Opinie o Tintschl Polska Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tintschl Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tintschl Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tintschl Polska Sp. z o.o. w Częstochowa

Były spawacz Nowy wpis

Firma tragedia! Obiecują kokosy a przy umowie dają 13€.... Ochłapy płacą (usunięte przez administratora) Nie polecam

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Hermsdorf. Zainteresowała mnie oferta firmy Tintschl Polska Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 4000 ?

danio Nowy wpis

Dzięki nim przetrwałem pandemię mając pracę. Uczciwa i solidna firma. Polecam.

Pracowałem tam rok temu w schuler pressen w erfurcie przez trzy miesiące miałem 11 euro brutto plus dieta 35 euro , dietę dostawałem do ręki kiedy przychodził dzień wypłaty byłem mocno zdziwiony bo na koncie było zawsze poniżej tysiąca euro tłumaczyli to w sposób że odciągali mi dietę która dostawałem tylko co ma dieta do wynagrodzenia ? Szok.. jeśli chodzi o mieszkanie to sam je opłacałem w kwocie 300 euro także z diety nic nie zostawało gdy doliczyłem jedzenie itd. gdy przyszła pandemia zamknęli zakład i kazali mi się wynosić z mieszkania w tym samym dniu na koniec miesiąca zabrali mi dwa razy za mieszkanie za jeden miesiąc!! Na konto w ostatecznym rozrachunku dostałem 140 euro.. ludzie przestrzegam was przed tą złodziejska firma a zwłaszcza przed grubym z erfurtu i ta kretaczka Adrianna R. Kręci kłamie w sposób nie do podrobienia .

masz tu kolego rację,omijać z daleka ta firmę tylko palanty,i naiwni tam mogą robić.potrafią naprawdę z tą dietą i wypłata zamotać

Karolina Nowy wpis
@pracownik

No jeśli to by była prawda to słabo, ale w sumie to jak konkretnie motają?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko KAMIENIARZ w firmie Tintschl Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
dark knight

Najważniejsze jest czyli wypłata na czas. Robota jest stała, z innymi rzeczami można się dogadać. Polecam.

mario

Polecam, wszystko w porządku. Umowa niemiecka, pieniądze zawsze na koncie na czas. Można zaczepić się na dłużej.

Janus

Kiedy było dobrze to było dobrze jak przyszły problemy zdrowotne pokazali swoje prawdziwe oblicze Nie polecam tej firmy

tomson

Badzo fajna firma, jedziesz na gotowe, wszystko pomogą załatwić, kwatery nawet grupe podatkowom i kindergeld. Ja cały czas pracuje z nimi. Praca jest dla tch co chcą pracować, a nie dla tych co ściany chcą podpierać. Warunki jasne od początku, wypłata na czas na koncie i zaliczki. Ja jestem zadowolony. Popracuje jeszcze kilka lat z nimi i mam nadzieje na niemieckom emeryturke.

Hehehe
@tomson

Typowy (usunięte przez administratora)kiedy nauczysz się pisać po polsku?

Tom

Firma ok wszystko na czas pracuje juz tu szósty rok nie było problemów kontakt z firmą ok plecam.

Bogdan
@Tom

Co możesz jeszcze powiedzieć o Tintschl Polska Sp. z o.o.? Twoja opinia jest bardzo krótka, może opiszesz dokładniej co Ci się nie podobało podczas pracy w tej firmie? Każdy szczery wpis jest ważny, dobrze gdybyś nieco rozwinął swoją myśl, czekam na odpowiedź.

nick
@Bogdan

Czytaj poprzednie opinie i wyciągnij wnioski sam, przejrzyj na oczy heh

@Apollo hmm szkoleń nie ma.. A jakaś inna forma rozwoju jest w firmie?

Tom_Ek
@Ania

Jakieś bzdury tu wypisujecie, chyba nie znacie firmy. Jest to agencją pracy. Warunki jasne od początku, szkolenia, jeśli są potrzebne np.wózek widłowy jak najbardziej są organizowane i zapłacone przez firmę, tak samo jak ubrania do pracy czy potrzebne narzędzia. Ja jestem zadowolony,bo niemiecka umowa, a robota długofalowo.

Czy pracodawca Tintschl Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Apollo

Nie licz na żadne szkolenia.

arek

A ja polecam agencje. Warunki uczciwe, wszytko wytłumaczone od samego początku, zaliczki jeśli chcesz, to dostajesz,wypłata na czas na kocie, roboty też szukają jak ci się jeden kontrakt skończy. Pani pomaga, zawsze można zadzwonić jak jest jakiś problem.

Bartosz

Warto bardziej przemyśleć wyrażając tak krytyczne opinie. Agencja to bardzo dobry pracodawca, wielu ludzi to potwierdziło!!

Berlin

Nie polecam. Agencja najpierw obiecuje złote góry A później jest tak , że człowiek jest na minusie i tyle na temat agencji.

Weronika

@Wolny_Człowiek, przed opublikowaniem swojego postu, powinieneś zapoznać się z regulaminem forum, który zobowiązałeś się przestrzegać, decydując się na aktywność w tym wątku. https://www.gowork.pl/regulamin Opinie, znajdujące się w tym miejscu nie mogą być m.in. obraźliwe, wulgarne. Najważniejsze, to, żeby w jak największym stopniu merytorycznie przedstawiałby Tintschl Polska jako pracodawcę.

Wolny_Człowiek

Bez urazy ale czytając Państwa opinie to mam wrażenie że 80% to nieudacznicy życiowi :) nie dziwcie się że was wszyscy kopia w d skoro głupiej pracy nie potraficie sobie znaleźć a potrzebujecie pośrednika - a tu film dedykowany dla was - niewolników :) - https://youtu.be/glskcR1SumY

Weronika

@Robert, rozumiem ze Ty masz pozytywne zdanie o firmie? Możesz napisać coś więcej? Jeśli zawrzesz w swoim komentarzu więcej konkretów to na pewno będzie on bardziej przydatny dla innych czytelników forum. @LEGIA, Twój komentarz jest bardzo ogólny. Co konkretnie nie odpowiadało Ci w zatrudnieniu w Tintschl Polska? Możesz sprecyzować? Widzę że obecnie ta firma prowadzi liczne rekrutacje (Polecam zapoznać się z ofertą firmy na stronie gowork). Większość dotyczy pracy w Niemczech - gdzie według was najlepiej wyjeżdżać?

Robert

Jeśli ktoś nie ma w zwyczaju dobrze pracować to zawsze ma kłopoty!!!

LEGIA

praca w tej firmie to kpina od A do Z jedna wielka KPINA a pani(usunięte przez administratora) komiksy opowiada przez telefon makaron na uszy nawija mowi to co potencjalny pracownik chce uslyszec. osobiscie zalezalo mi na pracy dlatego kisilem sie w tej firmie 4 miesiace bo wiadomo zycie kosztuje ma sie rodzine potrzebny pieniadz ale wycieczek po niemczech nie mialem zamaru robic a im to kolo "..." lata ze twoj prywatny samochod na wode nie jezdzi i czy ty pojedziesz na dzien , tydzien czy dwa kazda przepracowana godzina to ich zarobek a ty liczac TWOJE koszty,zycie i paliwo wychodzisz na zero albo na minus . i za kazdym razem kwatera pozostawiala wiele do zyczenia gotowanie wody na herbate w garnku oczywiscie wlasnym a ostatnim razem / kiedy zakonczylem prace w tej firmie w duzej mierze przez zakwaterowanie nie mozna bylo tam zostac chyba ze ryzykujac obudzenie sie rano z obgryzionymi przez szczury paznokciami. NIE POLECAM TINTSCHL POLSKA ,TINTSCHL DE ,TINSCHL RO czy bog wie co co z tintschl zwiozane. A pania AR jesli to czyta serdecznieNIEpozdrawiam

Dawid

Słyszałem sporo dobrego o agencji. Widzę, że tu również pozytywnie się wypowiadacie. Czyli można z nimi pracowac za granicą??

Zostaw merytoryczną opinię o Tintschl Polska Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Tintschl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tintschl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tintschl Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tintschl Polska Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 14 ocen.

Tintschl Polska Sp. z o.o.