Opinie o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa ul. Gminna 131

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Klaver Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Klaver Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa ul. Gminna 131

Sans 31

My wyjeźdzamy z koleżanką jutro aż do świat. Jezdzilam przez różne biura ale klever team pierwszy raz. Z tym ze do jakiej konkretnie pracy niewiem. Uzyskalysmy informacji ze może to być warzywa kawa kwiaty

@Sans 31

Dziękujemy za opinię Przez nasze Biuro jest możliwość podjęcia pracy długoterminowej, krótkoterminowej ( 2-4-6 tygodni) , pracy na stałe oraz prac typowo sezonowych . Oferujemy pracę w Niemczech, Belgii, Holandii. zapraszamy na naszą stronę internetową www.klaverteam.com lub do kontaktu z naszym działem rekrutacji : Dominika : 570 901 913 job@klaverteam.com Kamila: 570 901 414 info@klaverteam.com Sylwia: 570 901 449 work@klaverteam.com Magdalena : 731 901 913 praca@klaverteam.com Doradzimy w wyborze odpowiedniej oferty pracy, prześlemy szczegółowe informację na temat wyjazdu oraz służymy pomocą w organizacji transportu. Serdecznie pozdrawiamy Klaver Team

Kubus

Witam jedzie ktoś 9 grudnia ? Wybieram się z dziewczyną na okres świąteczny i nie wiem czy warto

@Kubus

kku
@Kubus

warto jedź jest (usunięte przez administratora) !!!!!

Krzysztof

Witam. Mam pytanie 1 raz bym wyjechał i nie wiem co jak z czym. Praca tylko na okres świąteczny czy na dłuższy okres?

@Krzysztof

Dziękujemy za opinię zapraszamy na naszą stronę internetową www.klaverteam.com lub do kontaktu z naszym działem rekrutacji : Dominika : 570 901 913 job@klaverteam.com Kamila: 570 901 414 info@klaverteam.com Sylwia: 570 901 449 work@klaverteam.com Magdalena : 731 901 913 praca@klaverteam.com Doradzimy w wyborze odpowiedniej oferty pracy, prześlemy szczegółowe informację na temat wyjazdu oraz służymy pomocą w organizacji transportu. Serdecznie pozdrawiamy Klaver Team

zs

czy ktos jedzie młody wiek 18-20 ? na swiateczne ogloszenie z nimi ?

@zs

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Klaver Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
logo firmy Kontroler Finansowy
Częstochowa
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
oświecony

nie chce się odnosić do działań tej firmy i samego ogłoszenia ale opisać jak zrobiono mnie identycznie w BAMBUKO zeszłego roku ,też oferta świąteczna ,też wyjazd do Holandii ,też super zarobki ,też wszystko zorganizowane ,nie trzeba znać języka i szereg udogodnień ,super zakwaterowanie - NO MIÓD PO PROSTU !!! chcę jednocześnie zaznaczyć ,że pojechałem z ciekawości bo w holandii nie pracowałem jeszcze ,znam biegle niemiecki i angielski - raczej nuda zadecydowała i świąt też nie lubię - już w busie od kierowców poleciały dziwne uwagi odnośnie firmy (jakoś zaczynała się na FLEXcoś tam) ,żebym chociaż na bilet powrotny zarobił....itp,no myślę ładnie ! ale ciekawość była silniejsza...taka już moja natura :) dojechaliśmy nad ranem na miejsce do agentury ,po kilku może nastu godzinach rozwieźli nas po kwaterach ,wywalczyłem jakimś sposobem niezły bungalow po rozmowie z holendrem - aż w 3 osoby co sobie chwalę! DWA pokoje i salon i ogród i taras - na zadupiu - fakt ,ale co tam ,,,,cisza spokój ,na drugi dzień dowiedziałem się że będziemy dojeźdżać 110 km do pracy w jedną stronę codzieńnie x 2 pomnóż - TO NIE ŻART ! miało być max 20-30,ale co tam myślę ,raz się żyję ,wyrobili nam numery SOFI na kolejny dzień (to już 3 dzień pobytu i do fabryki na BHP) tam ktoś życzliwy nam podpowiedział ,że nie potrzebuja teraz ludzi bo jest komplet :) koordynator powiedział ,że nie ma co się martwić ,będzie inna praca lub może zwiększą moce produkcyjne - he he,dodam ,że to był 18 grudnia już ,stwierdziłem ,że nie pozostaje nic innego jak OLAĆ temat i zająć się imprezowaniem bo z pracy nici ,codziennie dostawaliśmy info że jutro już zaczynamy ,albo po jutrze już na pewno ,w głębokim poważaniu to miałem ,jako że mieszkałem na kempingu z ponad 150 domkami o rozrywki nie było ciężko - COFFEE SHOP też nie był daleko jak mieliśmy auto firmowe do dyspozycji . A TERAZ PUENTA ! po co firma nas ściągnęła do tej super lukratywnej pracy ? tego dowidziałem się już dzięki uprzejmości kierowcy busa w drodze powrotnej do domu ,który pracował w kilku agencjach w Holandii,to zorganizowany proceder i przemysł (domyślałem się tego jak już wszystko zobaczyłem i do mnie dotarło jak to działa) a więc - firmy agencje płacą cały rok za ''domki'' ,a okres świąt i zimy pracownicy wyjeźdżają ,stąd tyle obiecanek ,żeby ściągnąć pracowników na ten okres ,żeby choć popracowali dwa lub trzy dni i opłacili kwaterę - tygodniowo to jakieś 100 euro od głowy, w te zwroty radzę nie wierzyć ,pewnie zapisy i ustalenia są nie do przejścia ,wyjdzie na to że pojedziecie tylko zarobić na te kwatery i zostanie wam po 20-30 euro na jedzenie co byście z głodu nie poumierali i mogli do pracy w następnym tygodniu dojechać - myślcie logicznie ! które firmy w holandi pracują w niedzielę święta nowy rok itd - holendrzy chcą odpoczywać w tym czasie tak samo jak polacy i nikt nie będzie tłukł produkcji w tym czasie ,chyba że poziom naiwności każe wam w to wierzyć :) reasumując za 600 zł miałem tygodniowe wczasy i imprezę w Holandii (przejazd wyżywienie piwo i inne) imprezy były przednie ,fajni ludzie akurat się trafili na domkach (z cebulą nie gadaliśmy) - dobrej przygody życzę i pozdrawiam ciekawskich - podzielcie się wrażeniami po powrocie chociaż

@oświecony

Współpracujemy z 40 biurami pracy na terenie Niemiec, Holandii, Belgii. Dzwoniąc do biura prosimy o informację z jakimi biurami Państwo nie chcecie współpracować. U nas zasady są jasne, każdy otrzymuje umowę skierowanie przed wyjazdem ( nie tak jak w innych biurach w busie, w drodze do Holandii). Oferujemy pracę w Niemczech, Belgii, Holandii. zapraszamy na naszą stronę internetową www.klaverteam.com lub do kontaktu z naszym działem rekrutacji : Dominika : 570 901 913 job@klaverteam.com Kamila: 570 901 414 info@klaverteam.com Sylwia: 570 901 449 work@klaverteam.com Magdalena : 731 901 913 praca@klaverteam.com Doradzimy w wyborze odpowiedniej oferty pracy, prześlemy szczegółowe informację na temat wyjazdu oraz służymy pomocą w organizacji transportu. Serdecznie pozdrawiamy Klaver Team

Bozena

Byłam przez Klawer w Holandii właśnie wróciłam po 3 miesiącach pracy w agencji Axidus było bardzo dobrze przez ten czas 3 rezerwy ale w zamian była praca w najbliższą sobotę tak że godziny zupełnie przyzwoite. Pracowałam w jednym miejscu więc dodatkowy plus. Mieszkanie też spoko. Jestem zadowolona w styczniu wyjeżdżam znowu. Polecam

Klaver sp. zo.o.
@Bozena

Dziękujemy za opinię . Zapraszamy do ponownej współpracy z Biurem Klaver. Posiadamy wiele, wiele innych ofert również u innych pracodawców. Przez nasze Biuro jest możliwość podjęcia pracy długoterminowej, krótkoterminowej ( 2-4-6 tygodni) , pracy na stałe oraz prac typowo sezonowych . Oferujemy pracę w Niemczech, Belgii, Holandii. zapraszamy na naszą stronę internetową www.klaverteam.com lub do kontaktu z naszym działem rekrutacji : Dominika : 570 901 913 job@klaverteam.com Kamila: 570 901 414 info@klaverteam.com Sylwia: 570 901 449 work@klaverteam.com Magdalena : 731 901 913 praca@klaverteam.com Doradzimy w wyborze odpowiedniej oferty pracy, prześlemy szczegółowe informację na temat wyjazdu oraz służymy pomocą w organizacji transportu. Serdecznie pozdrawiamy Klaver Team

Bozena

Dają namiar na przewoźnika ale tylko po to coby potwierdzić rezerwację i zadać pytania oczywiście prywatnie w celu dopytania o ilość bagazu itp w dniu wyjazdu firma przewozowa kontaktuje się już bezpośrednio i to kilkakrotnie. Przewoźnik zawodzi pod biuro które jest czynne w przypadku axidusa od 4 bo tak pracuje dział transportu. Pracownik rekrutacji jest też od wczesnych godzin ja z wszelkimi formalności i i wyrobienie numeru Sofii już o godz 11 30 byłam na Ter Aar gdzie mieszkałam nie rozumie o co to czepia ie się jak wszystko juet ok

Klaver sp. zo.o.

Zamieszczony komentarz to zniesławienie oraz naruszenie art. 212 § 2 i art. 216 § 2 Kodeksu Karnego. Proszę autora postu o jego wykasowanie jeśli to nie nastąpi proszę GOWORK o udostępnienie adresu IP celem zgłoszenia sprawy do sądu. Przedstawione informacje są nieprawdziwe i nie możemy się z nimi zgodzić. Wszelkie kwestie sporne proszę wyjaśniać z Biurem Klaver telefonicznie tel: 570 901 913 ( rozmowy są nagrywane) lub pisemnie na adres siedziby biura. Z poważaniem Klaver Sp. zo.o.

anna

Mnie kieruja do: (usunięte przez administratora) taki jest kod miejscowosci. Jade sama, troche sie boje. Byl ktos wczesniej lub jest wciaz lub jedzie w to miejsce co i ja?

Beata
@anna

Ja też tam jadę.

@Beata

beata mozna prosic Cie o kontakt?

Beata
@anna

beataw1107@gmail.com.

alpha

Cześć. Czy podawanie na wstępnym etapie numeru dowodu i jego ważności ( sama ważność - rozumiem ) to normalna praktyka agencji rekrutujących do pracy w Holandii? Czy nie powinno być to weryfikowane na miejscu, bezpośrednio przy podpisywaniu finalnej umowy? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Judi
@alpha

Tak jest to normalne gdyż często się okazuje po msc czy dwóch że dowód twój czy mój jest już nie ważny i potem są niespodzianki a w Holandii dowodu nie zrobisz ewentualnie paszport za który musisz zapłacić

Frania
@alpha

No wiesz, oni muszą ci wysłać umowę polską jako Klaver , a umowa jest ważna wtedy kiedy dane są również prawidłowe. Ufam tej firmie bo nie raz z nimi wyjeżdżałam do pracy i było wszystko okey. Czasami jadę tylko na 2 miesiące żeby dorobić. Warunki zawsze na miejscu są takie jak mi to przedstawiają. Pozdrawiam

@Judi

tak potwierdzam, mój chłopak nie zwrócił uwagi a okazoało się że ma nie ważny dowód :-/ dobrze że Panie z biura Klaver to zauważyły bo musiał by wracać a to koszt. Super Panie są pomocne. Cieszę się bardzo, pojechaliśmy po 3 tygodniach i panie z Klavera nie robiły problemu a my nie byliśmy narażeni na koszty podróży. Super, dziekujemy i pozdrawiam.

Monia

Razem z chłopakiem chcemy wyjechać do Holandii poprzez tą agencje. Proszę powiedzcie przy czym najlepiej robić ?

Katarzyna
@Monia

Polecam biuro Klaver - miła obsługa, wszystko czarno na białym , jasne warunki.

Adrian91

witam, wybiera sie moze ktos na dniach do pracy przez tą agencje, jak to zapraszam do kontaktu bo sam mam zamiar wyjechac adrian.majchrzak@interia.com. Pozdrawiam

@Adrian91

Polecam pracę przez biuro Klaver - profesjonalna obsługa biura, dobra organizacja pracy, transportu, pomoc udzielana po wyjeździe za granicę. Polecam Klaver

Hej chce wyjechć do Niemiec z Klaver z Częstochowy do pracy malarskich i elewacyjnych poproszę o opinie ?czy warto jechać?

@Tomek

Hej My z mężem planujemy z tą agencją wyjechać w październiku mamy ofertę do hagi lub Roterdamu najprawdopodobniej na pączki lub kawę ogólnie polecacie tą agencję macie jakieś zastrzeżenia ?? Jak warunki pracy, czy wynajmujecie od agenji mieszkania jakie warunki ??

@Karolina

Ja też mam zamiar wyjechać na kawę ale cały czas się zastanawiam

Natalia
@Ania

Razem z chłopakiem bierzemy pod uwage ta agencje, czy ktoś ma aktualne informacje dotyczące warunków jakie panują w Hadze i Rotterdamie? :)

Ja123
@Karolina

Hej i jak? Wyjechaliscie z tą firmą? Jakie warunki?

Iza
@Karolina

Hej a wy na ile jedziecie w pazdzierniku do tej pracy

Ilona
@Iza

Cześć, chciałabym dowiedzieć się, jakie warunki zatrudnienia zaoferował Wam ten pośrednik? Skoro rozważacie wyjazd to pewnie je już poznaliście. Dzięki za info.

@Ania

@Ilona

Igor i Blanka

My jedziemy drugi raz z nimi na stroiki praca lekka godzin dużo zarobić się da chyba po to się jedzie

blondi126
@Igor i Blanka

Ja też byłam na stroikach, fajna lekka praca. Polecam Kiedy byliście ? może się znamy :) Czekam na odp.

Kornela.Bez

Wyjechałam z chłopakiem z biura Klaver do pracy na produkcji w Hadze na poczatku trochę trochę się bałam, że sobie nie poradzę ale praca okazała się bardzo fajna także polecam każdemu

Dorota

Jestem ciekawa, czym są wspomniane przez Ciebie rezerwy. Wyjaśnisz nam, na czym to polega? Być może, ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tego wyrażenia, a na forum warto dokładnie opisywać różne kwestie, żeby nie wprowadzić nikogo w błąd.

Sabina
@Dorota

Rezerwa to tak zwany dzień wolny kobitooo... Masz wolne,ale jesteś pod tel. (usunięte przez administratora)

Adrian333

jak z zakwaterowaniem bo jak zauważyłem ponad 90E tygodniowo to przesada i czy ta sie w ogóle zarobić?

Paula

Ja planuje jechać w listopadzie na pakowanie paczek swiatecznych. Ktoś może tez jedzie razniej we dwójkę

Judyta
@Paula

Byłam w zeszłym roku- polecam

Tala
@Judyta

@Paula Czy zorganizowałaś już ten wyjazd? Interesuje mnie ta sama oferta jednak nie mam kompanki do wyjazdu.

@Tala

@Tala nie Jeszcze bo mi nie na rękę jechać samej a Ty? Znalazlas cos

Grzesiek

Zanim kogoś oskarżymy warto zastanowić się nad własnymi błędami. Wszyscy pracodawcy podaje zarobki brutto a wypłacają netto ot cała filozofia

Roman
@Grzesiek

Wyjeżdżałeś poprzez tę agencję i możesz opisać warunki zakwaterowania i kontakt z koordynatorem? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Audi 79
@Grzesiek

Nieprawda. Zarobki są brutto a za przepracowanych 43 godziny dostajesz 230euro.zamiast 350

Klaudia

Wybiera się ktoś do pracy w październiku lub listopadzie?

@Klaudia

Tak ja się wybieram z mamą za tydzień :)

@Klaudia

Ja się wybieram

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klaver Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klaver Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaver Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 52 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!