Opinie o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa ul. Gminna 131

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Klaver Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Klaver Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa ul. Gminna 131

Tomasz

Witam , jest ktoś chętny na wyjazd do Holandi z Częstochowy? Razem zawsze byłoby raźniej. sl4n1u@gmail.com / 787684382

Paulina
@Tomasz

A pracowałeś już tam? Możesz coś powiedzieć o warunkach, atmosferze i zarobkach? Sama się zastanawiam, dlatego pierw chciałabym jakieś info.

@Paulina

Nie pracowałem tam ale chcę jechać nawet w ciemno, nie mam nic do stracenia.

@Tomasz

Wow, ale to ogólnie pierwszy taki wyjazd w życiu u Ciebie by był? Na temat warunków jednak chyba coś wiesz?

@Izabela

Kiedy bylem juz w Holandii. Jest ktos chetny jechac? piszcie 787684382

@Tomasz

Ja jak na razie się wstrzymam, ale jak pojedziesz to daj z ciekawości znać jak było. Ogólnie to może zebrałeś ekipę? Pisał ktoś?

@Izabela

Niestety nikt nie pisał, ale słyszałem opinie że tam jest spoko, nadal jestem zdecydowany jechać , ale wolałbym jechać z kimś.

@Tomasz

Nie wiem czy do dziś już tam byłeś ale w razie czego daj jakiś feedback jak tam jest, bo może warto będzie się skusić następnym razem, żeby się wybrać.

@Tomasz

Tak jestem chętny a od kiedy

@Częstochowa

Ciekawe czy dalej na ekipę czeka czy już jednak pojechał po tylu miesiącach skoro od czerwca się interesował... A wie ktoś jak z warunkami pracy teraz jest? Zastanawiam się właśnie czy od nowego roku się cos nie pozmieniało przypadkiem. był ktoś teraz w styczniu i by napisał?

qwerrt

Pracuje ktoś na komisjonowaniu odzieży? jakie stawki i warunki zakwaterowania ? Stanowisko: Pracownik magazyny Miejsce pracy: Holandia, Bergen op Zoom

Częstochowa

Dzień dobry wsprawie pracy jestem zainteresowany tą pracą

NowaPersonaCeska

Jakieś opinie o pracy w Czechach České Velenice?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Klaver Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
Patryk

Witam mam pytanie o tą firme mozna im zaufac czy też nie prosze o szczere odpowiedzi

Witam wybiera sie ktos do holandii na magazyn na 12.12?akcja świąteczna 5tyg?

Lidia

Ale dlaczego się śmiała?

Janek

może jesteś zabawny....

@Janek

jesteś byłym pracownikiem agencji czy osobą, która brała ofertę? pytam, bo ciekawa jestem jakie warunki mają tu w środku jeśli o pracę chodzi, orientujesz się?

Marcela Tkacz

Czytając niektóre negatywne opinie o Agencji Klaver nie zgadzam się z nimi, ponieważ ja współpracuje z nimi już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z ich ofert pracy.Pani Kamila która serdecznie pozdrawiam dokładnie objaśnia na jakich warunkach i do jakiej pracy chce jechać,a wyrazie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zawsze służy pomocą.Wiec polecam Agencje Klaver,ja się nie zawiodłam Marcela

Borys
@Marcela Tkacz

Klaver nie jest agencją. Klaver jest pośrednikiem. Nie możesz dla nich pracować bo oni kierują Cię do agencji pracy i pracujesz dla agencji a nie dla pośrednika.

Janek
@Marcela Tkacz

super

..2022..

Czy ktoś pracuje na warzywach i owocach w Hadze teraz przez tą agencje Klaver? Jak tam z godzinami jest? I jaką mają teraz stawkę na godzinę?

Paulina
@..2022..

Hej tak zapytam, wysysłałaś może cv? Byłaś na rozmowie? Jak rozmowa? Pracujesz? Jak Ci się podoba? Sama myślę by się odezwać i chciałabym poznać opinie.

Czy był ktoś już z tej agencji w Holandii? Wybieram się ponownie niedługo i chciałabym spróbować teraz w tej agencji czy to dobry wybór ????????? Podaje email jak by ktoś coś wiedział monamona7777@interia.pl

Witam, ktoś gdzieś planuje jechać w najbliższym czasie? Jestem ze Szczecina, pisać email jak cos: mamasa100@gmail.com

Ola

Hej, czy ktoś może pracował przy sadzonkach w Lottum? Naczytałam się strasznych komentarzy na temat tamtego miejsca pracy a za kilka dni mam wyjazd i zaczynam się stresować.

kk
@Ola

Też się zastanawiam nad tą ofertą. Co dokładnie wyczytałaś?

kasia
@Ola

hej, jakie to byly komentarze, czego dotyczyly? zastanawiam sie nad wyjazdem tez i dobrze by bylo wiedziec...

Lidia
@Ola

A na jaki okres czasu firma zaproponowala ci umowę?

Aleksandra
@Lidia

3 miesiące

Roman
@Aleksandra

Powiesz jaką stawkę ci zaproponowali? Opłaca się taki wyjazd jeśli chodzi o kasę, bo ja też chciałbym się zdecydować tylko nie znam warunków finasowych.

Jacek

Czy wymagane jest zaswiadczenie o niekaralnosci?

@Jacek

Dzień dobry Panie Jacku, Od tego roku wymagane jest zaświadczenie o niekaralności. Pozdrawiam Klaver Team

kandydatka
@Klaver Sp. z o.o.

Zaswiadczenie o niekaralności powinno być wymagane w każdej agencji

@Klaver Sp. z o.o.

Witam Na jak długo są zawierane umowy w holandi? Co miesiąc czy odrazu na pół roku

@Klaver Sp. z o.o.

Czy zaswiadczenie sprzed 2 miesiecy bedzie ok?

Aleksandra
@kandydatka

Dokładnie

Magda347

Hej, czy ma ktoś w planach wyjechać do Holandii od drugiej połowie czerwca do pracy przy kwiatach. Chciałbym wyjechać ale nie mam zbytnio z kim a z kimś to zawsze raźniej mój mail to magdakankowska347@gmail.com.

Roman
@Magda347

Ja się zastanawiam nad wyjazdem. To byłby mój pierwszy wyjazd i jakbyś mogła powiedzieć jakie dają warunki, no i czy zakwaterowanie jest w miarę ok. Będę wdzięczny za info :)

Praca

Czy mozna przyjechac tylko na sezon,np 2 miesiace?

nie zdecydowany

witam ,moze sie ktoś podzielić opinia na temat pracy przy składaniu rowerów Giant?

Wilku

hej, jedzie moze ktoś na pakowanie jajek? a moze znajdzie sie ktos kto przy tym juz pracował , moj mail wilkualpha@gmail.com

Wera

Hej, ma ktoś w planach wyjechać do pracy do Holandii pod koniec marca, początek kwietnia? Chciałabym się wybrać do pracy i szukam kogoś, żeby było raźniej. Mój mail werawera500@wp.pl

Fariondominik@wp.pl
@Wera

Wybieram się z siortra i jej chłopakiem wyślij maila czy jesteś zainteresowana mam 21 lat to mój 8 wyjazd za granicę

@Fariondominik@wp.pl

Da się jeszcze odłożyć za granicą?

Polecam z czystym sumieniem wszystko przebiegło pomyślnie wyjechałam z klaver i pracuje pozdrawiam panią Kamile ????

Domi

Hej czy ktoś się wybiera do pracy w Holandii w miesiącu kwietniu, ja jestem osobą po 40 ,w grupie zawsze raźniej mój email doma1979@op.pl pozdrawiam

Hanna
@Domi

A powiedz jak oceniasz rozmowę kwalifikacyjną, bo rozumiem, że jedziesz do pracy tak? Jakie są wymagania?

Doma
@Hanna

Rozmoa na poziomie prodesjonalistow

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klaver Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klaver Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaver Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 52 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klaver Sp. z o.o.