Klaver Sp. z o. o.
counter
4 120 248 5 1
kresmejdrogi

Zalecam dużą ostrożność ! Moja opinia jest na 2 stronie można sobie poczytać i jest prawdziwa ,więc uważajcie .... Szkoda waszego czasu,zdrowia i nerwów .Miłe panie są ,bo muszą być ,aby ludzi nie zrazić ....

Tak4Nie5
Kasia
 Rekomendacja

Dzień dobry proszę o opinie agencji klaver dostałam propozycję pracy przy stroikach kwiatów lecz po waszych opiniach boje się bo jechała bym sama Pozdrawiam

Marzena77

Martus220 no coś ty opowiadasz ja jestem od 14 Grudnia w Holandii poprzez Klaverteam i właśnie do axidus skierowana i jakoś z praca nie jest źle 14 Grudnia przyjechaliśmy do biura axidus w ten sam dzień popołudniu z osobą z axidus nawet byliśmy wyrobić sofi tylko jeden dzień wolne mieliśmy czyli sobotę a od niedzieli axidus codziennie jakoś nas wysyła do pracy i mamy po 8 godzin więc jak na początek to mogę stwierdzić że jest ok a jak będzie dalej zobaczymy

Tak4Nie2
Krysia

Pracuje od marca na pakowniu mięsa drobiowego. Jestem zadowolona z pracy co prawda zakwaterowanie nie jest idealne ( mogło być lepiej ) ale wypłaty co tydzień to najwazniejsze :) Polecam

Tak4Nie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Klaver Sp. z o. o.?

@Pytanie

Dzień dobry, My jako pośrednictwo pracy nie organizujemy żadnych imprez oraz spotkań integracyjnych. U naszych pracodawców również nie są orgaznizowane takie formy spotkań. Pozdrawiam Klaver Team

Tosiek

Mega super biuro, jestem zadowolony z pracy w holandii. Klaver dzięki za pomoc

@Tosiek

Super Bryka

fajne biuro, miłe Panie, zawsze pomogą.

@Super Bryka

Miłek
 Rekomendacja

Super miła i pomocna Pani z Klaver znalazła mi fajną pracę na produkcji. Wysokie zarobki oraz dużo godzin. Polecam.

@Miłek

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pol
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.
Kandydat

Witam, Jedzie ktoś w ten weekend do pracy na magazyn odzieżowy w helmond?

Rajmen

daję 5 gwiazdek Klaver, za super opiekę oraz pomoc w wyjeździe za granicę.

@Rajmen

Dziękujemy bardzo za opinię. Miło nam, że jest Pan zadowolony z naszej pracy. :) Pozdrawiamy Klaver Team

jassska

pojechałam na sortowanie, mialy byc godziny a nie było. Za mieszkanie jak zostanie potracone to niewiele zostaje, problem jest bo duzo osob przyjezdza i trzeba jakos rozdzielic prace wiec dostaje sie dni wolne.. . po 3 tyg zjechalam

Klient
 Problem
@jassska

Widzę,że problem nie został rozwiązany !Ale te miłe panie, Ci tutaj nie odpowiedzą ,bo nie napisałeś poematu wychwalającego .Może sami piszą te pemy i je wychwalają,aby naciągać ludzi .

@jassska

Dzień dobry, przykro nam, że została Pani tak potraktowana. Niestety pracodawca nas nie informuje, że w danej chwili ma mniej godzin pracy. Gdybyśmy otrzymali od Pani zgłoszenie, że coś dzieje się nie tak, staralibyśmy się rozwiązać tą sytuację bądź znaleźli nowe miejsce pracy. Zachęcamy zawsze do kontaktu z nami telefonicznego bądź mailowego: Dominika + 48 570 901 033 job@klaverteam.com Kamila + 48 570 901 414 work@klaverteam.com Marta + 48 577 901 944 rekrutacja@klaverteam.com Sandra + 48 731 901 913 ofertypracy@klaverteam.com

@kresmejdrogi

Niestety nie piszemy jak to Pan napisał "pemy i je wychwalają". Nie naciągamy osób, oferujemy legalną pracę za granicą. Przedstawiamy warunki takie jakie oferuje pracodawca. Działamy jako pośrednictwo pracy, a nie agencja zatrudnienia. Zawsze staramy się aby każdy był zadowolony. Każdy problem do nas zgłoszony drogą mailową czy telefoniczną, rozwiązujemy oraz kontaktujemy się z pracodawcą aby poprawić warunki zatrudnienia.

Klient
 Problem
@Katarzyna

Mija się Pani z prawdą ,bo ja wykonałem do was kilka interwencyjnych telefonów w ww sprawie i nic się nie poprawiło ! Dziewczyny nic nie zarobiły a ja jeszcze musiałem im słać pieniądze ,aby czynsz opłaciły ! Niech ludzie wiedzą,że nie zawsze w beczce jest miód ...

Ewa

Wita, polecam firmę Klaver, zorganizowały mi super wyjazd do pracy w miejscowości Lottum.

@Ewa

Dziękujemy bardzo za opinię. Miło nam, że jest Pani zadowolona z naszej pracy. :) Pozdrawiamy Klaver Team

Izka98

Firma Klaver jest super ! Pomogły mi w znalezieniu pracy w Holandii. Wiadomo pracować trzeba było niekiedy ciężko, ale każdy jedzie zarabiać a nie leżeć :)

@Izka98

Michał

Polecam !

@Michał

xxmarta

Ja te myślę nad wyjazdem właśnie do Lotum. Był ktoś, napiszcie coś więcej, bo nie wiem czy jechać?

Aga
@xxmarta

Witam ja własnie nie dawno zjechałam super praca naprawdę mogę polecić każdej Pani zainteresowanej, bardzo dużo godzin fajna atmosfera a dziewczyny na miejscu naprawdę super. Nie zastanawiaj się tylko jedź będziesz zadowolona. Panie w biurze klaver Ci wszystko powiedzą jak wygląda tam praca :)

@Aga

Lili

Super biuro, pracę znaleźli mi idealną, sadzonki w lotum. Polecam!

@Lili

Krystian

polecam,zaproponowali mi fajna oferte pracy.

@Krystian

Fabio

Super biuro polecam !

Tak1Nie2
Kacha
@Fabio

Biuro w Polsce super ale pracownicy w Hollandii w biurze tragiczni

@Fabio

Magdaaa

Mogę z czystym sumieniem polecić biuro pośrednictwa Klaver, chciałam wyjechać na krótki okres aby zarobić coś przez wakacje. Trafiłam na rewelacyjnych ludzi, praca przy zbiorach okazała się ekstra wyborem. Dziękuję panią z Klaver ! ;);)

@Magdaaa

zadowolony

polecam wyjazd z biurem klaver, oferta przedstawiona przejrzyście, Panie odpowiadają na wszystkie pytanie, nie kłamią jak co niektórzy uważają, biuro w holandii przyjęło mnie dobrze, zakwaterowanie w porządku, a praca jak każda chcesz zarobić to pracujesz i nie jęczysz, że ci nie pasuje. polecam biuro klaver Panie są bardzo rzetelne.

@zadowolony

Xd

Był kolega tam i kare dostal i nie mial gdzie mieszkać jak przyjechal jak ktoś chce to wszystko powiem jak tam dzieje sie co mi powiedzial tez byłem i przeżyłem co mówiom to wielka laska potem jak cos chcecie to się przekonacie wszyscy co pojedziecie

Tymon
@Xd

Nasłuchałeś się głupot i wypisujesz bzdury teraz. Ja pracuje i mam się dobrze, nie narzekam. Żadnych kar nie dostanie a wręcz przeciwnie bo wysokie wygrodzenia. Chcesz pracować to pracujesz a jak ci się nie chce i pracodawca ma pretensje to na własne życzenie. Zastanów się zanim zaczniesz coś wypisywać, każdy może podkoloryzować swoją opowieść.. A biuro Klaver jest mega pomocne i zawsze jako coś się dzieje można się z nimi skontaktować..

@Tymon

@Tymon

TakNie

swietne biuro ! jak chcesz wyjechac i zarobic to polecam. praca cięzka ale przekłada się sie na zarobko

@anonim

@anonim

Arecki

Hejo, wyjechałem z Klaver na różne prace produkcyjne, nie będę ściemniał jak chcesz pracować i zarabiać to masz full godzin. także mogę polecić firmę. panie rekruterki bardzo miłe.

@Arecki

Natka

fajne biuro, oraz panie, polecam

@Natka

@Natka

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o. o. - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Klaver Sp. z o. o.