i to co mi obiecali to dotrzymali słowa, polecam

Zostaw merytoryczną opinię o German Logistic GmbH Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy German Logistic GmbH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy German Logistic GmbH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w German Logistic GmbH Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

German Logistic GmbH Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 507 ocen.

German Logistic GmbH Sp. z o.o.