Macro-Work

Opinie o Macro-Work

fatalna agencja! Stawki śmieszne i godziny pracy koszmarne! Dostajesz grafik na zmianę 5 godzinną (żebyś nie miał przerwy płatnej) a do domu wysyłają cię po 2 godzinach, bo zmienili zdanie i nie ma zapotrzebowania!! tracisz czas, kase i ochote. zatrudniają niekompetentnych kierowników i ogólnie porażka. [usunięte przez moderatora] w biały dzień! niewiele ponad 6 zł ne reke na kasie... zlecenie dadzą ale tylko dlatego że jesteś studentem.

Zostaw opinię o Macro-Work - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Macro-Work