Macro-Work Sp. z o.o.

Macro-Work Sp. z o.o.
3 26

Opinie o Macro-Work Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Od ostatniej opinii związanej z Macro-Work Sp. z o.o. minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

Byly pracownik

Paranoja !! Szczyt bezczelnisci i wyzysk ludzi a pieniedzy jak nie ma tak nie ma cisza... Totalna porazka problemy w zus itd. Z pewnoscia odradzam.

Macro-Work
@Byly pracownik 24.01.2018 12:11

Witam. Proszę o szczegóły swojej opinii. Co miał Pan/i na myśli pisząc o problemach z ZUS-em. Jeśli chodzi o termin wypłaty wynagrodzenia to według umowy jest to 25-ty kolejnego miesiąca i zawsze te terminy są dotrzymywane.

Marek

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi jaki kierunek pracy wybierać? To byłby pierwszy raz taki wyjazd za granice i szukam informacji .

Zuzanna

@Inna niz inne to ważne, móc polecić firmę w której się pracuje. Na jakim stanowisku obecnie pracujesz? Jak oceniasz Macro-work jako agencję pracy? Chętnie poznamy bliżej Twoje doświadczenia.

Inna niz inne

Bardzo dobrze sie tam pracuje kasa w terminie 13zl za godzie polecam.

An

Wiesz co, no trudno dostosowywac stawkę do realiów, przecież to nie bank i nie śledz trendów, moim zdaniem wszystko jest na swoim miejscu na tyle na ile to jest możliwe, więc na spokojnie, polecam spokój

Adi

Witam, powiem tam pracowałem w tej firmie najgorzej nie jest , bo wypłaty czasami są wczsniej czasami 25 ale stawka nie jest dostosowana obecnie do realiów

Młody

Firma do bani , wypłaty się spóźniają,

michał

Cześć mili, wiem że Macro-work to agencja pracy tymczasowej z Warszawy. Szukam u was porady, bo w życiu miałem już do czynienia z wieloma agencjami pracy i niestety nie wszystkie były żetelne. Czy więc ta jest warta uwagi i traktują ludzi kórzy do nich przychodza poważnie? nie chciałbym się po prostu znów naciąć przy szukaniu pracy a nie daj boże przy samym zatrudnieniu

Paweł

Jak dla uczniów fajna oferta dorobienia , u mnie było tak że chodziłem kiedy chciałem ;) i 900 stówek wyszło w miesiącu , szkoda ze tylko pół roku było

szalony

Nie wiem czemu takie opinie sa może zarobki nie są najwyższe ale lepsze to niż nic . według mnie fakt nie było zadnej rozmowy kwalifikacyjnej a odrazu pidpisanie umowy zlecenie . mimo wszystko wedlug mnie warto za stawke 8 brutto odnosnie wyplat sa ale sa zawsze 15-20 kokejnego miesiaca :) wedlug mnie praca adenkwantna do zarobkow . :)

Qwertrtyejei

Tez wypracowałem cały grudzień , ani śladu wypłaty ! Ktoś otrzymał wynagrodzenie???

Jebiesukinabosaka

Banda! To słowo jakim najtrafniej można ocenić tę zas... agencję. Pracowałem tam 5 dni i miesiąc po ani śladu wypłaty! Ja się pytam gdzie są moje "pieniądze"?! Ile można przelew robić?

Qwertrtyejei
@Jebiesukinabosaka 26.01.2015 14:45

Trzeba cis robić jeżeli nie otrzymamy pieniądze ,podaj mi swojego maila

karo

Ja pracuje od 1 grudnia. Bylam w szoku ze nie ma wyplaty 10 tylko 25, ale okej skoro jest tak w umowie to się nie odzywałam. Ale dzis kiedy powinien przyjsc przelew, po nim ani śladu! Jakaś kpina. Moich zobowiązań uśmiechem nie zapłacę, a zyc tez z czegos trzeba. Na umowie pełno "kar pieniężnych" a ciekawa jestem czy chociaż przepraszam uslysze. Nie polecam!!!

Gienia

Ja jestem zadowolona z firmy Macro-Work... prace przy inwentaryzacjach (dodatkowa praca) 7 /h na reke wynosi 70 zł.. nie mam żadnych zastrzeżeń . Wypłata od razu! :)

torano

Ciekawa sprawa bo firma Macro-work poszukuje nowych pracowników. Zerknijcie na najświeższą ofertę pracy, moim zdaniem ciekawa sprawa. Agencja MACRO-WORK Sp. z o.o.(Nr ref.:4982) pilnie poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy na stanowisko Pracown... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5723499?keywords=&region=

Oburzona

Warunki pracy tragiczne wynagrodzenie to jakas kpina a po żal się boże koordynatorzy totalnie nie kompetentni. Ogolnie smiech i nic poza tym :D

wkurzona

Macro-Work to kpina!! Niestety jestem na razie zmuszona tam pracować a przy najmniej do końca miesiąca! Nadzór kasowy robi wielka łaskę kiedy się do nich dzwoni o wycofanie! Godziny również są beznadziejne nawet gdybym chciała pracować po 8 godzin dziennie to nie mogę bo najpierw są stawiane matki które maja dzieci chyba od rana w szkole, później są studenci żeby plan im się zgadzał! Jak pomyślę ze muszę tam iść do krew mnie zalewa! Nie raz klienci są milsi niż pracowni chociaż znajda się oczywiście wyjątki! Przez cały miesiąc zarabiam nie cale 500 zł!! to chyba jakieś żarty.. Zobaczymy jak będzie z wypłatą!

ja-pracownik

noo płaca 4,20 na godz na rękę wypłaty nie ma na czas! kpina i żarty z ludzi !!!!

02.08.2014

Witam,ja chce powiedzieć,że nie byłam zadowolona z zarobków,za pół miesiąca dostałam 600zł a za cały 800zł.Umowa zlecenie była odrazu.Już tam nie pracuje poszłam bo nie miałam żadnej pracy...

klara

Ja pracuję od 7m-cy. Zawsze umowa-zlecenie. Wypłata na czas. Płacą ZUS. Stawki? Może nie szczyt marzeń ale z pewnością nie najniższe - wiem,bo byłam na wielu rozmowach. Zawsze można się dogadać, co do zmian. Ciągnę 2 roboty.

studentka

Taaa, umowa zlecenie, chyba jakieś kpiny. Podpisują umowę o dzieło, tłumacząc ze na zlecenie ich nie stać. Jak dla mnie firma krzak, i nie polecam, a za takie pieniądze jak proponują to z łóżka nie chce mi się wstawac.

bingo

ja dzisiaj dzwoniłam bo wyszło ogłoszenie ze potrzebują nagle jednak nie ,,,szkoda słów jak potrzebują to są mili jak nie to wypad,,,oby ich taki los nie spotkał ,,,w hamskim zachowaniu

KtosTaki

Firma działa jak najbardziej legalnie oferując umowy zlecenie (kiedyś były umowy o dzieło). Stawka brutto zależy od oferty dyrekcji marketu i nie z upodobania firmy. Każdy może napisać opinię jaką chce najpierw trzeba się jednak przekonać jakie są warunki. Ogólnie ok.

Jasia

Ta agencja działa poza prawem, zatrudniają na umowę o dzieło, gdzie tego nie można robić ( tylko w szczególnych przypadkach, gdzie wynikiem pracy jest jakiś wynik / dzieło ) Ja bym nie ryzykowała

Nadia

mnie w częstochowie zaproponowali 4 zł netto. Nawet za godzinę pracy nie zarobie na kilogramowy chleb. A gdzie cała reszta płaty ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nki ?? Ja bym kazała pracować użerać się z wrednymi klientami tym ludziom co pracują tam w biurze i niechaj utrzymają rodzinę i dom. jakieś zarty 4 zł ......eh

Marcin
@Nadia 19.09.2012 07:55

witam. tez tam pracowałem , do tej pory nie dostałem wynagrodzenia , robią z ludzmi co chcą i to za tak smieszną stawke . pisałem do kobiety która mnie przyjmowała tam do tej firmy i zapytałem co z wynagrodzeniem to ani sie nie odezwała ani nie odpisała na sms-y, wykorzystują ludzi a potem firmy zwijają .

Moja żona tam pracowała , za cały miesiąc + 4 dodatkowe dni dostała 525zl wynagrodzenia , to jakieś kpiny....

Zostaw opinię o Macro-Work Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Macro-Work Sp. z o.o.