Opinie o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa ul. Gminna 131

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Klaver Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Klaver Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klaver Sp. z o.o. w Częstochowa ul. Gminna 131

Łukasz

Część Pracuje ktoś może w Niemczech przez pośrednika Klaver na książkach? Pozdrawiam

jaAlina
@Łukasz

Pracowałam w zeszłym roku, zjechałam teraz bo praca na razie się skończyła. Zamierzam wrócić wiosną, Ogólnie bardzo fajna robota.

Daga
@jaAlina

Hej. Tez Bede chciała wrócić. Kiedy planujesz? Mi na razie powiedzieli,ze w marcu. czekamy z chłopakiem na telefon i jedziemy znow z klaverem.

X

Był ktoś na pakowaniu czekoladek/będzie jechać przez tego pośrednika?

Klaudia

Cześć, będę wyjeżdżać na komisjonowanie do niemiec w lutym, wybiera sie ktoś ? słyszałam, że da się tam zarobić

@Klaudia

Ja jadę z dziewczyną już 2 raz. Robota jak robota, ale kasa się zgadza. Polecam biuro.

Danka

Ja mogę polecić klaver. Byłam już z Nimi w Holandii dwa razy w zeszłym roku, w tym jadę do Niemiec. Zawsze dobry kontakt. Wszystko zawsze wytłumaczone, bus załatwiony, na miejscu jak byłam to dzwonili do mnie czy ok wszystko. Teraz będę próbować sił w Niemczech.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Klaver Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON

Janek

kontakt jest bardzo szybki. Zreszta masz bezpośrednie kontakty do rekruterów na stronie www.klaverteam.com a nie jakiś tam ogólny numer. Wypelniasz formularz i dzwonią do cibie jak cos to możesz też im wysłac maila. Agencja jest spoko, zawsze są wsparciem.

Marysia

a jak udało się ogólnie zarobić? mimo pracy przy różnych robotach stawka ta sama wpadła czy jakoś inaczej to wychodziło? Ciekawi mnie także wyjaśnienie prosto z biura na te sytuacje, czemu nie dało rade stabilniejszych miejsc ogarnąć? Mówili ze wcześniej tez tak mieli?

Koniec końców wróciłeś na stanowisko, na które aplikowałeś, czy pozostałeś na mroźni? Jeśli chodzi o hotel, to jest on opłacony przez pracodawcę? Czy za takie warunki trzeba jeszcze płacić? :-/

Danka

Kontakt z nimi jest bardzo dobry, szybka reakcja na aplikację. Doradzą, podpowiedzą. Teraz przestój spory z pracą, także ja czekam na wyjazd do końca lutego. Pani już proponowała pomoc z busem. Jadę już z nimi drugi raz. Tym razem do Niemiec. Więc dla mnie już są sprawdzeni.

lucjalucja
@Danka

Potwierdzam! Bardzo dobry kontakt, nigdy sie nie zawiodłam. Jak potrzeba pomocy to zawsze mozna zadzwonić i panie rekruterki zawsze cos wymyślą

Alexandra

Мій досвід співпраці з агенством 5*, перебуваючи тривалий час в Нідерландах, не могла знайти працю на повну ставку, через знайомих з Польщі отримала контакти агенства, праця на продукцію салатів, головне умова нідерландська, послуги безкоштовно, але звісно потрібно працювати, рекомендую

Andzia

ale ma już jakaś konkretna lokalizacje wypatrzona może? ja to w ogóle jeszcze doświadczenia nie mam, dopiero patrzę co tu ludzie piszą o ofertach. Nie wiem nawet gdzie warto byłoby pojechać? Iluosobowe grupy zazwyczaj się zbierają? Do jednego lokum ile osób max wejdzie?

Aneczka

Słuchajcie czy na te Szwecję na kwiaty panowie tez jeżdżą? Jest na stronie taka oferta z oznaczeniem praca dla kobiet ale zastanawiam się czy chłopaka tez by wzięli jakby się ze mną zabrał? I jak oceniacie te cale kwiaty? Praca lekka?

Na jakie benefity można liczyć w Klaver Sp. z o.o.?

Blanka

Byliście już na tej akcji świątecznej o której ktoś pisał? Miała być 16tego grudnia bodajże. I jak tam poszło? Za rok warto byłoby się zebrać i w końcu pojechać?

Jeśli już zaczynasz stawiać takie liczby oraz warunki to możesz je uściślić? Do jakiejś konkretnej lokalizacji to odnosisz? Dojazd rożnie będzie płatny? Ile on w zasadzie kosztuje? Ciekawi mnie szczegółowe ujęcie skoro serio 600 by wyszło…

Jusek

Witam, Pracował, ktoś przez tego pośrednika Klaver team na sortowaniu warzyw i owoców? Do jakich agencji wysyłają? Jak wygląda ta praca?.Jak sytuacja na lokacjach?

Izabela

Nie wiadomo z jakich przyczyn się tam unoszą na pozostałych pracowników? Jakie są normy, wszystko robicie jak należy? I w ogóle ci liniowi to tez z agencji są czy to jednak stali pracownicy?

Łukasz36

Mógłby lepszy kontakt telefoniczny być z Wami, cztery numery telefonów i nikt nie odbiera,a ja nawet dla was jeszcze nie pracuje, tylko staram się narazie

A
@Łukasz36

Tak samo znalazłam ogłoszenie na olxie i przez pare dni nie mogłam się dodzwonić, a się okazało ze maja umieszczony błędny kod numeru, spróbuj zmienić na +49

@A

Jedynym problemem z kontaktem jest kierunkowy w numerze? Reszta w kontekście konsultacji idzie jak należy? I co z pracą w biurze bezpośrednio? Posiadam również takie kompetencje, myślicie, że normalnie by mnie przyjęli?

Dawid

Witam. Czy ktoś na tym forum może się wypowiedzieć na temat pracy w drukarni w Hadze, która jest oferowana przez tę agencje. Chciałbym na nią aplikować, ale chciałbym znać jakieś opinie ludzi, którzy tam pracują lub pracowali. Z góry dzięki.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Klaver Sp. z o.o.?

Nati

Czy ktoś był może w Niemczech z tej agencji i może podać przykładowe warunki jakie tam panowały?

Witam, czy ktoś wybiera się do pracy na początku września do Amazonu - Frankfurt nad Menem? A może ktoś jest lub był i mógłby się podzielić opinią na temat tej pracy?

słonecznik

Witam.Czy ktoś wybiera się z tej firmy na słoneczniki?

Izabela

Nie rozumiem chyba po co te trasy? Jak Tobie bezpośrednio je wyjaśniono jako kandydatowi? Co do tej wspomnianej opcji online to samo wprost mówili, że nie mają zamiaru z niej korzystać czy raczej nie mają o niej pojęcia jeszcze?

Dziękujmy za Twój komentarz. Nasze biuro przeprowadza z kandydatami rozmowy on- line i jesteśmy w stałym kontakcie. Jeśli chodzi o rekrutację do Czech sam pracodawca wymaga rozmowy kwalifikacyjnej i nie jest to zależne od Nas. Każdy kandydat jest o tym informowany. Zapraszamy do kontaktu z naszymi innymi rekruterami: Kamila +48 570 901 414; Dominika +48 570 901 033; Izabela +48 570 901 913 W razie pytań zapraszamy do kontaktu z miłą chęcią pomożemy.

Izabela

Jasne, załapałam o co chodziło. Ale widzę, że sam Pracodawca udostępnił do siebie tu w wątku kontakt i zaprosił do rozmowy w tym zakresie. Czy do dziś udało się ten problem całkowicie wyjaśnić?

Zostaw merytoryczną opinię o Klaver Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klaver Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Klaver Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 171.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klaver Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 52 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Klaver Sp. z o.o.