Tintschl Polska Sp. z o.o.

Adres: Waszyngtona 47 lok. A, 42-217 Częstochowa

NIP: 2050001066 KRS: 0000277025

Tintschl Polska Sp. z o.o.

Opinie o Tintschl Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

A więc to świetnie, że w Tintschl Polska nie ma problemu z wypłatą w terminie. W obecnych czasach to absolutna podstawa. Opisałeś pokrótce kwestię pieniędzy - a czy dostajecie może jeszcze jakieś premie uznaniowe?

Opinia

@Wolny_Człowiek, przed opublikowaniem swojego postu, powinieneś zapoznać się z regulaminem forum, który zobowiązałeś się przestrzegać, decydując się na aktywność w tym wątku. https://www.gowork.pl/regulamin Opinie, znajdujące się w tym miejscu nie mogą być m.in. obraźliwe, wulgarne. Najważniejsze, to, żeby w jak największym stopniu merytorycznie przedstawiałby Tintschl Polska jako pracodawcę.

Wolny_Człowiek
 Opinia

Bez urazy ale czytając Państwa opinie to mam wrażenie że 80% to nieudacznicy życiowi :) nie dziwcie się że was wszyscy kopia w d skoro głupiej pracy nie potraficie sobie znaleźć a potrzebujecie pośrednika - a tu film dedykowany dla was - niewolników :) - https://youtu.be/glskcR1SumY

Tak3Nie
 Opinia

@Robert, rozumiem ze Ty masz pozytywne zdanie o firmie? Możesz napisać coś więcej? Jeśli zawrzesz w swoim komentarzu więcej konkretów to na pewno będzie on bardziej przydatny dla innych czytelników forum. @LEGIA, Twój komentarz jest bardzo ogólny. Co konkretnie nie odpowiadało Ci w zatrudnieniu w Tintschl Polska? Możesz sprecyzować? Widzę że obecnie ta firma prowadzi liczne rekrutacje (Polecam zapoznać się z ofertą firmy na stronie gowork). Większość dotyczy pracy w Niemczech - gdzie według was najlepiej wyjeżdżać?

Robert
 Opinia

Jeśli ktoś nie ma w zwyczaju dobrze pracować to zawsze ma kłopoty!!!

LEGIA
 Opinia

praca w tej firmie to kpina od A do Z jedna wielka KPINA a pani(usunięte przez administratora) komiksy opowiada przez telefon makaron na uszy nawija mowi to co potencjalny pracownik chce uslyszec. osobiscie zalezalo mi na pracy dlatego kisilem sie w tej firmie 4 miesiace bo wiadomo zycie kosztuje ma sie rodzine potrzebny pieniadz ale wycieczek po niemczech nie mialem zamaru robic a im to kolo "..." lata ze twoj prywatny samochod na wode nie jezdzi i czy ty pojedziesz na dzien , tydzien czy dwa kazda przepracowana godzina to ich zarobek a ty liczac TWOJE koszty,zycie i paliwo wychodzisz na zero albo na minus . i za kazdym razem kwatera pozostawiala wiele do zyczenia gotowanie wody na herbate w garnku oczywiscie wlasnym a ostatnim razem / kiedy zakonczylem prace w tej firmie w duzej mierze przez zakwaterowanie nie mozna bylo tam zostac chyba ze ryzykujac obudzenie sie rano z obgryzionymi przez szczury paznokciami. NIE POLECAM TINTSCHL POLSKA ,TINTSCHL DE ,TINSCHL RO czy bog wie co co z tintschl zwiozane. A pania AR jesli to czyta serdecznieNIEpozdrawiam

Dawid
 Opinia

Słyszałem sporo dobrego o agencji. Widzę, że tu również pozytywnie się wypowiadacie. Czyli można z nimi pracowac za granicą??

portos
 Opinia

Pracuje dla nich, robota legalna, na dłużej, żadnych problemów z wypłatami, stawki normalne. Nie obiecują złotych gór jak inni, którzy potem ściągają sobie kasę np. na kosztach mieszkania. Robota jak robota, wiadomo, że przyjeżdżamy robić, a nie leżeć. Kontakt z panią koordynatorką A.R. dobry, ja polecam firmę.

Marian
 Opinia

A nie lepiej zadzwonić i się zapytać niż na forum wypytywać?

michu
 Opinia

Czy ktoś wie jakie mają stawki teraz?

Łukasz
 Opinia

Kiedyś proponowali 10 brutto czy 9 brutto bez diety, argument był taki.: jak nie umisz sobie pracy w kraju znaleźć to nie marudz. Nie polecam konatktu, pieniędzy z tego nie ma napewno. To jedno z tych miejsc w których interes Pani jest najważniejszy, generalnie sami nie umiemy za wiele zrobić ale żyć trzeba i najlepiej wymyślić coś żeby zarobić ale sie nie narobić, wieć nieważne jak, ważne żebym miała z tego jak najwięcej póki jeszcze sie da i tylko na swoich warunkach, hahaha.. no i szantaże. Bida z nędzą, jedyne co moge załatwić to problemy.

michu
@Łukasz 09.10.2017 19:55

Jakie stawki dla elektrów? Ktoś wie?

Opinia

@on - uzyskałeś odpowiedź na swoje pytanie? W ogłoszeniach o pracy za granicą wymagana jest znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym. W jaki sposób podczas rozmowy rekrutacyjnej sprawdzane są umiejętności językowe? Czy przeprowadzany jest test, który pozwala pracodawcy zbadać nasz poziom znajomości języka? Dla osób zainteresowanych podjęciem pracy będą to informacje, które pozwolą na lepsze przygotowanie się do procesu rekrutacyjnego.

on
 Opinia

Szukają elektryków budowlanych, wiecie jaka stawka?

Jacek
 Opinia

Za takie pieniadze to niech sami pracują, zwłaszcza że przy montażu szaf ster. trzeba mieć pojęcie o tym. Sprzątaczka zarobi więcej (nie nie ujmując temu zawodowi), masakra.

Tak6Nie
norm
 Opinia

pracuje (pracowalem do tego miecha) praca jest dobra zarobki przecietnie 1200 eu faktycznie placa tylko za 35 godzin w tygodniu reszta na konto jest tylko jedno ale (jest coraz mniej pracy i jest coraz bardziej byle jaka wyjazdy sa na 2 lub 4 tygodnie a potem nic zaczynam sie martwic ze nic niebedzie i postoj bedzie za dlugo twal co nie jest mi na reke mam nadzieje ze pani A.R zacznie dawac jakies oferty bo na stronie niemieckiej firmy jest bardzo wiele ofert) wiem ze zaraz mnie zneguja ci co sa za A.R ale widze co sie dzieje i zaczyna mnie to wpieniac (raz gada ze praca jest a raz ze jej niema a nadobre tego zaczyna rozwalac grupy wiem to od znajomego ktury tam pracuje -co jej to przeszkadza niewiem ) powiem to tak jesli sami nieznajdziecie sobie pracy w niemczech to w tej firmie ja daja ale mqaks na 6miesiecy a potem was odstawiaja na boczny tor niedzjac zadnej nadzieji na prace(z ta stala praca to sciema sama nazwa firmy to gada -agencia pracy tymczasowej- )narazie moge wam tyle zdradzic ale zaniedlugo powiem wam cala prawde o tej firmie bo niebede mial nic do stracenia(zbyt dlugi okres czekania to nie dlamnie no i zarobki 9 albo 10 eu na godzine to jest kpina zwlaszcza ze po odciagnieciu podatku to jest jakies 6,80 albo 7,80 na reke za godzine tak zarabiali niemcy jakies 8 do 10 lat w stecz a co do mieszkan -noclegow- to jest kpina totalna zero wygody same podstawy) to tyle narazie pozdrawiam

Tak2Nie
Jacek
 Opinia

Też jestem ciekawy ile zarabia się przy montażu szaf sterowniczych. Pracuje ktoś tam?

Andrzej
 Opinia

Monter szaf sterowniczych - jaka pensja? czy są płatne nadgodziny, czy też na Zeitkonto?

@Andrzej, jakie stanowisko?

Andrzej
 Opinia

ile można zarobić "na czysto" w miesiącu? są nadgodziny?

ja
 Opinia

na umowie u znajomego widziałem, Niemcy tyle pracują w tygodniu

Opinia

@jaa, skąd masz takie informacje?

jaa
 Opinia

Hej, a jak jest z nadgodzinami? wszystkie odprowadzają na Zeitkonto? podobno płacą tylko za 35 godzin w tygodniu?

hey
 Opinia

A wiecie czy jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie u nich teraz? Dziękuję za szybką odpowiedź.

kandydat
 Opinia

Witam, mają Państwo ogłoszenie na mechanik/monter maszyn w Niemczech. Z kim byłaby podpisana umowa, z polskim oddziałem czy z niemiecką agencją? Czy byłbym zatrudniony w polsce i oddelegowany? Pozdrawiam

Nieufny
 Opinia

Witam od jakiegoś czasu szukam opinii na temat Tintschl Polska nigdzie nic nie ma czy to naprawdę tak dobra agencja czy nikt tam nie pracuje? Czekam na wasze doświadczenia z tą firmą warunki mieszkalne, atmosfera, płace co kolwiek to chyba jedyna agencja na którą brak negatywów

Tak4Nie
Arek
@Nieufny 21.08.2016 14:13

Ja pracuję w Tintschl już ponad rok. Dziwisz się, że nie ma negatywnych opinii o firmie? A co w tym dziwnego? Zadzwoń do polskiego oddziału, a pani A. wszystko ci wyjaśni. Jak będzie zainteresowana to da ci pracę. To nie jest firma kogucik, która dzisiaj jest a jutro jej nie ma (jak wiele polskich firm ). Tu są ludzie, którzy pracują już kilka lat w firmie. Myślisz, że pracowaliby gdyby było coś nie w porządku?

Arek
 Opinia

Pracuję w Tintschl. Co tydzień w środę masz zaliczkę na koncie. Wypłata 20 następnego m-ca. Pracujesz w niemieckiej firmie- w Polsce jest tylko oddział. Pełne ubezpieczenie zdrowotne.

Tak4Nie
hanys
 Opinia

tak tylko nikt nie pisze ze wyplata 20-tego tzn czekasz na nia 2 miech wiec bez zaliczek krucho

Mistral
 Opinia

Jest ok, pracowałem tam jako spawacz aktualnie wybieram się znowu do pracy z Tintschla . Wypłacalni , diety i wypłaty miałem na czas , praca też była ok.

siwy
 Opinia

podbijam temat o opiniach o tintschl. ktos już pracował?

Tak3Nie
toff
 Opinia

Witam, czy ktoś może wystawic jakąś opinie na temat tej firmy??? Praca jako spawacz. Pozdrawiam

Tak5Nie

Zostaw opinię o Tintschl Polska Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tintschl Polska Sp. z o.o.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie