Opinie o tauron.pl - TAURON Polska Energia w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tauron Polska Energia S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tauron Polska Energia S.A. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tauron Polska Energia S.A. w Katowice Ks.piotra ściegiennego 3

Poinformowany

Nie polecam pracy w Tauron Dziale Obsługi Klenta. Pracownicy są zmuszani do ciągłej pracy w nadgodzinach, zaczynają pracę od 6 rano i kończą o 18. Praca w ciągłym stresie, telekonferencje i spotkania od ,6 rano, brak szacunku do pracowników. Ciągle gnojenie ludzi, że za mało robią za marne pieniądze. Przydałby się PIP w tej organizacji oraz szkolenia antymobingowe. Wielu pracowników kończy z depresją,a firma nie ponosi konsekwencji.

Ola
@Moni

Myślę o złożeniu cv, natomiast zastanawiam się nad tym, co napisałaś, że każą robić to czego nie wolno. Możesz rozwinąć?

Kardynał

Byłem na rozmowie. Podczas niej jeden z prowadzących w czasie mojej wypowiedzi o dotychczasowym doświadczeniu wyciągnął telefon i zaczął przeglądać internet, drugi przez całą rozmowę spojrzał tylko trzy razy w moja stronę. mówiąc szczerze byłem tym zniesmaczony i miałem ochotę przerwać rozmowę przed końcem czasu. Co ciekawe zaoferowano mi prace, ale odrzuciłem ofertę. Poczułem się na tej rozmowie kompletnie niepotrzebny, wiec wolałem nie wchodzić w firmę gdzie panują takie standardy, może się mylę i takie zachowanie jest zupełnie normalne jednak ciekaw jestem jak rekruterzy zareagowaliby gdybym to ja wyciągnął telefon i czytał wiadomości w czasie rekrutacji.

Krzysztof Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy opłaca się tam pracować?

Kandydat/-ka Nowy wpis

Po zaproszeniu na rozmowę o pracę w Tauron Dystrybucja Częstochowa muszę podzielić się moim doświadczeniem. Otóż powiem, że bardzo dziwna rekrutacja to była, raczej dla statystyk i podkładki jakiejś. W mojej ocenie z góry przesądzona, możliwe że kandydat/kandydatka po znajomości został wdrożony na zasadach rzekomej właśnie rekrutacji otwartej. Pani Agnieszka (dwu członowe nazwisko) z HR i pan kierownik działu byli obecni podczas mojej rozmowy. Pan ten przykładowo pytał mnie o uprawnienia „sepowskie”, po czym sam pod koniec rekrutacji powiedział, ze na tym stanowisku… (UWAGA) nie są one wymagane i potrzebne... Ponadto jakieś dwa tendencyjne pytana jeszcze padły na tej rozmowie. Ale najciekawsze jest to, że owe stanowisko opiera w szczególności o pracę z wykorzystaniem arkusza Microsoft Excel, o czym sami rekrutujący mówili. A nawet nie posadzili mnie przed komputerem, aby sprawdzić moje praktyczne umiejętności w tej sferze… Cóż to firma państwowa o podłożu politycznym i ciepłych posadkach lokalnych, wiadomo dla kogo. Szkoda czasu i robienia sobie nadziei na dostanie tam pracy bez wsparcia z wewnątrz.

Poinformowany

to już za mną
@Poinformowany

Byłam ofiarą (usunięte przez administratora) w Tauron Obsługa Klienta obciążenie pracą i zakresem obowiązków bardzo duże zła atmosfera w pracy

Moni Nowy wpis
@Poinformowany

Praca w Punkcie Partnerskim nie polecam.Kaza robic to czego nie wolno.Przyjezdza opiekun to chowa sie pliki,nie obsługuje klientow z fakturami do wyjasnienia,chowa sie tabelki wynikowe.Nie zwracaja pieniedzy na szkolenie poza miejscem pracy.Nie ma szkolenia BHP przy przyjeciu do pracy.Nie wolno uzywac slowa taryfa sprzedawcy trzeba wciskac klientom na sile oferty.Duzo do nauki .

Ola Nowy wpis
@Moni

Czy w firmie Tauron Polska Energia S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tauron Polska Energia S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Jessi

Praca w Punkcie 8 godz.non stop jestes przyspawany do stołka bo non stop stoi kolejka .Duzo osob starszych.z fakturami do wyjasnienia,a to nie dziala aplikacja a to nie umie sie zalogowac do konta moj tauro ,a to sobie zablokował,pretensje ze faktur nie dostał a nie wie ze ma je w moim tauronie a dostał jyz upomnienie .Ludzie oczy robia ze maja takie konto wogole nie wiedza jaka oferte mu wcisnieto bo jest zakaz sprzrdazy zwykłej taryfy ,trzeba cisnac oferty bo z tego tauron zyje a klient po przeliczeniu nie ma praktycznie zadnej korzysci ile zapłaci a ile skorzysta.Nie polecam

Maarysis

Jak wygląda praca jako inkasent? Podobno dają 5 tys za 2000 liczników ????????

Ktos

Czy ktos mozd cos napisac o pracy w Punkcie Partnerskim Tauron.

xx

ludzie skąd wy naliczanie takie kwoty do zapłaty to ja nie wiem chyba czas z was zrezygnować

Jaki jest wkład kierownictwa Tauron Polska Energia S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ele

Na jakie zarobki może liczyć dyspozytor sieci nn i SN

Nina

W Tauronie wato pracować bo nie ma żadnej odpowiedzialności za to co robisz , praca lekka, pieniądze dobre.

Bardzo nie polecam pracy w tej firmie. Każdy kto w niej pracuje powinien się zapaść pod ziemię. Ta firma powinna przestać istnieć. Tam lecą przekręty za przekrętami, a wszystko im uchodzi na sucho.

...

Ktoś z dolnego śląska czyta wgl CV ? Na tyle wysłanych aplikacji gdzie spełniane były wymagania na 100% 0 czegokolwiek, czy w 1 czy 2 . Czy po prostu bez pleców nie ma czego szukać ? Może tylko znajomych/swoich tylko biorą ?

Ewaaaa

Praca na stanowiski Kierownik POK w oddziale Katowice ul. Widok. Polecacie? Czy ktoś może przybliżyć jak się pracuje w tym miejscu?

Kacper

Ile teraz zarabia specjalista w TPE? Dział finansowy

Patryk

Cały czas problemy, wyłączają prąd, sami nie wiedzą czemu, zdejmują liczniki, (usunięte przez administratora) w tak dużej spółce

Czy zdarzają się nadgodziny w Tauron Polska Energia S.A.?

odpowiedź

Tak, nadgodziny są i w niektórych spółkach są wręcz wymuszane

Kardynał

Bartoszenko

Nie polecam byłem na rozmowie rekrutacyjnej pani rozmowie mówi co innego przychodzę na szkolenie i słyszę co innego totalny bałagan nie polecam szkolenie tygodniowe bez płatne nie wiem jak to się dzieje w takiej dużej firmie to jest nie legalne z prawem w każdej pracy za szkolenie powinieneś dostać wynagrodzenie ale to może dlatego ze to pisowska spółka…..

Patrycja
@Bartoszenko

A na rozmowie rekrutacyjnej mówili, ze płac za szkolenie? Właśnie jestem po rozmowie i zostałam poinformowana, ze płaca…ciekawe czy dowiem się na szkoleniu tez zupełnie co innego…

klient

z tego co zauważyłem bardzo boicie się opinii, a ja mam dzisiaj dla was taką, skoro macie gdzieś co wymyślił ktoś w 70 "email" bo po adres musze dzwonić do was na infolinie ... to taka moja sugestia, zlikwidujcie stronę www a później to co sprzedajecie bo też stare. Po co płacić ludziom za prace!

Zostaw merytoryczną opinię o Tauron Polska Energia S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Tauron Polska Energia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tauron Polska Energia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tauron Polska Energia S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tauron Polska Energia S.A.?

Kandydaci do pracy w Tauron Polska Energia S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tauron Polska Energia S.A.
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.

Tauron Polska Energia S.A.