Opinie o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa ul. Gminna 131

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Klaver Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Klaver Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa ul. Gminna 131

Michal

Witam. Wyjeżdża ktoś na weekend na pakowanie drobiu?

Tadek21
@Michal

Nie wyjeżdżam teraz ale już byłem :) Pracy sporo, zakwaterowania różnie zależy co kto oczekuje- da się mieszkać wystarczy urządzić po swojemu. Osobiście nie narzekam mimo że praca ciężka- ale zarobiłem jestem zadowolony. Ogólnie jeśli nie pyszczysz i nie odmawiasz pracy to będziesz miał dobrze. Moja rada- nie słuchać ludzi co tam mieszkają bo narzekają na wszystko - ja chciałem zjechać zaraz po przyjeździe jak posłuchałem co tam wygadują a zostałem na 7 miesięcy.

@Tadek21

Dziękuję i powodzenia. Pozdrawiam

angell9898
@Michal

Witam. My bedziemy wyjeżdżać z chłopakiem pod koniec marca.

Legnica

Wybiera sie ktoś do pracy jako pracownik montażu w Niemczech ?

Zainteresowana

Czy wybiera się ktoś może na ofertę do produkcji bukietów ?

Nospoko
@Zainteresowana

Ja, albo 15go na kwiatki szklarniowe, albo wlasnie na bukiety

Cycuvhixuz
@Zainteresowana

My z chłopakiem chcielibyśmy wyjechać również ale nie wiem czy warto może ktoś się wypowiedzieć ?

Żaden numer nie odpowiada, a jestem zainteresowany jedną z ofert pracy szkoda????

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Klaver Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
margaretka

Jestem od poniedzialku na tej świątecznej ofercie i jest calkiem niezle, praca byla zaraz od pierwszego dnia po przyjezdzie, czasami udaje sie zostac na nadgodziny wiec nie jest zle. chociarz praca jest troche cięszka. w tamtym roku kolezanka byla na tym siwatecznym wyjezdzie i przywiozla sporo kasy i ten zwrot obiecany tez byl.

wiola

Oferta świąteczna, okolice Hagi, 9 grudnia, Wrocław i okolice, ktoś się wybiera?

Jacek
@wiola

Jadę na 14 grudnia. Żona była w zeszłym roku a teraz jedziemy razem.

Natalia
@wiola

Witam. Teściowa jedzie 9 grudnia. Ale jest z okolic Poznania.

Natalia
@Jacek

możesz powiedzieć cos o tej pracy ? Jakie warunki, atmosfera i wgl ? Teściowa jedzie pierwszy raz w dodatku sama i nie ukrywam ze sie trochę boi. Pozdrawiam.

Rudy
@wiola

I jak ta oferta świąteczną się sprawdza?

wiola
@Rudy

Dzisiaj byłam pierwszy dzień w pracy, jutro mam wolne... osoby, które są tu koło 2 tygodni mówiły, że one na początku tez miały jeden, dwa dni wolnego.Niektórzy po tygodniu wracali do domu... Prawdę mówiąc sama nie wiem jak to dalej będzie wyglądać.

Estera
@wiola

Ja jestem na tej ofercie od 1,5 tygodnia i jeszcze nie miałam dnia wolnego. Najbardziej opłaca się brać nocki. Na razie jest ok.

Rudy

Witam jak z tą ofertą świąteczną? Mam jutro jechać do maasdijk. Są godziny i można wieżyc w te zwroty??

No to nieźle
@Rudy

Trzymaj sie jak najdalej od klavera bo axidus werbuje pod ich przykrywką ludzi zwożą setkami zeby natrafić na patole która będzie ich utrzymywać

Wrobiony

Ludzie nie jedzcie na tą ofertę świąteczną, to jest axidus

Ireneusz

Jade z nimi już 3 raz na tom krótkom oferte i jestem zadowolony

Mr.Nobody
@Ireneusz

Jak na "tom krótkom" to wcale się nie dziwię że jest Pan zadowolony.

karol

Pracował ktoś na magazynie w okolicach frankfurtu nad menem?(jako order picker-artykuly spozywcze ewentualnie warzywa,owoce)?Jakie warunki?Jak wyglada kwestia mieszkania,ile osob na pokoju?Czy warto?Kontakt do mnie: sido4_1988@o2.pl

Konrad

Ok Moje sugestie dla Klaver: Na razie zadnych Lubię atmosferę w Klaver za: Jeszcze nie wiem opine znam od znajomych polecili mi was

TYMEK

Dla mnie spoko, za pierwszym razem nasłuchałem się różnych bajek ale pojechałem , kasa się zgadzała i robota też całkiem znośna. Teraz jadę z połową mojej familii i kumplami na swięta. Laski z Klavera dzieki za pomoc z solarisem. Pozdro i do zoba.

Agatka

Polecam ta firmę w 100%. Pojechałam z mężem do oferty gdzie miał być zwrot za czynsz za 12 tygodni pracy. I tak naprawdę słuchając tego co ludzie mówili na miejscu zaczełam co tydzień wydzwaniać do Klavera że ludzie mówią że zwrotu nie będzie tak jak obiecywali i wogóle. Panie zawsze mnie uspokajały że trzeba te 12 tygodni przepracowac a nie już wpadać w panikę i tak naprawdę do samego końca nie wierzyłam w ten zwrot bo to sporo pieniędzy. No i 2 tygodnie temu minęło 12 tygodni a ja mam pieniądze na koncie. Jak teraz pomyślę że chciałam zrezygnować po 4 tygodniach i tyle razy wydzwaniałam do biura to masakra. POLECAM. Agata

Iwo
@Agatka

Ja byłem z nimi na ofercie świątecznej w 2016 roku i też był zwrot za zakwaterowanie ale chyba za 4tygodnie ale też dali.

llona

Dzięki tej firmie wyjechałam do pracy w Holandii .Pracuję tam już trzeci rok i jestem bardzo zadowolona.Firma godna polecenia.Pozdrawiam serdecznie llona

mor

Hej! Czy wybiera się ktoś na ofertę 19.11-22.12 - pakowanie paczek świątecznych w Holandii? Jeśli ktoś jedzie sam/po prostu chciałby się poznać, dajcie znać, bo też jadę sama i to mój pierwszy wyjazd :)

Nati
@mor

Hej Ja tez jadę sama skąd jesteś ?

Oostzaan
@mor

Hej:) Napisz do mnie.

Oostzaan
@Oostzaan

magnolia.ch@onet.pl

Hej w sobote 6 października wybieram się z 2 znajomych na pakowanie/sortowanie elementów drobiu z zakwaterowaniem w okolicach Gravenzande, oraz Oss. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć coś więcej o tej pracy i warunkach zakwaterowania? :)

Zysio12
@123123

123123 ja też tam jadę firma Cliver time wszystko masz w umowie 91 euro za mieszkanie tygodniowo. + 22euro za ubezpieczenie masz 9.30 brutto to tak 8 euro . Na czysto myślę że będzie spoko

Zysio12

Też jadę w sobotę :)

Karol1234
@123123

Myślałem nad tą ofertą, jak oceniasz ?

Magda
@123123

Hej i jak tam sytuacja ? ja mam z partnerem jechac 10 listopada chyba nawet w to same miejsce , mozesz mi powiedziec jak tam jest ? jak praca ? jak koordynatorzy ? nie zagladam tu czesto jak mozesz napisz Smska 503427781 pozdrawiam

Magnolia

Czy pracuje ktoś przy bukietach bandowych w Aalsmeer? Proszę o informacje dotyczące zakwaterowania, warunków pracy na adres magnolia.ch@onet.pl .

Cześć jedzie ktoś może 11 do poeldijk ?

XxXxX
@anonymous

Tak ;)

Taki Jeden

witam,wyjeżdżał ktos z Tą firmą do Holandii mam ciekawą propozycje oferty z bonusem(zwrot za zakwaterowanie po12 tyg) mozna im ufac

Pracuś
@Taki Jeden

CZY MASZ OFERTĘ DO FIRMY AXIDUS BO JAK TAK TO TRZYMAJ SIĘ OD NICH Z DALEKA

ankaa12344

Mam możliwość wyjechania do pracy w Niemczech koło Bielfeld . Praca polegająca na pakowaniu płyt CV , DVD może ktoś był i podzieli się opinią ? :) To mój pierwszy wyjazd do takiego typu pracy .

Afra
@ankaa12344

A kiedy będziesz tam jechała ,bo też się zastanawiam nad tą ofertą?

@ankaa12344

Jesli to firma Certus GmbH w Gütersloh, to nie jedz. Bylam w 2014 roku i szefostwo jest tureckie. Dalam sie nabrac na 4.50 na reke, dojazd 25 euro tygodniowo, mieszkanie 250, spanie po 6 kobiet w pokoju na lozkach pietrowych ( pokoj byl na 8 osob ), rozwalajaca sie szafa, maly stolik i 4 krzesla do niego. Miesieczne zarobki? 650-700 euro. Praca po 16 h czasem zeby wyrobic sie za zamowieniami. Wyzysk. Chodzilismy do pracy na 8 albo 9 rano, wracalismy o 10 rano dnia nastepnego. Praca przy stolach czesto do 3 w nocy, jak ktos byl na maszynie to do 8-10 rano. Duzy dom dzielony z Grekami, Rumunami, Bulgarami. Byly listych dobrych pracownikow, koordynator dawal je na koniec pracy i wiedzialo sie, kto pojdzie nastepnego dnia. Bywalo, ze dziewczyna nie szla do roboty 2 tygodnie. Zaluje, ze nie zglosilam inspekcji pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klaver Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klaver Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaver Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 52 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klaver Sp. z o.o.