Opinie o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa

Klaver Sp. z o.o.
3 85 396 5 1
Grzesiek Nowy wpis

Zanim kogoś oskarżymy warto zastanowić się nad własnymi błędami. Wszyscy pracodawcy podaje zarobki brutto a wypłacają netto ot cała filozofia

Roman Nowy wpis
@Grzesiek

Wyjeżdżałeś poprzez tę agencję i możesz opisać warunki zakwaterowania i kontakt z koordynatorem? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Lena Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Oszukiwanie ludzi praca za 10euro brutto a tak naprawdę to ściema bo za 9.66brutto warunki tragedia kalaruchy brud że szkoda pisać a to za 30 euro.Jedna wielka ściema

Zainteresowany Nowy wpis
@Lena

A na jakiej pracy byłaś?

Karolina

Hej My z mężem planujemy z tą agencją wyjechać w październiku mamy ofertę do hagi lub Roterdamu najprawdopodobniej na pączki lub kawę ogólnie polecacie tą agencję macie jakieś zastrzeżenia ?? Jak warunki pracy, czy wynajmujecie od agenji mieszkania jakie warunki ??

Ania
@Karolina

Ja też mam zamiar wyjechać na kawę ale cały czas się zastanawiam

Natalia
@Ania

Razem z chłopakiem bierzemy pod uwage ta agencje, czy ktoś ma aktualne informacje dotyczące warunków jakie panują w Hadze i Rotterdamie? :)

Ja123
@Karolina

Hej i jak? Wyjechaliscie z tą firmą? Jakie warunki?

Iza
@Karolina

Hej a wy na ile jedziecie w pazdzierniku do tej pracy

Ilona
@Iza

Cześć, chciałabym dowiedzieć się, jakie warunki zatrudnienia zaoferował Wam ten pośrednik? Skoro rozważacie wyjazd to pewnie je już poznaliście. Dzięki za info.

Tomek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Hej chce wyjechć do Niemiec z Klaver z Częstochowy do pracy malarskich i elewacyjnych poproszę o opinie ?czy warto jechać?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Adrian91

witam, wybiera sie moze ktos na dniach do pracy przez tą agencje, jak to zapraszam do kontaktu bo sam mam zamiar wyjechac adrian.majchrzak@interia.com. Pozdrawiam

Pffff

Nie jestem typem który wystawia negatywne opinie dla zabawy. Z tym biurem jest coś nie tak albo z osobami które tam pracuje zadzwoniLem do klaver zapytać o oferty w okolicach hagi pani powiedziała że praca jest nie ma problemu proszę wysłać na e maila dane itp po wysłaniu odzwoniłem pani powiedziała że wszystko ok wybrałem już 2 oferty i pani mówi do mnie ze zadzwoni do biura i do mnie odzwonia z ofertami niestety nie odzwonia nastapnego dnia zadzwoniłem zas pani zapytała o mojego e maila sptawdziała i powiedziała że już bierze się za oferty i do 2h odzwonia niestety nie odzwonia 3 dnia zadzwoniłem już lekko zdenerwowany pytam czy wy macie jakieś oferty czy nie zapytała o maila podałem to powiedziała że takiego u nich w bazie nie ma więc wysyłam mi na emalia załączniki jakie oferty są aktualne kazała wybrać tak też zrobiłem zaś wysłałem swoje dane itp i zaś do tej pory cisza żenada oni myślą że ludzie mają czas na czekanie aż łąkowa dama z biura się odezwie albo mam pracę albo nie a nie ludzi za głupców robicie

Monia

Razem z chłopakiem chcemy wyjechać do Holandii poprzez tą agencje. Proszę powiedzcie przy czym najlepiej robić ?

przerazona123

witam, jade na różne prace magazynowe od 1.07.2019 w okolicach Hagi. Czy może mi ktoś powiedzieć jak to tam wygląda z internetem, czy jest chociaz czajnik w domu? jak zakwaterowanie? i nawjazniesze czy jest praca?

Nie rozumiem
@przerazona123

Masakra ludzie ja nie rozumiem jak można dawać nick przerażona123. Gdybym ja była przerażona to raczej zapytanie w tych sprawach o które pytasz skierowałabym do biura przez które jadę. Co da ci umieszczanie takich pytań tutaj- co te pytania mają wspólnego z opinią o biurze? Pytanie- czy jest praca kierujesz na forum- do kogo bo nie rozumiem to chyba w biurze powinnaś zapytać czy jest praca. Ja ci napisze że jest praca- i co to wniesie do twojej decyzji o wyjeździe? Ludzie jak wyjeżdżacie to pytajcie u źródła a nie dopiero potem płacz bo na forum napisali i ja uwierzyłam- MASAKRA

Tak5Nie16
Julka123
@Nie rozumiem

Jak się pani coś nie podoba to proszę nie być takim chamski tylko poprostu ominąć komentarz.

Tak9Nie
@Julka123

hahahahahha........... Julka 123 to przerazona 123 - nudzisz się dziewczyno.....najwidoczniej masz czas na pisanie głupot - weź się w końcu do roboty :-)

Tak1Nie2
Julka123

Witam. Niestety nie mogę powiedzieć dobrego słowa o tej firmie. Mialam wyjeżdżać w niedzielę do pracy. Wszystko już było doagadane łącznie z umowami i przewoźnikiem, nagle w piątek agencja wszystko odwołała. Brak profesjonalizmu. Ponadto rekrutuja do Aksidusa który niestety ale ma straszna opinie.

Tak5Nie
Alfa
@Julka123

Jesteśmy dokładnie w tej samej sytuacji

@Julka123

skoro odwołali ci wyjazd to oznacza że nie było dla was pracy lub zakwaterowania - powinnaś im raczej podziękować bo pojechałabyś a pracy by nie było i byłby jeszcze większy płacz. zobacz jak robia to inne biura które nie patrzą czy jest praca w danej chwili i każą ci przyjechać siedzisz później 2 tygodnie bez pracy i to jest profesjonalizm????????????

Tak2Nie2
alpha

Cześć. Czy podawanie na wstępnym etapie numeru dowodu i jego ważności ( sama ważność - rozumiem ) to normalna praktyka agencji rekrutujących do pracy w Holandii? Czy nie powinno być to weryfikowane na miejscu, bezpośrednio przy podpisywaniu finalnej umowy? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Judi
@alpha

Tak jest to normalne gdyż często się okazuje po msc czy dwóch że dowód twój czy mój jest już nie ważny i potem są niespodzianki a w Holandii dowodu nie zrobisz ewentualnie paszport za który musisz zapłacić

CoolBoys

Witam.. Jedziemy przez agencję klever team do pracy tam ..może ktoś jedzie okolicach 8 lipca 2019..zapraszamy do kontaktu topsecret28o2.pl

krowy2019

Czy ktoś wyjeżdżał z tej firmy do gospodarstwa z dojeniem krów? oczywiście dojenie automatyczne, kotś coś moze powiedzieć na ten temat?

xxx

Czy ktoś wyjeżdża na sadzonki w najbliższym czasie? Dziewczyna? Pierwszy raz tam jadę i nie wiem czego mam się bać i spodziewać

Nie rozumiem
@xxx

Byłam, widziałam, pracowałam, jeśli chodzi o sadzonki- polecam

Tak5Nie
Xxx
@Nie rozumiem

Bylo ciężko jade tam pierwszy raz nigdy nie pracowałam na produkcji

Dorota
@Xxx

ja byłam, praca jak praca, ja tez nigdy nie pracowałam przy sadzonkach a sobie poradziłam. Jeśli tylko jesteś zmotywowana do pracy to dasz radę wiadomo początki są trudne zresztą jak w każdej pracy.

julka28

Czy ktoś jedzie do Hagi w tym tygodniu? :D

Xxx

Jedzie ktoś do Lottum na sadzonki? W najblizszym czasie?

Mozemoze

Praca w Aalsmeer przy bukietach czyktos jedzie lub jest tam? Jakieś opinie o tym miejscu?

@Mozemoze

Polecam. Byłam.

Nieznajomy

Mam pytanie czy jest to prawdą że KLAVER rekrutuje do firmy AXIDUS w holandi prosze o prawdziwe informacje z góry dziękuje :-)

Malina
@Nieznajomy

To prawda. Sama tam trafilam. Wyzysk.

Radek
@Nieznajomy

Z tego co wiem to do Axidusa ale i do wielu innych biur tez bo ja byłem przez nich 3 razy i za każdym razem przez inne biuro . Jak dzwonisz to się spytaj przecież ci powiedzą .

@Malina

A ja tam nie trafiłam a też byłam z Klaverem. Polecam.

Iwona

A ja ich polecam. Pojechałam na produkcję bukietów mieszkalysmy z koleżanką w domkach i było naprawdę ok. Domki małe ale czysto i schludnie. Jeśli chodzi o godziny to od 45w gore tygodniowo. Praca fajna jak dla kobiet. Teraz jesteśmy na urlopie i wracamy.

Kinga

Jestem na dekorowaniu pączków kto nie pojechał niech żałuje. pierwszy raz z nimi pojechałam polecam! polecam! polecam! Praca zakwaterowanie wszystko ok!

olka
Nazwa działu: Produkcja

Kurczaki w Oss ...jaka praca ? ciężka, jest chłodno , trzeba pracowac wymaganym tempem, tyrka czasami po 12 h. zakwaterowanie- takie sobie, jak przyjechałam bylo brudno. jacy ludzie? dziwni. wytłumaczenie - praca ciężka - chyba jak wszedzie , pytanie po co jedziesz do pracy czy na wakacje? (chociaż mozna połaczyc jedno i drugie ;-) SUPER bo masz duzo godzin - oczywiscie jesli dobrze pracujesz bo są sieroty co nie potrafią nic a chcieliby euracze za patrzenie w sufit. ZAROBISZ całkiem fajnie. Mieszkanie na poczatku (usunięte przez administratora) - ale kto go robi? właściciel domku raczej nie - w dużej mierze to jak wygladaja domki to kwestia polaków którzy nie potrafią po sobie posprzątac i zawijają (usunięte przez administratora) JA POLECAM - ZALEŻY CO DLA KOGO -nie chce ci sie pracowac - nie jedź - oczekujesz luksusów to jedź do hotelu Gołębiewski w Wiśle. tyle w temacie.

Tak8Nie
angell9898
@olka

Czyli opłaca się tak ? :) kołdry wszystki swoje trzeba mieć ? :)

Judi
@olka

Witam jeśli możesz napisać gdzie zakwaterowanie jest ile km jaka miejscowość dzięki za odp

@angell9898

a umiesz pracować? chce ci sie pracować? to raczej kwestia higieny żeby zabrać swoja pachnącą i wygodną kołdrę i poduszkę

Gabrysia
Nazwa działu: Produkcja

Witam czy wybiera się ktoś w czerwcu w okolice hagi do pracy ? Może ktoś był i mógłby się podzielić doświadczeniami? Jak zarobki i godziny?

Nn
@Gabrysia

Ja szukam na lipiec.

Marcelaa
Nazwa działu: Produkcja

czy jest ktoś obecnie lub był od nich w pracy przy bukietach/produkcji/szklarniach w okolicach Hagi ? Macie jakieś opinie?

Maciek

Witam czy pracował ktoś przy zieleni miejskiej w okolicach WADDINXVEEN? Jak zarobki i zakwaterowanie ?

lala
 Rekomendacja

witam, polecam biuro Klaver - różnorodność ofert , jak umowa się kończy to szukają innej pracy, zawsze pomocni :-) polecam

Tak2Nie1
Kinia
Nazwa działu: Produkcja

Wszystko ok. Wyjechałam z tą firmą do pracy na produkcji do Holandii. Praca ciężka ale ważne że da się zarobić. Polecam.

pit 80

Ja miałem dzisiaj jechać przez tą firmę ale w ostatniej chwili odmówiłem.Nie mówię że ta agencja jest zła ale jedyny problem polega na tym że jak kogoś skierują do agencji Axidus to na miejscu dopiero się dowiesz do jakiej pracy pójdziesz i gdzie będziesz mieszkać.To jest tak jak gra w totolotka wiesz kto podał 5 numerów i trafisz na chybił trafił.Jadąc każdy chce wiedzieć gdzie trafi do pracy i gdzie ma mieszkać.

Tak1Nie5
majka
@pit 80

nie pojechałeś, nie byłeś , nie pisz - gdybać to każdy może..... twoja opinia jest bezsensu

Tak5Nie7
Emila
@pit 80

Nie bardzo rozumiem jak firma claver może Cię odesłać do axidusa? To są 2 różne agencje pracy ? Pozdrawiam

pit80
@majka

to jak jesteś taka mądra to jedz na ślepo i zobaczymy,ja już byłem w kilku miejscach i wiem o co chodzi

pit80
@Emila

Współpracuja ze sobą tak właśnie mnie odesłano tam.

izabela

czy jakaś dziewczyna wyjeżdża w kwietniu do pracy do Holandii. ?

Eliza
@izabela

Witam. Ja jadę w niedzielę 7 kwietnia na produkcję.Trochę mam obawy.

izabela
@Eliza

Na co dokładnie ? Sama jedziesz ?

Eliza
@Eliza

Witam.Tez jadę 7 na produkcję i też trochę się boję.

Kamila
@Eliza

Witam , ja również wyjeżdżam w niedzielę i się obawiam a wy jedziecie same czy z kimś .?? :)

Onaa
@izabela

Ja chce jechać z lubelskiego.

Magda

Tak

kasia

polecam - jestem na kwiatkach - dziewczyny wszystko jest ok, nie macie sie czego bać - fajna praca, spoko ludzie.

marecki

Polecam Klaver - fajna praca jestem zadowolony

majka

polecam, pojechałam na kwiatki do greena i jest spoko, to co mi podali w umowie i ofercie było na miesjcu. polecam klaver - jestem zadowolona

Zostaw opinię o Klaver Sp. z o.o. - Częstochowa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie