Opinie o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa ul. Gminna 131

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Klaver Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Klaver Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa ul. Gminna 131

Inna53

Witam.Czy ktos pracuje ,lub jedzie na Akcje ,Walentynkowa .teraz ,bo my w dwie pilnie ,szukamy pracy .od juz a wiem,czytalam ,pytalam ze Klaver to dobra firma . Pozdrawiam. Inna

iza
@Inna53

Tak ja jadę na akcje walentynkową czekam na umowe sprawdziłam biuro w rejestrze wszystko się zgadza.

Klaver sp. zo.o.

To miłe, że tak ciepło i pozytywnie wypowiada się Pan na temat biura z którym współpracujemy :-) . Przy okazji chcielibyśmy pozdrowić cały Team Biura Axidus w Polsce - także pozdrawiamy Was i życzymy spokojnych świąt oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku - szczególnie dla G. Poza serdecznościami odnosząc się do do Pana opinii - wszystko co Pan napisał jest zwyczajnie KŁAMSTWEM. Jeśli uważa Pan inaczej proszę o bezpośredni kontakt z Panią Dominiką - ona z całą pewnością będzie chciała z Panem sytuację wyjaśnić. Wszelkie kwestie sporne lub jakieś nieporozumienia staramy się zawsze wyjaśniać nie mamy nic do ukrycia. Jeśli nie wyjaśni Pan tej sytuacji z naszym biurem będziemy musieli podjąć kroki prawne. Proszę autora postu o wykasowanie nieprawdziwych treści jeśli to nie nastąpi proszę GOWORK o udostępnienie adresu IP celem zgłoszenia sprawy do sądu. Przedstawione informacje są nieprawdziwe i nie możemy się z nimi zgodzić.

Klaver sp. zo.o.

Absolutnie nie. Jesteśmy w 100 % pewni że taka sytuacja nie miała miejsca - wszystkie nasze rozmowy są nagrywane i każde zgłoszenie w szczególności dotyczące osób wysłanych za naszym pośrednictwem do biura Axidus w Holandii jest priorytetowo rozpatrywane i zgłaszane. Wiemy, że biuro Axidus nie cieszy się dobrymi opiniami ale dokładamy wszelkich starań aby osoby skierowane przez nas takiej opinii nie miały. Dbamy o to aby każdy nawet najmniejszy problem był sprawnie i szybko rozwiązany. Proszę pamiętać, że wszystkie problemy można zgłaszać telefonicznie lub mailowo - kontakt do naszego biura podany jest na stronie internetowej Biura Klaver www.klaverteam.com http://www.klaverteam.com/kontakt/

Jakieś opinie o sortowaniu kurczaków w okolicach OSS? Bardzo bym prosił bo nie wiem czy jechać :)

Kasia76

Hej tez chętnie się dowiem wyjeżdżam 20 01

Sebastian

Dołączam się do pytania

@Adam

juz ci piszę jak jest : minusy: - zakwaterowania bez rewelacji - cięzka praca, tempo, chłodno -dużo godzin mozna sie zmęczyc plusy : - dużo godzin można zarobić - czasami po 12 h na dzień i tak przez 4 dni mozna dogadac się i brac nadgodziny - można dobrze zarobić bo nie siedzisz na domku i martwisz sie czy jutro do pracy pojdziesz -możliwość podwyżki jak się sprawdzisz - nie ma wiekówki -jedne z najniższych opłat za zakwaterowanie i gratis dojazd do pracy Wiele ludzi widziałam co przyjezdzają i odpadają - bo zimno , bo zakwaterowanie złe , bo tempo pracy - dalej szukają pracy zawsze im źle - tu kolorowo nie jest ale pieniądz jest pewny . a ja przyjechała po pieniądze i pracuję już rok.

Katarzyna Klaver

Dziękujemy bardzo za Pani opinię jest nam bardzo przykro, że Pani komentarz i odczucia w stosunku do naszej firmy są negatywne. Mamy ogromną ilość zgłoszeń ( ok 150 tygodniowo ) na pracownika biurowego i dokładamy wszelkich starań aby każdej osobie odpowiedzieć jaka jest nasza decyzja. Szanujemy Państwa czas, jesteśmy osobami konkretnymi, zdecydowanymi i nie lubimy zostawiać kogoś w niepewności. Dla Pani informacji jesteśmy zbyt mała firmą i zarządzaną przez dwie osoby dlatego nie ma możliwości "ustawiania odgórnie" stanowisk pracy. Bardzo się cieszę, że nie zakwalifikowała się Pani w dalszym procesie rekrutacji. Pracujemy w fajnym, wesołym zespole pozytywnie nastawionym do swojej pracy. Zawsze możemy na siebie liczyć, wspieramy się każdego dnia ponieważ w życiu zdarzają się różne sytuacje, choroby, dzieciaki :-) i trudności życia prywatnego. Osoby które doszukują się sytuacji których nie ma lub zwyczajnie tworzą historie które nie istnieją idealnie sprawdzą się przy pisaniu bajek - proszę może rozważyć zmianę branży. Z wyrazami szacunku Katarzyna Klaver

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Klaver Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
logo firmy Kontroler Finansowy
Częstochowa
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bartek

Jedzie ktoś w najbliższym czasie na pakowanie i sortowanie drobiu w okolicach ss?

Damian

Ile w Holandii na czysto zarabiacie przy stawkach 21+ po opłatach ? Pozdrawiam serdecznie

Marzenax77

a w jakim terminie jechales ...no ale jak na emeila otrzymuje sie skierowanie tampisze do kogo jestes skierowany

Klaver sp.zo.o

Dziękujemy za dodaną opinię. Jest nam bardzo przykro że o wszystko musiała Pani dopytywać- nie wiem co było tego powodem że nie uzyskała Pani wszystkich niezbędnych informacji. To bardzo duży plus dla Pani że wnikliwie dopytuje Pani o szczegóły dotyczące wyjazdu. To bardzo ważne aby wiedzieć wszystko przed wyjazdem, dlatego na naszej stronie internetowej www.klaverteam.com w zakładce DLA PRACOWNIKA każdy Kandydat znajdzie wszelkie niezbędne informacje odnośnie pracy w Holandii, przygotowania do wyjazdu itd.. Dodatkowo do każdej wysyłanej do Kandydata oferty pracy zostaje załączona prezentacja z którą każdy Kandydat powinien zapoznać się przed wyjazdem- w prezentacji są zamieszczone wszelkie niezbędne informacje odnośnie tego jak się przygotować, co spakować, o czym warto pamiętać. Zamieszczone są tam również zdjęcia zakwaterowań, stawki, koszty, regularność wypłat itp. Chcielibyśmy się dowiedzieć jakiej informacji brakowało w przesłanej do Pani ofercie oraz w załączonej do Pani w mailu prezentacji. A może brakuje jakiejś ważnej informacji na naszej stronie internetowej ?? Pani uwagi będą dla nas bardzo istotne, aby na przyszłość uniknąć podobnych sytuacji. Dzięki Pani uwagom, będziemy mogli jeszcze lepiej przygotować Kandydatów którzy zdecydują się na pracę za naszym pośrednictwem.

CoolBoys

Witam.. Jedziemy przez agencję klever team do pracy tam ..może ktoś jedzie okolicach 8 lipca 2019..zapraszamy do kontaktu topsecret28o2.pl

laura
@CoolBoys

Polecam biuro Klaver - miła obsługa, wszystko czarno na białym , jasne warunki - zawsze z nimi jeżdżę

@laura

Dziękujemy za opinię jest nam bardzo miło. Zapraszamy do ponownej współpracy z Biurem Klaver. www.klaverteam.com

krowy2019

Czy ktoś wyjeżdżał z tej firmy do gospodarstwa z dojeniem krów? oczywiście dojenie automatyczne, kotś coś moze powiedzieć na ten temat?

laura
@krowy2019

Polecam biuro Klaver nie masz sie czego obawiać.

@krowy2019

@laura

Dziękujemy za opinię . Zapraszamy do ponownej współpracy z Biurem Klaver. Posiadamy wiele, wiele innych ofert również u innych pracodawców. Przez nasze Biuro jest możliwość podjęcia pracy długoterminowej, krótkoterminowej ( 2-4-6 tygodni) , pracy na stałe oraz prac typowo sezonowych . Oferujemy pracę w Niemczech, Belgii, Holandii. zapraszamy na naszą stronę internetową www.klaverteam.com lub do kontaktu z naszym działem rekrutacji : Dominika : 570 901 913 job@klaverteam.com Kamila: 570 901 414 info@klaverteam.com Sylwia: 570 901 449 work@klaverteam.com Magdalena : 731 901 913 praca@klaverteam.com Doradzimy w wyborze odpowiedniej oferty pracy, prześlemy szczegółowe informację na temat wyjazdu oraz służymy pomocą w organizacji transportu. Serdecznie pozdrawiamy Klaver Team

xxx

Czy ktoś wyjeżdża na sadzonki w najbliższym czasie? Dziewczyna? Pierwszy raz tam jadę i nie wiem czego mam się bać i spodziewać

Nie rozumiem
@xxx

Byłam, widziałam, pracowałam, jeśli chodzi o sadzonki- polecam

Xxx
@Nie rozumiem

Bylo ciężko jade tam pierwszy raz nigdy nie pracowałam na produkcji

Dorota
@Xxx

ja byłam, praca jak praca, ja tez nigdy nie pracowałam przy sadzonkach a sobie poradziłam. Jeśli tylko jesteś zmotywowana do pracy to dasz radę wiadomo początki są trudne zresztą jak w każdej pracy.

Magdalena
@xxx

Nie masz się czego bać , z biura Klaver ci wszystko wytłumaczą nawet jak będziesz już na miejscu a będziesz chciała się czegoś dowiedzieć to też zawsze pomogą. można na nich liczyć.

Alfa

Jesteśmy dokładnie w tej samej sytuacji

skoro odwołali ci wyjazd to oznacza że nie było dla was pracy lub zakwaterowania - powinnaś im raczej podziękować bo pojechałabyś a pracy by nie było i byłby jeszcze większy płacz. zobacz jak robia to inne biura które nie patrzą czy jest praca w danej chwili i każą ci przyjechać siedzisz później 2 tygodnie bez pracy i to jest profesjonalizm????????????

Katarzyna

Oj, bardzo mi przykro nie zrażaj się . Oni wysyłają zawsze na pewna pracę. Jeśli coś się zmieniło to nie mogą cię wysłać jeśli nie ma pracy. Zadzwoń do nich może coś się zmieniło, oni pomogą ci znaleźć coś odpowiedniego, pozdrawiam .

Daga
@Alfa

Tak mi przykro, raz mi się zdarzyła sytuacja że przełożyli nasz wyjazd o 2 tygodnie bo zamówienie im się w Holandii zmieniło. Nawet dobrze boi co bym tam robiła bez pracy. Potem wyjechałam i było super - polecam biuro Klaver i dziekuję że nie wyjechałam w ciemno.

Klaver Sp. z o.o.

Dziękujemy za opinię bardzo przykro, że spotkały Panią nieprzyjemności. Zapraszamy do ponownej współpracy z Biurem Klaver. Posiadamy wiele, wiele innych ofert również u innych pracodawców. Przez nasze Biuro jest możliwość podjęcia pracy długoterminowej, krótkoterminowej ( 2-4-6 tygodni) , pracy na stałe oraz prac typowo sezonowych . Oferujemy pracę w Niemczech, Belgii, Holandii. zapraszamy na naszą stronę internetową www.klaverteam.com lub do kontaktu z naszym działem rekrutacji : Dominika : 570 901 913 job@klaverteam.com Kamila: 570 901 414 info@klaverteam.com Sylwia: 570 901 449 work@klaverteam.com Magdalena : 731 901 913 praca@klaverteam.com Doradzimy w wyborze odpowiedniej oferty pracy, prześlemy szczegółowe informację na temat wyjazdu oraz służymy pomocą w organizacji transportu. Serdecznie pozdrawiamy Klaver Team

Ewelina9986

Pojechałam z firma Klaver do pracy do Hoalndi. Jakaś Pani z biura wszystko mi wytłumaczyła co i jak .Nie kłamała praca nie jest lekka.Także byłam nastawiona i domyślałam się co mnie czeka.Ale wcale nie jest tak źle.Także dziękuje.Pracuję i jest ok.Jak za kilka miesięcy zjade do Polski to też się zgłoszę.

@Ewelina9986

Dziękujemy za opinię bardzo nam miło . Zapraszamy do ponownej współpracy z Biurem Klaver. Posiadamy wiele, wiele innych ofert również u innych pracodawców. Przez nasze Biuro jest możliwość podjęcia pracy długoterminowej, krótkoterminowej ( 2-4-6 tygodni) , pracy na stałe oraz prac typowo sezonowych . Oferujemy pracę w Niemczech, Belgii, Holandii. zapraszamy na naszą stronę internetową www.klaverteam.com lub do kontaktu z naszym działem rekrutacji : Dominika : 570 901 913 job@klaverteam.com Kamila: 570 901 414 info@klaverteam.com Sylwia: 570 901 449 work@klaverteam.com Magdalena : 731 901 913 praca@klaverteam.com Doradzimy w wyborze odpowiedniej oferty pracy, prześlemy szczegółowe informację na temat wyjazdu oraz służymy pomocą w organizacji transportu. Serdecznie pozdrawiamy Klaver Team

Jeżdżę co roku

I co z tego że axidus a ofertę świąteczną polecam co roku od trzech lat jeżdżę na 4-5 tygodni i jest git. Akurat nie zależy mi żeby święta spędzić w domu a tam przynajmniej sobie zarobie. Do tego spotkanie wigilijne i paczka. Ja polecam i w tym roku też jadę udało mi się że jadę na stroiki. A wy się dalej zastanawiajcie i się dalej uzalajcie nad sobą aż braknie miejsc.

Beata
@Jeżdżę co roku

Mogłabyś powiedzieć coś więcej o pracy? Ile realnie wychodzi godzin pracy przez ten miesiąc? Jak jest z warunkami mieszkaniowymi..?

@Jeżdżę co roku

Współpracujemy z 40 biurami pracy na terenie Niemiec, Holandii, Belgii. Współpracujemy również z Biurem Axidus, zdania mogą być podzielone na temat pracodawcy jak również na temat pracowników. O pracodawcach można pisać oficjalnie niestety nikt nie wie kto daną opinie napisał. Dzwoniąc do biura prosimy o informację z jakimi biurami Państwo nie chcecie współpracować. U nas zasady są jasne, każdy otrzymuje umowę skierowanie przed wyjazdem ( nie tak jak w innych biurach w busie, w drodze do Holandii). Zapraszamy serdecznie można się zgłaszać telefonicznie tel :570 901 913 mailowo : praca@klaverteam.com lub osobiście w siedzibie biura www.klaverteam.com Z wyrazami szacunku Klaver Sp. zo.o.

Lenaxx2

Polecam dobre biuro, niczym nie musiałam się martwić wszystko łącznie z busem załatwiło za mnie biuro.

@Lenaxx2

Zatrudniona

Byłam z nimi w zeszłym roku na bukietach , godzin dużo, zakwaterowanie na początku takie sobie ale obiecali ze w ciągu tygodnia mnie przekwaterują i tak było- dostałam pokój dwuosobowy w domu, wspólny salon, duża łazienka. Polecam praca typowa dla kobiet.

@Zatrudniona

Dziękujemy za opinię bardzo nam miło. Zapraszamy do ponownej współpracy z Biurem Klaver. Posiadamy wiele, wiele innych ofert również u innych pracodawców. Przez nasze Biuro jest możliwość podjęcia pracy długoterminowej, krótkoterminowej ( 2-4-6 tygodni) , pracy na stałe oraz prac typowo sezonowych . Oferujemy pracę w Niemczech, Belgii, Holandii. zapraszamy na naszą stronę internetową www.klaverteam.com lub do kontaktu z naszym działem rekrutacji : Dominika : 570 901 913 job@klaverteam.com Kamila: 570 901 414 info@klaverteam.com Sylwia: 570 901 449 work@klaverteam.com Magdalena : 731 901 913 praca@klaverteam.com Doradzimy w wyborze odpowiedniej oferty pracy, prześlemy szczegółowe informację na temat wyjazdu oraz służymy pomocą w organizacji transportu. Serdecznie pozdrawiamy Klaver Team

@Zatrudniona

piotrgp

Spoko firma pomocni, ciężko się do nich dodzwonić ale reszta na plus.

@piotrgp

Czy ta firma to axidus Bo my wraz z partnerem się zapisalismy ale tylko nie do axidusa

Lookas

Witam, poszukuje kogoś najlepiej z Częstochowy z kim mógłbym wyjechać za granicę do pracy przez "Klaver Team" oferty bez znajomości języka. Nie byłem nigdy za granicą i samemu nie chcę wyjeżdżać, obawiam się też noclegu i żeby nie trafić na nieciekawe osoby. 1. Jak wygląda sytuacja z wyżywieniem np. na pierwszy tydzień wziąć prowiant, a później jeśli będą wypłacane tygodniówki to na miejscu się kupuje żywność ? bo zawsze mnie to zastanawiało. 2. Jak z pokojami 1 lub 2 osobowymi czy ciężko jest takie dostać ? 3. Czy jest możliwość korzystania z wi-fi ? 4. Pralka i żelazko znajduje się w domach ? 5. Jak jest z wypłacalnością np. część zostawiam kasy na jedzenie i na nocleg, a resztę mogą wpłacić na moje Polskie konto żeby sobie tam było ? 6. Badania opłacone czy trzeba prywatnie do medycyny pracy ? 7. Czy nie ma problemów z transportem jeśli chodzi o powroty do Polski np. na Święta ? Jak coś to proszę o kontakt: Marek765@interia.pl

@Lookas

Dziękujemy za opinię . Przez nasze Biuro jest możliwość podjęcia pracy długoterminowej, krótkoterminowej ( 2-4-6 tygodni) , pracy na stałe oraz prac typowo sezonowych . Oferujemy pracę w Niemczech, Belgii, Holandii. zapraszamy na naszą stronę internetową www.klaverteam.com lub do kontaktu z naszym działem rekrutacji : Dominika : 570 901 913 job@klaverteam.com Kamila: 570 901 414 info@klaverteam.com Sylwia: 570 901 449 work@klaverteam.com Magdalena : 731 901 913 praca@klaverteam.com Doradzimy w wyborze odpowiedniej oferty pracy, prześlemy szczegółowe informację na temat wyjazdu oraz służymy pomocą w organizacji transportu. Serdecznie pozdrawiamy Klaver Team

Nie narzekam

Jestem jak najbardziej zadowolna. Skierowali mnie na stroiki. Jestem tu od piątku. W sobotę byłam już w pracy. Jutro teZ idę. Pokój bez szału ale da się wytrzymać 4 tygodnie. W zeszłym roku byłam na pakowaniu paczek i na owocach siedziałam 6 tygodni. Opłacało się.

@Nie narzekam

Dziękujemy za opinię Serdecznie pozdrawiamy Klaver Team. Zapraszamy do ponownej współpracy z Biurem Klaver. Posiadamy wiele, wiele innych ofert również u innych pracodawców. Przez nasze Biuro jest możliwość podjęcia pracy długoterminowej, krótkoterminowej ( 2-4-6 tygodni) , pracy na stałe oraz prac typowo sezonowych . Oferujemy pracę w Niemczech, Belgii, Holandii. zapraszamy na naszą stronę internetową www.klaverteam.com lub do kontaktu z naszym działem rekrutacji : Dominika : 570 901 913 job@klaverteam.com Kamila: 570 901 414 info@klaverteam.com Sylwia: 570 901 449 work@klaverteam.com Magdalena : 731 901 913 praca@klaverteam.com Doradzimy w wyborze odpowiedniej oferty pracy, prześlemy szczegółowe informację na temat wyjazdu oraz służymy pomocą w organizacji transportu. Serdecznie pozdrawiamy Klaver Team

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klaver Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klaver Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaver Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 52 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!