Klaver Sp. z o. o.

4.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Klaver Sp. z o. o.

Izka98

Firma Klaver jest super ! Pomogły mi w znalezieniu pracy w Holandii. Wiadomo pracować trzeba było niekiedy ciężko, ale każdy jedzie zarabiać a nie leżeć :)

Krzysiek
Kandydat

Aktualnie przygotowuję się na wyjazd. Rozmowa była na profesjonalnym poziomie ( Pani Kamila). PRODUKCJA ROWERÓW GIANT- LELYSTAD

Filip
@Krzysiek

My z kolega właśnie od kilku dni jesteśmy w tej pracy, tez od Pani Kamili wszystko fajnie załatwiła trochę długo czekaliśmy na miejsca ale w końcu się udało

Danuta Nowy wpis
@Filip

Wybrałeś tę firmę z polecenia czy z przypadku? Zanim wyjechałeś do pracy z nimi to czy wiedziałeś o opiniach na ich temat?

Marta Nowy wpis
@Filip

Dzięki za polecenie, szukam właśnie podobnej pracy. Jak zarobki po kilku miesiącach oceniasz?

Izka98

Pracodawca
@Izka98

Dziękujemy bardzo za opinię. Miło nam, że jest Pani zadowolona z naszej pracy. :) Pozdrawiamy Klaver Team

Niktola
@Izka98

Pracujesz już w Holandii czy dopiero się wybierasz .Chciałabym wiedzieć jakie są warunki zakwaterowania .

Karola Nowy wpis
@Izka98

Hej mozna się zapytać gdzie pracowałaś? I przy czym? Jak wygląda zakwaterowanie? Dzięki,

Wiktoria Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Kandydat

Witam chciałabym wyjechać do Holandii na produkcje sortowanie owoców i warzyw Haga, Rotterdam. Jak wygląda kwestia zakwaterowania, dojazdu do pracy i atmosfery w pracy?

Dawid

Chciałby ktoś wyjechać w parze do pracy kierunki Holandia lub Niemcy? Myśle nad wyjazdem z początkiem lutego 2022r :)

Marta
@Dawid

Tak planuje razem z partnerem na początku lutego wyjazd do holandii

@Marta

A już byliście czy to wasz pierwszy wyjazd z tą firmą? Może też bym się zdecydowała.

Magda
@Dawid

Ja wyjechałam przez Klaver na święta. Biuro super, Pani nawet dzwoniła czy dojechaliśmy. Gdy miałam problem z wypłatą bonusu przez tutejsze biuro Klaver mi pomógł i bonus został wypłacony.

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do Klaver Sp. z o. o. na stanowisko Poszukujemy stażysty? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Poszukuje obecnie pracy jako: Pracownik ogrodnictwa szklarniowego w mieście Lottum. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Czy zarobki oferowane przez Klaver Sp. z o. o. są adekwatne do zakresu obowiązków?

Elut
Kandydat

Wybieram się do Belgii na zbiór cykorii. Czy może ktoś się wypowiedzieć, jak tam jest. Chodzi mi o godziny , wypłatę itd.l

Ma na
@Elut

Też koleżanka mam zamiar jechać do o tej samej pracy .Też byśmy chciały wiedzieć coś więcej ,może masz więcej informacji na temat pracy .

2022
Kandydat

Hej :) Czy ktoś chciałby się wybrać do pracy sezonowej w przyszłym roku luty,marzec? Szukam osob chetnych do dzielenia pokoju :) Jestem z podkarpackiego.

Szymon
@2022

Jaką pracę masz na myśli? Byłeś już z tą agencją, czy planujesz pierwszy raz? Bo ja też myślałem, ale zastanawiam się jakie są warunki wypłaty, a szczególnie zakwaterowania. Napiszesz coś?

Kuba
@2022

Ja z chęcią, myślałem już o wyjeździe na walnetynki byłem z nimi rok temu źle nie było a mam możliwość wyjechaniq to pewnie skorzystam i tym razem jadę w lutym i mam kasę odlozona na wakacje spoko opcja

Kaska

Kasiasiax168@gmail.com

Klaver Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko Pracownik magazynu. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Czy Piekarz w firmie Klaver Sp. z o. o. można zmienić po czasie na inny?

Aplikowaliście na Pracownik Produkcji w Klaver Sp. z o. o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Krysia

Pracuje od marca na pakowniu mięsa drobiowego. Jestem zadowolona z pracy co prawda zakwaterowanie nie jest idealne ( mogło być lepiej ) ale wypłaty co tydzień to najwazniejsze :) Polecam

@Krysia

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię :) Pozdrawiamy KlaverTeam :)

Izaa
@Krysia

Super :) a ilu osobowe są pokoje jeśli mogę wiedzieć?

bionda
@Krysia

wypłaty co tydzień maja być wszędzie mogą być co w tym nowego ? dobre warunki nie rozumiem dlaczego polacy siedzą w norach albo sami polacy nie sprzątają po sobie i zostawiają (usunięte przez administratora)

Jjj

Mozesz dać namiary ?

Lena
Kandydat

Praca w Amazon ? Co sądzicie ? Warto? Jak z zarobkami zakwaterowaniem?

Robert
@Lena

Wybieram sie po swietach na Amazon wiec sam chcialbym wiedziec. Dam znac jak bede mial rozeznanie. Chyba ze cos sie dowiesz wczesniej wiec daj znac. Mail. nowakrobert 14r@gmail.com. pozdrawiam i powodzenia.

Super bohater
Kandydat

Witam! Czy ktoś z was wypełniał kiedyś formularz aplikacyjny przez email i podawaliście dane numer serii dowodu i ważność?

medison8
@Super bohater

Tak jak wypełniałem, każdy musi. do umowy to jest potrzebne, dla Twojego pracodawcy będzie to tez potrzebne,

Czy istnieje możliwość rozwoju w Klaver Sp. z o. o.?

Nika
Kandydat

Nie polecam Tej firmy a tym bardziej Pani Kamili jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak chamska osoba nie wspomne ze zaproponowała mi inne stanowisko a wysłała mnie na inne stanowisko . Na każde moje pytanie atakowała mnie agresja . Taka osoba nie.powinna pracować na takim stanowisku . Nie polecam

Pracodawca

@Nika

Dzień dobry, przykro nam, że odniosła Pani takie wrażenie. Pani Kamila jest naszym wieloletnim, kompetentnym pracownikiem, z dużym doświadczeniem. Jeżeli czuje się Pani niekomfortowo zawsze może Pani zadzwonić do innego pracownika. Nasi rekruterzy są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Izabela +48 570 901 913 Dominika +48 570 901 033 Martin + 48 577 901 944 www.klaverteam.com

Mateusz
Klient

Też miałem styczność z tą panią też nie polecam .. chyba firma traci na ludziach dzięki tej pani może i oferty mają fajne ale arogancja tej pani podczas rozmowy od razu odpycha od podjęcia pracy .brawo dla was Klaver za tak idealna panią jak pani Kamila .poprostu wstyd !!!!!

Patryk1

Byłem na ofercie wakacyjnej wszystko było ok warunki się zgadaly na pewno wyjdę jeszcze raz po skończonej szkole tym razem już na dłużej

Amanda
Klient

Nie polecam, warunki okropne Klaver umywa ręce i nie pomaga już jak jesteś na miejscu. Jeszcze w Polsce że wszystko super że będą wspierać at ak na prawdę po przyjeździe już nikt się nie interesuje.

Przyszły pracownik
Kandydat

Witam jak wygląda sprawa jeśli chodzi o wakacyjne i urlopowe tzn chodzi mi oto jak to jest wypłacane i kiedy ? Gdzie lepsza praca na warzywach owocach czy nap na szklarni jakieś zbieranie pomidorów papryki czy ogórków ? Interesuje mnie już na czysto koło 350 eu, co ogólnie możecie powiedzieć o klaver i czy można też liczyć na jakieś godziwe zakwaterowanie ale chodzi mi tylko o szczere i poważane informacje z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o. o. - Częstochowa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Klaver Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klaver Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaver Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 20 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Klaver Sp. z o. o.?

Liczba opinii klientów firmy Klaver Sp. z o. o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klaver Sp. z o. o.