Opinie o Klaver Sp. z o. o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Klaver Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Klaver Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klaver Sp. z o. o. w Częstochowa

Renata

Mam pytanie czy mogę prosić o informację na temat pracy w szklarni jak firma płaci bo nic nie jest napisane

Marzena77

Martus220 no coś ty opowiadasz ja jestem od 14 Grudnia w Holandii poprzez Klaverteam i właśnie do axidus skierowana i jakoś z praca nie jest źle 14 Grudnia przyjechaliśmy do biura axidus w ten sam dzień popołudniu z osobą z axidus nawet byliśmy wyrobić sofi tylko jeden dzień wolne mieliśmy czyli sobotę a od niedzieli axidus codziennie jakoś nas wysyła do pracy i mamy po 8 godzin więc jak na początek to mogę stwierdzić że jest ok a jak będzie dalej zobaczymy

jacek

totalne dno axidus wlasnie przyjechalem po 5 tygodniach

@jacek

To dosyć ogólna wypowiedź. Można z niej wywnioskować jedynie tyle, że pracowałeś przez pięć tygodni za pośrednictwem firmy Klaver. Może zechcesz wzbogacić swój poprzedni komentarz o jakieś szczegóły, dotyczące warunków, które Ci tam zaoferowano? Czy w trakcie pracy miałeś dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Marzena 77
@jacek

Jacek a dokładniej co złe było ja jestem od 14 Grudnia do 12 stycznia i na kwaterunek nie mam co narzekać akurat co do pracy od początku pracuje na jednym zakładzie i każdego dnia po 8 godzin czyli braku pracy nie mam co do wypłat tygodniowych narzekać nie narzekam raczej

@Marzena 77

Cieszę się, że tak aktywnie uczestniczysz w tej dyskusji. To przecież jest istotą obecnego forum. Ale skoro już od jakiegoś czasu pracujesz poprzez firmę Klaver, to może chociaż pokrótce opiszesz nam to, jak właściwie wyglądają tamtejsze warunki zatrudnienia? Poprzednio zapytałam o dostęp do bezpłatnej opieki medycznej. Miałaś ją zapewnioną?

Halina
@Marzena77

Witam, chciałabym podpytać jak z zarobkami i wypłacalnością? Na jaką stawkę można liczyć na początku?

Halina
@Halina

Halina nie moge dac ci konkretnej odpowiedzi co do stawki gdyz sa rozne i zalezy gdzie sie trafi na szklarni inna na owocach tez inna a na kawie tez inna

onna
@Marzena77

ja w tym roku też jadę na akcje świateczną - trochę axidusowi sie spoźniło ze zwrotem za zakwaterowanie :-> ale kasa sie zgadzała - ja to co roku na to czekam , ryzyko zero bo praktycznie nie masz żadnych kosztów - czysty zarobek . A czy to jest axidus czy jakies inne biuro to mam to w nosie - czekam na wypłate i tylko to sie dla liczy.

@onna

onna oj tu masz racje .. rzeczywiscie no Axidus nie szybko staral sie uregulowac i wywiazac z oddania bonusu ..troche im sie to przeciaglo hihi ja w tamtym roku bylam na ofercie od 15 grudnia do 12 stycznia bo pozniej jeszcze od 13 stycznia do 19 lutego przedluzalam wiec spokojnie zakonczylam warunek by bonus otrzymac ale sama wyplate bonusu wykonali dopiero mi i znajomym az w Maju 2019 hehehe

kresmejdrogi

Zalecam dużą ostrożność ! Moja opinia jest na 2 stronie można sobie poczytać i jest prawdziwa ,więc uważajcie .... Szkoda waszego czasu,zdrowia i nerwów .Miłe panie są ,bo muszą być ,aby ludzi nie zrazić ....

@kresmejdrogi

ja polecam KLAVER - FAJNE OFERTY -zawsze pomocni ludzie

uuu....
@kresmejdrogi

polecam się ogarnąć i wziąć do roboty - niestety €uro na ulicy nie leży . Zawsze będziesz narzekać nie tylko na Klaver - tylko na wszystko

@ja

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię :) Pozdrawiamy KlaverTeam :)

Pracowałam przez ta agencje. Nie polecam.!

Klaudia

Ja też pracowałam i jestem zadowolona ! Polecam, biuro bardzo pomocne :)

@Klaudia

Katarzyna

Dziękujemy za opinię. Żałujemy, że nie była Pani zadowolona z pracy. Jednak my jesteśmy biurem pośrednictwa pracy a nie agencją. Jako KlaverTeam pomagamy wyjechać do pracy zagranicę. W razie problemów zawsze można się z nami skontaktować w celu udzielenia pomocy. Pozdrawiamy KlaverTeam

Aplikowałeś do Klaver Sp. z o. o. na stanowisko Pielęgnacja sadzonek tylko 300m do zakwaterowań- Holandia? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
nie polecam

szukaja ludzi do pracy a jak juz napiszesz ze jestes na prywatnym i szukasz pracy to dostajesz informacje zwrotna cytuje (Niestety nie będę mogła pomóc)slowa p.kamila nie polecam tego biura

@nie polecam

Dziękujemy za opinię. Nie możemy jednak się zgodzić z Pana opinią. My zgłaszamy do pracodawcy zainteresowanych pracą, i to on decyduje kogo możemy wysłać do pracy. Nasz klient wymaga zakwaterowania firmowego a nie prywatnego. Rozumiem,że poczuł się Pan urażony, jednak nie można oceniać nas po jednej rozmowie. Koleżanki robią wszystko, żeby każdemu pomóc. Pozdrawiam KlaverTeam

Paprotka

Polecam biuro. praca ok, już drugi raz pojechałam za ich pośrednictwem i kolejny raz nie zawiedli.

@Paprotka

Bartek

polecam

@Bartek

Ola

Jedzie ktoś na produkcje do Rotterdamu ? Razem będzie łatwiej jadę pierwszy raz ;(

Ona

Witam, może w najbliższym czasie ktoś sie wybiera do pracy z Białegostoku bądź okolic ? a może ktoś juz pracuje przez tą agencję ?

Adrian26
@Ona

Ja pod koniec marca wybieram się na sortowanie i pakowanie drobiu . Pozdrawiam

Grazia

Witam, czy ktoś wyjeżdża przez Klaver do pracy w okolice Hagi w terminie 09.marca? Oferta pracy to na produkcji i inne.

Danuta
@Grazia

Ja właśnie jeszcze się zastanawiam nad tym wyjazdem z Klaver. Ciekawe, jaki jest tam stosunek przełożonych i pracowników do Polaków. Ktoś może tam już jest na miejscu i wie?

Ernet
@Danuta

Super jest

Juleczka

Hej, myślę o wyjeździe do Holandii okolice Rotterdamu na produkcję, mam 18 lat i brak doświadczenia zawodowego ale dobrą znajomość języka angielskiego. Mam obawę przed wyjazdem za granicę do mojej pierwszej pracy, ale w PL nie trzyma mnie nic A szczególnie pensję. Czy faktycznie ktoś z Was pracował minimalnie 8 godzin dziennie ze stawkami jak w ofercie?

Dzień dobry proszę o opinie agencji klaver dostałam propozycję pracy przy stroikach kwiatów lecz po waszych opiniach boje się bo jechała bym sama Pozdrawiam

@Kasia

Kasiu a mozesz powiedziec Klaver do jakiej firmy lub agencji w Holandii cie kieruje ?? bo on w Polsce wystawiaja skierowanie do pracy danej ale jaka agencja lub firma po stronie Holenderskiej?

@Marzenax77

Jeszcze nic nie mówili do jakiej agencji powiedziała że na miejscu mnie przydziela .ja cały czas myślałam że przez ich agencje a tu się dowiedziałam że rozsyłają po innych agencjach chyba nie pojadę boje się

@Marzenax77

Kasia no troszke dziwne ze jeszcze przed wyjazdem mialabys nie wiedziec do kogo Klaver cie kieruje do Holandii zanim wyjedziesz Z Polski musza ci dac na emeila lub jak mozesz osobiscie powinni juz przedstawic ci skierowanie do pracy do ktorej cie kieruja i w tym sierowaniu do pracy juz jest wpisane do jakiego pracodawcy jest skierowanie do pracy bo zanim z Polski wyjedziesz musisz otrzymac takie skierowanie do pracy ja z kalver jak zalatwialam i na emeila przeslane mialam skierowanie do pracy to juz na takim skierowaniu byla informacja ze do agencji w Holandi Axidus

Julka
@Kasia

Hej Ja też jadę sama możemy się jakoś zgrać gdybyś chciała

Szymon
@Julka

Pisałaś jakiś czas temu, więc chętnie się dowiem, czy już wyjechałaś do pracy i mogłabyś opisać warunki zatrudnienia, które zastałaś na miejscu. Także zakwaterowanie i odległość do miejsca pracy jest ważna, więc liczę, że mi pomożesz i o tym napiszesz.

@Kasia

Jedź, praca super w okolicach aalsmeer - robi się rózne kompozycje , takie stroiki albo w ziemi rózne kwiatki z kokardkami i szyszkami - ludzie super, praca normalna , dużo godzin . Panie z biura Klaver wszystko ci wytłumaczą - super , polecam to biuro.

@Marzenax77

przez różne agencje , kiedyś wyjeżdżałam przez best west teraz jestem przez axidus - niby maja złe opinie ale ja na razie mam fajna pracę i godziny złego słowa powiedzieć nie mogę , czekam bo chlopak ma teraz do mnie przyjechac i mam ustalone że będzie ze mna na jednej firmie.

@Marzenax77

hahahha... no co ty przeciez biuro Klaver tylko rekrutuje oni nie wypłacaja ci pieniędzy - czy dobrze to wszystko przeczytałaś? w umowie masz napisane do jakiej agencji jedziesz ... Ty chyba pierwszy raz jedziesz za granicę do Holandii , bo to troche dziwne że nie wiesz o co chodzi.

@Marzenax77

no czyli twoim głównym pracodawcą będzie axidus i oni wysyłaja cie na różne fabryki zależy co chcesz robic i co umiesz oczywiście. w zeszłym roku byłam na papryce chciałam tam iść bo była wyższa stawka a ja miałam wiekówke. teraz poprosiłam Panią z Klavera i tam na spotkaniu na miejscu już że chce na stroiki - na miejscu jest taka babeczka co pokazuje filmy i ona sie ciebie pyta. Pojechałam od poniedziałku na stroiki i spoko. Wiesz niektórzy tez chcą ale później sie okazuje że albo zaspali albo nie dają sobie rady to liderka na fabryce ich nie chce i idą do innej pracy albo... do Polski :-) sorry ale nikt za nich pracować nie będzie...

Julka
@Julka

Hey ja jednak zrezygnowałam i nie pojechałam Pozdrawiam

@Gaja

Gaja coś źle odebralas moje wpisy bo ja tylko odpowiadała na pytanie innej osoby.. Dokładnie wiem co i jak odbywa się ahhh piszesz ze ja do Holandii pierwszy raz no wybacz hihihi ja i bratowa właśnie byłam na ofercie świątecznej w Axidusie poprzez Klavera w tamtym roku i powiem że też dobrze z robotą miałysmy bo akurat pracowałam przez cały okres u jednej firmy ja akurat trafiłam do Rotterdamu na kawę i od początku do zakończenia oferty 5 tyg i później przedłużenie pracy na 3 tygodnie i źle z pracą nie było więc nie narzekam :) jedynie co można zastrzeżenie mieć to do zakwaterowania zwłaszcza do mieszkańców i syfu zrobionego przez większość osób tam zamieszkałych ale co się dziwić (usunięte przez administratora) a mieszkałam na warande Schiedam.. Pozdrawiam

sylwiaa

witam, tez jade sama

@sylwiaa

To zatem zycze powodzenia :)i abys dobrze trafila chodzi o pracodawce do ktorego cie skieruja a ty do jakiej agencji ale na terenie Holandii masz skierowanie z Klavera??

@Marzenax77

dokładnie tak jest masz rację , przed wyjazdem zawsze wysyłają umowę skierowania. Ktoś kto jedzie i mówi że nie wiedział do jakiej firmy jechał - to ja sie pytam a wiesz jak sie nazywasz?

@ja

Zgadza sie nie wyjedziesz do pracy poki nie bedziesz miec skierowania do pracy i oczywiste ze w skierowaniu jest wpisane jaka agencja pracy jakie warunki itd na terenie Holandii choc no Klaver to przewaznie do axidusa lub pod nazwa axipack wysyla .. ja jadac w tamtym roku majac na emeila skierowanie juz odrazu widzialam gdzie jade ..Poprostu polecam innym ze wystarczy dpbrze od poczatku czytac informacje :) zawarte w skierowaniu jak i w dokumentach aplikacyjnych..Pozdro

Jedzie ktos do Capelle z ta firma? Na stroiki?

andzia
@Anna

praca spoko polecam

Lookas

Witam, poszukuje kogoś najlepiej z Częstochowy z kim mógłbym wyjechać za granicę do pracy przez "Klaver Team" oferty bez znajomości języka. Nie byłem nigdy za granicą i samemu nie chcę wyjeżdżać, obawiam się też noclegu i żeby nie trafić na nieciekawe osoby. 1. Jak wygląda sytuacja z wyżywieniem np. na pierwszy tydzień wziąć prowiant, a później jeśli będą wypłacane tygodniówki to na miejscu się kupuje żywność ? bo zawsze mnie to zastanawiało. 2. Jak z pokojami 1 lub 2 osobowymi czy ciężko jest takie dostać ? 3. Czy jest możliwość korzystania z wi-fi ? 4. Pralka i żelazko znajduje się w domach ? 5. Jak jest z wypłacalnością np. część zostawiam kasy na jedzenie i na nocleg, a resztę mogą wpłacić na moje Polskie konto żeby sobie tam było ? 6. Badania opłacone czy trzeba prywatnie do medycyny pracy ? 7. Czy nie ma problemów z transportem jeśli chodzi o powroty do Polski np. na Święta ? Jak coś to proszę o kontakt: Marek765@interia.pl

@Lookas

może zapytaj u źródła czyli w biurze będzie łatwiej.

Marzenax77

Hejo Wszystkim ja ogolnie z pytaniem czy ktos kto wyjechal na oferte swiateczna poprzez Klaver ( i zapewne skierowanie do Axidus ) moze podac informacje jak na ta chwile jest z praca czy sa godziny i praca codziennie czy wiecej np rezerwy ..w tamtym roku bylam na ofercie swiatecznej i bylo spoko z praca akurat trafilam na kawe do Rotterdam z kwatera no juz srednio zwlaszcza na schiedam warande ..szukam opini osob ktore wyjechaly na oferte swiateczna z wyjazdem z pierwszych terminow czyli z listopada i poczatku grudnia ..zastanawiam sie nad terminem 17-18 grudnia by ponowic wyjazd z oferty swiatecznej ciekawe czy teraz tez sa godziny pracy od poniedzialku do piatku( soboty) jak w tamtym roku czy pogorszylo sie

Janek

Polecam

xxlok9

My tez polecamy biuro klaver, wyjechaliśmy grupką znajomych i wszystko szybko Panie nam załatwiły, fajny kontakt z biurem

plonka888

Polecam Klaver, miła obsługa jak bede wyjeżdzał jeszcze raz to na pewno przez ich firmę

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Klaver Sp. z o. o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Marzenax77

Dalej nie zrozumiales??? pisalam ze ty nie pracowalbys dla Klaver ...Klaver daje tylko skierowanie kierujace cie do agencji pracy w Holandii ..po przyjezdzie do Holandii firma Klaver przestaje juz dla ciebie istniec a jestes w tedy uzalezniony tylko od agencji w Holandii !!!!! Klaver z Polski wysyla ludzi do roznych agencji pracy w Holandii np Axidus itd

marek

hehehehhe..... chyba tak w Polsce mało kto pracuje w wigilie wszyscy jedza karpia - polecam miłe Panie , robota też może być.

lala
@Marzenax77

Marzena jedź z Klaver do ebe praca spoko, ponad 10 € na godzinę , duużo godzi trochę zimno bo maja sałatki, mieso, szaszłyki, pasty do kanapek i zarobki co tydzień super :-)

dante1971

Witam, czytam te oferty pracy i nie wierze że ludzie tam jadą!! 10,50 brutto na godzinę to jakieś 1300 na miesiąc. opłaty : - zakwaterowanie: dla osób w wieku 20 lat- koszt zakwaterowania wynosi 74,52 €/tydzień, dla osób w wieku 21 lat i powyżej- koszt zakwaterowania wynosi 93,15 €/ tydzień - ubezpieczenie- 23,87 €/tydzień - transport codzienny do pracy- 10,00 €/ tydzień (kierowcy zwolnieni z opłaty codziennego transportu) w sumie jakieś 600/700 euro,a gdzie zarobek?

dułaliba
@dante1971

no 700€ - jak zarabiasz więcej w Polsce to spoko. Ja mam czasami 2000 zł miesięcznie z czego składam sie z kumpela na wynajęte mieszkanie 750zł ( całość 1500zł) + woda, +gaz, +prąd + paliwo do samochodu + zmiana opon samochód + zmiana oleju chociaż raz w roku + ubezpieczenie auta SORRY ALE CHCIAŁBYM ŻEBY KTOŚ ZA 10€ W TYGODNIU WOZIŁ MNIE DO PRACY JAK TAXI - to napewno tańsze niż moje opłaty za auto po odjęciu tego wszystkiego jak zostanie mi cos na zycie to cud - więc daruj sobie komentarz że 700€ na czysto to nic - bo ja nie mam tyle przed opłatami.

cotytam
@dułaliba

co ty ludzie myślą że tak łatwo , szczególnie jak kończysz studia i nie masz żadnego doświadczenia - możesz sobie popracować na dowożeniu pizzy. sorry ale jak komuś śmierdzi 700€ zarobione na czysto to niech szuka gdzieś indziej pracy a pisze pierdół bo nie jeden tyle zarobić nie może, a przypominam że jest to po opłatach. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o. o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klaver Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klaver Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaver Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 22 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klaver Sp. z o. o.