Opinie o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa ul. Gminna 131

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Klaver Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Klaver Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa ul. Gminna 131

Lena

Oszukiwanie ludzi praca za 10euro brutto a tak naprawdę to ściema bo za 9.66brutto warunki tragedia kalaruchy brud że szkoda pisać a to za 30 euro.Jedna wielka ściema

@Lena

A na jakiej pracy byłaś?

julka28

Czy ktoś jedzie do Hagi w tym tygodniu? :D

Xxx

Jedzie ktoś do Lottum na sadzonki? W najblizszym czasie?

Mozemoze

Praca w Aalsmeer przy bukietach czyktos jedzie lub jest tam? Jakieś opinie o tym miejscu?

@Mozemoze

Polecam. Byłam.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Klaver Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Nieznajomy

Mam pytanie czy jest to prawdą że KLAVER rekrutuje do firmy AXIDUS w holandi prosze o prawdziwe informacje z góry dziękuje :-)

Malina
@Nieznajomy

To prawda. Sama tam trafilam. Wyzysk.

Radek
@Nieznajomy

Z tego co wiem to do Axidusa ale i do wielu innych biur tez bo ja byłem przez nich 3 razy i za każdym razem przez inne biuro . Jak dzwonisz to się spytaj przecież ci powiedzą .

@Malina

A ja tam nie trafiłam a też byłam z Klaverem. Polecam.

Iwona

A ja ich polecam. Pojechałam na produkcję bukietów mieszkalysmy z koleżanką w domkach i było naprawdę ok. Domki małe ale czysto i schludnie. Jeśli chodzi o godziny to od 45w gore tygodniowo. Praca fajna jak dla kobiet. Teraz jesteśmy na urlopie i wracamy.

Kinga

Jestem na dekorowaniu pączków kto nie pojechał niech żałuje. pierwszy raz z nimi pojechałam polecam! polecam! polecam! Praca zakwaterowanie wszystko ok!

Gabrysia

Witam czy wybiera się ktoś w czerwcu w okolice hagi do pracy ? Może ktoś był i mógłby się podzielić doświadczeniami? Jak zarobki i godziny?

Nn
@Gabrysia

Ja szukam na lipiec.

Marcelaa

czy jest ktoś obecnie lub był od nich w pracy przy bukietach/produkcji/szklarniach w okolicach Hagi ? Macie jakieś opinie?

Maciek

Witam czy pracował ktoś przy zieleni miejskiej w okolicach WADDINXVEEN? Jak zarobki i zakwaterowanie ?

lala

witam, polecam biuro Klaver - różnorodność ofert , jak umowa się kończy to szukają innej pracy, zawsze pomocni :-) polecam

Kinia

Wszystko ok. Wyjechałam z tą firmą do pracy na produkcji do Holandii. Praca ciężka ale ważne że da się zarobić. Polecam.

pit 80

Ja miałem dzisiaj jechać przez tą firmę ale w ostatniej chwili odmówiłem.Nie mówię że ta agencja jest zła ale jedyny problem polega na tym że jak kogoś skierują do agencji Axidus to na miejscu dopiero się dowiesz do jakiej pracy pójdziesz i gdzie będziesz mieszkać.To jest tak jak gra w totolotka wiesz kto podał 5 numerów i trafisz na chybił trafił.Jadąc każdy chce wiedzieć gdzie trafi do pracy i gdzie ma mieszkać.

majka
@pit 80

nie pojechałeś, nie byłeś , nie pisz - gdybać to każdy może..... twoja opinia jest bezsensu

Emila
@pit 80

Nie bardzo rozumiem jak firma claver może Cię odesłać do axidusa? To są 2 różne agencje pracy ? Pozdrawiam

pit80
@majka

to jak jesteś taka mądra to jedz na ślepo i zobaczymy,ja już byłem w kilku miejscach i wiem o co chodzi

pit80
@Emila

Współpracuja ze sobą tak właśnie mnie odesłano tam.

izabela

czy jakaś dziewczyna wyjeżdża w kwietniu do pracy do Holandii. ?

Eliza
@izabela

Witam. Ja jadę w niedzielę 7 kwietnia na produkcję.Trochę mam obawy.

izabela
@Eliza

Na co dokładnie ? Sama jedziesz ?

Eliza
@Eliza

Witam.Tez jadę 7 na produkcję i też trochę się boję.

Kamila
@Eliza

Witam , ja również wyjeżdżam w niedzielę i się obawiam a wy jedziecie same czy z kimś .?? :)

Onaa
@izabela

Ja chce jechać z lubelskiego.

Magda

Tak

kasia

polecam - jestem na kwiatkach - dziewczyny wszystko jest ok, nie macie sie czego bać - fajna praca, spoko ludzie.

marecki

Polecam Klaver - fajna praca jestem zadowolony

majka

polecam, pojechałam na kwiatki do greena i jest spoko, to co mi podali w umowie i ofercie było na miesjcu. polecam klaver - jestem zadowolona

Nieznajomy

Chętnie bym skorzystał z oferty od KLAVER ale jak dostałem oferte pracy i ją przeczytałem to zraziło mnie te ich opłaty za transport do pracy i jakies kaucje za klucze itd..itp! Gdzie indziej dojazdy są darmowe nie trzeba nic płacić ani za inne rzeczy wiadomo oprócz mieszkania! Czy ktoś miał jakieś podobne doświadczenie i pobrano mu jakieś opłaty za co kolwiek!

antonina
@Nieznajomy

z tego co wiem kaucja za klucze zawsze jest zwracana jak odda sie klucze - byłam w wielu biurach i zazwyczaj płaci sie kaucje za klucze - nie wiem jak jest przez Klaver - u nas był standard 50€ i wcale mnie to nie dziwi bo wiele osób wyjeżdżało a klucze wyrzucali albo zabierali ze sobą do Polski , musielismy zgłaszać takie sytuacje bo ja sie troche bałam i prosiłam o zmiane zamków bo nigdy nie wiadomo w czyje rece takie klucze sie dostana.... moim zdaniem układ jest prosty oddajesza klicze dostajesz 50 dych

@Nieznajomy

Ja pojechałem z inna firmą i przed wyjazdem wszystko było za darmo a jak zajechałem na miejsce to się okazało ze jednak tak nie jest- za dojazdy trzeba płacić a jak nie zapłacisz to nie dojedziesz i nie pracujesz, jakaś kaucja za klucze bo inaczej do pokoju nie wejdziesz. Tu przynajmniej masz czystą sytuację przed wyjazdem z tego co piszesz. W sumie trochę się im dziwię ze tak szczegółowo informują bo z tego co widzę to jednak to odstrasza a zazwyczaj biura ściemniają żeby tylko wyjechać.

Daniel W.
@Nieznajomy

W Holandii dowoź pracownika jest za darmo , agencja dostaje za to pieniądze ,jeśli korzystasz z własnego auta ,roweru agencja musi ci za to zapłacić,każda opłata za dowoź to oszustwo. Tak samo inne kaucje . Szukaj agencji ,firm które za to nie biorą pieniędzy.Prócz tego płacisz ubezpieczenie 22 euro za tydzień i od 75-100 euro za mieszkanie na tydzień. Zwróć uwagę na umowę co ci gwarantują. Zapytaj się o liczbę gwarantowanych godzin , bo możesz wyjechać popracować tydzień i wracasz do domu ,bez podania przyczyny.

.....................
@Nieznajomy

Uwaga Klever zatrudnia w Holandi dla Axidusa. Więcej na ten temat proszę poczytać w wątku o Axidusie .

Boniek
@.....................

Ale co ty opowiadasz byłem z nimi 3 razy i jakoś o Axidusa nie zawadzilem może i maja od nich ofertę ale chyba nie tylko od nich. A tak w sumie to może i do Axidusa bym pojechał ale mi nie zaproponowali szkoda.

sa muel
@.....................

bo Klaver wysyła do pracy do wielu prac nie tylko do Axidusa - bo maja wiele ofert w Holandii, Belgii, niemczech i chyba austrii bo tak jest na stronie. Tak czy siak każdy kto wyjeżdza to otrzymuje umowę i widac czarno na białym gdzie sie jedzie - ja byłem dwa razy - raz pojechałem do blue a raz do greena. polecam i pozdrawiam

Pracował ktoś może przy pakowaniu drobiu w Oss? Jak praca, warunki ? Czy ktoś wyjeżdza może pod koniec marca z Nimi?

Adrianna

Byłam z nimi w szklarni z kwiatami nie wiem czy o takie kwiaty chodzi bo mieli jeszcze bukiety- ale polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klaver Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klaver Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaver Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 52 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klaver Sp. z o.o.