Opinie o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa ul. Gminna 131

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Klaver Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Klaver Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa ul. Gminna 131

Polecam z czystym sumieniem wszystko przebiegło pomyślnie wyjechałam z klaver i pracuje pozdrawiam panią Kamile ????

Domi

Hej czy ktoś się wybiera do pracy w Holandii w miesiącu kwietniu, ja jestem osobą po 40 ,w grupie zawsze raźniej mój email doma1979@op.pl pozdrawiam

Hanna
@Domi

A powiedz jak oceniasz rozmowę kwalifikacyjną, bo rozumiem, że jedziesz do pracy tak? Jakie są wymagania?

Doma
@Hanna

Rozmoa na poziomie prodesjonalistow

MajSab

Super biuro! Mogę polecić z czystym sumieniem. Wszystko podane jak na tacy. Dostaliśmy wszelkie niezbędne informacje o ofercie, bus podjechał pod dom, przyjechaliśmy w poniedziałek na miejsce. Koordynatorka w Holandii wręcz pochwaliła panie z Częstochowy, że tak dobrze przygotowały nas na wyjazd. Inne osoby, które przyjechały tego samego dnia z innego biura nie wiedziały nawet co ze sobą wziąć. We wtorek byliśmy wyrobić nr BSN a od środy zaczęliśmy pracę. Pokoik malutki ale jakoś się mieścimy. Dziś na drugą zmianę idziemy. Ogólnie jesteśmy zadowoleni. Oby tak dalej.

Olka1304

Hej ,czy ktoś ma w planach wyjechać do Holandii luty/marzec ,chciałabym się wybrać do pracy i szukam kogoś( dziewczyne, ja mam 29 lat ) wiadomo we dwie zawsze raźniej?

Lukasz
@Olka1304

Cześć ja mam zamiar wyjechać lsobotka@wp.pl :)

@Lukasz

Napisałam do Ciebie maila;)

@Olka1304

Szukam chętnej osoby do wyjazdu do Holandii ,chciałabym wyjechać już w marcu ,zostawiam kontakt paulina.jagusiak@wp.pl

@Lukasz

Napisałam do Ciebie na maila:)

Kask
@Olka1304

Wyjechalas za granice juz?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Klaver Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Ostatni

Witam .Czy jest tutaj ktoś ,kto pracuje lub wybiera się do pracy w Belgii przy cykorii. Proszę o opinię na temat tej pracy

Domi

Witam wybieram się do pracy do Holandii w kwietniu może tuż przed świętami, jestem osobą po 40 to od razu pisze,zawsze raźniej w grupie, piszcie na email doma1979@op.pl

bakajlando zwns wisnia

czesc kto jedzie w niedziele 6 jak ktos jedzie sam a nie chce byc sam numer tele dzwoncie 667746898 jestes normalny to dzwon

Olga

Hej, czy planuje ktoś wyjazd koło połowy marca? Razem z chłopakiem chcemy wyjechać i szukamy kogoś, może też jakiejś pary, aby było raźniej :) kontakt do nas: olgab6885@gmail.com

zainteresowany

Hej, czy chcialby sie ktos wybrac po swietach wielkanocnych (koniec kwietnia) na sezon wiosenno letni do pracy? Jestem z podkarpacia. Szukam mlodych osoby/osob do dzielenia pokoju :) zostaw kontakt do siebie to napisze:)

Werii

Witam czy jest tu jakaś osoba co planuje wyjazd w styczniu do Niemiec lub Holandii?

Rakela
@Werii

Tak, ja jestem chętna. Podaj mi na siebie namiary (mail)

Renia
@Werii

Tak odezwij się 575264118

LadyAngel

Czy ktoś w najbliższym czasie chce jechać na stroiki do Holandii? Niestety jadę sama i miło by było kogoś poznać bo razem łatwiej :)

Mariusz

Siemanko w połowie stycznia chce jechać do Holandii z Warszawy ,kwestia ogarnięcia agencji ,jeśli ktoś jedzie to proszę o info ,zawsze raźniej pzdr

Witam, Poszukuję kogoś z kim mogłabym wyjechać do Holandii bądź Niemiec. Mam 28 lat, to byłby pierwszy mój taki wyjazd. (usunięte przez administratora)

Mariusz
@Marta

Cześć tez się wybieram i chętnie pojadę z kimś

Renia

Witam,czy jest jakiś limit wiekowy zeby jechać do pracy,mam 48 lat ,byłabym zainteresowana,z góry dziękuję za odpowiedź

Doma
@Renia

Ja mam 42 lata i też jestem chętna wyjechać ale w lutym ,mój email doma1979@op.pl,szukam osoby uczciwej kobiety np do dzielenia pokoju w grupie zawsze raźniej

Joanna
@Renia

Chyba nie ma limitu też mam 48 lat i jadę 3 stycznia a jak będzie okaże się na miejscu

Aloo

Razem z partnerem chcemy wyjechać do pracy do Holandii. Jedziemy własnym autem jakoś luty /marzec 2022 :) może jakaś para jest chętna i ma coś sprawdzonego? Podaje maila holandiapraca6@gmail.com :)

Witam, chciałabym zapytać czy ktoś planuje wyjazd w styczniu? To byłby mój pierwszy wyjazd przez agencję. Niezbyt wiem jak to wygląda i też w takim kierunku. Chętnie poznałabym kogoś kto również planuje wyjechać żeby było raźniej! Mam 28 lat. E-mail do mnie: poszukujepracy93@gmail.com

Sknerka

Chłop wyjechał na akcje świąteczna. Po dotarciu do Holandii okazało się, że klaver dał go do axidus. Wytłumaczy mi ktoś dlaczego ?

Marlena22

Witam, jadę 18 grudnia na sezon świąteczny 5 tygodniowy do Rotterdamu, czy ktoś z was już był i jedzie teraz? Jadę tam pierwszy raz i nie jestem pewna co do bezpieczeństwa, jak to wygląda?

Mlk

Jedzie ktoś 16 grudnia na 5 tygodni ?

Jack
@Mlk

Witaj czemu w czwartek 16...?

@Jack

Witam tak w czwartek 16 daj znać jak coś,pozdro

@Jack

Bo ja jadę 16 w czwartek dlatego pytam...

Magda838

Hej . Czy ktoś chciałbyś się wybrać w grudniu bądź w styczniu do Holandii ? J Praca przy zbieraniu zamówień . Bardzo dobre zarobki . Ja 25 latka szukam młody ,ortwartych wspolokatorow . Zapraszam do kontaktu: e-mail: monikkakowaiuei@op.pl Proszę napisz coś więcej i prześlij swoje zdjęcie . Szukam grupkę tajnych ludzi .

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klaver Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klaver Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaver Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 52 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klaver Sp. z o.o.